Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krikščionybė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Nuodemklause
2009 m. sausio 28 d. 20:45:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
Nuodemklause rašė:
Tikiu į Dievą, tačiau nesutinku su kai kuriomis šventojo rašto mintimis.
Manau bet kuris tikėjimas yra sveikintinas, jei tik moko gėrio. Nors gaila pačiai tų 10 įsakymų nepavyksta laikytis.

O kam pavyksta?Manau,tas dievo įsakymų laikymosi idealizavimas yra ganėtinai nelogiškas,netgi kvailas...

Gal pavyksta kokiai davatkai, kasdien lekiančiai į bažnyčią kodėl gi kvaila? juk tokius kaip nevok, nežudyk, negeisk svetimo turto reikia pritaikyti gyvenime. Tik tas "neturėk kitų dievų tik mane vieną" skamba labai diktatoriškai


Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. sausio 28 d. 20:42:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Empathy rašė:
Į dievą netikiu, krikščionybės neišpažįstu.
Man priimtiniau pagonybė arba ateizmas.

aho, čia panašiai kaip mano draugė "aš pagonė. man taip gera, kai tikiu į tuos senuosius dievus". galvoju, nu p*, jei žmogui geriau.. visgi, sugrįžimas prie savo šaknų.. ir tada jinai sako "pvz, Morgana". WTF?! nu nvm.

o šiaip, mano akimis žiūrint, pagonybė yra mūsų praeities laikotarpis. kaip ir ateizimas *sovietai* dabaris yra katalikybė, o žvelgiant į ateitį, net nežinau ką didiesiems nekrikščionims pasiūlyti.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 28 d. 20:38:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuodemklause rašė:
Tikiu į Dievą, tačiau nesutinku su kai kuriomis šventojo rašto mintimis.
Manau bet kuris tikėjimas yra sveikintinas, jei tik moko gėrio. Nors gaila pačiai tų 10 įsakymų nepavyksta laikytis.

O kam pavyksta?Manau,tas dievo įsakymų laikymosi idealizavimas yra ganėtinai nelogiškas,netgi kvailas...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Nuodemklause
2009 m. sausio 28 d. 20:35:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikiu į Dievą, tačiau nesutinku su kai kuriomis šventojo rašto mintimis.
Manau bet kuris tikėjimas yra sveikintinas, jei tik moko gėrio. Nors gaila pačiai tų 10 įsakymų nepavyksta laikytis.

Atsakyti
Arta777
2009 m. sausio 25 d. 12:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
koks skirtumas i ka mestim?mes tikim i viena diena kuris yra perteiktas skirtingai .peace in world

____________________
It's my life
Atsakyti
Empathy
2009 m. sausio 24 d. 22:01:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Į dievą netikiu, krikščionybės neišpažįstu.
Man priimtiniau pagonybė arba ateizmas.

____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. sausio 24 d. 21:48:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ah,tada ok (daugmaž)

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 24 d. 21:42:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
LowLife rašė:
enchantee rašė:
uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo. as tikiu stebuklais, tikiu pomirtiniu gyvenimu, tikiu tikejimo galia.

Atsiprašau,bet nusišnekėjai...

Deja,bandydamas vėl pasirodyti teisus,šį kart nusišnekėjai Tu. Nes, enchantee sakė, kad JI tiki. Ir,manau,nemelavo. Kadangi neteigė,kad taip yra,kad taip turi būti ir kad visi turi tikėti, Tu neturėjai teisės prie žmogaus prisikabinti. Nė truputėlio...

Tu nesupratai mano minties.Jinai parašė:uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo.Tai nelogiškas sakinys,dėl to paprieštaravau.Bent kaip aš supratau,vienintelė Krikščionybė,yra tikėjimas.Kiekviena religija tiki į tuos pačius dalykus,skiriasi tik jų papročiai.Ir tiesiog jinai parašė ne į temą,nes šitoj temoj mes diskutuojam apie krikščionybę...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. sausio 24 d. 21:35:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
enchantee rašė:
uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo. as tikiu stebuklais, tikiu pomirtiniu gyvenimu, tikiu tikejimo galia.

Atsiprašau,bet nusišnekėjai...

Deja,bandydamas vėl pasirodyti teisus,šį kart nusišnekėjai Tu. Nes, enchantee sakė, kad JI tiki. Ir,manau,nemelavo. Kadangi neteigė,kad taip yra,kad taip turi būti ir kad visi turi tikėti, Tu neturėjai teisės prie žmogaus prisikabinti. Nė truputėlio...

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
tylosMinute
2009 m. sausio 24 d. 20:30:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enchantee rašė:
uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo. as tikiu stebuklais, tikiu pomirtiniu gyvenimu, tikiu tikejimo galia.

pomirtinis gyvenimas?pala, ar čia krikščionybė?
Rolandas iš Rolando giesmės va čia tai krikščionis.
dabar tokių nerasi.

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 24 d. 20:19:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enchantee rašė:
uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo. as tikiu stebuklais, tikiu pomirtiniu gyvenimu, tikiu tikejimo galia.

Atsiprašau,bet nusišnekėjai...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
enchantee
2009 m. sausio 24 d. 17:54:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uz krikscionybe, nes neisivaizudoju gyvenimo be tikejimo. as tikiu stebuklais, tikiu pomirtiniu gyvenimu, tikiu tikejimo galia.

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 22:14:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai aš ir nesiruošiu dievo egzistavimą įrodynėti,nes nematau jokios prasmės.Esmė ta,kad aš irgi jau seniai esu pamiršęs,kaip reikia melstis,ir jokios religijos neišpažystu.Mano pažiūroms,man artimiausias yar Pagonių tikėjimas,nes juo tikėjo mūsų protėviai,o Krikščionybė buvo ''atvežtas'' produktas,iš užsienio,dėl ko,juo nepasitikiu...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Crazyz
2009 m. sausio 23 d. 22:14:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikiu

Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 23 d. 22:11:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neturime. Aš tikiu, tu netiek.

Atsakyti
Blackened
2009 m. sausio 23 d. 22:11:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl kai kurių krikščionybės (ar bet kurios kitos religjijos) veikimo principų - griežtai prieš. Dėl kai kurių - už. Nors apskritai šnekant tikrai nesižaviu.
Dievo egzistavimas ir kiti teologiniai klausimai nedomina. Nes tokio pobūdžio diskusijos - begalinės. Atsakymo ar kompromiso nerasta. Vis dėlto, turiu savo nuomonę, pakankamai aiškią ir stiprią, kurią pasilieku sau. Ginčytis su tikinčiaisiais nematau reikalo. O noro pilti žibalo į ugnį taip pat nėra, juolab kai tenka skaudžiai nudegti. Tegul tiki, garbina, meldžiasi ir so on - jų reikalas, pasirinkimo laisvė ir teisė. Taip kad atsiriboju nuo viso to, lyg ir geriausia (mano nuomone) taip pasielgti.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 22:10:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Įsivaizuodti, įsivaizduoti. Medžiai, jie viskas, ie dievas. Jie visur
Tai aš nesakau kad negalima.

Nesakai,bet kadangi gimei šalyje,kur yra Krikščionybė,ir nuo pat mažumos tau buvo skiepijamos jos idėjos.Su dauguma jų,sutinku,bet sutikti su kiekvienu Biblijoje aprašytu veismu,būtų ne itin logiška.Juk kiekvienas tikėjimas tą dievą,paišo skirtingai...Kodėl jį turime įsivaizduoti taip,kaip mums jį nupaišė mūsų tikėjimas?

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 23 d. 22:06:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įsivaizuodti, įsivaizduoti. Medžiai, jie viskas, ie dievas. Jie visur
Tai aš nesakau kad negalima.

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. sausio 23 d. 22:05:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Tiesiog tas senukas sukūrė medžius ir tt, tai man įtikinamiau...

O kodėl medžiai negali būti dievas?Kadangi,jį nupaišė Krikščionybė savaip,tai negali jo kitaip įsivaizduoti?Tai tiesiog paslaptinga jėga,kurios vidaus mes niekada nepamatysime,bet galime jį įsivaizduoti...Medžiai,ar gamta pilnai gali būti ta paslaptinga jėga,kodėl neturėtų?

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Madonna Madonna
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 489
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 318372