Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Jurga Ivanauskaitė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ernestas8
2012 m. gruodžio 14 d. 12:42:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano mėgstamiausia rašytoja. :)Nebuvo jos knygos, kuri nė trupučio nepatiktų.

 


Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 21 d. 20:24:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na aš atsimenu, kad viename interviu ,,Veidas" žurnale(apie 2000 metus) ji yra sakius, kad vienintelė jai priimtina religija yra budizmas, kad patyrusi budizmo mokymą ji jokios kitos religijos nepripažins teisinga. Taip, žodžių ,,Aš esu budistė" tame interviu ji neištarė(gal neištarė ir niekad - nežinau, nes ja nesidomėjau), bet krikščionybės ji tada tikrai atsisakė.


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
DeathLetter
2012 m. rugpjūčio 21 d. 20:03:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ivanauskaitė domėjosi rytų religijomis, ji  dažnai važinėdavo į rytų šalis  ir ją tai žavėdavo. Tačiau Jurga niekada nebuvo budiste ir neneigė katalikybės. Tiesiog prieš mirtį jos tikėjimas krikščioniškuoju Dievu stipriai padidėjo ir išsipūtė. Ji labai labai daug ieškojo, ir rado. Nekiekvienam taip pasiseka kaip jai. Mirė ji oriai ir tikrai niekur ir prieš nieką nešliaužiojo.



 

kaičiau jos "Pragaro Sodai"; "Mėnulio vaikai", "Sapnų nublokšti", "Miegančių drugelių tvirtovė" ir "Viršvalandžiai". Visos knygos geros. Tik "Mėnulio vaikų" pirmoji pusė - nelabai. O šiaip kieta ji. Labai kieta.

 


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 21 d. 16:34:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

,,O tokia gi meniškos sielos žmogaus prigimtis - ieškot savos religijos." - va čia tai tikrai tinka tavo žodžiai - geriau jau visai nieko nerašytum. Tokią nesąmonę leptelėjai, kad net nežinau, ar čia juokavai, ar iš tikrų taip kvailai ir kreivai mąstantis žmogus esi...

O dėl Ivanauskaitės, tai esmė ne tame, kad ji prieš mirtį pasirinko vieną ar kitą religiją, o tame, kad kol buvo sveika, skalambijo per visur apie savo budizmą, nors, kaip vėliau paaiškėjo, tas budizmas jai buvo niekas, eilinis piaras. Todėl ji man yra apgailėtinasir jokios pagarbos nevertas žmogus, nes darėsi sau reklamą spekuliuodama religijomis.  


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
kinomane
2012 m. rugpjūčio 21 d. 13:48:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geriau visai nieko nerašytum :).

Taip, grįžo prie savos religijos ir pati pripažino tai. O tokia gi meniškos sielos žmogaus prigimtis - ieškot savos religijos.

Ir kiek mano žinios leidžia paprieštarauti, tai tikrai nešliaužiojo , o priešingai - visai šviesia galva ieškojo dievo ir dar labiau gražino savo vidų laiko patikrintomis knygomis ir filmais , jai draugai daug padėjo. Ir , sakyčiau, visai oriai, neapsimetinėdama pasitiko mirtį.


Atsakyti
Aratron
2012 m. rugpjūčio 21 d. 10:41:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai ta Ivanauskaite juokinga, jei net ne apgailetina. Kuryba jos niekada nepatiko, bet... Vien jos mirtis tokia apgailetina - tokia budiste, o pries mirti keliais aplink altoriu sliauziojo...


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
hadi
2007 m. rugpjūčio 8 d. 16:32:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man rodos, jei myli žmogų, myli jame visą pasaulį, visus žmones. Nežinau, ar gali tikra meilė sukelti pykčio ar nevilties protrūkius, net jei ji būtų be atsako. Jei meilė daro tave svetimą visam pasauliui, jei tolina nuo žmonių, vadinasi, tu, nors ir susijusi su manim, manęs nemyli. Tu myli kažką savyje, tačiau ne mane. Jurga Ivanauskaitė, „Pakalnučių metai“

____________________
gyweni tada, kai turi del ko...o kai neturi del ko, wadinasi, tu tik egzistuoji....
Atsakyti
dingusi_kazkur
2007 m. rugpjūčio 4 d. 15:47:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip Jums "Odė džiaugsmui"? Įtariu, kad mažai čia jos neskaičiusių.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. vasario 18 d. 19:05:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Naoha rašė:
"Sapnų nublokšti", "Ragana ir lietus" - fuuuu...

Nesuprantu kaip gali tai patikti? "Raganair lietus" dar dar, bet jau "Sapnų nublokšti" - šlamštų šlamštas: vien tik purvas, pseudo seksualios scenos, nuo kurių norisi atkurti sau nekaltybę ir tapti skaistuole katalike, bei tie visi tibetietiški marazmai, kurie verčia vemti, nes visur be pasisuksi, ten pamatysi kokius nors rytų kultūros paltintojus.
Plius, tas populiarusis rašymo stilius - dar kartą fuuu...
Tai vemk. Gerai būtų su išraiška. Gal geriau pasijusi. Pasidėk dar Jurgos knygą ant kelių. Veiksmo, veiksmo

Atsakyti
sesuo_mirtie
2007 m. vasario 18 d. 18:56:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as jai noreciau palinketi tyro ir gilaus atsidusimo pries naujus ateinancius darbus...tegul siela nepamirsta kuo buvo...

Atsakyti
lacunacoil
2007 m. vasario 18 d. 18:02:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
amžina jai atilsi...ble kaip gaila...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
eglermknt
2007 m. vasario 18 d. 17:48:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gaila man jos, vakar numirė O aš tik vieną knygą jos skaičiau. Apie jos keliones Rytuose, ieškant savosios Šambalos.. Retai tokių charizmatiškų žmonių pasitaiko.

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
enigmatic
2007 m. vasario 18 d. 16:51:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Naoha rašė:
"Sapnų nublokšti", "Ragana ir lietus" - fuuuu...

Nesuprantu kaip gali tai patikti? "Raganair lietus" dar dar, bet jau "Sapnų nublokšti" - šlamštų šlamštas: vien tik purvas, pseudo seksualios scenos, nuo kurių norisi atkurti sau nekaltybę ir tapti skaistuole katalike, bei tie visi tibetietiški marazmai, kurie verčia vemti, nes visur be pasisuksi, ten pamatysi kokius nors rytų kultūros paltintojus.
Plius, tas populiarusis rašymo stilius - dar kartą fuuu...


Deja, o aš prisimenu, kaip abu sėdėdami "Bella Italia", eilinį kartą nenuėję į paskaitas, šnekėjomės apie Jurgą. Tuomet ir aš, ir tu buvome ja sužavėti, o tavo atsiliepimai apie jos kūrybą buvo išties puikūs. Keista...
Beje, tas nuolatinis žodžio vartojimas "pseudo" jau juoką kelia.

Kalbant apie Jurgą - girdėjau, jog buvo prikišinėjama, kad keletą savo kūrinių "perfrazavo" savąja kūrybos kalba. O kam nepasitaiko? Dažnas "protingą" frazę priskiria sau, nors ji atkeliavo iš kitų lūpų.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
amicable
2007 m. vasario 18 d. 16:48:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man labai labai gaila sitos geros rasytojos...

____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
Atsakyti
sesuo_mirtie
2007 m. vasario 18 d. 16:44:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kliedesys rašė:
Paskaityk geriau "Pragaro sodai" - kad ir kaip aš nemėgčiau šios rašytojos, bet vis dėlto neblogas jos šitas kūrinukas...

is 3 perskaitytu kuriniu,sis buvo geriausias...

Atsakyti
Velvet_rain_drops
2007 m. vasario 18 d. 16:21:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jauna jauna jaunystė.

Atsakyti
kliedesys
2006 m. gruodžio 22 d. 09:21:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Paskaityk geriau "Pragaro sodai" - kad ir kaip aš nemėgčiau šios rašytojos, bet vis dėlto neblogas jos šitas kūrinukas...

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Anarchistas_UK
2006 m. gruodžio 22 d. 08:29:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Noveliu rinkini ,,Pakalnuciu Metai'' skaiciau, man labai patiko, kazkokia kitokia knyga nei visos
Dabar nesenai radau motinos knygu spintoj apsakymu rinkini, reiks ir ta perskaityt

____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
Atsakyti
EvilAngel
2006 m. gruodžio 21 d. 21:49:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bjauriau ir tuščiau nebūna. Juokauju. Būna... : ]

Atsakyti
dingusi_kazkur
2006 m. gruodžio 21 d. 21:16:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaičiau "Placebą". Labai patiko. Naktimis. Nejučiomis. Sunku būdavo padėti. Ten tiek visko, ir taip įdomiai aprašyta. Rašymo stilius man patinka. Gvau daugiau, negu tikėjausi.
Dabar nuspirkau dar "Pakalnučių metai" ir "Ragana ir lietus".

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eden Eden
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1070
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 206385