Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką manote apie gėjus ir lesbietes?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011 ... 23
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kinomane
2010 m. balandžio 8 d. 21:26:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai nesu pries juos. Kekvienas turi teise buti koks yra. Tik netoleruoju geju paradu, kur jie ten kraiposi pusnuogiai..

Atsakyti
Rockmerge
2010 m. balandžio 8 d. 21:13:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lezbietės - visai nieko, o gėjai - visai blogai. Žodžiu, nieko protingo nepasakiau.

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
Problematique
2010 m. sausio 2 d. 20:28:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gamtoje + traukia -, o ne +traukia+, arba -traukia-.

Atsakyti
Flightless
2010 m. sausio 2 d. 17:02:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiekvienas turi teisę rinktis. Juk nepasakysi "Būtinai mylėk tą ir tą". Jei jiems gerai tai tegu taip ir gyvena. Dėl jų santuokų - irgi man visiškai nemaišo, nejaugi tai ką nors keičia? O dėl įsivaikinimo tai gal kažkiek prieštaraučiau. Bet tik dėl pačio vaiko, nes tokiam netolerantiškam pasauly gyvent jam būtų nesaldu. Galbūt jie ir nori susikurt šeimą, bet ne viską gyvenime galima gauti.

Atsakyti
miculka
2010 m. sausio 2 d. 13:29:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gosia rašė:
miculka rašė:
Man patinka lezbietes
kuo jos tau patinka?

kazkuo jos man patinka o siaip pati toke nesu jei ka

Atsakyti
Aragorn
2009 m. gruodžio 27 d. 17:17:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gosia rašė:
miculka rašė:
Man patinka lezbietes
kuo jos tau patinka?

omfg

Atsakyti
Gosia
2009 m. gruodžio 26 d. 17:00:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
Man patinka lezbietes
kuo jos tau patinka?

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
miculka
2009 m. gruodžio 26 d. 16:59:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patinka lezbietes

Atsakyti
Xpo
2009 m. lapkričio 21 d. 16:01:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau, kad jie yra gėjai ir lezbietės. O ar jie moralūs ar gerbtini - nežinau. Tai priklauso nuo to, ar jie moka padeklamuoti nors vieną Petrarkos sonetą, jei ne - tai ką ia apie juos ir bekalbėti.

Atsakyti
dingusi_kazkur
2009 m. lapkričio 21 d. 12:24:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
corleone1222 rašė:
gejai tai blogai,o Lezbietes tai labai labai labai gerai ir tik zinau ta,kad lezbietes man patinka

D

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 21 d. 12:20:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mass_hysteria rašė:
Man tai netrukdo jie. Ir to pasipiktinimo dėl įsivaikinimo nesuprantu. Kuo jie kitokie? Juk irgi nori šeimą sukurt, vaikų turėt. Bet Lietuvoj vargiai tai įmanoma, nes deja, tolerancija čia daugumai - svetimas žodis.

D skirtumas net labai didelis nuo kitu seimu matai abu tevelei turi galus ir seip pagalvok apie vaika kas jam butu mokykloi,gyvenime, ne tik lietuvoi jam butu nekas.dar ir vaika gejum padarytu, aprenktu suknele ir lieptu arbateles valandeles daryt arba kaip jie jy ismokys buti vyru kai patys nuori buti bobomis?? tam vaikui tiesiog bus nenormalei sunku.

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
mass_hysteria
2009 m. lapkričio 21 d. 12:12:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai netrukdo jie. Ir to pasipiktinimo dėl įsivaikinimo nesuprantu. Kuo jie kitokie? Juk irgi nori šeimą sukurt, vaikų turėt. Bet Lietuvoj vargiai tai įmanoma, nes deja, tolerancija čia daugumai - svetimas žodis.

____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Atsakyti
latras
2009 m. lapkričio 21 d. 06:46:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieka apie juos nemanau nemaiso nei gejai nei lezbietes bet as pries kad gejai galetu isivaikint vaika.kazkaip nenormalei man atrodo.aisku ten kokioj olandijoi visai normalu butu ten zmones kitokie.o jei lietuvoi taip butu.uzjauciu ta vaika mokykloi nekas jam butu tektu nuo pat mazens y kovos klubus vest nes kitaip daug kartu kaulai butu luze

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
corleone1222
2009 m. lapkričio 21 d. 03:29:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gejai tai blogai,o Lezbietes tai labai labai labai gerai ir tik zinau ta,kad lezbietes man patinka

Atsakyti
Xpo
2009 m. rugsėjo 24 d. 16:04:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš esu taip griežtai nusistatęs prieš vaikus, kad apie homoseksualus nėbėra laiko ir galvoti. Gal verta juos apsaugoti nuo įsivaikinimo tų mažų pabaisų?

Atsakyti
Enough
2009 m. rugsėjo 24 d. 14:36:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip tai nesu prieš homoseksualus, bet esu griežtai nusistačiusi prieš galimybę jiems įsivaikinti.

Atsakyti
Sleeper
2009 m. rugsėjo 24 d. 13:50:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko nemanau. Man tikrai mažiausiai įdomu kas ką daro savo miegamuosiuose. Ir man labai pikta ir graudu, kad daugumai žmonių vis dar labai įdomu ką daro kiti, ką valgo, kaip rengiasi, kokį darbą dirba, su kuo miega. Ir tai netgi tampa kažkokios nesuvokiamos neapykantos priežastimi. Tikriausiai čia daugumos postsovietinių valstybių problema, kad didžiausia siekiamybė vis dar yra būti normaliu (tokiu kaip kiti), o ne tiesiog būti laimingu. Per 50 totalitarizmo metų pripratome (tiksliau priprato mūsų tėvai ir seneliai, o vėliau nesąmoningai tai perdavė ir mums) būti stebimi ir stebėti kitus, o visus kažkuo kitokius nurašyti kaip sistemos priešus. Sistemos lyg ir nebeliko, bet priešų kažkodėl vis dar ieškome.
O labiausiai pikta, kai šitai bukai neapykantai pateisinti naudojamas moralės argumentas. Kas yra ta moralė ir kas jums suteikė teisę nustatyti jos ribas? Gal katalikų bažnyčia? Na taip, kryžiaus karai, inkvizicija ir dar visai neseniai (kiek daugiau nei prieš pusę amžiaus) pusiau oficialiai remiamas nacių rėžimas yra moralu, o štai homoseksualūs santykiai jau ne. O aš kažkaip naiviai galvojau, kad moralė - tai laisvė veikti, kol tavo veiksmai nepradeda kenkti ar trukdyti kažkam kitam. Matyt klydau...

____________________
http://www.last.fm/user/flytrapp no-one is free until everyone is free
Atsakyti
Algimanta
2009 m. rugsėjo 23 d. 21:05:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man jie visiškai netrukdo. Visi žmonės lygūs - kad ir kokia būtų jų rasė, religija ar seksualinė orientacija. Apskritai, ką mylėti - kiekvieno asmeninis reikalas. Geriau jau žmonės karais daugiau piktintųsi, o ne potraukiais.

Sutinku, paradai - reikalas kiek perlenktas. Bet juk, kaip jau minėta, visur visokių yra ir negalima visus pagal tą patį kirpti - ne visi homoseksualai mojuoja vaivorykštinėm vėliavom. O stereotipai, deja, pas mus vis dar itin gajūs.

Žodžiu, nei jie man trukdo, nei aš jiems, ir valio.


Na, o dėl įsivaikinimo.. Neturiu vienos nuomonės. Vaikui iš ties gali būti 'padaroma žala' - imk ir suvok, kodėl draugai turi mamą ir tėtį, o tu - dvigubą komplektą vieno. Sunku. Iš kitos pusės, jei tai yra šansas vaikui būti mylimam, o tikrieji tėvai jį pameta laiptinėj (gerai, jei ne konteinery), tai nėra savaime blogas dalykas, ypač jei poros santykiai nebūtų akcentuojami. Sunku pasakyti. Todėl šiuo klausimu nuo bet kokių griežtų pareiškimų kol kas susilaikau.
Firestarter rašė:
o jai jie galetu isivaikinti vaikus tai ju vaikai butu gejai / lezbes ir taip visas pasaulis taptu gejais / lezbem

Ir besaikio žmonių dauginimosi sukeltos globalizacijos ir erdvės Žemėje problemos būtų išspręstos.


Atsakyti
Dilgele
2009 m. rugsėjo 6 d. 19:04:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
krisbut rašė:
O del isivaikinimo manau, kad vaikui jau pas tokius augti geriau negu alkoholiku seimoj.

Kodėl būtina pulti prie kraštutinumų? Nei vienas nėra „geriau“, abu variantai yra blogi, tiek augimas asocialioje šeimoje, tiek homoseksualų . Tiesa — blogi skirtingai, ir jų padaroma žala — skirtinga. Bet žalos faktas nuo to nesikeičia.

Homoseksualių žmonių mūsų visuomenėje daug, į kai kuriuos pažiūrėjęs net neįtartum — intelektualūs, išsilavinę žmonės su kuriais įdomu bendrauti. Negalima visų į vieną lentyną sodinti — visokių ir su visokiomis pažiūromis bei nukrypimais nuo moralės normų yra, kaip ir heteroseksualų tarpe. Nepriklausomai nuo orientacijos, rasės ar religinių įsitikinimų toleruoju žmonių poelgius tol, kol jie nepažeidžia kitų žmonių teisių. Man visiškai nerūpi, kar kaimynas miega su vyru, ar su moterim. Bet vaikams tokioje poroje — griežtai ne. Ir visokie gay parade man neatrodo toleruotinas dalykas. Kaip ir žydų menoros viduryje miesto centro, kaip ir neaiškaus plauko eisenos kovo 11 d. proga ir t.t.

Atsakyti
vinipuchas
2009 m. rugsėjo 6 d. 18:48:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
HalaHalaHala rašė:
Aš manau, kad jie niekuo nesiskiria nuo mūsų, jie taip pat turi tas liaukas, kurios gamina tam tikrus hormonus, kurių poveikį mes laikome "jausmais", jie taip pat turi savų problemų ir poreikių, jie, kaip ir kiti žmonės, sugeba dirbti, ilsėtis, užsiimti tuo, kuo nori, ir apskritai daryti tai, ką daro kiti, taip vadinami "normalūs" žmonės. Visa tai turint omenyje, aš prieinų išvadą, kad jie - visiškai normalūs žmonės. Kadangi prieiname išvadą, kad jie - normalūs žmonės, vadinasi jie taip turi teisę viešai (BET ne vulgariai, ko daryti neturėtų NIEKAS) išreikšti savo jausmus.

Beje, esu girdėjęs, jog homoseksualumas - ne pasirinkimas, o įsčiaus stadijos metu vyriško arba moteriško hormono trūkūmas vaisiui. Kiek tame tiesos - nežinau, tačiau aš linkęs tuo tikėti.

Pritariu kiekvienam žodžiui.


Atsakyti
Puslapiai: 1234567891011 ... 23
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Voivod Voivod
6,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1252
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 131811