Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Manote, kad kažkas pavogė kažkieno muziką, tekstą, idėją? Nesidrovėkite ir skelbkite garsiai!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2018 m. rugsėjo 10 d. 00:00:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turbūt nebus didelė staigmena - didieji kaimynai seniai savinosi vakariečių dainas. Bet su viena daina tikrai įdomus dalykas buvo. Tie, kam 40+ (jei tokių čia dar esama), tikrai prisimena "Te visad šviečia saulė"/"Пусть всегда будет Солнце". Kas tai - plagiatas ar tai, nuo ko nuplagijuota, aš spręst nesiimu:


Atsakyti
Silentist
2018 m. gegužės 11 d. 20:42:44 2018-05-11 20:45:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rutonė
2018 m. kovo 21 d. 00:08:29 2018-03-21 00:09:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

UOJ. Kaimynų braliukų genijus - visai ne genijus? Čia jau antras (man žinomas atvejis).

Pirmasis.

Neguldau galvos, kad tai tiesa, bet kažkodėl nenustebčiau, jei vis dėlto būtų. Gaila, žinoma... Vis dar prieš akis iškyla mano (dabar jau buvusių) kolegų reakcija Rygoje prasilenkus su aptariamuoju kompozitoriumi: "O įdomu, jis suprato, kad mes jį pažinome?" "Aišku, suprato..." Mdas....

O kas dėl Kelio į žvaigždes ir Co vagysčių - kažkodėl nestebina. Ypač kalbant apie Valinskų "kūrybinį" duetą. P.S. Po truputį, atrodo, KĮŽo "šedevrai" iš youtubės dingsta. Ir tegu.

Aš dar nebaigiau, jeigu ką...

Gerokai primirštas Mino ir Filia? O gal ne Filia?

Bet ir vėl - šališkumas ar ne, bet ko norėt iš TOS šalies?

Primena kažką, ar ne?

Gerai. Su šituo baigiau. Betgi važiuojam toliau. Kažkodėl niekas nepatebėjo dar vieno panašumo (tik šį kartą niekas iš nieko nieko nevogė). Smagu dėl to, kad čia įpainioti abu mano mylimi kolektyvai (vaizdo ir garso kokybė nekažkokia, bet suprast galima):

Nesiplėsiu šia tema, nes, anot klasikės, "minčių kyla įvairių". Patys jūtai lyg ir yra prisipažinę esantys norvegų gerbėjai ir tas panašumas nesąs atsitiktinis. Gal. Bet, anot kito klasiko", "kas gali paneigt galimybę, kad" tai nėra gražus atsifutbolinimas - ne ne, mes nevogėm, mes tik iš pagarbos jiems jų dainos eilutę į savo dainą įtraukėm...


Atsakyti
Silentist
2018 m. kovo 19 d. 20:45:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

toks pats priedainis


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. sausio 28 d. 18:54:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau ar čia jau blogai darosi su paranoja, bet lygtais girdisi daug panašumų tarp Magazine - You Never Knew Me (1980) ir Arcade Fire - Everything Now (2017). Suprantama, kad pirmiausia ritmai labai skirtingo tempo, bet pati melodija atrodo panaši man :/


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2018 m. sausio 28 d. 14:44:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Анне Вески - Позади крутой поворот


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Isa
2018 m. sausio 8 d. 05:37:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1974 - The Hollies: The Air That I Breathe

>

1993 - Radiohead: Creep

>

2017 - Lana Del Rey: Get Free


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 15 d. 11:11:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man vis tiek tos dainos skirtingos kaip diena ir naktis :D

Aš tai vakar pagalvojau, kad Peter Murphy pats iš savęs pavogęs melodiją vieną, nes ji girdisi dviejose dainose. Ir iš to pačio albumo Deep (1990). Tos dainos - žymioji Cuts You Up ir Deep Ocean Vast Sea.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 15 d. 10:47:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

{#}tai gal ta šaika Editors ir pasivadino taip, kad "redaguoja" svetimas dainas


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. spalio 15 d. 10:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jeigu įdomu, galiu patikslinti: 2:30 iš The Smiths su 4:00 iš Editors.


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. spalio 13 d. 20:47:25 2017-10-13 20:53:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hmm, šitų dviejų grupių ne per seniausiai klausiausi, taigi pažiūrėkim.. 

Na nežinau, gal mano ausis nėra tokia įgudus, kad pastebėčiau kažką įtartino.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. spalio 13 d. 20:38:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Editors - The Phone Book; nugvelbė

https://www.youtube.com/watch?v=B8leM1N6zKw

The Simiths - The Charming Man

https://www.youtube.com/watch?v=cJRP3LRcUFg


Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 13 d. 11:02:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.soundsjustlike.com/3583/tom-petty-the-heartbreakers-sounds-like-tracy-chapman/


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Isa
2017 m. rugsėjo 21 d. 05:41:36 2017-09-21 16:37:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

čia koveris, ne vagystė; juk Anties įrašuose pažymima, kad tai MenAtWork daina. tas pats su dainomis "TaipTaipTaip" (Trio "DaDaDa") ir "Sveika, aš myliu" (the Doors "Hello, I love you")


Atsakyti
p_ruta_
2017 m. rugsėjo 19 d. 20:46:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė
2017 m. rugpjūčio 14 d. 00:08:33 2017-08-14 00:28:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prikomentavom čia nemažai... Šiaip manau, kad tokių projektų kaip "Kelias į žvaigždes" Nr. kažkelintas net nagrinėt nėr ko. Kaip ir visos (ar beveik visos) Valinsko ir Co. "produkcijos" - nebent būtų įdomu, iš ko ir ką "pasiskolino" ta "firma". 

Kitas dalykas - turiu atsiimt savo priekaštą savo mylimiems lemon joy. Dėl "Ylang ylang". Pasirodo, ne iš dėdės Dieterio (Bohleno) pasiskolinta. Daina turi daaaug ilgesnę istoriją. Nenustebsiu, jei šaknys dar giliau. Aišku, dainų tekstai skiriasi, bet pagrindinis priedainio motyvas keistokai sutampa....

Konkrečiam atvejui - įsijunkit kažkur nuo 21:40 (nors net man buvo įdomu sužinoti kai ką naujo/seno, ko nežinojau... Aišku, daug daugiau buvo tokių, kur žinojau kuo puikiausiai. Arba nieko nebuvau girdėjusi apie tuos, kurie padarė coverius)

Aišku, "lemonų" ir "modernų" versijos skamba panašiausiai....

 

+bonus - Skolintos dainos Nr. 1 ir Nr. 2:

P.S. Kokio nusivylimo sulaukiau iš savo žmogaus, kai peržiūrėjom pastaruosius du video rinkinius... "Tai ką, lietuviai praktiškai nieko savo nesukūrė?..." Sakyčiau, kone retorinis klausimas...


Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. liepos 8 d. 14:32:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

paėmė priedainį iš


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. liepos 2 d. 14:04:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

abi dainos rimuoja SNIEGas ir NIEKas (ir dar figūruoja kai kurie panašumai)


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Silentist
2017 m. birželio 23 d. 12:05:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ir


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. birželio 16 d. 06:45:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

is

ne vagyste, o tik inspiruota - skolinys, koks skirtumas, kam eis bapkes


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Puslapiai: 12345678
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tina Turner Tina Turner
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1327
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 242282