Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2012 m. birželio 15 d. 13:37:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Politikos nepainioju, paskaiau visiskai panasu skirtuma, kad ir suauge renka tuos tiek metu, ir neikaip neusisivokia kad ciulpia ta pati saldaini. Juk ir tas paauglys buna protingesnis uz ta suaugusi, kuris negerbia jaunesniojo, rodo bloga pavyzdi.

"Niekam nekelia pasitikejimo". Kam, tau, placebo kokiam ar dar kokai mergiotei uzsukusiai i musica?

Dazniausiai suauge klauso to ka klauso ju jaunoji karta, kad neatsiliktu nuo siu dienu aktualiju.

Matau kad savam minciu pasaulyje nuteisi mase, manydama kad mastai geriausiai. Tai kiekvienas kvailelis masto kad yra geriausias.

 


Atsakyti
placebas
2012 m. birželio 15 d. 13:05:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rimtai?! Velniava, aš galvojau, jog Bill Kaulitz yra moteris....ar bent jau kažkas tarp moters ir vyro....


____________________
NO.
Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 15 d. 01:28:53 2012-06-15 01:42:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepainiok politikos ir muzikos. Rinkimuose balsuot šiaip jau yra pareiga. Pilietinė. Čia gi - nieko nekeičiantis ir nieko nereiškiantis balsavimas už kažką. beje, 15min.lt pasirodė ta pati info. Komentarų kol kas nedaug, bet.. Niekam tas topas nekelia pasitikėjimo. Aš tik niekaip nesuprantu, kodėl tau rūpi kažkokie balsavimai, kurie yra absoliutus nulis? Ir dar nesuprantu - negi tau atrodo, kad vienodai į tuos pačius žiūrės, tarkim, penkiolikmečiai ir dvidešimtpenkiamečiai? Ir tuo labiau, trisdešimtpenkiamečiai? 


Atsakyti

2012 m. birželio 15 d. 01:12:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rezultatai kinta pagal spaudos parasymus. Tie patys ir suauge balsuoja. Pvz paimkim musu lietuvos rinkejus. Negi sakys ibalsuoja suauge, kai 22 metus renkami pastoviai konservatoriai ar socdemai, bet rezulatau kai pnesimato taip nesimato Lietuvai i gera puse. Balsuoti galima nuo 18, tai pagal pasa nevaikai.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 15 d. 00:59:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matai, rezultatai yra labai greit kintantis dydis. Nes greičiausiai balsavo tie, kam labai tas rūpėjo. Ir nei į seksualumą čia kas žiūrėjo, o tiesiog už savo dievukus. Suaugusiems žmonėms tas balsavimas iki vienos vietos, na nebent laiką užmušinėt kas sumanytų. Pabalsuotų kokie 30-mečiai-40-mečiai - oi, kaip pasikeistų rezultatai.... O šiaip - tai ką nors keičia? Tai išvis ką nors reiškia? Ogi visiškai nieko... Man tik būtų įdomu pamatyt visą kandidatų sąrašą.... :)


Atsakyti

2012 m. birželio 15 d. 00:36:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Beje paziurejau cia vel i topa, tai tas 600 000 tukst yra labai mazai. Cia tik bendras aiskumas kas populiariausia, dali saujos zmoniu. Jeigu butu daug daugiau zmoniu balsave, rezultatai panasus turetu buti..


Atsakyti

2012 m. birželio 15 d. 00:33:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na visokiu yra, nereiskia kad visi suplanuotai be skonio. Man asmeniskai, nesvarbu ka tevai klause, as megstu tiek tu laiku muzika tiek dabartine, ir tai nereiskia kad kazkas blogai. 

O del seksualumo, sudomino. Nejaugi seksualumu piknaudziauja paaugliai, ir turi teise balsuoti...

 


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 14 d. 23:33:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na jei labai nori, galiu pasikartot aiškiau. Tie, kam yra 10-16, jau galėtų tokiai senei kaip aš į vaikus tikt. Dabar aiškiau? Tu juk nelabai klausai, ką tavo tėvai klauso. Čia muzikine prasme. O kalbant apie seksualumą, tai jau išvis leisk suabejot. Tie patys paaugliai po kokių ketverių metų galbūt juoksis iš savo šiandieninio skonio


Atsakyti

2012 m. birželio 14 d. 20:18:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu va, vaikuciu, tu jau teisi zmones i "vaikucius", ir visas komentaras toliau apie ta pati...


Atsakyti
DownSlow
2012 m. birželio 14 d. 11:05:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

dafuq? 1, 3 ir 5 vietos tai net ne vyrai, o pasityčiojimas kažkoks.


____________________
"I think the most important thing about music is the sense of escape." Thom Yorke
Atsakyti
Snabas
2012 m. birželio 14 d. 10:11:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nu nepykit, bet man tai pusė iš visų tų vyrų tokie gay gay gay, o kita pusė atrodo kad per galvą verčiasi, kad tik patektų į tokį top'ą... Kąąąąžinau, nu matyt daug kam patinka, bet man tai apskritai čia kvailystė, švelniai tariant, atrodo. Gi muzikantai yra muzikantai, o ne modeliai, tai kodėl vertinama jų išvaizda, o ne muzikiniai gebėjimai? 


Atsakyti
DominoA
2012 m. birželio 14 d. 00:45:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Yay. Glambert FTW.:))) Adam ten kur ir turi būt- #1.:)


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 14 d. 00:20:30 2012-06-14 02:20:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na nebe vieta gal čia apie tai, reikėtų grįžt į temą apie žaviausius... JBJ kaip vynas - su laiku tik gerėja... Aišku, kai kam amžius jau nebepadeda, bet čia jau nebe apie tai.


Atsakyti
Oblina
2012 m. birželio 14 d. 00:09:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

iš šio topo tai man Enrique pats pačiausias {#} :DDDDD

o va aš nesuprantu prie ko čia muzika ir išsireiškimai nedaaugo iki tokios muzikos ir pan.,  jei topas sudarytas ale pagal seksualumą?:D ir aš nesuprantu kodėl čia JBJ atsidūrė, nes man asmeniškai jis toks jau garbaus amželio, o muzikine prasme tai {#} jis:)


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 14 d. 00:03:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

na taip.... Dauguma vaikučių. Teisingai, nesikartosiu, tą už mane jau padarė Misa. Brandūs žmonės gaili laiko tuščiai maigaliot kažkokius "Like" tipo mygtukėlius. Nes tai nieko nekeičia ir nieko nereiškia. Ir, po pierkūnais, ką apie seksualumą nusimano darželinukai? Jei tie vaikučiai balsuoja už savo muzikinius favoritus, nesuprantu, kaip čia atsidūrė JBJ - juk iki tokios muzikos jie dar nedaaugo. O jei klystu - tada WOW. Dar teikia vilčių. Bet jei kalbėt apie seksualumą - pasiskaityk, ką rašiau anksčiau. 


Atsakyti

2012 m. birželio 13 d. 23:51:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rutone, todel tu ir nebalsuotum, bet balsuotu dauguma kaip kiekvienam atrodo ir kiekvienas bus teisus.


Atsakyti
Rutonė
2012 m. birželio 13 d. 23:35:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tai lygiai taip pat man įsakinėja man į dukteris tinkančios malalietkos? Kodėl man, suaugusiai moteriai, turėtų patikt neaiškios lyties, neaiškios orientacijos neaiškaus balso pseudomuzikantai? Su tokiais muzikos tikrai mirtis laukia.


Atsakyti

2012 m. birželio 13 d. 23:33:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Matyt dabar pakilo iki Top 10, seniau "nedaeidavo" .

Man irgi byberis nepatinka.


Atsakyti

2012 m. birželio 13 d. 23:30:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rutone, tai nori visiems isakinet kaip zmonems balsuoti pagal tave iseina. Juk ir vyrai balsuoja uz vyrus, gal viesai nekalba labiau.


Atsakyti
Misantropia
2012 m. birželio 13 d. 23:28:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kylantys?

Jei gerai pamenu, tai jau senokai "iškilęs".

Alternatyvusis byberis.

Bet vistiek ne man {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Barry White Barry White
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 535
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 60976