Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar jums yra nutikę kas nors šiurpaus ir baisaus? (vaiduokliai ir pan.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2015 m. gegužės 6 d. 21:56:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiekvieną dieną įvyksta kažkas šiurpaus ir baisaus. O kalbant apie paranormalius reiškinius, tai nelabai kas... Tik keli dingę daiktai. Tikriausiai bildukai pasidarbavo.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2015 m. gegužės 6 d. 20:30:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvo toks nutikimas. Kai buvau mažiukė ir dar rodydavo Santą Barbą per televizorių, tais laikais aš dar taupydavau pinigus ir turėjau taupyklę rožinę. Tai va, toje taupyklėje turėjau porą dolerių, per Santą Barbarą tą vakarą rodė fokusus su pinigais, draskė ten juos visaip ir po to sveikus ištraukdavo iš rankovės, visi plojo ten seriale, mane irgi sužavėjo. Aš irgi padariau, tokį fokusą tik pamenu, kad niekas man tada nepaplojo - gavau lupt.


Atsakyti
saliakelio
2013 m. spalio 25 d. 13:27:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

štai ką pahmielingam padaro karinės pratybos - cia kazkaip vyriskai pasakyta, ne paxmeligai o -am, ir is kur tos karines pratybos :)


Atsakyti
Dead_soul
2013 m. spalio 25 d. 06:46:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kąąą??? Kur aš tau čia kaip vyras kalbu? :D


____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
saliakelio
2013 m. spalio 25 d. 01:45:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

cia kalbi kaip vyras o kitur kaip moteris - labai idomu.


Atsakyti
Silentist
2013 m. spalio 25 d. 00:37:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vienąsyk mane apvogė autobuse


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Dead_soul
2013 m. spalio 21 d. 21:29:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vieną kartą, senai senai, kai žiauriai ilgai mokinausi (iki kokių 4 nakties) ir buvau namie tik aš ir Kumpis išgirdau iš virtuvės sklindantį kažkokį baisų bildesį, bet tokį aišku labai, galėjau prisiekti, kad ten kažkas vaikšto ir atidarinėja spinteles. Visur tamsu, naktis aš sėdžiu knygom apsikrovus ir drebu iš baimės, galvoju "nu jau aš tai tikrai nepasielgsiu, kaip eilinis siaubo filmų herojus ir pati neisiu tikrinti, kas ten". Taigi paėmiau Kumpio žaislą, kurį jis dievina be galo be krašto ir vos pakrutinus tą žaislą jis iškart puola jo atiminėti, ir sviedžiau aš tą jo guminį žaislą į koridoriaus sieną taip, kad jis atsimušęs nusprygtų į virtuvę. Kumpis žinoma, kaip visuomet, pamatęs kad jo žaislas numestas puolė galvotrūkščiais jo pasiimti ir tik staiga prie posūkio į virtuvę netikėtai sustojo, apsisuko ir parbėgo pas mane uodegą pabrukęs... va tada tai galvojau išprotėsiu. Jugi šuns jaučia vaiduoklius! Tik tokia mintis sukosi galvoj. Sviedžiau aš visas knygas, šokau į lovą, apsiklojau galvą ir drebėjau iki ryto... Ot taktika ginybos mano tobula :D P.s. kas barškėjo nežinau iki šiol, ir kodėl Kumpis taip elgėsi, bet greičiausiai, kad pervargimo kaltės būta :)


____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. rugsėjo 2 d. 00:57:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienam kiniečių restorane [kokiam,nesakysiu] draugai man užsakė kažką ''ypatingo'' gimtadienio proga.Tai atnešė,kažką panašaus į tamsios spalvos bulvių traškučius.Tik pavalgęs sužinojau,kad tai buvo kepti tarantulai..[Nejuokauju..].Žodžiu,vėl iau sužinojau kad mano vienas drauags pažinojo tokį kiną,kuris augino tarantulus ir iš jų ''ypatingomis'' progomis darydavo ''patiekalą''.Tai va,pasirodo už tą patiekalą draugeliai suplojo 300 lt.[Vėliau,norėjo kad gražinčiau,bet aišku,su aš atsisakiau,ir dabar su jais jau seniai nebebendrauju....]

Atsakyti
amicable
2006 m. rugsėjo 30 d. 13:58:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai labai asmeniska, manyciau...Nes cia gali ne tik vaizduote,mbet ir liga...O ligos yra lb asmeniskas dalykas...
P.S. man nieko panasaus nebuvo ivyke..

____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
Atsakyti
eglermknt
2006 m. rugsėjo 29 d. 14:46:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Maža būdama gyvenau pas močiutę ir dėl kažko labai mėgdavau vaikščioti balkono tvorelės kraštu. Tačiau vėliau balkonas buvo įstiklintas, tad teko šios pramogos atsisakyti
Vaikystėje su mažiuku akmenuku išraižiau tėčio mylimą mašiną Kažkodėl su pastarieji įvykiai visai manęs nebaugina, tačiau jau po jų nuo tėvų gerokai į kailį gaudavau.
Labai įdomus jausmas, kai labai stipriai prasiskėliau kaukolę ir iš to šoko net nesupratau, kas čia buvo, tad įkišau sau į makaulę pirštą kažkur. Ištraukiau visą kraujuotą Kažkoks gliukas. Labai nelinksma buvo kai lipdama ant siauros medžio šakos paslydau ir pasimoviau šlaunį ant tos medžio kažkokios ataugos. Ir dabar liko randelis neblogas.

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
lost
2006 m. rugsėjo 29 d. 13:14:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crawling rašė:
Dziodas rašė:
blokuok balsai blokuok, kol nenutiko dar kas nors baisesnio


Ka tu cia pezi?

kas nepatinka?

Atsakyti
Crawling
2006 m. rugsėjo 29 d. 12:55:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dziodas rašė:
blokuok balsai blokuok, kol nenutiko dar kas nors baisesnio


Ka tu cia pezi?

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
Jasi
2006 m. rugsėjo 29 d. 10:43:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa. sianakt kilau ant mazytes platformos y prekybos centro kazkelinta auksta. platforma buvo labai maza ir as labai bijojau nukristi

Atsakyti
Dziodas
2006 m. rugsėjo 29 d. 10:27:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
blokuok balsai blokuok, kol nenutiko dar kas nors baisesnio

____________________
As myliu lost :* :p
Atsakyti

2006 m. rugsėjo 29 d. 07:51:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jjjjjjjjj rašė:
nesvarbu. arba - tai neturėtu tapti įpročiu.

ką čia kliedi nesąmones?... Kelintas jau tavo klonas čia? Ar šitą dabar blokuot, ar dar biški palaukt?

Atsakyti
jjjjjjjjj (Užblokuotas)
2006 m. rugsėjo 29 d. 00:31:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesvarbu. arba - tai neturėtu tapti įpročiu.

____________________
komplektas.
Atsakyti
Dziodas
2006 m. rugsėjo 28 d. 23:07:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo man irgi buvo LABAI baisaus. Siandien, neatsimenu valandos, bet .... BAIGES ALUS !!!

____________________
As myliu lost :* :p
Atsakyti
KAtine
2006 m. rugsėjo 28 d. 21:38:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vaiiva rašė:
ai dar pamirsau pamineti, kad savo akimis maciau nso, nuo to lako labai domiuos tokiais dalikeliais.(buvau ne viena, todel nelaikykit manes trenkta)
ir kaip tie zemes sveteliai atrodosi?

Atsakyti
vaiiva
2006 m. rugsėjo 25 d. 18:59:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai dar pamirsau pamineti, kad savo akimis maciau nso, nuo to lako labai domiuos tokiais dalikeliais.(buvau ne viena, todel nelaikykit manes trenkta)

____________________
ammm...
Atsakyti
vaiiva
2006 m. rugsėjo 25 d. 18:57:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o as gyvenau tokiam name, kuriame vaidenos, ir tai tikra tiesa. taciau as tiksliu ivikiu neatsimenu, nes buvau labai maza

____________________
ammm...
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Prince Prince
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 320
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 4298