Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

V. M. Putinas "Altorių Šešėly" Ką manote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. balandžio 4 d. 19:14:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena geriausių objektyviai žvelgiant - neabejotinai. Man pirmą kartą sunkiai sekėsi įsitraukti dėl tos ilgos ir nuobodžios įžangos, tačiau kai antrą kartą paėmiau ją į rankas, įsitraukiau ir pasidarė įdomu, nors skaitymas prilygo kaip kokio "Mobi Diko". Aišku, kai prasidėjo tas įdomesnis siužeto vystymas su visomis psichologinėmis peripetijomis, vis įdomiau pradėjo darytis, nes tada įsitraukė daugiau veikėjų ir pradėjo jaustis ta pagrindiniui veikėjui daroma jų įtaką, ką man ir buvo įdomiausia nagrinėti (tas pats principas galioja man su visais romanais, tbh). Sakyčiau, tokio pobūdžio knygų labai trūksta lietuviškoje literatūroje. Turime vos dvi pripažintas klasikas - tai V. M. - Putinas ir B. Sruoga, o turėtų būti daugiau... Kodėl gi niekas negali paskaityti kokio Vydūno "Sąmonės" ir deramai įvertinti? Negi tiesiog dėl to, kad gerbia jo nenorą, dar būnant gyvam, nesiafišuoti? Tačiau ant 200 lt kupiūros tai kažkodėl uždėjo... Žodžiu, nuėjau į kitą temą.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Grace
2014 m. gegužės 23 d. 18:23:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal net ir pati geriausia lietuvių autorių knyga. Bent jau viena iš geriausių tai tikrai. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
einaras13
2014 m. gegužės 23 d. 17:55:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėl to "ne šiais laikais" - Žemaitė dar seniau gyvenusi rašytoja, bet jos kūriniai yra lengviau skaitomi. Viskas yra dėl to, kokia tema yra gvildenama ir kiek veiksmo yra siužete. Bet tokie pavyzdžiai, kaip K.Donelaičio - Metai ar M.Valančiaus - Palangos Juzė tikrai patvirtina tavąjį teiginį.

Ir Altorių šešėly vaizduoja ne tik tarpukarį (tai tik trečioje dalyje), bet ir prieškarį (antrosios pabaigos dalyje, prisiminkime, prasideda I pasaulinis karas).


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
dearnis
2014 m. gegužės 23 d. 17:38:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš tiesų tai tikrai gera klasika. Knygoje gvildenamos rimtos problemos (klieriko arba kunigų tema tėra tik apvalkalas). Be to, verta įsidėmėti, kad knyga vaizduoja veiksmą, vykstantį Lietuvos tarpukario laikotarpiu, kai ir manieros, ir mados ir apskritai žmonių bendravimas buvo kitoks, jau nekalbu apie ekonominę, socialinę ir (arba) kitokią situaciją. Be to svarbu tai, kad knygos autorius gyveno ne šiais laikais, todėl nereikia tikėtis iš knygos lengvo turinio ir labai laisvo stiliaus.


____________________
Visa mano muzikinė kūryba yra laisvai prieinama ir panaudojama nekomerciniuose projektuose, nurodant autorystę. Ją galima laisvai klausytis.
Atsakyti
einaras13
2014 m. gegužės 23 d. 17:14:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Išties ne tik geriausia iš tų, kuri įtraukta į privalomąją vidurinio ugdymo mokyklų literatūrą, bet ir viena geriausių lietuvių rašytojų knygų. Nesu lietuvių literatūros didelis gerbėjas, bet kol kas neradau geresnės, labiau įtikinančios už šią.

Skaičiau ją prieš porą vasarų. Viena pirmųjų didelės apimties knygų, kurią išdrįsau paimti ir perskaityti. Netikėjau, jog iš melancholiškai skambančių pirmųjų puslapių išsirutulios tokia įtraukianti, tokia sentimentali ir "griebianti" knyga. Labai daug esminių gyvenimo idėjų, daug pamąstymų, daug prigimtinių žmogaus nagrinėjimų, daug sentimentalumų, daug gyvenimiškų kryžkelių. Įvertinti šį kūrinį blogai - sunku. Bet ne visiems įtiksi. Tiems, kurie knygoje ieško daugiau meilių seilių, ne tiems ši knyga. Suprantama, jog jaunimui ji galbūt neįdomi, bet aš esu ta maloni išimtis, o gal net nėra jau baisiai mažai tokių, kurie įvertintų šią knygą gerai.

Deja, privalomoji literatūra yra atbaidanti ir viską pagadina jau vien tas faktas, kad ji 12 klasėj privaloma skaityti. Bet tai neturėtų pagadinti visos esmės, kuri yra šauni.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
punce
2011 m. lapkričio 1 d. 19:13:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Verta būti perskaitytą Nors ir atima nemažai laiko, tačiau mintis įdomi, galbūt ne kiekvienam suprantama... Perskaičiau visą ir tikrai nesigailiu

Atsakyti
DaveLovesMe
2011 m. spalio 31 d. 16:04:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai sunkiai skaitos..

Atsakyti
WinnieThePooh
2011 m. spalio 31 d. 11:24:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man nepatiko. Kaip ir idėja nebloga, tačiau pats pateikimas. Nepatiko. Nuobodu ir nekabina. Pertempta. Suprantu, kad psichologinis romanas ar kažkas tokio. Bet vistiek. Turbūt ne lietuviams perteikti jausmus. Įdomiai. Mano nuomonė tik. ;}

Atsakyti
saaulyytee
2011 m. birželio 27 d. 18:46:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristuks1220 rašė:
Labai patiko, tirpte ištirpo. Kai primiršiu apie ką ji, skaitysiu dar kartą

Nežinau, ar galima pamiršti, apie ką ji, nebent atmintis prasta.
Man ši knyga šiaip patiko, suvalgiau labai greit. Vienas dalykas, kas joje nepatiko, tai pernelyg išsamus kai kurių dalykų, įvykių, jausmų aiškinimas, nagrinėjimas ir detalizavimas. Šiaip knygos mintis įdomi.

____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Atsakyti
Metalistas
2011 m. gegužės 17 d. 23:08:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Realizmas nelabai patinka, tai ir neskaičiau

Atsakyti
yell_in_hell
2011 m. gegužės 17 d. 20:26:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena is nuobodesniu knygu kokias teko man skaityt. Taip sunkiai skaitoma, kad net ketvirtadalio neperskaicius meciau ja i sali.

Atsakyti
kristuks1220
2010 m. rugpjūčio 24 d. 20:38:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patiko, tirpte ištirpo. Kai primiršiu apie ką ji, skaitysiu dar kartą

Atsakyti
justea123
2010 m. rugpjūčio 24 d. 14:18:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvau visų prigąsdinta, kad bus be galo nuobodi ir tikriausiai, net nesugebėsiu jos iki galo perskaityt, bet vis gi perskaičiau negaliu pasakyt, kad nusivyliau. Gana sukrečianti knyga, kai pagalvoji, kad Liudas tiek laiko iššvaistė kankindamas aplinkinius, pavyzdžiui Liucija, Aukse ir patį save kažkaip labai liūdna pasidaro.

____________________
„Accustom yourself not to be inattentive to what another person says, and as far as possible enter into that person‘s mind. Generally, one must first learn many things before one can judge another‘s action with understanding.“ Marcus Aurelius
Atsakyti
Woozy
2010 m. rugpjūčio 24 d. 14:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Knygas skaityt mėgstu. Šitą knygą turiu nusipirkus, bandžiau skaityt beveik metus, tiesą pasakius, mane ji atstumia, ir net šlykštoka, negaliu aš jos skaityt, purto vien pažiūrėjus į ją.

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
read_my_mind
2010 m. rugpjūčio 24 d. 00:11:50 2010-08-24 00:14:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena geriausių mano skaitytų knygų. Nors prieš pradedant skaityt buvau kritiškai nusiteikusi. Su kuo tik kalbėjau, visi aiškino, kad baisiai nuobodi. Nors iš tikro taip visai nėra. Skaitėsi tikrai lengvai. Tik šiek tiek pabaiga nuvylė.

Dabar kai tik pamatau kunigą, prisimenu Liudą Vasarį, ir man jo labai gaila pasidaro

Atsakyti
Lumme
2010 m. rugpjūčio 22 d. 14:52:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EgzistencinisNerimas rašė:
siaubinga knyga

Beveik pritariu. Tikrai ne šedevras, Škėma šimtąkart įdomesnis

Atsakyti
RockPrincess
2010 m. rugpjūčio 22 d. 14:46:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai gavau ją į rankas iškart blogai nuteikė knygos svoris. Vasara su tokiu svoriu tampytis - nieko gero. Šiaip puslapiai tirpte tirpo, tikrai nesigailiu tos pusantros savaitės kuria užiemė skaitymas. Tik paskutines, ketvirtos dalies, nereikėjo. Man ji viską pagadino.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Justee
2010 m. rugpjūčio 21 d. 18:11:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai pritraukianti demesi knyga,netgi drisciau sakyti viena is geriausiu mano skaitytu knygu. Patariu ja kiekvienam perskatyti.

Atsakyti
krisbut
2010 m. rugpjūčio 21 d. 17:15:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai gera knyga. Įtaigiai pavaizduotas Liudo psichologinis brendimas, tvirtėjimas. Buvo tokių momentų, kai Liudo asmenyje atpažindavau save... Mielai dar sykį perskaityčiau

Atsakyti
ssnieguole
2010 m. rugpjūčio 21 d. 13:48:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
viena geriausiu lietuviu autoriu knygu

____________________
Jaunystė ir be priežasties šypso.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Roger Taylor Roger Taylor
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 201
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 152726