Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Programavimo klaidos, bug'ai ir t.t.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 15
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Konditerijus
2021 m. vasario 25 d. 18:16:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Edas gaidys


Atsakyti
Rutonė
2021 m. vasario 25 d. 16:56:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iniciatyva, entuziazmas, sakai? OK, pažiūrim, kas iš to muzikiečiams? Anksčiau už aktyvumo taškus buvo galima kažką naudingo gaut. Visi pamenam bilietus į koncertus. Sakyčiau, nemenka prabanga visgi buvo. Bet taiir buvo kažkoks aktyvumo skatinimas. Sunku patikėt, kad perklausų panaikinimas taip smarkiai vožė svetainei, kad visi (na beveik visi) iš jos išsilakstė (sakytum, lyg anksčiau kas laikė prievarta ir niekur kitur muzikos nebuvo galima klausytis. Mokamai, nemokamai – dabar jau ne esmė (dauguma mūsų vis tiek buvo užsiregistravę ir kažkur kitur - Spotify, Deezer, dar kur – yra gi ne viena ir ne dvi muzikos klausymo platformos). Ir kad tik čia buvo kažkoks super duper unikalus turinys, kurio niekur kitur nebūtume galėję surast. Tik kol dar buvo to noro, kaip tik ieškojoms įdomių naujienų, keldavom čia.). Reklamos blokavimas už pinigus, kai tą padaryt galima nemokamai? Kaip ten sakoma, aš gal ir patriotas, bet ne idiotas (ar panašiai)... Kam mokėt už tai, ką gali gaut nemokamai (o mokėdamas ir dar geresnės apsaugos nuo virusų, reklamų, dar ten kažko gali tikėtis). 

Dabar neveikia esminė funkcija – paieška (netikrinau prieš pat rašydama, betgi nuo paskutinio tikrinimo, nemanau, kad padėtis pagerėjo. Pablogėt galėjo nebent). Tai apie ką kalbėt... O šiaip aišku, įdomu. Pastebiu klaidą, ją nurodau šioje temoje, kažkas, kam tai pavaldu, ateina ir sutvarko. Kaip ir viskas aišku. Bet dabar, kai kaip ir nieko nevyksta, kažkas ima ir pablogėja (minėta paieška). Tai savaime nutikti negali, stebuklų nebūna. Reiškia, kažkas turi kapstytis programiniuose dalykuose? Tik šį kartą kažko privėlė, taip išeina? Nu netikiu, kad kažkas specialiai kenkia, gadindamas funkcionaluma, dar kažką. Arba atakuoja programišiai ir kažką perprogramuoja? Na irgi, sorry, nelabai tikėtina...

Sakai, music'ą nužudė požiūris į krizę po nemokamų perklausų panaikinimo? O kaip iš jos buvo galima suktis? Padaryt mokamą turinį? Kai iki tol buvo nemokamas, vargiai ar būtų buvę norinčių mokėt, nes visgi iki tobulos kokybės trūko nemažai ir tada. Negi visa music'o gyvastis buvo nemokamos perklausos? Bet kol kas atrodo būtent taip. O skauda tikrai, juk nemažai širdies atidavėm šitai svetainei – ieškojom naujienų, gal net patys vertėm iš kitų kalbų, kad tik kiti nariai galėtų paskaityt gimtąja kalba (savaime suprantama, galėjo ir patys susirast interneto platybėse, betgi čia buvo patiekiama ant lėkštutės); pagaliau čia susirinkdavom aptart tos pačios Eurovizijos... Reportažai iš koncertų, pagaliau, musiciečių meetai. Liūdna, kad viso to nebeliko. Na, pagaliau, visi turim savo gyvenimus, savo laimes, nelaimes, džiaugsmus ir rūpesčius, kurie svarbesni už music'ą, bet tai nepriežastis jame visai nebesilankyti. O kai matai, kad tai, ką darai (norėtum daryti), niekam nebeįdomu, tai ir entuziazmas dingsta, ir noras užsukt. Taip ir turim, ką turim – svetainė yra, bet kaip ir nebėra jos.


____________________
“I could die for you. But I couldn\'t, and wouldn\'t, live for you.” ― Ayn Rand
Atsakyti
einaras13
2021 m. vasario 23 d. 16:30:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano entuziazmas mirė 2016-ais, kai pasimatė, kad perklausų dingimas nuvarė šį portalą į dugną, o pats įstojau į univerą ir nebeturėjau laiko (beigi noro) kažką daryti vardan kažkokio portalo gerovės. Kitų entuziazmas atsilaikė kiek trumpiau arba, esant malonioms išimtims, ilgiau, bet su laiku irgi mirė. O pastaraisiais laikais entuziazmas man išvis nepastebimas reiškinys, panašu, kad žmonės yra pavargę nuo visko (ypač šiais karantino laikais). Tiesa, dabar music.lt kelių žmonių iniciatyva bandoma bent jau topuose įvesti daugiau gyvybės ir įvairovės (už ką jiems ir dėkui), bet tai tėra viskas. 

Tai bet čia eina kalba tik apie tuos, kurie turi prieigą prie turinio redagavimo (aš jau prie tokių nebesu, nes music.lt sistemai pradėjau nebepatikti). Techninių reikalų paskutinis tvarkymas išvis buvo 2017 metais ir tai buvo pokalbių dėžutės sutvarkymas, kad langas "Daugiau" atsidaryti. Nesu programavimo ekspertas, bet su savo bazinėm žiniom įsivaizduoju, jog ten tereikėjo kelias eilutes kodo paredaguoti. Tai čia piguva. O rimtesnio techninio darbo čia nėra turbūt nuo tada, kai perklausos buvo panaikintos. Bet čia ne dėl to, jog dėl kritusio lankomumo nebeliko pinigų. Čia dėl to, kad viršesni žmonės palaidojo music.lt savo mintyse dar iki to, kai mes tą suvokėm. Jei būtų norėta music.lt išlaikyti gyvą, būtų sudaryta galimybė nariams investuoti į turinį (noriu paaukoti music'ui 5 eurus į mėnesį, bet ne tam, kad nematyčiau reklamos, o tam, kad matyčiau gerą turinį ir techninę tvarką: kur man tą padaryti? Duokit nuorodą?), būtų stengtąsi dėl turinio įvairinimo (o iš tiesų baigėsi tuo, kad visos iniciatyvių narių rubrikos kaip Anapus FM, šalių muzika, Muzikos pulsas ir kt. tik užsiraukė, ir atgaivinti nebuvo bandoma, nes nei autoriai, nei valdžia nematė iš to naudos). O potencialo plėsti turinį čia buvo devynios galybės. Dabar jau nebėra kam. 

Žodžiu, aš manau, kad čia ne kritęs lankomumas labiausiai užmušė music'ą, bet požiūris į krizę, kuri mus ištiko 2014-aisiais metais, ir kaip buvo NEBANDOMA iš jos išlipti. 

P.S. Keista, kad mums vis dar skauda dėl to, kas įvyko prieš 7 metus, bet nedaug kas iki šiol supranta, kad tada buvo įkalta vinis į music.lt karstą.  


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2021 m. vasario 22 d. 23:33:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

A kakoj skirtum, kur kas bus? Vis tiek ir aš čia tik epizodiškai užsuku, kiti, spėju, dar rečiau (turiu galvoj tuos, kur kapstosi programiniuose dalykėliuose). Ir vos ne kaskart užsukus po ilgesnės pertraukos randu vis kažką neveikiantį. Na taip tiesiog po truputį atsijunginėja gyvybiškai svarbūs organai.. Liūdna, kad nebėra kam tobulint svetainę. Ją ne tobulint, o prikelt iš mirusiųjų reikia. O tam reikėtų nemažų pinigų. Kurių nelabai kas norėtų mokėt, nes susidaro ydingas ratas, kai nėra turinio ir kokybės, už kuriuos sutiktum mokėt, bet be pinigų negali būti ir kokybiško turinio. Nes panašu, entuziastų, dirbančių už ačiū, senokai nebeliko.


____________________
“I could die for you. But I couldn\'t, and wouldn\'t, live for you.” ― Ayn Rand
Atsakyti
einaras13
2021 m. vasario 21 d. 20:15:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nelabai į temą, kolega! Šitą viziją perkelčiau į temą „Svetainės music.lt tobulinimai“ (ar kaip ten ji skamba)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2021 m. vasario 21 d. 20:08:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar yra informacijos pertekliaus laikai. Visi ne kaip knygnešiai kadaise: slėpdamiesi platino žodį. Dabar tai tiek daugžodžiaujama. Internete norisi skaityti vien tik antraštes, tiek daug informacijos jau. Taigi jei nerašai geriausio, brangiausio, reikalingiausio ar slapčiausio teksto - visi skaitys tik antraštes. Per knygų mugę žymus visuomenininkas sakė: tegul dega knygų laužai. Išsipildė. Per karantiną daug žmonių knygas tiesiog degina, nedaskaito net gerų žurnalų ir dokumentacijos visokios. Gal dabar jau greit informaciją nebe žodis parodys, o kodai, darbai visokie, charakteristikos ar kažinkas. Man tai nesmagu, kad žmonės albumų neklauso. tik singlus, playlistus, radijas, rinkinius, mišraines, žodžiu, viską ką galima taip aprėpti, kad kiekvieną sekundę būtų dingstis nusimuilinti. Jei puslapis neįgyvendins muzikinės enciklopedijos privalumų, žmonės transformuos informaciją ar kaip kitaip jį perkoduos, kad būtų patogiau. Anksčiau buvau idealistas, bet šis puslapis neprilygsta socialiniams tinklams šiuo metu turintiems galimybę pasiekti ir praplėsti muzikos populiarinimo, pažinimo ir interaktyvaus domėjimosi ribas.


____________________
bk167/bk168
Atsakyti
einaras13
2021 m. vasario 21 d. 17:58:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš jau ateinu į stadiją, kai aš nebenoriu lankytis music'e. Nario einaras13 istorija po 9,5 metų bene kasdieninio lankymosi tikrai artėja į pabaigą. Bet matyt to ir reikėjo tikėtis. Kas liūdniausia, tai kad mano anketą music'o serveriai diskriminuoja labiau už kitų. Jei ir toliau:

- Negalėsiu nieko tvarkyti administracijoje

- Bandydamas įeiti į bet kurio nario bet kurį blog'ą gausiu error'ą "403 Forbidden"

- Negalėsiu naršyti dienos dainos ar topų istorijos

Tai mano dienos šiame portale suskaičiuotos. Nes man čia neįdomu, aš nesijaučiu visavertis bendruomenės (kurios ir taip beveik nėra) narys ir nematau reikalo gadinti savo nervų, nepaisant music.lt unikalios platformos, dėl ko aš čia ir lankiausi tuos 10 metų.  

P.S. šitą būčiau parašęs ir blog'o pavidalu, bet spėju, kad parašyčiau tą blog'ą ir niekada gyvenime pats jo nebepamatyčiau. Kokia absurdiška situacija, ar ne?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2020 m. lapkričio 29 d. 01:24:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Neveikia paieškos sistema


____________________
bk167/bk168
Atsakyti
Rutonė
2018 m. gruodžio 16 d. 20:38:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar vienas pastebėjimas. Neleidžiama keisti paveikslo dydžio. Galima įrašyt bet kokius skaičius redaguojant postą, bet paveikslo dysis lieka kaip buvęs. Galima rašyt kad ir nulius - paveikslas lieka milžiniškas. Atidarai savybes - ten matai naujai nustatytas reikšmes, redagavimo lange paveikslas lyg ir sumažintas, bet tiek peržiūroje (ji, beje, paveikslams neveikia), tiek parašytame poste paveikslas lieka originalaus dydžio.


____________________
“I could die for you. But I couldn\'t, and wouldn\'t, live for you.” ― Ayn Rand
Atsakyti
Rutonė
2018 m. gruodžio 13 d. 09:20:27 2018-12-13 13:47:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man labai įdomu. Ateinu čia po kiek ilgesnio nei savaitės nebuvimo ir man siūloma "Neseniai įvyko" skyltyje įvertinti, ar man patiko a-ha - Foot of the Mountain, Scorpions keletą albumų.... Pagalvojau - velnias, negi būdama fanė, kažką pražiopsojau? Na ne - pasirodo, manęs ir klausia apie senus albumus. Kuriems Tai - jūsų mėgstamas įrašas. Paspauskite, jei norite tai pakeisti. uždėta seniai. Ir į atitinkamus klausimus atsakyta teigiamai. Čia kas per retrospektyva? Ne, tai neerzina, bet tiesiog atrodo keistai.


____________________
“I could die for you. But I couldn\'t, and wouldn\'t, live for you.” ― Ayn Rand
Atsakyti
KastisG
2018 m. gruodžio 12 d. 15:32:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hi,

Mygtukas "ATSIJUNGTI" Edge nebeveikia :/ 


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. rugsėjo 25 d. 19:04:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal kas galėtų paaiškinti, dėl kokių priežasčių administracijoje neleidžia tvarkyti grupių nuotraukų ir kaip tai sutvarkyti?


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. liepos 15 d. 09:38:10 2017-07-17 20:39:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai skaudina, kad dienos dainoje nesuranda grupės A-ha dainų, norėčiau siūlyti jų dainas ištisai kiekvieną dieną, bet dabar turiu rinktis kitą daug prastesnę muziką. :( (bajeris)


Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 12 d. 15:23:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar vienas pastebėjimas prie ilgo mano sąrašo. Nes anksčiau taip nebūdavo ir dabar erzina:

http://www.music.lt/?users;online.1 yra puiki nuoroda pasižiūrėti, ką music'e veikia kiti nariai (juk įdomu). Tik kažkodėl man vis dažniau rodo, kad dauguma jų, o kartais net visi sėdi kažkokiame nelabai egzistuojančiame domene images/groups. Ką tai reiškia?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2017 m. liepos 1 d. 21:20:03 2017-07-01 21:29:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mano recenzija apie Saint Etienne - Tonight albumą kažkodėl ištrinta {#}


____________________
bk167/bk168
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:20:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha. Gali rėkauti toliau be mano pagalbos čia vienas {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 21:18:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vartotojai turi teisę reikalauti kokybės.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:17:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai kodėl mes čia sėdim, gaištam laiką svarstydami ką daryti, juk mes tik vartotojai {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 21:14:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaila, bet "vadovybė" yra ne mūsų kompetencijoje... Music.lt nėra demokratinė valstybė, o tik produktas {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 1 d. 21:11:20 2017-07-01 21:12:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Apie kurį mes čia realizmo atvejį kalbame dabar, gerbiamasis... Aš tai apie music.lt likimo realizmą.

Taip, reklamavimasis būtų būtinybė ir sugalvotume tikrai kaip tai padaryti, vienas juokas tai. Tačiau prieš tai reikia atlikti daug didesnius ir svarbesnius žingsnius. Reikia rasti žmonių, kurie pakeistų (ne)esamą "vadovybę"...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 15
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Cliff Richard Cliff Richard
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino The Offspring dainą Burn It Up - 2 balais
Sahja įvertino The Offspring dainą Hypodermic - 2 balais
Sahja įvertino The Offspring dainą Dirty Magic - 2 balais
Sahja įvertino The Offspring dainą Get It Right - 4 balais
Sahja įvertino The Offspring dainą Take It Like a Man - 3 balais
enkeli mėgsta Twenty One Pilots dainą House of Gold
Sahja įvertino The Offspring dainą Kick Him When He's Down - 3 balais
enkeli mėgsta Twenty One Pilots dainą The Judge
enkeli mėgsta Twenty One Pilots dainą Message Man
enkeli mėgsta Twenty One Pilots dainą We Don't Believe What's on T.V.
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:41 - Rutonė
Tai pasikartosiu – matyt, iš pat pradžių viskas buvo belenkaip padaryta, tai dabar išlenda pasekmės. Va kad ir su klaidom kažkaip veikė, tai keista.
15:34 - einaras13
Jo, aš irgi kiek suprantu, matyt kažką pakibino ir tas kažkas iššaukė nesklandumus mano ir kitų anketose. Kažkoks nestabilus tas music'as pasidarė.
15:23 - Rutonė
Tvarko, bet klaidų privelia. Arba, pagalvojus, viskas tiek buvo suvelta, kad kažkur kažką sutvarkius kitur kažkas griūva. Man administracija kaip ir veikė, netikrinau per daug, bet nelūždavo. Reiks dabar pasitikrint
15:08 - einaras13
Linksmybės vyksta. Tuo tarpu aš pasidžiaugsiu, nes panašu, kad kažkas sutvarkė mano problemas. Vėl galiu administruoti ir įeiti į dienoraščius. Reiškia, iš tikrųjų music'o programinius dalykus dar kažkas tvarko. Laimei. Gal net paiešką kada sutvarkys.
15:05 - Rutonė
Viskas gerai, grįžau
15:05 - Delacorado
Turėtų po kelių minučių (bent man taip buvo).
15:03 - AngryCat
Kol kas gavau tik vieną. Netinka. Nerodo, kad neteisingas slaptažodis, tiesiog neprijungia.
15:01 - Delacorado
Beje, sistema atsiunčia 2 laiškus su slaptažodžiais. Tinka tik antras.
14:59 - AngryCat
Gerai, pamėginsiu su senu. Tik liūdna, kad kuo toliau, tuo daugiau tokių nesklandumų.
14:58 - Delacorado
Man buvo tas pats. Bandyk prisijungti senesniu slaptažodžiu arba atsisiųsk naują.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 375
  Iš viso užsiregistravę: 72887
  Naujausias narys: AngryCat
  Šiandien apsilankė: 99531
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook