Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kuri "Nightwish" vokalistė, jūsų nuomone, geresnė: Tarja ar Anette?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Jull
2011 m. birželio 14 d. 02:01:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TARJA!

Atsakyti
missdarkness
2011 m. gegužės 15 d. 17:07:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tarja man daug labiau patinka...

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. kovo 29 d. 22:42:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Placebai, gali būt kad apie skirtingus dalykus kalbam, bet kiek mano atmintis leidžia, tai simfoninė muzika niekada nebuvo kartu lygiuojama su opera

Šiaip iš tikro per ilgai jau ši diskusija tęsiasi. Jau daugiau nei 5 metai, kaip Tarjos nėra NW, yra Anette ir su tuo reikia susitaikyti. Nesakau, kad jos balsas mane visiškai tenkina. Tikrai ne, bet aš nemėgau ir Tarjos ,tad man vis vien Aš esu Tuomo ir muzikos pusėje

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
rock7799
2011 m. kovo 29 d. 22:31:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tarja, bet muzika nelabai skiriasi tik vokalas aisku, bet nightwishus as vistiek myliu

Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 25 d. 14:05:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
placebas rašė:
Man taip pat atrodo, kad prie Nightwish įvaizdžio ir aplamai prie visos grupės labiau dera Tarja. Jos ir balsas stipresnis, ir stiliaus jausmas geresnis nei Anette's. Žinoma gaila, kad ji paliko gupę ir ,kad Nightwish'ai pakeitė stilių (galit sakyk ką norit, bet dabar jie groja toli gražu ne Symphonic metal), bet gerai bent tai, kad ji visiškai nedingo. Kai kurios jos solinės dainos tikrai neblogos, bent jau man taip atrodo.


Nightwish niekad nebuvo ir nebus vokalisčių grupė. Ji sėkmingai egzistuotų ir be jokio vokalo. Tuomas yra širdis ir koks skirtumas ar tai metalas ar rockas. Nežinau ar tu teigi, kad liko ne metalas, ar teigi kad neliko ir simfonijos, nes jei neliko Simfonijos tai čia didžiulis bull shit. Aš kaip tik, manau, kad NW eina teisingu kelius, nestovi vietoje. Aš jau dabar įsivaizduoju, kaip po Imaginarium pasirodymo pasipils kritika, bet esmė, kad Tomas vis labiau žengia į kinematografinę muziką ir tai yra ką jis nori daryti, tad ir Anettės vokalas čia visai tinka, nes Tarja tiko tik Operatic stuff ir viskas. O dar kur jos "nuostabus" akcentas... Nesiginčysiu, kuri vokalistė geresnė, bet kad nebegroja Symhonic ar metal tai yra nesąmonė. Jau tarsi "Oceanbron" ar "Wishmaster" daug sunkesni buvo...

Man tiesiog įdomu kaip atrodytų Symphonic metal grupė be operinio balso ir be vokalistės. Jei tau patinka tai ką jie kuria - gerai, bet išėjus Tarjai jų stilius tikrai palengvėjo ir pačios dainos pradėjo į populiarųjį stilių sukti. Gal kažkam tai patinka, aš nieko nesakau, bat dabar mieliau klausyčiau jų dainų su Tarja nei su Anette.

____________________
NO.
Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 25 d. 14:03:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Nightwish niekad nebuvo ir nebus vokalisčių grupė. Ji sėkmingai egzistuotų ir be jokio vokalo. Tuomas yra širdis ir koks skirtumas ar tai metalas ar rockas. Nežinau ar tu teigi, kad liko ne metalas, ar teigi kad neliko ir simfonijos, nes jei neliko Simfonijos tai čia didžiulis bull shit. Aš kaip tik, manau, kad NW eina teisingu kelius, nestovi vietoje. Aš jau dabar įsivaizduoju, kaip po Imaginarium pasirodymo pasipils kritika, bet esmė, kad Tomas vis labiau žengia į kinematografinę muziką ir tai yra ką jis nori daryti, tad ir Anettės vokalas čia visai tinka, nes Tarja tiko tik Operatic stuff ir viskas. O dar kur jos "nuostabus" akcentas... Nesiginčysiu, kuri vokalistė geresnė, bet kad nebegroja Symhonic ar metal tai yra nesąmonė. Jau tarsi "Oceanbron" ar "Wishmaster" daug sunkesni buvo...

Man tiesiog įdomu kaip atrodytų Symphonic metal grupė be operinio balso ir be vokalistės. Jei tau patinka tai ką jie kuria - gerai, bet išėjus Tarjai jų stilius tikrai palengvėjo ir pačios dainos pradėjo į populiarųjį stilių sukti. Gal kažkam tai patinka, aš nieko nesakau, bat dabar mieliau klausyčiau jų dainų su Tarja nei su Anette.

____________________
NO.
Atsakyti
arunas150
2011 m. kovo 25 d. 12:03:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as net i koncerta newaziawau ai sizinojau kad jau kita vokaliste,tai pasako viska

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. kovo 24 d. 13:59:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
placebas rašė:
Man taip pat atrodo, kad prie Nightwish įvaizdžio ir aplamai prie visos grupės labiau dera Tarja. Jos ir balsas stipresnis, ir stiliaus jausmas geresnis nei Anette's. Žinoma gaila, kad ji paliko gupę ir ,kad Nightwish'ai pakeitė stilių (galit sakyk ką norit, bet dabar jie groja toli gražu ne Symphonic metal), bet gerai bent tai, kad ji visiškai nedingo. Kai kurios jos solinės dainos tikrai neblogos, bent jau man taip atrodo.


Nightwish niekad nebuvo ir nebus vokalisčių grupė. Ji sėkmingai egzistuotų ir be jokio vokalo. Tuomas yra širdis ir koks skirtumas ar tai metalas ar rockas. Nežinau ar tu teigi, kad liko ne metalas, ar teigi kad neliko ir simfonijos, nes jei neliko Simfonijos tai čia didžiulis bull shit. Aš kaip tik, manau, kad NW eina teisingu kelius, nestovi vietoje. Aš jau dabar įsivaizduoju, kaip po Imaginarium pasirodymo pasipils kritika, bet esmė, kad Tomas vis labiau žengia į kinematografinę muziką ir tai yra ką jis nori daryti, tad ir Anettės vokalas čia visai tinka, nes Tarja tiko tik Operatic stuff ir viskas. O dar kur jos "nuostabus" akcentas... Nesiginčysiu, kuri vokalistė geresnė, bet kad nebegroja Symhonic ar metal tai yra nesąmonė. Jau tarsi "Oceanbron" ar "Wishmaster" daug sunkesni buvo...

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
placebas
2011 m. kovo 24 d. 13:53:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man taip pat atrodo, kad prie Nightwish įvaizdžio ir aplamai prie visos grupės labiau dera Tarja. Jos ir balsas stipresnis, ir stiliaus jausmas geresnis nei Anette's. Žinoma gaila, kad ji paliko gupę ir ,kad Nightwish'ai pakeitė stilių (galit sakyk ką norit, bet dabar jie groja toli gražu ne Symphonic metal), bet gerai bent tai, kad ji visiškai nedingo. Kai kurios jos solinės dainos tikrai neblogos, bent jau man taip atrodo.

____________________
NO.
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. gruodžio 11 d. 00:59:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip dainininkė aišku, kad Tarja. Jos balsas labai paryškino jų grojamą metalą, o Anette... Na, taip ji gerai atrodo prie grupės, tačiau jos balsas tarsi "popsina"... Dabar klausau ir truputį nepagaunu ar tai vis dėl to jų išlikęs metalas, ar perėjo prie roko...

Atsakyti
HeavenDusk
2010 m. spalio 18 d. 22:32:47 2010-10-18 22:36:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be abejonės Tarja. balsas profesionalesnis, labiau tinka nightwish'ams ir tikrai turi žymiai perspektyvesnį balsą, negu Anette. o anette skystina nightwish kaip grupę, kuri lyg ir turėtų laikyti savo skambesį...

Atsakyti
paranoja
2010 m. spalio 18 d. 19:48:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kadangi man labiau prie sirdies velesni Nightwish darbai, as uz Anette. O Tarja'i ir vienai visai neblogai sekas kurt..

____________________
The trouble with life is that there’s no background music
Atsakyti
Hasan
2010 m. spalio 18 d. 19:32:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Už Tarja

Atsakyti
lady_in_black
2010 m. spalio 3 d. 11:35:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man nepatinka nei tai kaip Anette atrodo, nei tai kaip ji dainuoja. As uz Tarja.

Atsakyti
MissMalfoy
2010 m. rugpjūčio 23 d. 20:31:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tarja.

____________________
Everything is funny until someone gets hurt... after that it's wonderfu!l
Atsakyti
NightwishUrte
2010 m. rugpjūčio 23 d. 19:19:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mane labiau zavi Tarjos balsas.O Anettes ir grazus.Bet Tarjos graziasnis.Ir pati ji grazesne.

Atsakyti
NightwishUrte
2010 m. rugpjūčio 23 d. 19:19:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mane labiau zavi Tarjos balsas.O Anettes ir grazus.Bet Tarjos graziasnis.Ir pati ji grazesne.

Atsakyti
Inetutea
2010 m. rugpjūčio 5 d. 16:32:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Inetutea rašė:
Mane labiau žavi Anetės balsas.

Oj supainiojau vardus...
Labiau žavi Tarjos balsas,kai klausau tai tiesiog šiurpuliukai eina.

Atsakyti
Corvus
2010 m. liepos 31 d. 09:04:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jai labiau tiktų kokioj roko grupėj dainuot, o ne symphonic metalo

____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
Atsakyti
Alvydas1
2010 m. liepos 30 d. 16:11:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
LustaEtano rašė:
Aš už Tarija. Buvau jų konce su Anette, nupopsėjo, jos balsas sugadino Nightwish sielą. Na žinoma, dabar jų daugiau kas klauso, nes ne visiem yra priimtinas operini Tarijos balsas, bet tai ir buvo grupės išskirtinumas, kiek žinote grupių su moterišku operiniu balsu? Mažai oj mažai. O Anette eilinis balsas, nieko įpatingo.

Taigi kaip tik sympho metal grojančių be operinio vokalo beveik nėra.
Absoliučiai sutinku su LustaEtano nuomone. Taip gerai šiam stilui pritampančio operinio balso dar gerai reikia paieškoti. Kai Tarja dainuoja Sleeping Sun atitrunku nuo žemės, deja, Anettes balsas, nors ir gražus, didelių emocijų nesukelia.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Dienos daina

Pasiūlė Daina Mėgsta
Sahja Roxette The Look
 Roxette
 
DjVaids Vanessa Williams Rise Up, Shepherd and Follow
 Vanessa Williams
 
einaras13 Voyager Dreamer
 Voyager
 
Silentist Blur Charmless man
 Blur
 
proletaras Carlos Santana Back in Black
 Carlos Santana
 

Šiuo metu vertiname


Ludacris Ludacris
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 159
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 75614