Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Programavimo klaidos, bug'ai ir t.t.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2024 m. vasario 18 d. 15:56:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trečias dublis: daviau 4 balus Chet Faker - I Wanna Try Something New šios savaitės top40-uke. Sistema neužskaitė. Kodėl? O kodėl visi kiti balai tuomet užsiskaitė? Kada tas bus tvarkoma? 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2024 m. sausio 14 d. 15:12:21 2024-02-18 15:55:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitas vis dar neišspręsta. Patikėkit, žiauriai nervina, kai balsuoji už dainas, bet jos vis tiek iškrenta, nes balsai dėl kažkokio bugo neišsisaugo. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. lapkričio 20 d. 15:17:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar. Labai „aktualus“ klausimas, ar Lietuvai verta dalyvauti 2023 m. DEurovizijoje nesikeičia kiek mėnesių? Aš suprantu, niekam neaktualu sekti įvykius, kai aktyvių ištikimų narių likę turbūt tiek, kad vienos rankos pirštų suskaičiuot pakaktų. Ne klaida, suprantu, labiau gal tiktų į pasiūlymų / tobulinimų temą, bet... Jei nėra aktualių įvykių, apie kuriuos norėtųsi paklaust, tai gal bent nebeaktualias apklausas galima nuimt?


Atsakyti
Rutonė
2023 m. lapkričio 20 d. 13:21:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai va, tas ir yra, nors kažkada ar tik nebuvo man atrašyta, kad būtent bilietai.lt atsinaujina automatiškai. Nors galiu klyst. Paprasčiausiai, reik suprast, nebeaktualu. Per mažai čia mūsų liko. 

Nu ir dar ne visai į temą. Matyt, naujajam darbe taip įsisukau, kad visai pamiršau apie tokį monstrą kaip Tiketa. Juokauju, koncertų nepamiršau, tik va lankytis ten, į kur Tiketa prekiavo bilietais, neteko dėl daugybės priežasčių. Siemens / ASG arena, nu patys žinot, kokia „gera“ daugeliu požiūrių. Tai man buvo didelė nuostaba, kad Tiketos jau daugiau kaip pusantrų metų nebėra... O ir bilietai.lt logo pasikeitė. Toks man Tiketos spalvas primena...{#}


Atsakyti
einaras13
2023 m. lapkričio 18 d. 23:55:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekas neatnaujina


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. lapkričio 17 d. 18:31:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man pasistojo klausims dėl renginių. Būsimų. Ar niekas jų nebeatnaujina, kol kas viskas baigiasi kitų metų sausiu, tai todėl man norint peržiūrėt daugiau, niekas nebeatsidaro, ar vis dėlto čia klaida?


Atsakyti
einaras13
2023 m. spalio 22 d. 00:37:52 2024-01-14 15:10:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kalbant apie tikrus bug'us, susijusius su music.lt topais: jau ne pirmą kartą pagaunu, kad kai kurie mano balsai neužsiskaito. Tokią paranoją turiu jau nuo seno, todėl prieš pateikdamas savo balsą pasižiūriu administracijoje į esamą balsų skaičių ir po balsavimo vėl jį patikrinu. Pvz, šiandien neužsiskaitė mano 5 balai Angelou dainai „Fortūna“ LT Top 30. Bet užsiskaitė mano 10-6 ir 4-1 balai. Kažkada buvau pagavęs panašų bugą ir Top 40 atveju ir pastebėjau, kad neužsiskaito balsai būtent iškritusioms iš topo dainoms (kaip tik tokia yra ir „Fortūna“ šią savaitę). Kas įdomiausia, šitai nutinka ne kiekvieną kartą, o tik vieną kartą per kelioliką / keliasdešimt savaičių. 

Tikrai nervina, kai neužsiskaito balai, bet reikia pripažinti, kad gana lievas ir mūsų balsavimo interface'as. Tvarkytinas reikalas. Ir kas dar blogiausia, tai kad jei būčiau eilinis music'o narys, šito bug'o net nežinočiau. Tai ateičiai norėtųsi ir įdiegti kažkokią nuorodą, kurioje narys galėtų pasitikrinti, už ką atidavė savo balsus einamąją savaitę. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2023 m. spalio 4 d. 00:44:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kad jau skundžiamės, tai toliau – iš naujo keliu muzikinės stilių juostos nario profilyje klausimą. Aš į šitą dalyką pirštais badžiau turbūt dar nuo tada, kad dingo perklausos. 2021-05-02 gavom nuostabią naujieną, kad ji yra sutvarkyta. Taip, ji pasikeitė pas mane, bet... kaip pasikeitė, taip ir vėl užstrigus. Aš netikiu, kad mano klausoma muzika stilistiškai nepasikeitė nė procento per pastaruosius 2 metus su papildoma vasara. Įtariu, kad ji tiesiog vėl užšalus ir tiek.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2023 m. spalio 4 d. 00:36:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lost Room atsimenu, kad vertinau, o aš paprastai praeinu pro visus siūlomus kūrinius. Archyvas patvirtino, Lost Room buvo siūlyta rugsėjo 17 d., o rugsėjo 24 d. tope jau debiutavo 9-oj vietoj. Tad viskas tvarkoj, sistema neatrodo sulūžusi.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. spalio 3 d. 15:56:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal ir klystu, bet nu neprisimenu petshopų Lost Room, nors tu ką. Pamenu jau tik kaip naujieną. Gal čia per savo tikrai nelengvą rugsėjo grafiką tokia išsiblaskiusi esu... 

Gaila, bet ir aš nelabai galėčiau skirt daugiau laiko naujienų paieškai, kėlimui į svetainę ir taip toliau. Man naujo atlikėjo pridėjimas atrodo smagiai komplikuotas, ypač ta dalis su nuotraukomis.Kažkas žiauriai nelankstaus ir labai imlaus laikui. 

O ir tuo, kad nauja muzika domiuosi, vargu ar galiu pasigirt. KAssavaitnis Spotify Leidimų sekiklio klausymas kažin ar gali pretenduot į rimtą domėjimąsi.


Atsakyti
einaras13
2023 m. spalio 3 d. 14:59:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O gal konkrečiais pavyzdžiais galima kalbėt? Nes nesu matęs nė vienos dainos, kuri patektų į topą, bet nebūtų buvus siūloma į topą.

Pas mus nieko nėra, nes portalas leisgyvis, nėra nei lankytojų, nei žmogiškųjų resursų jam tvarkyti. Jei atsirastų savanoris, kuris atsidėjęs kiekvieną savaitę skirtų po kelias valandas naujų dainų surinkimui, įkėlimui į music'ą (o įkėlimas dažnai komplikuojasi, jei tai naujas, music'e nesantis atlikėjas) ir paskyrimui į topus, būtų labai puiku. Manęs, deja, topai tiek nedomina, kad kiekvieną savaitę pasižadėčiau domėtis išleidžiama nauja muzika ir įkelti ją čia. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. spalio 2 d. 21:04:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai kad kažkas nesueina. Pristatomos naujos dainos (turiu galvoj titulinį puslapį), o į topą jos nesiūlomos. Bet patenka ir dar gana aukštai. Kaip? O dėl naujienų... Tai kaip man Spotify kas penktadienį krūvą naujų kūrinių pasiūlo, o pas mus nieko nėra?


Atsakyti
einaras13
2023 m. spalio 2 d. 19:26:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai kad viskas gerai atrodo. Šią savaitę naujienų siūloma nėra, tai nieko naujo nepateks. Naujienų GALBŪT bus kitą savaitę. Taip dabar įprasta, kad ne kiekvieną savaitę siūlomos naujienos. Be to, juk egzistuoja topų archyvas, galima pasitikrinti, kurią savaitę naujienos buvo siūlomos, o kurią nebuvo. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. spalio 2 d. 18:33:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man norom nenorom pasistojo toks klausimas – jau kelinta savaitė neturiu už ką balsuot topuose. Ne tai, kad ne(bė)ra, nes sukako 12 savaičių (tokių nemažai), ne todėl, kad iškrito (tokių nebuvo), o todėl, kad nebesiūlomos naujienos. Bet jos į top 40 kažkaip patenka. Ar čia tik aš sugebėjau kažko primaklinti, kad siūlymų nebematau? Esamas topas, iškritę kūriniai ir... viskas? Siūlomų naujienų aš kažkodėl nematau...


Atsakyti
einaras13
2023 m. rugsėjo 16 d. 21:38:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Priežastys suprantamos ir pateisinamos. Bet praėjus kelioms savaitėm, aš vis dar nesu tikras, ar to tikrai reikėjo. Nesėdžiu ir nestebiu vertinimų 24/7, bet kasdien arba kas antrą dieną prisijungiu ir įdomu pasižiūrėt, kas ką kaip įvertino. Tai dabar vis susidarau iliuziją, kad niekas nieko neįvertino, kol neišsiskleidžiu to "Kas vyksta?" lango. Ir dabar gaunasi, kad komentavimas, like'ų spaudimas ir balsavimas topuose yra prioritezuojamas prieš vertinimą. Savotiškai dvigubi standartai. Aš tiesiog nematau, kodėl, pavyzdžiui, like'ų spaudimas nusipelnė būt rodomas. Nors like'ais lygiai taip pat lengva užspaminti. Bet mums kliuva tik vertinimai, nes tam tikri veikėjai (pirštais nerodysim) mėgsta daug vertinti. Tai šitas pakeitimas man iš šono labiau atrodo kaip poveikis prieš tuos tam tikrus veikėjus, o ne kaip racionalus ir reikalingas pokytis. Dabar net atrodo, kad vieno tam tikro veikėjo music'e nebėra, nors iš tikrųjų jis kaip buvo, taip ir liko.

Galbūt galėčiau suprasti, jei "Kas vyksta?" lange būtų matomi tik komentavimai / naujų dienoraščių / kūrybos įkėlimai, jie galbūt tikrai reikšmingesni nei visos kitos veiklos. Aišku, tai nėra dalykas, dėl ko čia labai reiktų peštis, man tas praktiškai nesudaro diskomforto (nes bet kokiu atveju turėčiau išsiskleisti "Kas vyksta?"). Bet manau, kad ankstesnė „tvarka“ buvo racionalesnė.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. rugsėjo 4 d. 22:43:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na man tie vertinimai nėra pats aktualiausias dalykas. Diskusijos įdomiau. Tai norėtųsi matyt ne tik valandą, bet it pilną datą, kada komentaras parašytas. Ar to reikia visiems kitiems veiksmams, neapsisprendžiu. Man patiktų, kad būtų. Dabar toks kažkiek pakibęs laike tas visas reikalas. Kažkur, kažkada... aišku tik, kas ir ką nuveikė.

Man vis dar pasitaiko, kad naršyklė viekauja dėl privatumo, buvo, rods, dienų, kai svetainė išvis buvo nepasiekiama.

jei kiti veiksmai bus labiau matomi, kai matai, kad kažkas kažką komentuoja, balsuoja, rašo dienoraščius, gal didesnė tikimybė, kad kažkas interaktyviau įsitrauks į diskusiją, kai ilgiau matosi, o ne kai iškart dingsta ir turi kažkur ieškoti.

Apie ką ir sakau, kad reikia datos, ne tik valandos. Paieška būtų lengvesnė. Tačiau žinant, kad mūsų čia yra tiek mažai, kad veiksmo čia beveik nebėra... 

 


Atsakyti
edzkaa1
2023 m. rugsėjo 2 d. 23:42:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia nutariau padaryti bandymą ar išvis kas nors pasiges. Pagalvojau, kad tie vertinimai pernelyg užgožia visus kitus veiksmus, kurie beveik iškart paskęsdavo. Ir tai, kai vertina 1-2 žmonės, jei vertintų daugiau, tai būtų dar greičiau. O kad tenka pilną sąrašą atidarinėti, tai ir taip tenka bet kuriuo atveju, kad ir tuos pačius vertinimus kiek ankstesnius pažiūrėti, juk turbūt nesėdi nestebi 24/7. O ir pagal save galiu pasakyti, kad galbūt ne visiems patinka būti nuolat matomiems ir nesinori kaskart užspaminti šios skilties, galbūt dėl to ir nustojau išvis kažką daugiau vertinti. Manau, galėtų puslapis šiek tiek pagyvėti, jei kiti veiksmai bus labiau matomi, kai matai, kad kažkas kažką komentuoja, balsuoja, rašo dienoraščius, gal didesnė tikimybė, kad kažkas interaktyviau įsitrauks į diskusiją, kai ilgiau matosi, o ne kai iškart dingsta ir turi kažkur ieškoti.Nežinau, gal kas dar turit kokią nuomonę šiuo klausimu?


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
einaras13
2023 m. rugpjūčio 27 d. 15:27:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvau 10 dienų neaktyvus, sugrįžęs pastebėjau, kad „Kas vyksta?“ lange neberodomi narių vertinimai. Jie pasirodo tik išskleidus tą langą, bet tai nepatogu. Man kitų narių vertinimai taip pat įdomūs kaip ir jų like'ai, balsavimai bei komentarai, todėl nematau priežasties jų nerodyti {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2023 m. balandžio 28 d. 20:00:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkas su svetaine ir vėl negerai. Neveikia paieška (bent jau su Brave nevyksta nieko, Microsoft Edge veikia normaliai). 

 

Kita bėda su privatumu. Visos mano turimos naršyklės (Brave, Opera, Edge) verkia bandant įeiti į svetainę


Atsakyti
Rutonė
2022 m. gegužės 3 d. 14:55:59 2023-09-04 22:44:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet va tas pats nelaimingasis apostrofas ' neleidžia ieškoti dainų nei dienos dainai, nei paprasta paieška su juo veikia. Bandžiau ir paprastai klaviatūra surinkt, ir koduotą – neveikia. 

Ir dar tokia meh situacija. Nutinka, kad kažką parašai, o po to persigalvoji ir nori keletą žodžių ištrint. Tai kaip matau, CTRL+Backspace vis tiek trina po vieną raidę. Nu nepatogu....


Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


T-Buck T-Buck
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 89
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 40525