Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Muse" - "Starlight"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gajaaa
2010 m. rugpjūčio 21 d. 10:42:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
anksciai labai patiko, bet dabar siek tiek nusibobo

____________________
parasiukas
Atsakyti
Hitthebrakes
2010 m. birželio 26 d. 00:34:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerule iki siol dar neatsibodo

Atsakyti
Flightless
2010 m. birželio 22 d. 00:13:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patinka gerą ritmą turi . Bet už ją yra tikrai nemažai geresnių Muse dainų.

Atsakyti
WeAreGolden
2010 m. birželio 21 d. 23:44:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daina, po kurios galutinai užsikabinau už Muse. pamenu draugė per savo gimtadienį paleido, parėjau namo, parsisiunčiau, įsikėliau į mp3 ir klausiau belenkiek kartų. <3

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 15 d. 19:05:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelabai klausau muse, tik keliu dainu, bet butent sita man padare didziausia ispudi, ypac tada, kai pamaciau ja gyvai mtv video awarduose atrodo.. vienu zodziu kai buvo tie zali lazeriai ir taip super sudainavo ja. be to ja ir paciai labai smagu dainuot, garsiai >.<

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Twinklle
2007 m. balandžio 15 d. 14:20:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šaunus darbas.. kokie žodžiai.. mano taip pat viena klausomiausių.

____________________
Follow the White Rabbit.
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. balandžio 15 d. 13:57:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
teko sia daina koncerte su grupe atlikti. man tai ja patinka dainuoti, taciau ne kiek nelenga. beje, mano viena klausiamiausiu dainu apskritai

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
simuxxx
2007 m. balandžio 13 d. 22:57:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nera nereali, bet labai shauni!

____________________
smx
Atsakyti
sweet_little_sister
2007 m. balandžio 13 d. 22:57:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Palyginus su visu albumu, tai si daina viena is geriausiu...bet kodel niekas nediskutuoja apie ju senesnes dainas? Kazkodel man toks vaizdas, jog mazai kas jas zino..kur tik paziuresi, diskusijos apie Supermassive Black Hole arba Starlight....

____________________
http://www.last.fm/user/ugnies_kultas
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. balandžio 13 d. 19:49:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš "Supermassive Black Hole" singlo.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Zerglingrrr
2007 m. balandžio 13 d. 19:41:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O tas bonus track is kurio albumo ''Crying Shame'' tas?

Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 13 d. 18:02:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taj gal galetum???zinai as truputi atsilikus...gal galetum pasiust...????buciau lb dekinga.....

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Dilgele
2007 m. balandžio 13 d. 17:44:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dainos nerealia tikrai nepavadinčiau. Po daugybės gerų dainų šita buvo tokia... em.. Na, ne itin. Savoj formoj ji gera, bet kažkodėl, mano nuomone, ne itin pritinka „mjūzams“. Ir šiaip, tikiuos, kad kitas albumas bus geresnis už „Black Holes and Revelations“ (žodžiu - laukiu „pakilmo“, kai tą patį albumą gali sukt ir jis niekaip nepabosta).
O tai dabar prisiveisė „bebriukų“ (nerealus terminas), kurie leipėja nuo „Starlight“ ir „SBH“, virkauja, kad Muse - nereali grupė ir šitos dainos - pačios geriausios.: )

Tiesa, dėl išleisto „Starlight“ singlo - man iš jo daina „Easily“ patiko, tad bent vienu metu pas mane pakankamai dažnai sukos (gal todėl, kad dar šviežia buvo). Jei kas neturit - galiu pasiųst.;}

Zerglingrrr, kas dėl bonus track'ų, tai man „Crying Shame“ mielesnė nei „Glorious“ pasirodė.: )

Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 13 d. 16:30:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ji_Kvepuoja rašė:
Teko skaityti, kad šią dainą Matthew parašė savo merginai. Todėl žiūrint iš `lyricsų` pusės, joje daug asmeniškumo. Žiūrint iš muzikinės pusės, ji yra ganėtinai stipri ir klausoma. Neveltui daugelis jais pradėjo domėtis, tik po `starlight` arba `supermassive black hole`. Nors man asmeniškai `SBH` yra daug geresnė. Įdomiau klausosi. Ir šeip šios dvi dainos man tokios ne Muse`iškos. Kaip ir visas naujasis jų albumas (Nors ir nemanau, kad tai yra blogai )
Ši daina dažnai guli mano playliste, ir dažnai klausoma.
Daina yra reali, labai reali. Nors mano nuomone, kad už šitą darbą yra žymiai geresnių.

geras....o as per MTV girdejau,kad Matthew,kai kure sia daina ilgejosi kazko....matyt merginos......

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2007 m. balandžio 13 d. 15:40:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Teko skaityti, kad šią dainą Matthew parašė savo merginai. Todėl žiūrint iš `lyricsų` pusės, joje daug asmeniškumo. Žiūrint iš muzikinės pusės, ji yra ganėtinai stipri ir klausoma. Neveltui daugelis jais pradėjo domėtis, tik po `starlight` arba `supermassive black hole`. Nors man asmeniškai `SBH` yra daug geresnė. Įdomiau klausosi. Ir šeip šios dvi dainos man tokios ne Muse`iškos. Kaip ir visas naujasis jų albumas (Nors ir nemanau, kad tai yra blogai )
Ši daina dažnai guli mano playliste, ir dažnai klausoma.
Daina yra reali, labai reali. Nors mano nuomone, kad už šitą darbą yra žymiai geresnių.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
Zerglingrrr
2007 m. balandžio 13 d. 15:34:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jega,o ka manot apie muse bonusine daina glorious gal reikejo tokia tema uzvest geriau,man tai ir sita praeina

Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 13 d. 15:19:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man sita daina yra nereali o ka jus manote?

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Norah Jones Norah Jones
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1011
  Iš viso užsiregistravę: 73351
  Naujausias narys: uxtabecvry
  Šiandien apsilankė: 206131