Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 23:50:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
Paskutinis nelabai, bet mokinių situacijoje vis tiek norėtųsi

Na kaip kada, kaip kada....
Nežinau, kokie jūs mokiniai esat, bet mano klasė buvo tokie nuostabūs geriečiai blogiukai Mes turėjom klaidžiot iš kabineto į kabinetą, bet nemėgstami mokytojai vis tiek kentėjo... Pvz., chemikei kažkur paslėpėm tų dekoratyvinių moliūgėlių. O buvo šildymo sezonas. Žinoma, jie neišdžiūvo.... Kitą kartą, kai šeštadienį (!) buvo chemija, mes turėjom ateit į tos mokytojos kabinetą, nors pamoką mums vedė visai kitas mokytojas. Vienas iš klasiokų pasukiojo čiaupą (kiekviename stale buvo įmontuotos specialios kriauklės bandymams ar kažkam, nors mes jų niekada taip ir nedarėm) viename suole ir visoje toje eilėje visi čiaupai "prakiuro" Na mes juk netyčia.... Ir taip visada - ko nors pridarydavom. Netyčia. Ne piktybiškai, o... Ai.. Vis tiek mūsų nemėgo, nors ir gyrė...

Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 22:13:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
einaras13 rašė:
atostogos nusibaiginėja.

Mmm, priešpaskutinis žodis saldus

O paskutinis? Šiaip ne taip išsireikalavau man priklausančią dalį ir atsirado norinčių man jas netgi labai sugadint. Užtat ir nuotaika sumauta buvo. Bet jeigu mano ryžtas ims viršų, tai tada negalėsiu sakyt, kad nereikėjo man tų prakeiktų atostogų imt... nė viena konkurenčių nemėgstam juk... Ups, daugiau apie tai nė žodžio, kol visko iki galo neišsiaiškinau. Nors po to - juo labiau, nesvarbu, kokia pabaiga....

Paskutinis nelabai, bet mokinių situacijoje vis tiek norėtųsi

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 22:08:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
atostogos nusibaiginėja.

Mmm, priešpaskutinis žodis saldus

O paskutinis? Šiaip ne taip išsireikalavau man priklausančią dalį ir atsirado norinčių man jas netgi labai sugadint. Užtat ir nuotaika sumauta buvo. Bet jeigu mano ryžtas ims viršų, tai tada negalėsiu sakyt, kad nereikėjo man tų prakeiktų atostogų imt... nė viena konkurenčių nemėgstam juk... Ups, daugiau apie tai nė žodžio, kol visko iki galo neišsiaiškinau. Nors po to - juo labiau, nesvarbu, kokia pabaiga....

Atsakyti
R7wa
2012 m. sausio 9 d. 21:56:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Parašysim šiandienai 0,7 Visai gerai šiandien sekėsi vairuoti, be to dvi istorijos buvo (nam nam) ir sužinojau, kad olimpiadą laimėjau. Ne. Viskas, rašau šiandienai 1,7 Kokia aš dosni šiandien

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 21:51:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
Manyčiau, kad man šiandien... nu, gerai, tebūnie kokie 2,75... Šiandien pagaliau "pasigavau" savo kirpėją, tad penktadienį bet kokiu atveju nuotaika turės pasitaisyt (žinot gi, kas moterims nuotaiką pakelia... ) O atsargumas neleidžia džiaugtis labiau - nes po to gali tekt raudot kruvinom ašarom. nenoriu... Tiesa, po ilgo tingėjimo pakelt užpakalį nuėjau į kiną. Pasiryžau pažiūrėt Blindą. mjo, visai neprastai. Baisiau yra tai, kad eilėj dar 3-4 'must-see' filmai laukia. Greičiausiai netgi šią savaitę, kol atostogos nusibaiginėja.

Mmm, priešpaskutinis žodis saldus

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 21:49:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manyčiau, kad man šiandien... nu, gerai, tebūnie kokie 2,75... Šiandien pagaliau "pasigavau" savo kirpėją, tad penktadienį bet kokiu atveju nuotaika turės pasitaisyt (žinot gi, kas moterims nuotaiką pakelia... ) O atsargumas neleidžia džiaugtis labiau - nes po to gali tekt raudot kruvinom ašarom. nenoriu... Tiesa, po ilgo tingėjimo pakelt užpakalį nuėjau į kiną. Pasiryžau pažiūrėt Blindą. mjo, visai neprastai. Baisiau yra tai, kad eilėj dar 3-4 'must-see' filmai laukia. Greičiausiai netgi šią savaitę, kol atostogos nusibaiginėja.

Atsakyti
4Blackberry
2012 m. sausio 9 d. 21:18:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
Žinot, mano 800-asis komentaras yra štai šis:

Mokykla yra didžiausia matyta mėšlo krūva

Žemai lenkiuosi tau

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 21:14:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinot, mano 800-asis komentaras yra štai šis:

Mokykla yra didžiausia matyta mėšlo krūva

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. sausio 9 d. 21:10:24 2012-01-09 21:11:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
4Blackberry rašė:
velniux rašė:
Tiesiog reikia mažiau imti į galvą kvailų mokytojų išsidirbinėjimus ir paprasčiausiai atsipalaiduoti, atsijungti. Daug lengviau pasidaro .

Kaip? Kaip atsipalaiduoti ir atsijungti? man nepavyksta...



Taip, su tavim sutinku
Man irgi taip nepavyksta.

Jei pavyktų, oi, kaip neblogai būtų... Galima pabandyti atrasti formulę Dabar šita mintis neleis man užmigti pusę nakties

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 21:08:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
4Blackberry rašė:
velniux rašė:
Tiesiog reikia mažiau imti į galvą kvailų mokytojų išsidirbinėjimus ir paprasčiausiai atsipalaiduoti, atsijungti. Daug lengviau pasidaro .

Kaip? Kaip atsipalaiduoti ir atsijungti? man nepavyksta...


Taip, su tavim sutinku
Man irgi taip nepavyksta.

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. sausio 9 d. 21:05:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
velniux rašė:
Tiesiog reikia mažiau imti į galvą kvailų mokytojų išsidirbinėjimus ir paprasčiausiai atsipalaiduoti, atsijungti. Daug lengviau pasidaro .

Kaip? Kaip atsipalaiduoti ir atsijungti? man nepavyksta...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 21:00:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žinot, buvau pervargęs, prirašiau nesąmonių, jau pailsėjau, matau, kad gerai rašėt. Laimėjot

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
velniux
2012 m. sausio 9 d. 20:03:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juokas dažnai gali pataisyti nuotaiką. Tas tiesa. Bet yra daug aplinkybių. Jei žmogaus nuotaika tikrai depresyvi, jis nesijuoks iš nieko. Jis kovos su savo mintimis arba joms pasiduos, bet jis niekaip negalės jų ištrinti. Žinoma, kai kalba eina apie depresiją dėl mokyklos, tai šita blogybė yra tikrai išgydoma. Tiesiog reikia mažiau imti į galvą kvailų mokytojų išsidirbinėjimus ir paprasčiausiai atsipalaiduoti, atsijungti. Daug lengviau pasidaro .

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 17:17:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gedged rašė:
Dėl gyvenimo patirties nedrįsčiau taip teigti, nežinant nieko. Jei juokiesi nuoširdžiai, tai tikrai padeda, tuo labiau veikia psichologinę būklę. Pati labai užsiiemu negatyviu minčiu kontrole, nes sergu ciklotimija. Taigi, reikėtų pirma iškelt problemą ir bandyti ją nugesinti. Beje, apie nuotaikas galima būtų pakalbėt gerokai virš 20, bet ne tokio amžiaus. Manau, tema išsemta.

Gerai sulaukiam 20 ir tada pakalbėsim apie tai, uždarom temą

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
gedged
2012 m. sausio 9 d. 17:14:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dėl gyvenimo patirties nedrįsčiau taip teigti, nežinant nieko. Jei juokiesi nuoširdžiai, tai tikrai padeda, tuo labiau veikia psichologinę būklę. Pati labai užsiiemu negatyviu minčiu kontrole, nes sergu ciklotimija. Taigi, reikėtų pirma iškelt problemą ir bandyti ją nugesinti. Beje, apie nuotaikas galima būtų pakalbėt gerokai virš 20, bet ne tokio amžiaus. Manau, tema išsemta.

Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 17:12:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cccrazyggirl rašė:
einaras13 rašė:
Gerai, jei jūsų sutverimas toks jei vienkartinis šyptelėjimas pakelia nuotaiką visai dienai, tai aš tyliu
Jei tau nuotaika dėl mokyklos prasta , tai nereiškia kad ir kitiem ji tokia
Ne vienas vienkartinis šyptelėjimas man nuotaika pakelia , o pastovus juokas , tie pastovūs prikolai su draugais , ka aš žinau , čia gal man vienai taip .

Prisižvengus ilgai gali ir nuotaiką pakilti, bet ji iš karto nyksta per pamoką, kurioje mokytojos tiesiog durnos.

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
cccrazyggirl
2012 m. sausio 9 d. 17:10:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
Gerai, jei jūsų sutverimas toks jei vienkartinis šyptelėjimas pakelia nuotaiką visai dienai, tai aš tyliu
Jei tau nuotaika dėl mokyklos prasta , tai nereiškia kad ir kitiem ji tokia
Ne vienas vienkartinis šyptelėjimas man nuotaika pakelia , o pastovus juokas , tie pastovūs prikolai su draugais , ka aš žinau , čia gal man vienai taip .

____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 17:09:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš sakau iš savo ne ką mažesnės už tavąją patirties. Kad pasijuoksi, tavęs tai iš bėdų neišgelbės. Man jau rodos, kad susidūriau su fanatiškais optimistais, aš optimistas, bet ne tiek, kad tikiuosi, kad "iš dangaus zozolėm lyt pradės" - čia vienas music'o narys rašė, man patiko jo mintis

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
gedged
2012 m. sausio 9 d. 17:03:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
einaras13 rašė:
Gerai, jei jūsų sutverimas toks jei vienkartinis šyptelėjimas pakelia nuotaiką visai dienai, tai aš tyliu

Per tiek mažai nugyventų gyvenimo dienų galiu pasakyti, kad nuotaikos idealios niekada nebūna, ir reikia jos ieškot netgi pačiose mažose smulkmenose, nes gyvenimas mėgsta graužti jaunus žmones, nenoriu savo biografijos faktų dėstyt, bet gyvenime tiek mėšlo buvo, kad išvados tik tokios: Kiekvieną dieną statykis iš jaukiausių, mažiausių, maloniausių smulkmenų, nes juodo dar gyvenimas drėbs. O jei, bloga nuotaika mokės paveikt ir protą ( manau, suprantama, ką turiu omeny) - ..... verta pagalvot

Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 9 d. 16:55:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai, jei jūsų sutverimas toks jei vienkartinis šyptelėjimas pakelia nuotaiką visai dienai, tai aš tyliu

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Dienos daina

Pasiūlė Daina Mėgsta
Plikas[LT] Nickelback Burn It To The Ground
 Nickelback
 
malia Depeche Mode Never Let Me Down Again
 Depeche Mode
 
Sahja DJ Dean Eyes Wide Open
 DJ Dean
 
Konditerijus Skid Row 18 and Life
 Skid Row
 
Silentist 69 Danguje Seksualios ir gražios
 69 Danguje
 
Kogqr Sigur Ros Svefn-g-englar
 Sigur Ros
 
DjVaids DDT Pesnia o svobode
 DDT
 

Šiuo metu vertiname


The Ting Tings The Ting Tings
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 9772
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 69140