Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 20 d. 17:35:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie atlikėja kiek žinau, o mano muzikinis skonis čia tik šiaip ne į temą, bet išėjo iš kalbos ir tiek

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
Crawling
2006 m. lapkričio 19 d. 23:01:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
SudegintaSaule rašė:
Skaičiau, kad electro punk, bet nesigynčiju, nes tikrai nežinau.... Neseniai kažkokiam saite radau adema prie Heavy metal priskirta, toks jau patikimas šaltinis internetas o aš atvirkščiai seniau klausiau įvairių stylių rock, dabar perėjau prie metalo nesakau, kad rock'as man nepatinka, aišku yra keletas stilių kurių negaliu klausyt na pvz punk ir nesakau, kad tik metalas yra profesionali muzika, profesionalus gali būti net ir popsas, tiesiog man patinka būtent metalas esu klausiusi įvairių stiliu muzikos , net ir pop, regie, jazz, techno , savaime aišku ir rock, bet apsistojau ties metal, o ypatingai ties doom, gotich metal. Tai tiek žinių apie mano muzikinį skonį


Čia tema apie nario muzikinį skonį ar apie grupę Peaches?

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 19 d. 22:57:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaičiau, kad electro punk, bet nesigynčiju, nes tikrai nežinau.... Neseniai kažkokiam saite radau adema prie Heavy metal priskirta, toks jau patikimas šaltinis internetas o aš atvirkščiai seniau klausiau įvairių stylių rock, dabar perėjau prie metalo nesakau, kad rock'as man nepatinka, aišku yra keletas stilių kurių negaliu klausyt na pvz punk ir nesakau, kad tik metalas yra profesionali muzika, profesionalus gali būti net ir popsas, tiesiog man patinka būtent metalas esu klausiusi įvairių stiliu muzikos , net ir pop, regie, jazz, techno , savaime aišku ir rock, bet apsistojau ties metal, o ypatingai ties doom, gotich metal. Tai tiek žinių apie mano muzikinį skonį

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
enigmatic
2006 m. lapkričio 19 d. 18:52:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
SudegintaSaule, tai jau tikraiū, kad ji ne metalas, manau, geriausias apibūdinimas - electroclash'as.
Riebių žodžių pas ją daug, bet negirdėjau, kad kas taip orginaliai tai darytų. Klausoma - kai nori atsijungti.
Ir, ką norėčiau dėl tavo metalo pasakyti - perėjau per tą balą, vis dar kartais vieną kitą koją ten įmerkiu, bet pasakysiu atvirai - ten "muzikinio profesionalumo, aštraus skambesio, neeilinių vokalų, mastančio siužeto" lygiai tiek pat, kiek, sakykim post'rock erdvėje. Tik reikia mokėti ieškoti, o atradus suprasti.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 19 d. 14:54:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesiog kiek žinau ši moteriškė tikrai ne metalo atlikėja, o berods electro punk ar kažkas panašaus hmmmmm spėju...... Iš to ką čia jūs prikalbėjot man atrodo, kad tai eilinė ausis draskanti muzikytė su daug riebių žodelių o aš nemėgstu, kai dainos pagrindinė mintis užsibaigia Fuck...Shit ir.t.t...Kažkaip manęskeiksmažodžiais ir aštriu siužetu nebenustebinsi, viso to man gyvenime pakanka aš dar ir muzikinio profesionalumo, aštraus skambesio, neeilinių vokalų, mastančio siužeto ieskau............................todėl ir renkuosi daugiasia metalą, mažų mažiausiai roką

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
enigmatic
2006 m. lapkričio 19 d. 00:43:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KN,žinoma, visus laurus dėl sužinojimo aš galiu susišluoti, kaip visuomet
Aham, gyvai neblogai, tikrai neblogai skamba.
Beje, daug kas lygina ją su Goldfrapp. Net pikta, goldai man niekada nepatiko, o ir iki tokio originalumo jiems dar toli.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
keturkampas_nulis
2006 m. lapkričio 19 d. 00:39:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano vaikystės meilė - seniai buvau atkreipusi dėmesį į jos us Iggy Pop'u darbą, bet pavadinimo nežinojau, o kai sužinojau... Žavi. Tokia ant visų padėjus. Ir jos balsas gyvai skamba gerai.

____________________
Jei aš neskraidyčiau, būčiau tiesiog paprasta kiaulė.
Atsakyti
enigmatic
2006 m. lapkričio 18 d. 23:53:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkaip labai pikta pasidarė - bent jau man, tokia muzika dalintis nesinori ;X
Bet.... The Inch ir Boys wanna be her - kažkas pamišėliškaiusio. Beje, geras boys wanna be her klipas ten aišku S

ps - o vokalistę sutikęs gatvėje tikrai krūptelėčiau - neiškios formos ir sudėties transvestitas, bet nesiginčiju, nuostabi savo keistumu.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti
Crawling
2006 m. lapkričio 18 d. 23:13:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
SudegintaSaule rašė:
niekuomet neesu girdėjusi....spėju ne tas stilius, kurį aš mėgstu....

Kaip tu spėlioji, kad tai ne tavo mėgiamas stilius, jei nei karto nesi girdėjusi Peaches?

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
SudegintaSaule
2006 m. lapkričio 18 d. 17:34:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
niekuomet neesu girdėjusi....spėju ne tas stilius, kurį aš mėgstu....

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
DoDo
2006 m. lapkričio 17 d. 22:47:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip. esam girdeje ir manom.

kieta boba

patinka man jinai, bet as jos bijau

dbr kaip tik pasinesu ant jos.
blemba reik gaut daugiau jos muzikos!

____________________
http://www.last.fm/user/_dodo_/
Atsakyti
MoHax
2006 m. lapkričio 17 d. 21:07:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkada rasiau apie ja, gal istrine...

jo neblogai pavaro

grubus jos stilius, pagagal nuotaika...

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti

2006 m. lapkričio 17 d. 20:57:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aj na girdėjau Fuck The Pain Away ir Hot Rod, įdomios dainos, gal ir verta dėmesio, aš perdaug nesigilinau ;o

Atsakyti
Crawling
2006 m. lapkričio 17 d. 01:32:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esat girdėję? Ką manot? Išsakykit viską, ką apie ją manot!

Ši bobikė kala į klyną...
Verta dėmesio!

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jimi Hendrix Jimi Hendrix
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 10143
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 142395