Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krikščionybė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
The_Wicked_One
2006 m. gegužės 1 d. 21:56:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
renny rašė:
em sakykim tikiu dievu (na tikriausiai)... bet netikiu baznycia ir jos visomis rinkliavomis bei nuodemiu atleidimais. ar as krikscione?

atleiskit uz caps lock:
NEMAISYKIT KATALIKYBES SU KRIKSCIONYBE.
jei kalbant apie krikscionybe.. visom keturiom uz tik kai kurios atsakos, pvz staciatikybe kartais "pagimdo" daug issigimusiu davatku, kas jau yra negerai. katalikybe.. as uz. ir pati esu katalike. tiesiog yra katalikiskas mokymas ir labai daug idomiu minciu. neseniai teko bendraut su tokiu vienu gana idomiu kunigu, tai dar labiau susizavejau katalikybe. protestantizmas: liuteronybe.. na taip, gal ir nereikia baznyciai ten tu turtu ir siaip. ir istikruju pritarciau, kad zmones su sventuojur astu turetu susipazinti ji skaitydami patys. be to didziuojuosi Lietuva, kad XVI a. buvo viena tolerantiskiausiu valstybiu, protestantams. o ir jezuitu ir protestantu kovos isejo i nauda kalbant apie kultura. kalvinizmas.. kalvinizmas mana smeniskai nelabai priimtina. asketiskas gyvenimas, jokiu linksmybiu, darbas darbas darbas ir t.t. zinoma, tai yra puiku, tacaiu nepriimtina. anglikonybe.. na abejoju, ar cvia kas nors domisi sia religija ir ja ispazysta tarp cia esanciu. na kaip zinia, popiezius neleido Henrikui III issiskirti ir vesti kitos moters, ir tada jis ikure nauja krikscioniska baznycia, kurios galva buvo karalius. apie ja nieko daug nezinau, tai ir negaliu sakyti uz ar pries.

o bendrai apie krikscionybe kalbant, esu zu visom keturio, apie atskiras religijas - tik uz atskirus bruozus.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
AnsweR
2006 m. gegužės 1 d. 21:44:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena vertus, krikščionybė yra gerai, nes ji skatina gėrį iš esmės. Tačiau kalbant apskritai apie religijas, jos yra blogos kaip visuma, nes dėl jų kyla įvairių nesantaikų ir kitokių nesąmonių, pvz. musulmonų teroro išpuoliai

____________________
Parašas.
Atsakyti
Mirtis
2006 m. gegužės 1 d. 21:32:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir už, ir prieš.

už, nes joje yra ir gražių dalykų, šiaip protingų minčių, pakankamai pozityvumo...

prieš, nes pasigendu tolerancijos iš kai kurių idėjų/žmonių, kurie išpažįsta.

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
White_Weapon
2006 m. gegužės 1 d. 21:15:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kol manes tai neliecia as susilaikau,kai mane tai paliecia as pries

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Public_Service
2006 m. gegužės 1 d. 21:10:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mexeny rašė:
Būtent kodėl manai, kad teigiamas?
Aš esmiškai esu neigiamos nuomonės, bet noriu išgirsti įvairių pusių nuomonę.

Už,nes tikiu. Esu kriškčionė. Kodėl tikiu? Nežinau. Gal man lengviau taip gyventi,gal tiesiog jaučiu,kad tikiu ir blah blah blah.Čia esmė mano tikėjime, otikėjimas ateina su kažkuo,ko dar aš nepažįstu.
Žinau ir minusus krikščionybės, bet man jie neatrodo tokie svarūs kaip tas jutimas,kad tiki. Tiesiog. Nemoku paaiškinti. Tiesiog tikėjimas moko daug gerų dalykų.

____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Atsakyti
gulinti_vonioje
2006 m. gegužės 1 d. 20:10:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už ir prieš. Už dėl to,kad kaikuriems žmonėms reikia,kad jiems aiškintu kaip gyventi. O krikščionybė skatina dorą gyvenimą [mylėti artimą ir pan]
Prieš,nes jie perdaug kišasi į valstybės reikalus ir pan. Nes šioje religijoje pakankamai daug netolerancijos. Dėl kryžiaus karų,inkvizicijų,[čia apie vakarų bažnyčia] Apskritai man nesuprantama kaip katalikų bažnyčia gali būti pavyzdžiu žmonėms,kai patys nesutaria su tam tikromis krikščionybės atšakomis.

____________________
-Tapati pabaiga. Aš palauksiu pradžios-
Atsakyti
renny
2006 m. gegužės 1 d. 20:00:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
em sakykim tikiu dievu (na tikriausiai)... bet netikiu baznycia ir jos visomis rinkliavomis bei nuodemiu atleidimais. ar as krikscione?

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
elfooke
2006 m. gegužės 1 d. 19:31:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is esmes Uz, del dalinio sutapimo su mano isitikinimais, grazaus meno ir geros fantastikos.
p.s. vienam forume panasi diskusija peraugo beveik i kara..

____________________
nobody does it better...
Atsakyti
maza-nuodeme
2006 m. gegužės 1 d. 19:29:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As esu uz bet kokia religija, kuri nepereina i fanatizma. Kuri nesuvarzo zmogaus, o padeda jam gyvent. O tai priklauso nuo zmogaus.

____________________
tomorrow never knows
Atsakyti
samsung
2006 m. gegužės 1 d. 19:15:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man atrodo kiekvienoj religijoj galima atrasti kazko artimo sau. As esu uz krikscionybe, sioje religijoje yra man graziu ir mano manymu teisingu ideju. Laikau save krikscione nors ir nesu itin religinga

Atsakyti
Mexeny
2006 m. gegužės 1 d. 19:09:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Būtent kodėl manai, kad teigiamas?
Aš esmiškai esu neigiamos nuomonės, bet noriu išgirsti įvairių pusių nuomonę.

____________________
Išeikit Didvyriai. Scena Jau Niaukiasi.
Atsakyti
Public_Service
2006 m. gegužės 1 d. 19:08:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už,
nors nesuprantu tokių klausimų. Bet vistiek. Manau,kad krikščionybė yra teigiamas dalykas.

____________________
STOP DROP AND ROLL YOU'RE ON FIRE
Atsakyti
Mexeny
2006 m. gegužės 1 d. 19:08:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mhm. Gerai. Tada už ar prieš ir kodėl.
;]

____________________
Išeikit Didvyriai. Scena Jau Niaukiasi.
Atsakyti
T_y_L_a
2006 m. gegužės 1 d. 19:01:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už.

Atsakyti
Mexeny
2006 m. gegužės 1 d. 19:01:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už ar prieš.

____________________
Išeikit Didvyriai. Scena Jau Niaukiasi.
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Afiša Afiša
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 162
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 114472