Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

PaprasÄiausias bÅ«das prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAÅ YTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2022 m. kovo 30 d. 16:41:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man patinka tada David Jackson, VdGG saksofonistas{#}


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2022 m. kovo 30 d. 16:08:10 2022-03-30 17:02:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

AÅ¡ vis dar nesuprantu, kÄ… tu tokio baisaus radai Handicap And Equality dainoje. Ta daina yra kritika žmonijos abejingumui neįgaliesiems. Ir labai graži kritika, mane papirko. Beje, netyÄia radau vienÄ… dalykÄ…, kuris pasitarnaus kaip visiÅ¡ka kontrpozicija tamstai. David Jackson, VdGG saksofonistas, daugybÄ™ metų dirba su autizmo spektro negaliÄ… turinÄiais žmonÄ—mis ir padeda Å¡iems žmonÄ—ms realizuoti save kÅ«rybiÅ¡kai naudojant Soundbeam technologija (tai iÅ¡ esmÄ—s supaprastintas sintezatorius). Ir tai, kad jis savo projektui su autistinÄ™ negaliÄ… turinÄiais žmonÄ—mis pasirinko vieÅ¡ai atlikti PH kÅ«rinį Handicap And Equality, parodo, kad daug metų su neįgaliaisiais dirbantis žmogus turi tokiÄ… paÄiÄ… nuomonÄ™ kaip ir aÅ¡ apie šį tekstÄ….


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2022 m. kovo 29 d. 09:48:24 2022-03-29 09:56:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nors Äia baisiai iÅ¡girtas, aÅ¡ esu nusivylÄ™s Peter Hammill kÅ«ryba ir daugiau jo ne klausysiu. IÅ¡girdÄ™s jo neįdomia daina Invalidai ir LygybÄ—, pamaÄiau kad jis dÄ—vi Ignorant Shirt su hamiskumo demem. Nesuprantu, kodÄ—l taip žavÄ—jausi jo My Room Waiting For Wonderland. Tikrai ne dÄ—l vokalo, o dÄ—l ÅŸax grojimo man imponavo šį ir kai kurios kitos jų dainos. NevykÄ—lius aÅ¡ mÄ—gstu. Frank Zappa ir Steely Dan nors buvo komerciniai nevykÄ—liai, neturÄ—jo iÅ¡vaizdos, skirtos gamtos, žvaigždÄ—ms, jie daug dirbo ir pasiekÄ— bent artistiniu aukÅ¡tumų. Pasiepe visus ir viskÄ… aplinkui, ir kartais įdomu jų klausyti ta darant. King Crimson, genesis, yes, ELP ir Rush yra progo elitas. Peter Hammill to nepavyko pasiekti, gal jis kandus ir toksiskas nes pavydejo, man tiek pat patinka Å¡i grupÄ— kiek ir Manfred Mann, tai yra, they are just OK. Gentle Giant irgi patinka labiau, ne boring, nÉ™ irritating. 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2018 m. birželio 7 d. 16:45:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, kad tiek VdGG, tiek King Crimson gerbÄ—jams turÄ—tų bÅ«ti įdomus Å¡is KC buvusio smuikininko David Cross ir ilgameÄio VdGG saksofonisto David Jackson darbas. Bent jau man labai smagiai klausosi, nors smuiko ir saksofono derinys kiek keistai skambantis.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2016 m. spalio 15 d. 20:21:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, kad aÅ¡ paraÅ¡ysiu recenzijÄ…, galvojau jau po pat pirmos albumo perklausos. Dar mÄ…stau ir apie Opeth albumo recenzijÄ…, bet spÄ—ju, kad mano laiko iÅ¡tekliai super riboti, kad galÄ—Äiau taip per save lipti. AlbumÄ… geri žmonÄ—s jau įkÄ—lÄ— į YouTube, bet pirmom dienom kol susiradau tai vos nepražilau.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2016 m. spalio 15 d. 20:17:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaudau už liežuvio.{#}. Manau išsamus protingas reviu padės grupės 5 mėgėjams susigaudyti šioje situacijoje. Beje, su vargu susiradau įrašą. Ko Spotify su jais nesirašo sutarties?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2016 m. spalio 15 d. 20:01:13 2016-10-15 20:02:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, Å¡is darbas gan dvilypus. O recenzijÄ… aÅ¡ paraÅ¡ysiu, jei Äia mane turima omeny epitetu "VdGG apologetas".

O man Brought to Book yra žvÄ—ris, taÄiau (Oh No I Must Have Said) Yes ir Almost The Words rikiuojasi netoli.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2016 m. spalio 15 d. 19:54:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vis dar laukiu VdGG apologeto solidžios recenzijos. Pats jauÄiuosi labai netvirtai: ar tai gariau už A Grouding in Numbers ar lygiuojasi su The Quiet Zone. Jau savaitÄ™ klausausi Å¡io albumo ir neturiu tvirtos nuomonÄ—s. BÅ«na dienų, kad labai patinka, bÅ«na - rodosi, kad tai nuobodus kartojimasis. Na bet už vienÄ… dainÄ… pulÄiau ant kelių, ir tai yra (Oh No I Must Have Said) Yes. Jai 15 balų.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2016 m. liepos 21 d. 14:01:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano dvejonÄ—s iÅ¡sipildÄ—, sudÄ—tis vis tik ta pati. TaÄiau mums žada kompleksiÅ¡kÄ… albumÄ…, gal bus įdomių kÅ«rinių, ne tokių miniatÅ«rų, kurios sudaro A Grounding in Numbers ir ne tokių nuobodų, kokių yra Trisector.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2016 m. birželio 2 d. 19:38:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitie progresyvistai nestoja... Naujas albumas išeis rugsėjo 30-ąją.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkriÄio 24 d. 19:55:42 2014-11-24 21:15:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

...esu visiškai žalias, paklausiau keletą koncertinių ištraukų ir, visų pirma, labai patiko Evanso laisvas, a la psy jazz grojimo stilius, antra - nėra elektrinių gitarų ir Jacksono išradingumas puikiai tai užpildo, o pažiūrėjus šį įvadą, kablį prarijau...

 

 


Atsakyti
einaras13
2014 m. lapkriÄio 17 d. 00:52:42 2014-11-17 00:53:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vandergraafgenerator.co.uk skelbia:

 

VdGG's new live album is called "Merlin Atmos" and will be released on Feb 2nd 2015. The album is coming out in 3 formats: single CD (CD1), double CD, and vinyl of just Flight & L-K.

CD 1: 

1. Flight 

2. Lifetime 

3. All That Before 

4. Bunsho 

5. A Plague Of Lighthouse Keeper 

6. Gog

CD 2: 

1. Interference Patterns 

2. Over The Hill 

3. Your Time Starts Now 

4. Scorched Earth 

5. Meurglys III, The Songwriter's Guild 

6. Man-Erg 

7. Childlike Faith In Childhood's End

 

Laukiam, laukiam.

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2014 m. birželio 8 d. 17:41:12 2014-06-08 17:41:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

VisiÅ¡kai sutinku. Dabar, kai jau esu daug perklausÄ™s, nesumaiÅ¡yÄiau Hammillio poetiÅ¡ko, kartais kiek griozdiÅ¡ko savo žodynu ar įmantraus savo mintimis, bet iÅ¡skirtinio stiliaus su nieku kitu. Moderniosios poezijos perlas.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. birželio 8 d. 17:37:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hamilio tekstus turėtų dėstyti anglų mokyklose šalia Bleiko ir Kytso.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2014 m. birželio 8 d. 17:32:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man dabar sunkoka nusprÄ™sti, nes yra bent keturios dainos (Scorched Earth, Arrow, Still Life ir When She Comes - visos, stebÄ—tina, iÅ¡ antrosios VdGG eros), iÅ¡ kurių galÄ—Äiau rinktis, bet pasiliksiu prie tos, kuri mane nuo pat pradžios "pririÅ¡o" - Arrow. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. birželio 8 d. 17:26:06 2014-06-08 17:38:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

KvieÄiu visus Van der Graaf Generator fanus iÅ¡sakyti, kokia daina Å¡iuo metu jiems pati paÄiausia.

Po metus trukusio ažiotažo nuomonės turėtų susisluoksniuoti.

 

Pradėsiu aš, Alvydas1, mano VDGG NR 1 yra My Room (muzikine prasme) ir nr1 (tekstas- muzika} Arrow


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alvydas1
2013 m. gegužės 16 d. 18:33:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gudrauji, Einarai. Tavo mįslÄ— klÄ…stinga. Kas iÅ¡kart pamanys, kad tai Hju Bentonas? Jis juk groja klaviÅ¡iniais, o Äia nuotraukoje aiÅ¡kiai matyti bosinÄ— gitara. Ir jei ne tos garbanos, bÅ«Äiau pamanÄ™s, kad Äia Keith Ellis.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
einaras13
2013 m. gegužės 11 d. 22:49:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

AÅ¡ irgi negaliu raÅ¡yti neįdomia tema arba apie neįdomius dalykus. Å iuo atveju, aÅ¡ galiu paraÅ¡yti apie mÄ—gstamÄ… grupÄ™. Bet, kodÄ—l negaliu apie nemÄ—gstamÄ…. PagrindinÄ— priežastis - nieko apie ja nežinoÄiau. Tiesiog, kai tu neklausai tos muzikos, tau nekyla susidomÄ—jimas ja, o kai nekyla, tada ir nesidomi, o kai nesidomi, tada nieko nežinai. O kai reikia paraÅ¡yti iÅ¡ to, ko nežinai... - vat Äia yra pagrindinis faktorius, kodÄ—l aÅ¡ tikrai nenorÄ—Äiau susidurti su platesnÄ—mis lankomis nei mano muzikinis skonis.

Tobulas? RaÅ¡ymo talentas? - nemanau. DÄ—l tobulas tikrai keliu abejones - tobulo nebÅ«na. ÄŒia pernelyg subjektyvu. RaÅ¡ymo talentas - tiesiog raÅ¡au. Tik raÅ¡au. RaÅ¡yti nÄ—ra talentas, tereikia savo raÅ¡liavÄ… įdomiai pateikti. O tam ypatingų talentų nereikia. Pagrindiniai reikmenys: originalumas, kalbos riÅ¡lumas ir galva ant peÄių. Viskas. Tik tiek.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2013 m. gegužės 11 d. 22:45:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jo, įdėjau foto, po to žiūriu - nu lyg ir per lengva. Nu bet ok.

Gera tezÄ—, gera. {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Alvydas1
2013 m. gegužės 11 d. 21:04:25 2013-05-11 21:11:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mįslės įminimas: Hugh Banton (bosinė gitara)

"progresyvusis rokas neturi taisyklių ir kiekviena grupė savaip originali." - mane sužavėjusi tezė.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAÅ YTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Å iuo metu vertiname


Colours Of Bubbles Colours Of Bubbles
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Å iuo metu narÅ¡o narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 171
  IÅ¡ viso užsiregistravÄ™: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Å iandien apsilankÄ—: 96995