Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Grupės "Sunny Day Real Estate" 1994 m. albumas "Diary"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
xdm
2007 m. sausio 23 d. 18:58:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2007 m. sausio 21 d. 23:35:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Praplėtė . Ir aš nesakau kad man šis albumas nepatiko. Priešingai, pasikartosiu Jei atmetus tas dainas, kur to emo skambesio yra tiesiog perdaug (mano manymu) būtų apskritai nepriekaištinga.

Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 21 d. 20:17:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
žinoma ne visiems gi gali patikti
kaip bebūtų manau perklausymas muzikos akiratį tikrai praplėtė

Atsakyti

2007 m. sausio 21 d. 18:01:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
xdm >>> suprantu aš tave, tačiau jei man daina tiesiog nesiklauso (nors ją perklausau kad ir 5 kart) aš nesistengiu gilintis į ją ir matyti joje kažkokių vidinių dalykų ar pan.

šiaip aš manau dainą/albumą prieš "išmetant" reik perklausyti bent 3 kartus visiškai sutinku ir pats taip darau. Kadangi paklausius tik vieną kartą galimą susidaryti labai klaidingą nuomonę.

Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 21 d. 15:23:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seven, In Circles, 47 galingi kūriniai jie tinka ir paprastam klausymui. tačiau kai įsigilini atsiveria ir kiti kadangi nieko tokio neesu girdėjęs tiesiog negaliu lyginti - įtraukia vidun ir tiesiog klausau. Visos dainos ten yra svarbios ir duoda savo indelį. O tie verkšlenimai čia nėra pop daina, kad turi padaryti taip, kad kuo labiau žmonėm patikų. Čia muzika savo visa esybe - garažo grupės menas. Ir šio dalyko vieta jau stabili nes tai jau klasika. Tai lyg rašant kažką asmeniško(pvz. dienoraštį), kai visa aplinka išnyksta ar tampa tokia kokią tu ją matai man įspūdingiausia daina yra "Song About An Angel". Dar įdomus dalykas dėl skambėsio yra, kad daug kur jų gitaros suderintos full step down(visu tonu žemiau). Tokio derinimo dar nei kart neteko rasti(paprastai būna - pustoniu žemiau). Čia jau ir atsiskleidžia savotiškas vokalas. Velesniuose SDRE kūriniuose jeremy enigk skamba vis aukščiau.

O čia kai Jeremy paklausė ką jis mano kai SDRE Diary laikomas emo pradininku:
"...the truth is that we were just inspired by other bands and answered back with our heartbroken version."

----
apie kitką. šiaip aš manau dainą/albumą prieš "išmetant" reik perklausyti bent 3 kartus. aišku čia priklauso kaip tu klausai muzikos ir kokia klausimo priežastis. kartais užtenka ir vieno
tiesiog kad pamastytumete apie soul purpose ir for fun

Atsakyti
hare_bo
2007 m. sausio 21 d. 00:08:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ooo! geras! vakar kaip tik atradau shia grupe ir dbr siunchiuos ju albumus.. geris, bent jau dbr man kiek esu girdejus. Ydomu bus, ka manysiu, kai uzsiklausysiu ju =DDD~ va, tada ir parashysiu plachiau p

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti

2007 m. sausio 21 d. 00:00:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausiau, gan ypatingas albumas. Iš mano klausomos muzikos sunku jį su kažkuo sulyginti. Kai kurios dainos tikrai perdaug 'verksmingos' ir nesiklauso. Tik kad negaliu jų įvardinti, nes tiesiog išsitryniau iš pc. O šiaip labai tinkamas, kada nori tiesiog ramiai pabūti vienas. Ypač esant blogai nuotaikai.
Jei vertinant atskirais kūriniais, geriausi - Seven, In Circles, 47.
Pheurton Skeurto labai įdomi, tas klavišinių garsas savotišką nuotaiką sukuria.
Šiaip albumas vientisas ir išbaigtas. Dainos skirtingos, bet sukuriančios bendrą albumo nuotaiką. Jei atmetus tas dainas, kur to emo skambesio yra tiesiog perdaug (mano manymu) būtų apskritai nepriekaištinga.

Atsakyti
Evil_in_a_closet
2006 m. lapkričio 18 d. 23:25:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ankstyvojo tikro emo grupe.klasika. smagiai klausosi

____________________
http://onemantribe.blogspot.com/
Atsakyti
xdm
2006 m. spalio 21 d. 13:14:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausiu tik tų, kurie perklausė jį visą. Žodžiai

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Flo Rida Flo Rida
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 243
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 55503