Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2012 m. sausio 3 d. 00:18:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu jau NESAMONE!!!!!!!!!! Slade-cia ne vieta....

Atsakyti
Green_Outlook
2012 m. sausio 1 d. 23:42:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesuprantu kodėl šiame sąraše nėra Rebeccos Black Friday...

Atsakyti
velniux
2012 m. sausio 1 d. 23:15:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
na dėl to tai tiesa.... kai esi priverstas klausyt ne savo noru, tada jau belenkaip nekažką... na bet gal ją ir mėgsta už primityvum - tiesiog tokia muzika gal visai nieko išsitaškyt. . Kas be ko, tai ne šedevras. Tikrieji mylimi ir kelis dešimtmečius, o šių populiarumo laikas bus gerokai trumpesnis. Tačiau topas yra atviras ir nuolat kintantis ir jame gali balsuot kas tik nori. Tu - taip pat. O dėl šedevrų irgi tiesa - bent jau iškart juos įvertina tikrai mažuma. Ne visai į temą - susidaro įspūdis, kad topus valdo paaugliai, klausantys gagų, byberių ir rihannų, o rimtiems atlikėjams jau kaip ir laikas susiprast užleist viet šiam šlamštui? Pataisykit, jei klystu...

Kad ir kaip būtų liūdna, bet tendencijos paskutiniu metu būtent tokios...

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 1 d. 23:12:21 2012-01-01 23:20:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na dėl to tai tiesa.... kai esi priverstas klausyt ne savo noru, tada jau belenkaip nekažką... na bet gal ją ir mėgsta už primityvumą - tiesiog tokia muzika gal visai nieko išsitaškyt. . Kas be ko, tai ne šedevras. Tikrieji mylimi ir kelis dešimtmečius, o šių populiarumo laikas bus gerokai trumpesnis. Tačiau topas yra atviras ir nuolat kintantis ir jame gali balsuot kas tik nori. Tu - taip pat. O dėl šedevrų irgi tiesa - bent jau iškart juos įvertina tikrai mažuma. Ne visai į temą - susidaro įspūdis, kad topus valdo paaugliai, klausantys gagų, byberių ir rihannų, o rimtiems atlikėjams jau kaip ir laikas susiprast užleist vietą šiam šlamštui? Pataisykit, jei klystu...

Atsakyti
velniux
2012 m. sausio 1 d. 22:57:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
velniux rašė:
Mane iš šito topo tai labiausiai erzina 2 ir 10. O Crazy Frog, kaip ir teletabiai, tiesiog linksmos dainelės ir tiek. Šiaip labiausiai užknisanti daina, kurios visiškai nepernešu yra Sak Noel - WTF.

Keistoka vis dėlto... Gal kad su 2 aš augau, tai ji man net labai labai patiko. Dabar neutraliai vertinu, bet vis tiek miela... Va ko nekenčiau ir nekenčiu nuo pirmojo akordo - tai Whigfield. Net ir tavo minima Sak Noel visai nieko. Nebent girdi ją kiekvienam žingsny, tada bele kas užknis, net pati mėgstamiausia (pvz., pabandyk mylimiausio atlikėjo mylimiausią dainą per dieną paklausyt 10 kartų - pažiūrėsim, kada vėl panorėsi j klausyt... Žinau, ką sakau - ar ne 1994-aisiais teko (savo noru, tiesa) tiek kartų išgirst Bon Jovi - Always. Oi, kiek laiko turėjo praeit, kad vėl ji grįžtų į mano favoritus.... Beje, Bryanui Adamsui su Have You Ever Really Loved A Woman? iki to skaičiaus pritrūko vieno karto ir tos dainos toks pats likimas neištiko )

Buvo laikas, kai vienos dainos klausydavau ir po 15 kartų per dieną ir ji man iki šiol vis dar mėgstamiausia(tiesa, dabar jau kasdien jos nebeklausau, bet vos išgirstu pirmus akordus iš kart visi jausmai grįžta ). Ta WTF mane užknisa dėl trijų dalykų: Pirma, tai dėl to, kad ją nuolat groja per Power Hit Radio, kurio esu priverstas klausytis tuomet, kai būnu impulse. Tai vien iš ten man ji spėjo įgrysti. Antra, dėl to, kad kitos tokios beprasmiškos dainos nesu girdėjęs niekada anksčiau. Visa dainos esmė : "I came to Spain and said WTF...". Trečia, kas baisiausia, kad daugelis joje įžvelgia kažką gero. Nekenčiu, kai tokios visiškai apgailėtinos dainos yra grojamos ir mylimos, kai tuo tarpu šedevrai yra žinomi tik saujelei žmonių...

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 1 d. 22:51:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
velniux rašė:
Mane iš šito topo tai labiausiai erzina 2 ir 10. O Crazy Frog, kaip ir teletabiai, tiesiog linksmos dainelės ir tiek. Šiaip labiausiai užknisanti daina, kurios visiškai nepernešu yra Sak Noel - WTF.

Keistoka vis dėlto... Gal kad su 2 aš augau, tai ji man net labai labai patiko. Dabar neutraliai vertinu, bet vis tiek miela... Va ko nekenčiau ir nekenčiu nuo pirmojo akordo - tai Whigfield. Net ir tavo minima Sak Noel visai nieko. Nebent girdi ją kiekvienam žingsny, tada bele kas užknis, net pati mėgstamiausia (pvz., pabandyk mylimiausio atlikėjo mylimiausią dainą per dieną paklausyt 10 kartų - pažiūrėsim, kada vėl panorėsi j klausyt... Žinau, ką sakau - ar ne 1994-aisiais teko (savo noru, tiesa) tiek kartų išgirst Bon Jovi - Always. Oi, kiek laiko turėjo praeit, kad vėl ji grįžtų į mano favoritus.... Beje, Bryanui Adamsui su Have You Ever Really Loved A Woman? iki to skaičiaus pritrūko vieno karto ir tos dainos toks pats likimas neištiko )

Atsakyti
velniux
2012 m. sausio 1 d. 22:31:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mane iš šito topo tai labiausiai erzina 2 ir 10. O Crazy Frog, kaip ir teletabiai, tiesiog linksmos dainelės ir tiek. Šiaip labiausiai užknisanti daina, kurios visiškai nepernešu yra Sak Noel - WTF.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
mattass
2011 m. gruodžio 31 d. 00:18:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
a bird is a word !!!!

Atsakyti

2011 m. gruodžio 30 d. 16:26:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar jus bent klausotes to byberio? Man atrodo vien erzulys visus apima jo pavarde minint...

Atsakyti
Rutonė
2011 m. gruodžio 30 d. 16:04:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Nu su pirma vieta, tai vienareikšmiškai sutinku. Bet šiaip durnas top'as, kur Gagos, byberiai, kurie daug labiau užknisa nei tarkim Vannila Ice ar Celine Dion, tiesiog šių grupių dainos pabodusios.

Na o bet tačiau... Atkreipei dėmesį, kad topas kaip ir atviras ir jis gali keistis. Tikrinau, jis jau visai kitoks. Spėju, toks, koks paskelbtas, buvo jo atsiradimo momentu. Ir kiekvienas jį gali keist balsuodamas už savo "favoritus".

Tik vieno nesuprantu - kam skelbt kaip galutinį produktą tai, kas nuolat kinta?? Kita vertus... Na bent jau galim žinot, kad tai yra ir reguliuot pagal savo skonį. Tada ir visi byberiai ten sueis, jei ką...

Atsakyti
Crazyz
2011 m. gruodžio 30 d. 12:40:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu su pirma vieta, tai vienareikšmiškai sutinku. Bet šiaip durnas top'as, kur Gagos, byberiai, kurie daug labiau užknisa nei tarkim Vannila Ice ar Celine Dion, tiesiog šių grupių dainos pabodusios.

Atsakyti
Naktinizzz
2011 m. gruodžio 30 d. 12:08:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kam reikia sudarinet tokius topus? Geriau tokias dainas kuo greiciau pamirst, o ne vis jas priminet ir reklamuot.

____________________
Jei tavo ranka verčia tave nusidėti - nukirsk ją, geriau rojui gyventi be vienos rankos, negu pragare degti visu kūnu.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Kataklysm Kataklysm
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 321
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 298416