Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 8
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 19:22:14 2012-08-25 19:45:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai sutinku...Cha..Gal vis delto ikalbesiu,kad paimtu ta pramiogini premium paketa.su VH1Classic jame{#}


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 19:20:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na taip, ką tik pasiskaičiau, tai visokios Paramore, Muse ir dar kt. grupės, kurios man ne prie širdies. Turbūt VH1 Classic išliks kol kas geriausiu muzikiniu kanalu


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 19:13:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Zinau..Bet kiek teko girdet,ten alternatyva... Bet vis tiek butu idomu pamatyt,kas ten yra... O as turbut per anksti apsidziaugiau...Nes kol kas mano entuziasmas del VH1Classic nugesintas... :(


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 19:06:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man teko girdėt, kad yra ir MTV Rocks. {#}

Bet čia jau labai nukrypinėjama nuo diskusijos temos  {#}


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 19:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kad tevai pagrinde tik apie keitima i mikrovisata kalba...Tai turbut ir bus jinai...O be to..dabar perziurejau mikrovisatos puslapi kanalu rinkini..tai zysiu tevam,kad pasirinktu dar papildoma rinkini..Ir jei pasiims..tada ir as turesiu VH1 Classic {#}{#}{#} O jei ne..Vel teks kankintis su VH1 :/

 


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 18:55:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai imkit Balticum ir bus :)


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 18:48:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai turbut ir atsisakysim jos...Ir imsim Mikrovista...Bet ten irgi ner Classic ar Classic euro,kiek zinau... :DD ://


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 18:22:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Atsisakyk Galos :D Va, aš taip laukiu spalio, ir savo kambary matysiu vh classic {#}


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 18:08:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pas mane irgi turetu but Classic Euo...Bet kvaila Gala nesugeba pakeist....


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 17:30:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O, nežinojau. Kaip įdomiai. Lietuviškose programose randu tik VH1 Classic Euro programą.


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 17:27:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aisku skirias...Tik dabar truputi pagerejo...Pradejo kazka panasaus i VH1 Classic rodyt... Dabar galima paziuret ir 80vs90s...Ir seip maciau siuolaikinio slamsto...

 


Atsakyti
Rutonė
2012 m. rugpjūčio 25 d. 17:05:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai aišku, kad skiriasi. Pavadinimas viską pasako - Classic - tai laiko patikrinta muzika. VH1 Europe (atrodo, taip teisinga būtų) rodo ir naujus (beje, daugiausia) klipus. TAČIAU... Šis savaitgalis yra Ultimate 80s, tai jau jame nemažai gėrio.


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 16:54:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O tai skiriasi VH1 Classic Euro nuo Europian?  :)


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 16:49:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip as tau pavydziu... PAs mane VH1 Europian... :((((

 


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 25 d. 16:46:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na nežinau kaip su muzikinio skonio skirtumu, bet palyginus su visais kanalais, VH1 dažnai groja daug geros muzikos, ypač penktadienį, šeštadienį, sekmadienį. Na pagal mane gera muzika yra sena muzika kaip rokas ir etc. Tik va, kad reklamos 2 metai nepakeičia, tai jau nervina. Pas mane VH1 Classic Euro. Ir va, kaip pvz šiandiena: rodys Smells Like the 90s, All Time Hits, We are the 80s , The Rock Show. Ir kas keistą, visą savaitę šias laidas-programas rodys :) Nors savaitgalį įprasta yra topai.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. rugpjūčio 25 d. 13:52:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai ką aš ir sakau - VH1 Classic būtų ir gėris, ir blogis tuo pačiu... Blogis tik dėl to, kad per gera muzika neleistų nuo jo atsitraukt. https://deluxemusic.tv/en/ irgi nemenkas gėris. Ir kažkaip netraukia tada ir tokius Byvius su Tešlagalviais žiūrėt.


Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 25 d. 12:00:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

To Rutone and gedged : Nezalokim savo ausu su MTV... Kol turim VH1 galim dziaugtis....O jei turetume VH1Classic... Va tada musu tv butu neisunki 24h per para :D


Atsakyti
Rutonė
2012 m. rugpjūčio 25 d. 02:14:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne į temą, bet... Galimi variantai: a - aš dirbu, todėl didelės dalies gėrio nematau; b - mūsų skoniai pernelyg skiriasi; c - vargiai įtikinama versija, bet gal matom juos skirtingus? Pvz., šitas savaitgalis mane maloniai pakankins - Ultimate 80s - jau koooks man gėėėrisss.... {#}{#} Ne viskas, žinoma, bet didelė/didesnė dalis - tikrai taip.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. rugpjūčio 24 d. 23:59:34 2012-08-25 02:11:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ir taip, ir ne. Taip, klipus gali pažiūrėt ir youtube, ir dailymotion, ir dar balažin kur. Tačiau bent jau man visada smagesnis yra netikėtumo momentas - o ką gi dabar rodys??? Youtubėj ir jo giminėse gali pažiūrėt ką nori, kada nori ir kiek nori. Tai atima nemažą dalį žavesio. Bet tiek jau to - kiekvienam vis tiek atrodys kitaip. Bet tai dar nereiškia, kad negali egzistuot grynai muzikinės TV (ir yra tokių, yra...). Tačiau kai keičiasi visa televizijos koncepcija ir ji iš muzikinės virsta tik reality-show-TV, mano galva, ji turėtų ir pavadinimą keist. Sakai, MTV mirė? Tai nebėr prasmės uždirbinėt populiarumą naudojantis pirmtakų vardu - jį reikia keist. Na gerai, nuvariau į šoną, grįšiu atgal. Tai va todėl, kad realybės(?) šou atsikandau dar lietuviškų (pakako vieno sezono - supykino), o be to, amerikiečių ir kitų vakariečių gyvenimo aktualijos nuo mūsiškų vis tiek skiriasi, skiriasi kultūra, papročiai, na ir taip toliau, mums tie realybės šou ir dėl to greičiausiai bus neįdomūs. Ir šiaip - kas per daug, tas nesveika. Tai va dėl to ir naujausiasis šių dviejų debilų sezonas jau gerokai silpnesnis už tuos senuosius, kur jie nagrinėdavo muzikinius klipus, o ne nėkart nematytus realybės šou. Kaip bebūtų - vis dėlto ir jų gaila. 


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 24 d. 23:49:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na nežinau koks ten pas mane VH1, bet tikrai daug geros muzikos rodo ištisą dieną :)


Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 8
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Whitesnake Whitesnake
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 18692
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 192933