Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Formulė 1" - kas geriausi?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
linax13
2012 m. rugsėjo 30 d. 22:46:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vetelis ir vel laimes


Atsakyti
androider
2011 m. lapkričio 29 d. 18:47:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1 hamilton
2 vettel
3 webber
Man atrodo šis trejetas geriausias

____________________
EVERYONE IS UNIQUE
Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 29 d. 11:41:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ten " pilotu issidestimas pagal kvalos rezultatus (vidurkis) "
t.y. pvz su Veteliu 15 pirmu plius kazkiek antru-treciu (blogiausias jo rezultatas buvo trecias! ispudinga ne?) ir dalinam is etapu skaiciaus ir gaunam pozicijos vidurki Vetelio atveju 1,26

beabejo pritariu kvala tai tik vienas elementas, ne pats svarbiausias, na bet jis mano manimu gerai atspindi maksimalu pilotu greiti, ju sugebejima susikoncentruot ir padaryti geriausia laika,
be abejo galimos atmazkes tipo pilotas aukoja kvala, tam kad lenktinems bolidas butu sureguliotas geriau, ypac jeigu orai skirtingi... ir bla bla bla
na Truli jau veteranas, tai ko noret Heikis Liuisui irgi i vienus vartus nusileido...

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2011 m. lapkričio 28 d. 23:10:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelabai supratau koeficientų skliausteliuose su tašku (su brūkšneliu supratau). Ką jie rodo?

O matuoti pagal kvalifikacijos laikus nėra labai daug prasmės. Čia panašiai kaip aiškintis, kas geresnis krepšininkas per All Star Game tritaškių konkursą. Prieš kelis metus vienas Trulli fanas įrodinėjo, kad Trulli visus savo komandos draugus kvalifikacijoje vos ne daužo į vienus vartus, ir, teisybė, statistika tai patvirtino. Paskui iš to sekė išvada, kad Trulli vienas greičiausių lenktynininkų su kuria, deja, aš negaliu sutikti. Beje, tuo įdomesnė šio sezono statistika.

Aš pats vis dar manau, kad geriausi apskritai šiuo metu pilotai yra Alonso/Hamilton, bet kalbant apie 2011 m. tikrai nematau jokių galimybių Hamiltonui atsidurt trejetuke. Tiesiog per daug klaidų, savo ar ne savo noru.

Mano šio sezono trejetukas būtų: 1-2. Alonso/Vettel 3. Button

Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 28 d. 21:02:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
jeigu lyginsim Button ir Hamiltona tai jo pagal rezultatus Buttonas auksciau, bet Hamiltonas man patiko uz kovine dvasia! (na ir kvalifikacijose jis pastoviai irodineja kad yra greitesnis, nors nors Buttona ir nedaug nusiliaidzia, tingiu ieskot statistikos bet po paskutiniu sezono GP, turesim head to head... )

tai va kaip ir zadejau kvala:

1. Vetelis 1,26 (16-3)
2.Hamiltonas 3,58 (13-6)
3.Webber 3,79
4.Button 4,47
5.Alonso 4,58 (15-4)
6.Massa
7.Rosberg 16-3
8.Shumacher
9.Petrov 12-7 (su Sena tik 4-4, bet su Heidfildu 8-3)
10. Sutil 10-9

tarp kitko geriausias savo komandos draugo skriaudikas yra Heikis 17-2 vs ne ka kita o pati Trulika

butent taip atrodo geriausiu pilotu issidestimas pagal kvalos rezultatus (vidurkis) ; (head to head vs komandos draugas)
taigi pagal grina greiti akivaizdu Hamiltonas greitesnis, lygiai taip pat, kaip Vetelis lyginant su Weberiu ir Alonso lyginant su Massa. (Rosbergas su Sumiu ir t.t.

(yra aisku ir kitos statistikos, pacios lenktines (kas beabejo yra svarbiau), ir cia jau kiek kas surinko tasku priklauso nuo ivairiu faktoriu, aisku Buttonas saunolis, nes pavyko laimeti Kanadoj ir Vengrijoj ypac (dar laimejo Japonijoj) tai pagal pergales 3-3 (Hamiltonas laimejo Kinijoj, Vokietijoj ir Abu Dabi)

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
velniux
2011 m. lapkričio 25 d. 14:14:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausio piloto sąvoka yra gana slidi... Bet galim pabandyti sudaryti penketuką :
1. Fernando Alonso (nors Ferrari toli gražu nėra mėgstamiausia mano komanda, visgi jo sugebėjimas išspausti iš bolido viską (lyginant su F.Massa) yra tikrai fenomenalus. O Ferrari bolidas šiemet akivaizdžiai yra tik trečias pagal pajėgumą. Visgi, nepaisant to Alonso vis dar realiai pretenduoja į antrąją vietą.
2. Jensonas Buttonas. Prieš sezoną tikrai nesitikėjau tokio puikaus važiavimo iš jo. Visgi, Jensonas sugebėjo nustebinti su kaupu. Pakanka vien prisiminti Kanados GP lenktynes, kurios, man asmeniškai buvo pačios įspūdingiausios nuo pat 2005 metų, kai pradėjau domėtis F-1. Ir šiaip toks visada užtikrintas važiavimas, šaltas protas ir pergalė prieš komandos draugą L.Hamiltoną. Iki šiol Lewiso nesugebėjo įveikti joks kitas komandos draugas.
3. Sebastienas Vettelis. Panašu, kad kartojasi Ferrari + Šumacherio scenarijus. Viena komanda turi akivaizdžiai geresnį bolidą už visas kitas, o iš dviejų savo lenktynininkų labai aiškiai padaro Nr. 1 ir Nr. 2. Taip aiškiai, kad nekiltų jokių abejonių, kuris "stipresnis". Klausimas, kiek to talento iš tikrųjų yra tiek Vettelio, tiek Šumio asmenyse, bet būtų labai įdomu pamatyti Vettelį vienoje komandoje su Alonso ar Hamiltonu. Kažkodėl labai abejočiau jo pergale vienoje iš tokių dvikovų.
4. Lewisas Hamiltonas. Važiavo šį sezoną tikrai puikiai - agresyviai, kovodamas dėl kiekvieno centimetro. Visgi, pernelyg daug rizikos, pernelyg daug nesėkmių, pernelyg daug teisėjų nemalonių ir Hamis dabar yra ten, kur yra. Visgi, jei pavyktų kitą sezoną įgyti kiek daugiau šalto proto "karštose" situacijose, Lewisas neabejotinai būtų pagrindinis pretendentas į titulą tuo atveju, jei Red Bull neturės tokio akivaizdaus pranašumo prieš McLaren, kaip šio sezono pradžioje.
5. Paulis di Resta. Į penktąją vietą galima būtų rašyti daugybę lenktynininkų - tiek Sutilą, tiek Kobayashi, tiek Alguersuari ar Rosbergą. Visgi, di Restą pasirinkau todėl, kad kaip debiutantas šiemet jis suvažiavo išties nepriekaištingai, matosi, kad jis tikrai turi galvą ant pečių ir puikiai išnaudoja visas jam suteiktas progas. Manau, kad tai vienas tų lenktynininkų, kuris, jei per ilgai neužsisėdės vienoje vietoje, vieną dieną tikrai gali tapti čempionu.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 24 d. 11:35:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o man atrodo, Hamiltonas yra saziningas pilotas ir tikrai gerbia kitus pilotus!
gal istikruju kartais jis yra pernelyg emocialus, taip. daro klaidas - taip, mokosi. ju nedaro tie kas vazioja kaip trukinukas (nors ir jie padaro juk istikruju, teisiog issilaikyti trasoje yra didelis darbas! )

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Kvakva
2011 m. lapkričio 24 d. 11:09:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vis dar megstu Trulli haha tik nemanau, kad jis geriausias.
Labai palaikau Vetteli ir visa Red Bull komanda, puikiai darbuojasi. Ir Sutilas manau turi iki galo neisnaudojama potenciala.

Hamiltono elgesys man asmeniskai nepatinka, kovingumas zinoma sveikintinas, bet nepagarba trasoje kartais net labai akivaizdi. MS... vaikiskas nepasitenkinimas praejo, kaip ir geriausi jo karjeros metai.

Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 20 d. 21:09:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jeigu lyginsim Button ir Hamiltona tai jo pagal rezultatus Buttonas auksciau, bet Hamiltonas man patiko uz kovine dvasia! (na ir kvalifikacijose jis pastoviai irodineja kad yra greitesnis, nors nors Buttona ir nedaug nusiliaidzia, tingiu ieskot statistikos bet po paskutiniu sezono GP, turesim head to head... )

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
R7wa
2011 m. lapkričio 20 d. 21:04:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MrEko rašė:
viso amziaus nusivylimas Massa

Na ir šis nepasižymėjo
Bet septynis kart pasaulio čempionas nesugeba naujokėlių aplenkti
Iš Massos daug nesitiki, daug ir negauni

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
MrEko
2011 m. lapkričio 20 d. 21:01:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
R7wa rašė:
MrEko rašė:
Dar galima paminet totalus nusivylimai:
1. Petrov
2. Hamilton
3. Rosberg

Rosbergas tikrai nebuvo toks prastas
Bet va Shumacheris Čia ne šių metų, o viso amžiaus nusivylimas

viso amziaus nusivylimas Massa

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
R7wa
2011 m. lapkričio 20 d. 20:58:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MrEko rašė:
Dar galima paminet totalus nusivylimai:
1. Petrov
2. Hamilton
3. Rosberg

Rosbergas tikrai nebuvo toks prastas
Bet va Shumacheris Čia ne šių metų, o viso amžiaus nusivylimas

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
MrEko
2011 m. lapkričio 20 d. 20:56:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
2011 sezonas:
geriausi mano manimu
1. Vetelis
2. Alonso
3. Hamilton

f1 geriausias jaunas pilotas Algersuari

Pagal mane
1. Vettelis
2. Buttonas
3. Alonso

Dar galima paminet totalus nusivylimai:
1. Petrov
2. Hamilton
3. Rosberg

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
ep
2011 m. lapkričio 20 d. 15:31:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2011 sezonas:
geriausi mano manimu
1. Vetelis
2. Alonso
3. Hamilton

f1 geriausias jaunas pilotas Algersuari

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Egidijus4
2005 m. gruodžio 30 d. 11:37:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
palikau mclaren ir kimi todel kad per ta sezona kai prdejau ziuret f1 jis labiausiai isidemejo dar C.Kliena ka jis tada atejo i jaguar kuria po to nupirko /red Bull Nezianu kodel net apsidziaugiau ir Palaikau dar Red Bull dziaugiuosi jog Christian dar vienam sezonui ten lieka

____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
Atsakyti
Paull
2005 m. rugpjūčio 19 d. 14:48:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man asmeniskai Shumis and that's all!

____________________
Paull
Atsakyti
MoHax
2005 m. liepos 18 d. 16:03:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas kiek uzdirba?
elita:
1 m.schumacher - 35mln
2 r.schumacher - 25mln
3 k.raikkonen - 22mln
4 j.p.montoja - 15mln
5-6 j.trulli
r.barichelo - po 10 mln

apsirupine:
7-8 j.fisikela
f. alonso - po 9mln
9 j.button - 8mln

vidutiniokai:
10 m.webber - 4mln
11-12 f.massa
a.wurz - po 2.5mln
13-14 t.sato
veteranas j.vilnevas - po 2mln
15 kitas veteranas d.cuolthard - viso labo tik 1.5mln
16 n.heidfeld - 1mln

kukli zmones:
17 pedro de la rosa - 0.5mln
18-19 k.knin
a.lucci - po 0.35mln
20-23 a.devidson
t.monteiro
c.alberts
n.kartikian visi sie virukai uzdirba po 0.25mln

prikolistas, kuris dirba... nemokamai
24 patrikas frizacheris 0.0mln

tikrai kad idomu, kaip kas pasikeis po 2005 metu sezono...

pasiskaitikit, idomu: https://www.f1news.ru/memuar/2005/money.s html

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
super_girl
2005 m. liepos 16 d. 16:59:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MoHax rašė:
super_girl rašė:
nu gaila, kad baigesi 2004-uju sezonas , nors ir ne pats idomiausias buvo... dabar mane guos krepsinio naujo sezono varzybos. Lauksiu kovo menesio, kada vel karusele vel prades suktis is pradziu. Idomu kaip ten Monoyai ir Raikkonenui seksis vienoj komandoj, kuris bus geresnis! Nu aisku kad geresnis yra Raikkonenas, bet ar jis sugebes tai irodyti

manau jau ne karta irode kas McLaren komandoja #1

Vaje... Ir aš taip rašiau??? Kaip galėjau dar abejoti Raikkonenu?? Siaubas... Aišku, kad Kimi #1, be jokių abejonių...

____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
Atsakyti
MoHax
2005 m. liepos 12 d. 08:56:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super_girl rašė:
nu gaila, kad baigesi 2004-uju sezonas , nors ir ne pats idomiausias buvo... dabar mane guos krepsinio naujo sezono varzybos. Lauksiu kovo menesio, kada vel karusele vel prades suktis is pradziu. Idomu kaip ten Monoyai ir Raikkonenui seksis vienoj komandoj, kuris bus geresnis! Nu aisku kad geresnis yra raikkonenas, bet ar jis sugebes tai irodyti

manau jau ne karta irode kas McLaren komandoja #1

MoHax rašė:
Dar neblogai atrodo Alonso ir Button.
staip kaip idomei as rasiau matit kai stojo ant Raikoneno kelio Alonso jau nebetaip jau ir patinka...
O man Montoja visai normalei atrodo, net nesuprantu, kodel jis jums taip nepatinka

ps dar man pradejo patikti Tiago Monteiro stabilumas, speju jis f1 uzsilaikis...

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
Agonia
2005 m. balandžio 3 d. 20:46:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As asmeniskai esu uz FA ir Renault :>

____________________
jaunatviskas maksimalizmas,siaip jau.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jake Bugg Jake Bugg
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 176
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 405665