Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paskutinė gyvenimo diena

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2020 m. liepos 9 d. 21:56:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Arba Palanga 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2018 m. gruodžio 12 d. 15:19:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pamatyti Varsuva


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
be_inis
2006 m. lapkričio 5 d. 21:15:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bona_sforca rašė:
Paskutinę savo gyvenimo dieną (atleiskit, jei vulgariai išsireikšiu), tenorėčiau tik iš visos širdies su kuom nors pasidulkint, nes mano manymu tądien aš daugiau nieko ir nebespėčiau.

Primine viena scena is filmo Dogma, kai pries tariama pasaulio pabaiga Dzejus ( Tylenio Bobo draugelis ) pradejo mautis kelnes ir norejo -pasidulkinti- su "paskutine" moterim ...

... gal pasileisciau koki Johny Cash - Hurt, ar ka nors panasaus ir kaip Brisius, varyciau i miska. Is tiko - nzn.

Atsakyti
bona_sforca
2006 m. lapkričio 5 d. 21:08:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paskutinę savo gyvenimo dieną (atleiskit, jei vulgariai išsireikšiu), tenorėčiau tik iš visos širdies su kuom nors pasidulkint, nes mano manymu tądien aš daugiau nieko ir nebespėčiau.

Atsakyti
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. lapkričio 5 d. 21:05:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
BlueDream rašė:
visu pirma tai uzsirasyciau y visokiu donoru sarasus..aukociau ka nors kad dar kiti turetu vilty gyvent.

Nežinau kodėl, bet nesinori man tikėt.
O aš manau, kad galima dabar čia svajot, kurt, mąstyt, ką veikčiau ir pan., o iš tikro gal pulčiau į neviltį ir tas laikas praeitų pasislėpus kokiam kampe, įsikniaubus į šlapią nuo ašarų pagalvę.

____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
Atsakyti
BlueDream
2006 m. lapkričio 5 d. 20:33:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visu pirma tai uzsirasyciau y visokiu donoru sarasus..aukociau ka nors kad dar kiti turetu vilty gyvent.

____________________
Inlove with life...
Atsakyti
SiN
2006 m. liepos 18 d. 17:09:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei sužinočiau,kad rytoj mirsiu,atsisėsčiau po obelim...surukyčiau cigaretę.. pasimylėčiau... ir bandyčiau perklausyt visą muziką,kokia yra mano favoritų sąraše... tikiuosi,tai spėčiau padaryti....

____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
Atsakyti
Gasbot
2006 m. liepos 16 d. 10:51:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Padaryčiau šią dieną tokią po kurios nesigailėčiau, kad mirštu.

____________________
Atsakyti
IstillmissU
2006 m. liepos 16 d. 05:06:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
išbandyčiau, išragaučiau viską, ko neteko ragaut. Tiesiog daryčiau tai, kas buvo suplanuota ateičiai ir neskubama daryt. klausyčiausi savo muzikos ir eičiau gatvės viduriu. paskambionciau JAM ir eilinį kartą pasakyčiau, koks jis man svarbus. Parašyčiau laiškus toli gyvenantiems žmonėms.. Užsikabinčiau kokią lentą ant nugaros: "Mylėkit mane kol nevėlu" ir eičiau namo o šiaip, kaip sakoma: "Nori prajuokinti DIevą? pasakyk jam apie rytojaus planus..". Taip kad ..

____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Atsakyti
SpalvotiSapnai
2006 m. liepos 16 d. 01:57:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kol kas apie šitai negalvojau. Iš vis negalvoju, "jei žinočiau, kada aš mirsiu". Visa tai ir lieka tik jei. Ateis man kada nors skirtas laikas. Na, o atsakant į klausimą tai nežinau ką daryčiau, ko gero, tai ko gyvenime niekada neesu dariusi. Norėčiau ką nors išbandyti ir naujo patirti. O gal ir daryčiau ką dariusi, ir bandyčiau taikytis su tuo, jei jau taip lemta.

Atsakyti
barbiegirl
2006 m. liepos 13 d. 18:14:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paskutine gyvenimo diena prarasciau nekaltybe...

____________________
Death is only the beginning....
Atsakyti
ieva_pieva
2006 m. liepos 13 d. 15:54:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei sužinočiau, kad jau paskutinė gyvenimo diena - nusižudyčiau.

____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
Atsakyti
Mirtis
2006 m. liepos 13 d. 14:41:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Susitvarkyčiau kambarį, kad niekas nerastų to, ko neturėtų perskaityt. Gražiai apsirengčiau, pasipuoščiau ir eičiau gert. Pirmą kartą negalvodama apie pasekmes.

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
renny
2006 m. liepos 13 d. 14:10:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
daryciau ta pati ka ir dabar

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
Aušra
2006 m. liepos 13 d. 13:51:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labiau patiktų nežinot ir nesuprast, kad tai paskutinė gyvenimo diena...

____________________
(_/) (O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him dominate the world!
Atsakyti
keturkampas_nulis
2006 m. gegužės 29 d. 18:36:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kogero prieš mėnesį būčiau visai ką kitą sakius... Aišku, nieko stebėtino ir keisto.

Jei sužinočiau, jog rytoj mirsiu, [labai priklausytų nuo paros meto, kada sužinočiau] tai tikrai žinau, jog nuvažiuočiau pas brangiausią žmogų, nuvežčiau išankstinę dovaną, pamatyčiau jo akis ir tęsčiau kelionę toliau. Tada susitikčiau dar su vienu žmogumi ir pasakyčiau, jog jis yra tikriausias draugas, kokį teko sutikti iki šiol ir išgerčiau su juo tirštų slyvų sulčių. Tada dar užsukčiau pas vieną brangų žmogų, grąžinčiau jam knygas, kurias iš jo pasiskolinau, stipriai apsikabinčiau ir įbrukčiau į rankas bilietus. Tada grįžčiau namo, pasikviesčiau vieną žmogų kartu pasivaikščioti. Jį irgi smarkiai apkabinčiau.Tada, grįžus namo, pasėdėčiau su mama ir pažiūrėčiau tv, dar parašyčiau tėčiui, jog jo pasiilgau. O vėlai vakare galiausiai parašyčiau laiškelį...

Mirties tikrai nesistengčiau išvengti, nes jei jau būtų apskręsta, jog mirsiu ryt, tai ir mirčiau.

Įvykių buvo ir ne vienas. Baisių ir kvailų, žudančių ir iki galo nepribaigiančių... Bet jie noro gyvent nepadidino.

____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
Atsakyti
blink41
2006 m. gegužės 29 d. 18:11:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinau ka daryciau.. matyt jau busiu sena ir ligota tai tex lovoj praguleti

____________________
Man, man, man!
Atsakyti
enigmatic
2006 m. gegužės 29 d. 18:10:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, jei sužinočiau, manau, mąstyčiau viūstiek kitaip nei dabar galvodamas "Ką daryčiau".
Turbūt vienintelis dalykas, kurį išties padaryčiau - kažką, kas parodytų kaip aš myliu savo artimus žmones. Na, jų nedaug, vos keli, tačiau.

Buvo keletas tokių įvykių. Po jų supranti, kaip brangini gyvenimą ir dar kartą įsisąmonini, jog nieku gyvu pats negalėtum pasitraukti "ten". Nes tai beprotiška ir kvaila.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
Anarchistas_UK
2006 m. gegužės 29 d. 17:00:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau paskutine savo gyvenimo diena padaryciau viska del ko kartais abejoju...

____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
Atsakyti
k_b
2006 m. gegužės 28 d. 13:27:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hm... niekad apie tai negalvojau... tikriausiai parasyciau laiska tevams del laidotuviu ir draugams kaip jie turetu elgtis ir daryti ju metu, jokiu budu neliudeti, o tiesog gerdami asimintu tai kas buvo geriausia, nors jiems jau ta esu sakes, bet zinoma pakartociau. Su artimiausiais sau zmonemis pasikalbeciau atvirai ir atsisveikinciau, tevams isklociau visa tiesa ka galvoju apie juos ir paprasyciau paskutiniu pinigu svajonei tiksliau kelionei toli, nuskrides TEN, atsisesciau ant juros kranto, rukyciau paskutine cigaerete ir stebeciau paskutini saulelydi, turbut taip. Buciau laimingas manau.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Faina Faina
3,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2854
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 412811