Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Andriaus Mamontovo albumai "Saldi.Juoda.Naktis" ir "Tyla"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dingusi_kazkur
2006 m. gruodžio 21 d. 21:10:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man abu labai patinka.
Nors "Saldi. Juoda. Naktis" gal labiau truputį, nors ir "Tyla" dažnai mano grotuve prasisuka.
Kažkas harmoningo, gražaus, ramaus. Pajunti kažką gražaus, tikro, užsigalvoji, užsisvajoji, įsisupi į muziką.
Tikrai nenuvylė.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
crumbsfromyourtable
2006 m. lapkričio 27 d. 13:02:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
noreciau sito albumo, nes mamontovo dainos yra kazkas geresnio lt. muzikoje

____________________
les choses arrivent lorsqu'elles doivent arriver.
Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. spalio 15 d. 14:39:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Electra rašė:
Siame albume aiskiai girdeti, kad AM muzika tapo brandesne ;}

Jis kažkur sakė, kad šis albumas labiau skirtas jo kartos žmonėms.
Jo jo, tegul pasvajoja )

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
Electra
2006 m. spalio 15 d. 14:27:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siame albume aiskiai girdeti, kad AM muzika tapo brandesne ;}

____________________
Siela tamsi, bet rubas be demes - Ir tai man suteikia paguoda...
Atsakyti
Gabux
2006 m. rugpjūčio 31 d. 00:19:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Saldi.Juoda.Naktis- vertinčiau gal 7/10. Iš A.M man bene labiausiai patinka "Pabėgimas"; o šiame yra porą neblogų dainų, viena- šviesi be proto. Dar "Kitą kartą"- nebloga. Daugiau ten tikrai nieko labai ypatingo.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
xdm
2006 m. rugpjūčio 21 d. 17:33:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
*pasijutau

Atsakyti
xdm
2006 m. rugpjūčio 21 d. 17:32:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thanks po tavo komentaro pasijau beveik kaip perklausęs tą s.j.n.

Atsakyti
eqliux
2006 m. rugpjūčio 21 d. 17:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labiau poprock stiliaus jei jau lygini su tais dviem - stilistika panašesnis į "Anapilį", bet saldesnis, nors ir ne toks pop kaip Beribiam danguje. šiaip "Anapilis" man yra žyyyymiai geresnis už saldžią juodą naktį, bet čia gal dėl mano meilės akustikai, vientisiems albumams ir senom gerom dainom?
žinok, Dariau, net bijau ką sakyt. pati "Tylą" turiu originalų cd, o S.J.N persirašiau, man asmeniškai būtent taip geriausia. neblogas albumas, bet vis tik ne tiek geras, kad 30 lt man už jį nebūtų kiek per didelė kaina.;]]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
xdm
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:14:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man "beribiam danguje" nepatinka. žiauriai patinka "anapilis". ar vertas šitas?

Atsakyti
xdm
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:12:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
girdėjau gabalą iš šio albumo per radiją labai patiko. ar šis albumas yra labiau rock ar labiau pop stiliaus? nežinau ar verta jį įsigyti?

Atsakyti
AjsteWalgoKawa
2006 m. rugpjūčio 19 d. 11:46:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tyla nuostabus albumas. Cia komentaru daugiau neturiu . Saldi. JUoda. Naktis yra kas kita. Iki shiol visi albumai buvo visai skirtigi, bet shis shiek tiek pasikartojo. Klausantis kai kuriu dainu tiesiog norisi pritarti Zhvaigzhdes kartais krenta.... manau shia albumas yra geras, palyginti su dauguma, bet AM galejo geriau.

____________________
neformatai ateina tapti reformatais
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 18 d. 01:17:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tylos negirdejau dar, deja... nekyla ranka siustis is interneto...

Dar nebuvau nusipirkes Saldi.Juoda.Naktis kai ejau i A.Mamontovo koncerta Klaipedoje, bet jau tada padare itin gera ispudi, zinoma nelyginu su buvusiomis FOJE dainomis, bet cia grynai man asmeniskai jauciasi AM, lyriski tekstai, miela tiesog ausiai klausyti... labiausiai patikusios dainos turbut: Svieciantis rytas, Marso kanjonai, Tu likai lietuje, Leisk

overall: 10/9 - nes tikejaus nors keletos tokiu sunkesniu dainu.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
eqliux
2006 m. rugpjūčio 17 d. 22:53:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mmmm, kažkodėl tik dabar atkreipiau dėmesį į šitą temą, jau priblėsę tie "pirmieji įspūdžiai", antra vertus, jau buvo laiko susigyvent su tais albumais ką aš galiu pasakyt?

Saldi. Juoda. Naktis man yra žymiai geresnis albumas už "Beribiam danguje", čia gal tiesiog dėl to, kad pastarasis man yra pats prasčiausias A.M. darbas, nu nelimpa ir tiek. šiaip albumas iš esmės neblogas, bet perklausius jo dar ir dar klausyt nesinori. Nuostabus gabalas "Marso kanjonai" bet kiti kažkaip nekabina, kai kurie netgi erzina. gal čia todėl, kad tikėjausi per daug? Nežinau, man kažkaip tas "tikrasis" Andrius yra "Šiaurės naktis. Pusė penkių" albume, o dabartiniam iki "to, senojo" toli, ir nėr už "Geležinę širdį" geriau, ko gero, ir nebus

o va su "Tyla" - kitas reikalas! nuo pat pirmo karto kuo skaniausiai susiklausė, labai įdomus, vientisas, išbaigtas albumas, įdomus, savitas ir pan. iš pat pradžių šiek tiek nustebino - negi čia Andrius? bet po to įsivažiuoji, prisimeni jo simpatijas elektronikai, klausai, klausai ir supranti - taip, čia visgi tikrai A.M., ir puikios kokybės Albumas labai tinka tiek kaip fonas, tiek kaip pagrindinis užsiėmimas, tiek kaip kompanionas automobiliu kur toliau važiuojant, tikrai puikus daiktas o ir viršelis man patiko. va taip ;]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Hypnotize
2006 m. liepos 20 d. 20:12:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Saldi.Juoda.Naktis" labiau patinka nei "Tyla". Iš pastarojo kažko kito tikėjaus..
Bet, you know, A.Mamontovas ir liks A.Mamontovu. Kaip ir jo dainos <3

Atsakyti
xdidix
2006 m. balandžio 13 d. 18:49:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
A.M. ''Tyla'' - nereali relaksine musika, lb patinka ir daznai perklausau..
A.M. ''Saldi.Juoda.Naktis.'' - grazios dainos, ipac kelios tokios, bet isklausiau tik pora kartu..

Atsakyti
AnsweR
2006 m. balandžio 13 d. 18:12:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Saldi.Juoda.Naktis" - šis albumas mane veža. Patinka visos dainos
"Tyla" - hm.... Nežinau, nieko gero man...

____________________
Parašas.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2006 m. kovo 4 d. 20:43:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pirmos trys dainos [saldi juoda naktis] ir viskas.daugiau nuobodu.mamontoviskos gitaros pradeda atsibosti.saldus albumas.beribiam danguje simta kartu geresnis.pasiilgstam stipresniu dainu,idomesniu muzikiniu ideju.viskas iskepta su kompiuteriu.tos ''naujos'' dainos,tai senu dainu pratesimas.o zodziai vienodi,ir vienu zodziu nieko gero.ispudi paliko tik ''liudesio angelas'' ir ''ar tu matai?''.visai kitas reikalas su '''tyla''.puikus cd.gera natsibostanti muzika [gal isskyrus 3 ''daina''].manau,mamontovui geriau groti.[ir maziau saldumo].

Atsakyti
lacunacoil
2006 m. vasario 26 d. 18:52:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na bet seniau mamontovas biski sunkiau grodavo dabar kazkaip jau nebe taip gerai...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
smegenu_mishraine
2006 m. vasario 26 d. 17:37:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu saldi.juoda.naktis lb patinka. vis klausau klausau klausau turbut nebus galo

____________________
Kvailos taisyklės ir vėl mums surišo rankas Bet kas, jei ne tu ir ne aš, sugalvojo tokias
Atsakyti
liucytia
2006 m. vasario 26 d. 17:31:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nerealiai noriu Saldi.Juoda.Naktis... ;//

____________________
endis irgi kafka
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antis Antis
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 247
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 489767