Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Firma "Converse"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DeLaLiutishkuz
2015 m. balandžio 23 d. 21:18:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

oo kokia tema :D reikia atgaivint. Perku ir nesioju tik konversus, nes jie ir labai kokybiski, ir labai gerai atrodo ir tinka prie mano stiliaus. 


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
Problematique
2010 m. liepos 7 d. 22:33:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir aš galvojau tuos konversus pirkti, bet... jų kaina žiauri. Vien prekinis ženklas. Dar ir spalva gali greit nusibosti. Turiu žalius ir gelsvus neoriginalius ir viskas šaunu. Juk kai turi keletą porų neoriginalių 'inkarų/sportbačių', turi ir galimybę juos keisti dažnai.

Atsakyti
k_b
2010 m. liepos 7 d. 18:07:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O realiai tai tik marketingo triukas parduoti paprastus inkariukus už belekokią kainą. Paversk tai teen fashion, mol nepriklausomi neformalai ir sėkmė garantuota. Sužaidė gerai, už tai šią firmą ir gali sveikint.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
kinomane
2010 m. liepos 7 d. 17:20:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gražūs , norėčiau kokių mėlyną. O pati turiu baltus

Atsakyti
kristis9
2010 m. liepos 7 d. 16:19:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chzarija rašė:
sweet_little_sister rašė:
liucytia rašė:
O man converse firma patinka ;>> IR batai, ir drabuzhiai ;] Pati turiu inkarus, dzhinsus, megstuka ir maikute, ir labai man patinka jiejie ;>>>>

inkarai ir conversai yra du skirtingi dalykai. inkariukai - tai batai, kuriuos kazkada gamino imone "Inkaras" (kuri kaip visi zinot jau seniai uzdaryta) ir kuriuos nesiojo musu tevai. todel abejoju ar kas nors turi tuos tikruosius inkariukus...o tie, kurie maximose ar turgeliuose po 15lt pardavinejami tai ten sh.....

turiu conversiukus pusilgius, kainavo 150 lt, bet uztat ilgai laiko, va dabar atsilo oras reikes uzsideti.

o is turgaus po 15-20 lt irgi nera blogai, i koki tusa vaziuoti kelias dienas trunkanti pvz tai pats tas, nes negaila nei purvinti nei plesyti

a kur pirkai? :OO as niekur nerandu, mano sudile totaliai jau bet nesioju, o randu tik sportlande, o jie nezmoniskas kainas uzsikele (230 lt)

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti

2010 m. liepos 7 d. 16:08:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš turiu converse inkariukus jau kokiu 2 metus. Na biški jau nudilo, bet vis dar patogūs...

Atsakyti
chzarija
2010 m. gegužės 7 d. 15:42:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sweet_little_sister rašė:
liucytia rašė:
O man converse firma patinka ;>> IR batai, ir drabuzhiai ;] Pati turiu inkarus, dzhinsus, megstuka ir maikute, ir labai man patinka jiejie ;>>>>

inkarai ir conversai yra du skirtingi dalykai. inkariukai - tai batai, kuriuos kazkada gamino imone "Inkaras" (kuri kaip visi zinot jau seniai uzdaryta) ir kuriuos nesiojo musu tevai. todel abejoju ar kas nors turi tuos tikruosius inkariukus...o tie, kurie maximose ar turgeliuose po 15lt pardavinejami tai ten sh.....

turiu conversiukus pusilgius, kainavo 150 lt, bet uztat ilgai laiko, va dabar atsilo oras reikes uzsideti.

o is turgaus po 15-20 lt irgi nera blogai, i koki tusa vaziuoti kelias dienas trunkanti pvz tai pats tas, nes negaila nei purvinti nei plesyti

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
kristis9
2010 m. gegužės 7 d. 13:28:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vat gal žinot kur vilniuj įsigyt galima? Vieną parduotuvę kurioje visad pirkdavau uždarė (pilies gatvėj Umarai). Kalbu apie paprastus inkarus. Juodus, paprastus inkarus.

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
sweet_little_sister
2008 m. sausio 29 d. 17:29:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
liucytia rašė:
O man converse firma patinka ;>> IR batai, ir drabuzhiai ;] Pati turiu inkarus, dzhinsus, megstuka ir maikute, ir labai man patinka jiejie ;>>>>

inkarai ir conversai yra du skirtingi dalykai. inkariukai - tai batai, kuriuos kazkada gamino imone "Inkaras" (kuri kaip visi zinot jau seniai uzdaryta) ir kuriuos nesiojo musu tevai. todel abejoju ar kas nors turi tuos tikruosius inkariukus...o tie, kurie maximose ar turgeliuose po 15lt pardavinejami tai ten sh.....

____________________
http://www.last.fm/user/ugnies_kultas
Atsakyti
mc_dumu_debesy
2008 m. sausio 29 d. 10:53:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš turėjau konversus, bet suplyšo vakar :-( Šiaip geri batai - ir patogūs, ir unikalaus stiliaus, plius, kai atsižvelgi į kainą, tai stengiesi juos tausoti

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
CyberPirate
2007 m. gegužės 1 d. 21:42:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tik striukę turiu.
Iš tiesų, tai nesureikšminu firminių ženklų.
Pirkau, nes patiko. Nekreipiu dėmesio kiek laiko nešioju, ar kada susidrožia.
Nusibosta - perku kitką.

Atsakyti
Smegenu_Ishkamsha
2007 m. gegužės 1 d. 21:40:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na del kokybes?.. Man puse metu..

Atsakyti
Aitvaras
2007 m. gegužės 1 d. 21:05:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nešioju Converse basketes jau natrus metus,ir dar nesuplyšo.Išties gera kokybė,ir gražūs dar.

____________________
Dirty little monsters.
Atsakyti
Smegenu_Ishkamsha
2007 m. gegužės 1 d. 17:46:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, krch brangus jie, bet grazhus. Na, zodzhiu, tai - klasika..

Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 15 d. 17:50:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Converse batukai tai geri ir gražūs..

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
gretten
2007 m. balandžio 15 d. 15:24:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet gaila,kad mano taip lb greit susidevi.. o kainuoja tay normaliai..

____________________
greta
Atsakyti
Paranojike
2007 m. balandžio 6 d. 13:27:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš turiu juodus Converse sportbačiukus. Šiaip dėl jų pirkimo man nuskilo, nes šiuos visiškai naujus originalius bačiukus nusipirkau padevėtuose už 30 lt. Iš tikrųjų jie labai patogūs ir kokybiški, nors etiketės man visai nieko nereiškia, tačiau būtent šitokiems batams ar kitam šios firmos gaminiui nepagailėčiau ir kelių šimtų.

____________________
Jei dabar būtų 1967-ieji, mylėčiau Jim'ą..Visaip..
Atsakyti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. kovo 9 d. 20:59:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kajp tik planuoju tokius juodus konversiukus nusipirkt, bet ne "inkaro stiliaus" , o paprastus sportbacius

Atsakyti
Xpo
2007 m. kovo 9 d. 19:02:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turiu konvers bliuzoną, čia matyt reikia pasigirt, kad tokia tema.

Atsakyti
faida4ever
2007 m. kovo 9 d. 17:50:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ziauriai grazus ir rubai ir batai,bet as geriau jau nusipirxiu 10 poru pigiu inkaru nei vienus konversus.. gail bapkiu,turiu ir kilnesniu tixlu

____________________
jamam taika!! =P
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rita Ora Rita Ora
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 308
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 462463