Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2022 m. liepos 21 d. 16:33:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man jie vis dar tokie guilty pleasure. Net jei puikiai žinai, kad (kaip gerai buvo vaikystėj/paauglystėj, kai dar anglų kalbos nemokėjom) tekstai tikrai gilia filosofija neblizgėjo, o ir išvis kone beprasmiškai skamba (necituosiu dabar, daug rasčiau, daug). Net kai žinai, kad pagrindinis balsas Tomas (arba Bernd'as) ir buvo vienintelis tikras, nes dėdė Dieteris žiopčiojo pagal svetimą (Rolf'o Köhler'io) balsą. Na taip, vaizdus mintyse truputį tenka persidėliot, pabandyt įsivaizduot, kas iš  tiesų dainavo. Ir prisipažinsiu, kad nors mane nustebint ir sunku, bet šitai buvo toks šokelis, sudaužęs paauglystės didelę dalį.


Atsakyti
kalipse
2022 m. liepos 13 d. 23:45:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na taip.... Paskaičius savo seną komentarą,darosi ir gėda ir juokinga pačiai iš savęs. 

Su laiku,tikrai keičiasi viskas. Net ir muzikinis skonis. Savotiškos jų dainos. Dabar,gal ir įsijunkčiau paklausyti kaip foną. Bet ir tai,neilgam laikui.


Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 24 d. 09:13:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Numanau, kam tie žodžiai skirti. Bet kiekvienas žmogus laisvas rinktis, kaip elgtis, kaip reaguot į mėgiamo atlikėjo kritiką (šiuo atveju tikrai pelnytą). Betgi visi (daugelis) žinom, kokia ji impulsyvi ir koks neigiamas požiūris į kitaip nei ji mąstančius (ir matančius). Ne vienas iš mūsų jau bandėm ją atvest į protą, bet, deja, nesėkmingai. Tai ir nebedarom nieko - kam?  Per kažkiek laiko pasikeičia ir mūsų pačių skonis, požiūris į tą patį dalyką. Kaip jau ir minėjau, TADA man viskas atrodė gerai, bet žmogus gyveni ir mokaisi, todėl po n metų tie patys dalykai atrodo visai kitaip. Aš konkrečiai apie modernų klipus. TADA buvo gerai, dabar akis bado jų "grojimas". Ir nematau nieko blogo tą išklot tiesiai šviesiai. Nematau nieko blogo, kad jie tada taip darė. Nes daug kas iš tų (ir vis tiek - senų GERŲ) laikų taip darė. Ir tai DABAR atrodo juokingai. Ir jei tokį dalyką pripažint net sau yra sunku, tai... Bet juoktis dėl to iš žmogaus ar dėl to smerkt aš nesiruošiu. Ir taip - narystė music'e tikrai nelaisva. Ateit gali, bet išeit - ne. Ateinam savo noru, bet išeit savo noru kažkodėl negalim. Nu negerai taip...


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 23 d. 22:26:10 2014-12-04 10:35:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

-


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 20 d. 19:53:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dar vienas iš šedevrų kategorijos. Nežinau, ar čia patys modernai kiek nagus prikišo, na bet vaizdas tai net labai moderniškas 


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 19 d. 23:23:27 2014-12-04 10:35:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

+


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 19 d. 23:17:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Naobettačiau... Ieškodami lietuviškų šaknų nepamirškim ir Leonardo Coheno, ir, rods, Bobo Dylano.

 

O grįžtant prie Modernų ir ypač jų klipų, na nežinau, nežinau... Neskoninga ir tiek. Švelniai tariant. Klausyt galiu, žiūrėt - ne. Ir man neatrodo, kad klipai kurti paprikolu. Bet tai tokiu atveju tenka labai rimtai suabejot: a - jų sveiku protu, b - humoro jausmu, c - apskritai skonio turėjimu.


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 19 d. 22:32:33 2014-12-04 10:35:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

/


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 19 d. 22:26:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

OK, juokinga, sakai... Nu gal. Bet va čia jau niekaip nesutiksiu su Sahja - modernai po comeback'o - tai daaaaauuuuug silpniau už juos pačius iki išsiskyrimo. Ir klipas tai toks ne juokingas, o toks... weird, sakyčiau. Nu niekaip nedera muzika, apokaliptiniai vaizdai ir metalistiškas (vos ne) mašiniukas.

Bet negi tamsta būsit tokia bjauri ir žiauri ir net nė kiek nepalenks Jūsų į modernų pusę tai, kad Dieterio močiutė kilusi iš Karaliaučiaus?


Atsakyti
Konditerijus
2014 m. lapkričio 19 d. 22:06:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiek pastangų reikia, jog nepradėtum taškytis, klausant, tokią muzikytę :D Pamenu, keliavau namo su autobusu ir vairuotojas turėjo pilną albumą šito gėrio - buvo velniškai sunku valdytis, bet žiauriai smagu. :D

P.S. Iš patirties, sakyčiau, smagiauiai vairuojant susiklauso: AC/DC, Modern Talking, Motorhead. 


Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkričio 19 d. 21:23:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vaizdo klipai yra jų stiprioji pusė


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 19 d. 20:53:26 2014-12-04 10:36:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Sahja
2014 m. lapkričio 19 d. 20:32:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vaizdo-kilpai,tuo metu buvo silpnoji pusė,nes ir muzikos instrumentai,dar tik pradėjo elektronizuotis,todėl buvo ypač  brangūs.O antrieji Modernai padarė ir geriausią savo vaizdo-klipą.Ir brangiausią.

Čia juoko mažiausiai {#}


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkričio 19 d. 19:42:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

spėju, kad jie patys nežino kokį gerą hjumoro jausmą turi


Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 19 d. 18:15:22 2014-11-19 22:27:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nė nepajutau, kaip išsiviepiau žiūrėdama: T. Andersas jau koooks soliariuminis pupuliukas.... :D O judesiukai... Nebūtų ant kaklo pasikabinęs grandinės su Noros vardu, tikrai žydriuku palaikytum. O dar tos vaivorykštės iš mašiniuko... Na apskritai klipo idėja tai tiesiog superinė - jos nėra (arba nesugebėjau jos įžvelgt). OK, jei klipas susuktas paprikolu, bet jei ne.... Nors ir "gyvi" jų pasirodymai nė kiek ne prastesni. Na, pėvėzė

 


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 19 d. 12:59:09 2014-12-04 10:36:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

,


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkričio 19 d. 12:45:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vaikystės šiageriai, tikrai visai neblogas pop, gal todėl, kad juodą arbatą būtent su trim šaukteliais cukraus geriu, o klipai superiniai, ypač šis apie kadilaką pralinksmino

 

 


Atsakyti
Rutonė
2014 m. lapkričio 19 d. 00:54:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man visai neblogai sueina. Ir nereikia jokio gramo daryt. Ne, nedievinu, bet juk nėra taip jau tragiškai blogai. Tik JOKIU BŪDU nevalia jų video žiūrėt - arba pasidarys bloga, arba mirsit iš juoko. Savo laiku tai gal ir neatrodė taip blogai, kaip dabar, nes dabar juk net aklam akivaizdu, kaip jie "grojo" (dėl dainavimo tai tebūnie, patikėsiu, kad ir dainavo). Nerandant nieko, kas prajuokintų. modernų klipai tam puikiai tiks.

P.S. Jei modernai jau toks blogis, tai kodėl tada LJ "Kažkada" dabar yra laukiamiausias gabalas visuose jų koncertuose (juk ne paslaptis, kieno skambesys ten pramuša)?


Atsakyti
SauleSaulute
2014 m. liepos 7 d. 09:54:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Modern Talking - nuostabiausia, kokia tik begali buti grupe,neapsakoma zodziais.{#} nebuvo ir nera  geresniu uz Modern Talking.

 


Atsakyti
Sahja
2013 m. balandžio 3 d. 12:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei ją perka visur ir daug,tai negalima sakyti,kad ši grupė bloga,ji yra tokia,kokios nori dauguma,o tai sukurti,reikia būti savimi...Modern Talking yra viena geriausių grupių pasaulyje,ir ja bus amžinai....

Ji yra tokia,kokia yra,tai yra originali,todėl lyginti su kitomis geromis roko,ar pop grupėmis,yra beprasmiška,nes vieną dieną patinka tas , o kitą dieną kitas,o šiaip pati muzika,yra nepamainoma,visa....VISA MUZIKA YRA NEREALI IR PATI GERIAUSIA....


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jimmy Page Jimmy Page
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 312
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 396816