Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2022 m. birželio 19 d. 09:08:36 2022-07-21 13:53:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Būtų pats laikas paskelbti, kad Paradise Lost 2022 Turą baigs Vilniuje lapkričio 12. Jokiu budu negaliu jo praleist.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. birželio 21 d. 13:57:31 2018-06-21 14:02:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galvoju, kam jie dabar remasterina tuos albumus, pirmiausia Host, dabar prie Believe In Nothing dirba. Skambesys nėra kažkoks geresnis. Dainoje Mouth netgi prastesnis man atrodo. Aišku, vis tiek labai patinka.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. vasario 1 d. 16:25:45 2018-02-01 16:25:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sutinku dėl Draconian Times. Man tas albumas toks pereinamasis, tarpinis tarp pirmo jų kūrybinio etapo (Lost Paradise, Gothic, Shades of God, Icon) ir antrojo (One Second, Host, Believe In Nothing, Symbol of Life, Paradise Lost, In Requiem). O va trečiasis etapas yra mano mėgstamiausias (Faith Divides Us - Death Unites Us, Tragic Idol, The Plague Within, Medusa). Nežinau, ar kiti fanai irgi taip pat skirsto jų diskografiją, bet aš ją skirstau būtent taip, nes labai gražiai iš eilės viskas susidėlioja. Mano manymu, antras etapas jiems buvo tiesiog eksperimentinis, ir nesinori kai kurių jų albumų vadinti nepavykusiais ar blogais, tačiau man labiausiai kritinį tašką pasiekę yra būtent 2005-ų Paradise Lost ir 2007-ų In Requiem, kuriuose beveik niekas nepatinka (nei tekstai, nei muzika), net ir bandant pamėgti.

 

Niko dainų rašymo stilius yra paslaptingas. Ir tai labai gerai. Apskritai, jo gyvenimo filosofija, mėgstami meno kūriniai ir net humoro jausmas man yra labai artimi (seku jį Twitter, kur jis dažnai postina kažką :D)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Alvydas1
2018 m. vasario 1 d. 16:04:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pasitikrinau ir aš. Pagal palaikintas dainas pirmauja iš karto du albumai -The Plague Within ir Shades of God, antroje - Medusa, trečioje - Tragic Idol. Dabar niekaip nenulipu nuo Draconian Times, bene labiausiai subalansuoto jų diskografijoje. Čia gotika, metalas ir rokas lygiom dozėm jau beveik užčiuopiamoje Depešiškoje atmosferoje, tik niūresnėje. Muzika gan lengva, įsimintina, nors melodijos nėra taip išryškintos, kaip The Plague Within. Tekstai sunkiai suvokiami, gal net tyčia klaidinantys, bet jų nuotaika slogoka -lyg kituose albumuose trykštų optimizmu{#}. Kažkur skaičiau, kad Nikas pasistengia, kad nebūtų tiesiogiai suprastas, nes jam tai nepatinka. Todėl net forumuose ši tema apeinama. Genius irgi PL ignoruoja. Na, o man jie iššūkis.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. vasario 1 d. 14:47:09 2018-02-01 14:47:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekaip negaliu apsispręsti, kuris jų albumas mėgstamesnis: Tragic Idol ar The Plague Within. Pastarasis yra grynas doom'o šedevras, mano nuomone, netgi bonus'ai jame yra nepriekaištingi ir verti buvo patekti į pilną albumą. Tragic Idol turi porą man silpnesnių, tokių filler'inių dainų, bet apskritai skambesys puikus ir labai įvairialypis, jame, mano nuomone, PL pasiekė visišką savo, kaip grupės brandą. Vienintelis dalykas, tai kad tekstai atrodo šiek tiek silpnesni bendrai paėmus, tačiau tas minusiukas išnyksta bendram kontekste. Taigi sunku išsirinkt geresnį, bet šie du albumai man neabejotinai yra geriausi PL repertuare.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. rugpjūčio 20 d. 12:17:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geras jų koncertinis su simfoniniu orkestru Plovdive 2014. 

Kaip pvzd. tas pats Gothic

ir traileris


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. rugpjūčio 16 d. 21:01:48 2017-08-16 21:08:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Punk'o. Punk'o jie tikrai negrojo (kol kas). O būtent šis šedevras, kartu su visu albumu "Gothic" ir yra pamatas viso gotikinio metalo žanro radimuisi, taigi tai tuo pačiu yra ir legenda. Nors ta dvasia neabejotinai jau buvo jaučiama debiutiniame "Lost Paradise", tarsi jame būtų užgimusi. Aišku, mes čia kalbam apie terminą, tačiau akivaizdu, kad ne jame esmė, o skambesyje. Beje, man reikia nuodugniau panagrinėti visus 4 albumus iki "Draconian Times".


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. rugpjūčio 16 d. 18:10:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir ko tik Paradise Lost negrojo? Dabar bus doom su sludge. Bet kas pirmiausiai man šauna galvon paminėjus PL, tai jų gotikinio roko šedevras "Gothic".


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 13 d. 01:22:33 2017-07-13 01:27:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Štai ir yra pirmasis singlas, prieš 5 dienas išleistas. Su nekantra įsijungiau.

Blemba, Nickas Holmes pavaro...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. balandžio 23 d. 19:24:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.blabbermouth.net/news/paradise-lost-to-release-medusa-album-this-summer/

Laukiam naujo albumo.

This time, PARADISE LOST will haunt their fans with a heavy, doom-ridden monster, as lead guitarist and songwriter Greg Mackintosh reveals. "The new album will be slower, sludgier and more doom-filled than ever before," he said. "Eight riff-laden monster tracks of sheer Northern misery."

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Andrea Bocelli Andrea Bocelli
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 310
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 16609