Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2020 m. liepos 21 d. 13:21:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O aš neginsiu, nesu labai sužavėtas ta kompozicija {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
The3mis
2020 m. liepos 20 d. 20:57:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gerai, kad ne titulinė Stationary Traveller daina. Nes aš ją ginsiu su šakėm ir fakelais, tai albumo perliukas. O gal ir klystu, nes nesu klausęs viso albumo.


Atsakyti
einaras13
2020 m. birželio 28 d. 21:31:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sasquatch taip, tikrai netoli top50. Highways of the Sun - nemėgstamiausia Rain Dances daina, dėl kurios iš pradžių nepamėgau viso albumo. Long Goodbyes analogiškai yra nemėgstamiausia Stationary Traveller daina - labiau estradinis šlageris nei progrokinis gabalas. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2020 m. birželio 28 d. 20:16:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geros dainos. Be čia išvardintų mėgstu Sasquatch, Long goodbyes, Highways of the sun. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2020 m. birželio 27 d. 12:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pressure Points yra koncertinis albumas, ten visos jau anksčiau išleistos dainos. The Single Factor turi krūvą dainų, kurias mielai klausau, tačiau jos niekaip nedalipa iki 50-uko. Dust And Dreams tope turi net 4 dainas (End of the Line, Hopeless Anger, Storm Clouds ir Mother Road), bet jos visos nėra labai aukštai. Nesu toks didelis Dust And Dreams fanas, kokiu galiu pasirodyti iš šio topo, tiesiog Dust And Dreams turi ar ne 15 kompozicijų! Platus pasirinkimas. 

Breathless pirmą kartą atidžiai klausiau tik šiemet, ir aš likau nustebintas. Anksčiau žinojau tik Breathless ir Echoes (kuri visada buvo vienas mano favoritų) dainas ir baidžiausi daugiau paklausyti to albumo, nes paskaičiau nemažai apžvalgų, kad tai jau atseit nebe klasikiniai Camel. Visiškai nesutinku, Breathless aš gal net statyčiau kiek aukščiau Rain Dances. Man Camel žvaigždė pradėjo gesti, kaip jau ne kartą esu minėjęs, sulig I Can See Your House From Here, be konkurencijos nemėgstamiausias mano albumas Camel diskografijoje. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2020 m. birželio 27 d. 12:13:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Albumai "Pressure Points" ir "The Single Factor" nepateikė nė vienos dainos į topą. Visai pelnytai. Vat "Dust and Dreams" tope turi net tris dainas. Suintrigavo - reikės perklausyti atidžiau šį albumą, gal ko nepastebėjau.

Likęs topas įsitenka mano tolerancijos skalėje. Asmeniškai man malonu matyti aukštai vertinamą Breathless albumą. "Echoes" net 5 vietoje{#}. Pirmos trys dainos - Camel karūnos briliantai, čia be išlygų.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2020 m. birželio 26 d. 14:53:30 2020-06-26 14:54:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dalinuosi savo 50 mėgstamiausių Camel dainų sąrašu. Ji galima pažiūrėti šioje video nuorodoje arba perskaityti mano blog'e (anglų k., kadangi daiktas skirtas plačiajai auditorijai): https://pozitr0nas.wordpress.com/2020/06/26/my-top-50-camel-songs/. Kviečiu padiskutuoti apie jūsų pasirinkimus komentaruose, galėsim pasilyginti nuomonėmis {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alphaville Alphaville
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 311
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 225356