Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rugylia
2008 m. spalio 4 d. 12:55:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM nu i geresnia kategorija pats tas kuris i geresnia kategorija.... Jau geriau rukyt zole ir t.t bet tikrai negert... Tai tu cia esi zemos kategorijos, o ne reperiai,hiphoperiai ar kaip tu ten sakai... Nebesvaik kad normalesni geria! Visokie alkoholikai kurie beturi ka veikt is kietumo geria! Be to nepilnametis esi tai isvis be ateities tu....

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. rugsėjo 29 d. 21:05:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Šiaip žolę daugiau rūko reperiai,hiphoperiai ir krc,lopiniai visi.O metalistai ir rokeriai - normalesni - jie geria..o ne rūko..Aš irgi geriu,o ne rūkau,reiškias patenku į geresnę kategoriją.

jei geri, rukai ar panasiai be saiko,tai yra tik viena kategorija - atmata. Saikingai irgi nieko gero,bet sunku atsilaikyt daugumai

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 29 d. 18:49:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip žolę daugiau rūko reperiai,hiphoperiai ir krc,lopiniai visi.O metalistai ir rokeriai - normalesni - jie geria..o ne rūko..Aš irgi geriu,o ne rūkau,reiškias patenku į geresnę kategoriją.

Atsakyti
metalistaz (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 29 d. 18:38:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blyksnis rašė:
InFamOus_DoMiniOn_ rašė:
Vienas zmogelis is mano mokyklos zole pusdavo i diena turbut po karta. Sitaip po keliu menesiu teko apsilankyt, pas daktarus. Tie konstatavo, kad kraujas ne tokios spalvos, kokia turi buti

Nu panašiai ir būna kai rūkai gandžia..

zole ir yra gadzia. galvok

Atsakyti
Diville
2008 m. rugsėjo 29 d. 18:16:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rūkalai – aš prieš. Bet per kokius vakarėlius pasilinksmint su tokiom visokiom nesamonėm visai nieko. Bet kiek vieną dieną.. Kai jau iš reflekso trauki cigaretę iš pakelio.. Siaubas. Parodai savo priklausomybe nuo kažkokių nuodų.

Atsakyti
Blyksnis (Užblokuotas)
2008 m. rugpjūčio 12 d. 14:26:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
InFamOus_DoMiniOn_ rašė:
Vienas zmogelis is mano mokyklos zole pusdavo i diena turbut po karta. Sitaip po keliu menesiu teko apsilankyt, pas daktarus. Tie konstatavo, kad kraujas ne tokios spalvos, kokia turi buti

Nu panašiai ir būna kai rūkai gandžia..

Atsakyti
Tack
2008 m. rugpjūčio 12 d. 00:27:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkada per vieną koncetą vienas bičas siūlė, bet aš neėmiau. Draugelis paėmė, bet jam lyg nieko nebuva

____________________
http://redraidas.blogas.lt/
Atsakyti
Mute
2008 m. rugpjūčio 11 d. 15:44:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei norit, rūkykit, bet as pries...

Atsakyti
KaunasLad
2008 m. birželio 16 d. 20:26:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
gyvenime nerukysiu... todel kad mano tevas ruko, ir man slykstu.

Eminemas irgi palina; ) sek savo idėjinį tėvą; )

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
LoseControl
2008 m. birželio 16 d. 20:24:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gyvenime nerukysiu... todel kad mano tevas ruko, ir man slykstu.

Atsakyti
Madam
2008 m. birželio 16 d. 15:33:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neseniai bandziau. pirma karta isvis nieko. antra pradejau labai verkti(turbut del to,kad apsirukius ziurejau labai liudna filmuka), verkiau ir tuo pat metu idiotiskai zvengiau. taip tesesi gana ilgai, tai zvengimas tai raudojimas, kol nusprendziau surukyt dar, kas buvo klaida. labai bloga pasidare ir teko vemt net. padauinau ryskiai. bet siaip jei saikingai rukai manau nieko visai.

____________________
taram
Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. birželio 16 d. 13:27:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienas zmogelis is mano mokyklos zole pusdavo i diena turbut po karta. Sitaip po keliu menesiu teko apsilankyt, pas daktarus. Tie konstatavo, kad kraujas ne tokios spalvos, kokia turi buti

Atsakyti
NoRemorse (Užblokuotas)
2008 m. birželio 15 d. 01:50:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nerūkau žolės.

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 15 d. 01:46:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tai piktžoles rūkau...Efektas ypatingas...

Atsakyti

2008 m. vasario 23 d. 18:16:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as rukiau zole 3kartus . as nesuprantu gal zole buvo bloga bet man nebuvo jokio iskirtinio efekto nuo jos. pirkau is skirtingu tasku bet tas pats , nejojuokas , nu gal delto kad buvo 2gramai , o traukem 10 zmoniu , bet kompanijoj visiems linksma , man gal daugiau reik?nes visi taskes o man niek ;/

Atsakyti
HyD
2008 m. vasario 23 d. 17:15:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vemt yra gerai.. mm.. o zhole dar geriau.. bet taip ir neparukeu niekad normaley.. visad arba girtas.. arba girtesnis.. davaj suveikit kasnors kol blaivas busiu! Genius gali?

Atsakyti
Genius_loci
2008 m. sausio 26 d. 18:35:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt rašė:
Ir turėčiau pastebėti, kad prisipūtus žolės vemti beveik neįmanoma.

Čia tai suklydai.. Na galbūt tavo organizmas stiprus ir tau pasisekė, kad nevemi, tačiau pati savom akim mačiau, kaip vienas vyrukas, kuriam reikia daugiau nei litro degtinės, kad pasigertų, ir kurio masė tikrai ne minimali, vėmė užsidaręs tualete virš pusantros valandos, surūkęs tik vieną suktinuką(bet jis prieš tai gėrė, tai galbūt dėl to). Ir sakė, kad jis retai kada vemia nuo alkoholio ar paprastų cigarečių...
Kitiems teko eiti šlapintis į lauką arba pro balkoną.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
diabolical169
2008 m. sausio 20 d. 01:29:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seniau patraukdavau dumeli kita...

Bet viena karta pajutau, kad sirdis vos nesustojo. Nezinau cia haliucinacija ar ne, bet man buvo ziauriai baisu..

Bl, geriau ir nebuciau ir pirma karta bandes

____________________
Mano dievas sushuko: -"are you ready to fuck this place up?" -Hell yeah!!! -Tad pashelkim=)... Kiekviena ishskridusi kede per langa atitinka gautos energijos kieki...
Atsakyti
[rockgirl]
2008 m. sausio 20 d. 00:05:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man zole(ir visis kiti rukalai) yra gyvenimo budas, seniai jau ja(hasisas daznesnis malonumas) ir berukiau, bet visada ja nuosirdziai pasidziaugiu, pabendrauju su zmonemis, nes daug kur yra butent taip kaip minejo mc_dumu_debesy, kad esme ne iki mirties apsipust, bet tuo uzsiimti kaip savotisku ritualu.

Atsakyti
mc_dumu_debesy
2008 m. sausio 19 d. 17:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Štatuose būna taip: susirenka kokie 7-8 negrai ir rūko suktinę. Bet jiems suktinė - būdas bendrauti, labiau atsipalaiduoti.
Mūsuose apsipūsti negyvai - pagrindinis rūkymo tikslas. Būna, nesvarbu su kuo rūkai, kad tik greičiau komą pagauti. Mažu mūsų, vargšų, toks mentalitetas
Šiaip žolę saikingai rūkyti, imho, pigiau ir praktiškiau nei alkoholį (jei nori atsipalaiduoti, o ne prisišniot negyvai).

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
Puslapiai: 12345678910
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Afiša Afiša
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 387
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 125754