Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
edvuxas
2011 m. gruodžio 16 d. 21:04:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tenhi jau senai mano muzikotekoje, bet vis neprisiruošiu paklausyt, bet manau dabar bus puikus metas, tuo labiau, kai oras toks gana suomiškas.

Atsakyti
rabithunter
2011 m. gruodžio 16 d. 19:18:35 2011-12-16 19:19:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rome, Nest, Of the Wand and the Moon, Sol Invictus, Death In June, Current 93

Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 16 d. 18:41:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ką nors iš folk'o fronto gali pasiūlyti, man ir pačiam įdomu, truputį kietesnio iš vokalo pusės būtų idealiai

Atsakyti
rabithunter
2011 m. gruodžio 16 d. 18:32:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na Tenhi (kaip ir apskritai mano siu metu atradimas dark folk tikrai labai gerai) o toliau kaip tai tradicinis kiek nykokas pv sarasas

Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 16 d. 18:31:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesinorėtų apgaudinėti Dažniausiai niekas nesutinka su man kilusiomis asociacijomis ir seniausiai prie to pripratau

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 16 d. 18:28:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As nesu nagrinejes bitlų, tad gali lengvai apgaut

Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 16 d. 18:24:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai, pasitaisau Hookworms DAINA "Teen Dreams" priminė sumodernėjusius bitlus. Keista, kad žodis bitlai rimuojasi su žodžiu britai Čia tik tarp kitko

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 16 d. 18:21:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pabandyki šį



Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 16 d. 18:19:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Keista kad Hookworms bitlus priminė

Na nežinau kuo, gal tokiu dainavimo stiliumi Tiesiog klausant kilo tokia asociacija

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 16 d. 18:18:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Keista kad Hookworms bitlus priminė

Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 16 d. 18:11:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visų pirmą aš už albumų idėją Metų pabaiga, verta viską apžvelgti kiek plačiau

Koveris vertas dėmesio, ar bent jau man pasirodė vertas, nes tai buvo vienintelė pažinta melodija. Prisipažinsiu, jog išskirtinai visos šio PV grupės man svetimos

O DJ Shadow akapelinis "Stay the Course" tikrai išmušė iš vėžių... gerąja prasme. Net nepagalvojau, kad šiai dainai trūkta muzikos. Tai žaviausias šios dainos faktas.

Nors neesu didelė moterų dainininkių gerbėja (kažkodėl moteriški balsai dažniausiai mane erzina), švelnus ir moteriškas Delilah skambesys tikrai paliko teigiamą įspūdį. Nesakau, kad dabar ją klausysiu (kas žino, gal po dešimties minučių ją prisiminsiu ir įtrauksiu į klausomiausių grojaraštį), bet kritika jos neplūsiu. Šiandieniniame kontekste ji puikiai pritapo.

Ko gero, didysis penktadienio atradimas Keep Shelly in Athens ir keistoji jų "Struggle with Yourself". Tokia neįprasta muzika tikrai negali nežavėti

Kažkodėl Paper Dollhouse albumo viršelis man patiko labiau už dainas, bet čia tik mano nuomonė

O suomiškasis skambesys... Na, kalba gal visai ir nieko, tik nė žodelio nesupratau, o ir daina nesužavėjo, tad... Skystoki čia šiandienos vyrai

Iš likusių dainų išskirčiau nebent Hookworms "Teen Dreams". Senovinėmis tradicijomis dvelkiantis kūrinys, kažkuo primenantis Bitlus ir kitas tokio stiliaus grupes

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 16 d. 17:36:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiiski reiskia - pugzlys

Atsakyti
combat
2011 m. gruodžio 16 d. 17:13:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
suomiškai nemoku, bet gal kartais, ta daina vadinasi "ponas kiški" (kreipinys)? arba, tiesiog, "ponas kiškis"? gal "girtas kiškis" (apie rusų kalbą galvojant)?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


FusedMarc FusedMarc
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 299
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 130539