Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokios merginos labiausiai patinka?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dingusi_kazkur
2010 m. kovo 1 d. 15:26:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Liežuviu malt?

Nu įdomiai tu čia. Plačiau galėtum, ką tu ten nekaltom mali liežuviu

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
latras
2010 m. kovo 1 d. 15:21:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dingusi_kazkur rašė:
latras rašė:
neturiu tokiu tiksliu kriteriju, spalva plauku nlb svarbi, zinoma tik ne spalvota naturalios spalvos zodziu...isvaizda nera svarbiausias dalykas bet ir ne paskutinis,tik ne kauletos o tai bijok paliest po to...sulus da ar seip vejas nupus kad nebutu aukstesne nei as svarbu kad butu ka su ja veikt, didelis privalumas butu jei labai megtu futbola ir alu tokiom pirmenybe teikiuD nu ir aisku kad butu lengva bendraut ir t.t, ir neturetu buti labai atvira, siek tiek mistikos visad idomu (kaltom pirmenybe ir) DD

DDDDDDDDDDDD
O nekaltos kuo netinka? DDDD

D tai ir jos tinka bet pirmenybe kaltom o tai ne su kaltom vargo daug, reik liezuviu malt ir t.t per daug laiko atemaDD


____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
dirge
2010 m. kovo 1 d. 15:18:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Man svarbiausia, kad mergina nebūtų tuštutė, bet jei graži, gali būt ir tuštutė.

kaip tipiska

Dar geriau jei su ja kalbet nereikia .

Svarbiausia oraliniai o ne verbaliniai igudziai.


Atsakyti
Xpo
2010 m. vasario 28 d. 22:54:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man svarbiausia, kad mergina nebūtų tuštutė, bet jei graži, gali būt ir tuštutė.

Atsakyti
dingusi_kazkur
2010 m. vasario 28 d. 19:21:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
latras rašė:
neturiu tokiu tiksliu kriteriju, spalva plauku nlb svarbi, zinoma tik ne spalvota naturalios spalvos zodziu...isvaizda nera svarbiausias dalykas bet ir ne paskutinis,tik ne kauletos o tai bijok paliest po to...sulus da ar seip vejas nupus kad nebutu aukstesne nei as svarbu kad butu ka su ja veikt, didelis privalumas butu jei labai megtu futbola ir alu tokiom pirmenybe teikiuD nu ir aisku kad butu lengva bendraut ir t.t, ir neturetu buti labai atvira, siek tiek mistikos visad idomu (kaltom pirmenybe ir) DD

DDDDDDDDDDDD
O nekaltos kuo netinka? DDDD

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
kristis9
2010 m. vasario 28 d. 18:38:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paslaptingos, meniskos, daug snekancios (nes as lb tylus ), siltos, tokios mielos , mokancios protingais issaukyt savo nuomone.
apie isvaizda: raudonplaukes (tik naturalios), arba joudaplaukes (gali but ir dazyta), kurios vaiksto su kerzais ir juodai apsirrengusios, dar su languotais sijonais (tokios pankes ), nemegstu dideliu iskirpciu. Bjauriai atrodo man. Dievinu zalias arba tokias tyras tyras (kaip zudiko ) zydras.

kad megtu alu , butu muzikuojanti.
nemegstu: fyfu, kai prisigerusios glamziosi su visais o ryte sako: o atleisk, girta buvau

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
orionas777
2010 m. vasario 28 d. 01:24:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nekenčiu fyfu!!!

Kažkaip norėtusi sakyti, kad išvaizda nėra svarbu, tačiau vistiek kai pagalvoji yra, nes tai mūsų pirmas įspudis, tačiau nei kiek neprilygsta vidaus svarbumui, jei žmogus bus šiltas, malonus bendrauti, įdomus, mistiškas, tai besikalbėdamas ir tą išvaizda užmirši...

Bet vistiek į tas fyfas negaliu žiurėt kai stotelėj stovi kokia paprasta, šiltai atrodanti mergina tai taip ir norisi užkalbint...

Atsakyti
latras
2010 m. vasario 6 d. 16:48:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neturiu tokiu tiksliu kriteriju, spalva plauku nlb svarbi, zinoma tik ne spalvota naturalios spalvos zodziu...isvaizda nera svarbiausias dalykas bet ir ne paskutinis,tik ne kauletos o tai bijok paliest po to...sulus da ar seip vejas nupus kad nebutu aukstesne nei as svarbu kad butu ka su ja veikt, didelis privalumas butu jei labai megtu futbola ir alu tokiom pirmenybe teikiuD nu ir aisku kad butu lengva bendraut ir t.t, ir neturetu buti labai atvira, siek tiek mistikos visad idomu (kaltom pirmenybe ir) DD

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
Xpo
2010 m. sausio 25 d. 18:12:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kol buvo foto man tai gražiausia buvo Mitochondrija, o dabar... Dabar jau reikėtų nuodugnesnio tyrimo

Atsakyti
Stripped
2010 m. sausio 24 d. 05:40:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mėsingos,karštos ir sultingos... Kaip kiaulienos kepsnys su 2 išpampusiais pomidorais...hmmm...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
k_b
2010 m. sausio 24 d. 02:43:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ThingFromTheAlley rašė:
Su dydeliais apelsinais,stangriom kriausem ir slapia aladino lempa kuria trint galeciau

Aladino lempa nužudė

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
ThingFromTheAlley
2010 m. sausio 24 d. 02:04:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su dydeliais apelsinais,stangriom kriausem ir slapia aladino lempa kuria trint galeciau

____________________
Doc,doc,come in,doc..this is Marty ,over.
Atsakyti
say_mone (Užblokuotas)
2009 m. kovo 14 d. 23:42:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tai siaip panu pakest negaliu

____________________
[si-i.em]
Atsakyti
Mitochondrija666
2009 m. kovo 14 d. 20:05:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man gražiausios kaulėtos tamsiaplaukės su didelėm akim.

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti
GRIZZLIS
2009 m. kovo 14 d. 15:19:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tamsiaplauke rudaake manekene (na supraskit tipo liekna ir auksta)

____________________
Mp3 muzika nemokamai. ZipFM PowerHitRadio MTV EuropeanHitRadio topu dainos vienoje vietoje ==>> www.grizzlis.lt
Atsakyti
Silentist
2009 m. kovo 14 d. 14:39:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"rastapyrkos".

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
The_Wicked_One
2008 m. gruodžio 2 d. 14:10:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Madam rašė:
Klasioke neseniai pasakojo vena juokinga nutikima. Ji ejo gatve, o uz jos keletas vaikinu, ir jie snekejo kokios merginos jiems patinka. Tai vienas vardina vardina, kai baigia, kitas jam patylejes atsako: "Ai, koks skirtumas, svarbu kad gyva butu"

aš tai atsimenu kaip autobuse vienas vaikinas kitam sako "pz man kaip limp mergos su dideliais papais"

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Stingas
2007 m. gruodžio 3 d. 15:11:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
moteriskos

____________________
cia turetu but parasyta kazkas idomaus...
Atsakyti
FORTUNATAS
2007 m. liepos 19 d. 11:01:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man apvalutes ypac kai isriecia uzpakaliuka toks grozis kad net silpna daros

Atsakyti
Vibratorius (Užblokuotas)
2007 m. sausio 11 d. 21:37:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
plonutes, didelem backom, dideliu uzpakaliu, putliom lupom.

____________________
Take off your clothes, I wanna take pictures of you ;)
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Domantas Razauskas Domantas Razauskas
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 382
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 166608