Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
frize
2009 m. sausio 2 d. 21:11:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Golden Skans" - gėėėris...

Atsakyti
eiDeLL
2009 m. sausio 2 d. 20:19:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neapsakomi. Mano beproto mylima grupė. Mane žavi jų stilius, muzika..

Atsakyti
ewana_
2008 m. gruodžio 11 d. 20:05:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
It's Not Over Yet - labai puiki daina. Taip pat patinka Golden Skans, ir akustikai šitos dainos puikiai susiklauso Šiaip pačiame albume yra tikrai stiprių dainų, tai jau dvi paminėtosios, bei silpnesių, bet reziume - man tas albumas išties geras ir patinka.
Greitai išeis naujas - bus įdomu išgirsti, ką naujo sukūrė. Kokie geri metai laukia - kiek albumų užderės

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
MrEko
2008 m. spalio 27 d. 15:26:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai labai patiko ju debiutinis albumas tikras dziaugsmas, laukiam antro kitamet

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
Stangry
2008 m. spalio 27 d. 13:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O tai jie kokio stiliaus? Tipo, 'New rave'? Kažkaip pasimečiau tarp electronicos ir indie rock'o... Nu jie tikrai nėra elektronščikai bet ne grynas indie rockas..

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
be_inis
2008 m. sausio 1 d. 02:03:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Golden Skans visai db velka
Kūrinys toks kažkoks saldžiabalsais prikimštas bet gavosi tikrai gerai, savotiškai.

Atsakyti
DoDo
2007 m. rugsėjo 6 d. 18:39:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu jei jau snekant apie ta vadinama "nju reijva" tai SHITDISCO geriau nei Klaxons. nu bet nesakau, kad bloga grupe. siaip klaxons buvo '06 vasaros mados bumas tarp visu indie. o dabar jau atslugo, nes perklause visi ir pamate, kad greit atsibosta

____________________
http://www.last.fm/user/_dodo_/
Atsakyti
VaiX
2007 m. rugsėjo 6 d. 18:21:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kickass rašė:
nezinau kaip inirtingai ieskojai jei tik 1 daina radai, as juk pavardyjau bent kelias pagrindines.... iseina kad dainu jie turi, bet tu nezinai??!!
Na, perklausiau visą jų debiutinį albiumą ir ką galiu pasakyti... įdomus skambėjimas, nemaža energijos, bet man nepatiko, išskyrus, It's not over yet ir biškį gravity's rainbow (bet šitos irgi tingiu klausyt, aj... einu dabar paklausyt ;\ )


____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugsėjo 5 d. 23:14:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klaxons gavo 2007m. Mercury Music Prize.: ) Gana rimtas įvertinimas, ir nominuotieji neblogi buvo.

Atsakyti
kickass
2007 m. rugpjūčio 19 d. 20:31:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
kickass, turi galvoje būtent šios diskusijos aktyvumą? Jei taip, tai man net keista, nes tie 10 atsakymų yra pakankamai daug dabartiniame music.lt.

...nesu ultra nare kaip tu, tai negaliu lyginti 'senesnio' ir 'dabartinio' music.lt sorry

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
kickass
2007 m. rugpjūčio 19 d. 20:30:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
VaiX rašė:
kickass rašė:
pagal diskusijos gausuma, leidziu sau manyti, kad jie ne itin populiarus teviskeje...
Iš to aš apie nieką nespręsčiau.

O šiaip kol kas tik vieną dainą radęs esu, ir tai ne jų - It is not over yet. Bet užtat šita gera stipriai. Nykštys į viršų.

nezinau kaip inirtingai ieskojai jei tik 1 daina radai, as juk pavardyjau bent kelias pagrindines.... iseina kad dainu jie turi, bet tu nezinai??!!

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugpjūčio 19 d. 17:58:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kad tas „populiarumas Lietuvoje“ - sąlyginis dalykas (žinant, kad tokio tipo muzika iš vis daugumos nesudaro).
Klaxons klausos (ar bent žino, kad tokie yra) nemažai žmonių, pagal atsakymų skaičių spręst tikrai negalima.: )

Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 19 d. 17:36:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kickass, turi galvoje būtent šios diskusijos aktyvumą? Jei taip, tai man net keista, nes tie 10 atsakymų yra pakankamai daug dabartiniame music.lt.

Atsakyti
VaiX
2007 m. rugpjūčio 19 d. 16:42:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kickass rašė:
pagal diskusijos gausuma, leidziu sau manyti, kad jie ne itin populiarus teviskeje...
Iš to aš apie nieką nespręsčiau.

O šiaip kol kas tik vieną dainą radęs esu, ir tai ne jų - It is not over yet. Bet užtat šita gera stipriai. Nykštys į viršų.

____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
Atsakyti
kickass
2007 m. rugpjūčio 18 d. 19:31:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pagal diskusijos gausuma, leidziu sau manyti, kad jie ne itin populiarus teviskeje...

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 17 d. 15:06:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha ir kelis singlus. Susimaišiau truputį.

Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugpjūčio 17 d. 13:56:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
beje, Dilgele, jų albumas išleistas 2006-aisiais, o ne 2007-aisiais.

Product Details:
Original Release Date: March 27, 2007

2006 jie turi išleidę EP'ą.


Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. rugpjūčio 17 d. 01:15:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hopeless, ju albumas isleistas 2007 m., nebesvaik, juk as seku topus

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 17 d. 00:25:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai išgirdau Golden Skans ir Two Receivers, ši grupė mane sužavėjo ir atrodė kad tai bus kažkas super ypatingo. Perklausius visą "Myths of the Near Future" nuomonė kiek pasikeitė, nes supratau, kad Klaxons visgi nevisiškai mano muzika. Tačiau tai nei kiek nesumenkina pačios grupės. Kas man juose labiausiai patinka, tai originalumas ir nevienodumas: seniai jau buvau girdėjęs tokį įdomų ir neprailgstantį albumą kaip minėtas "Myths of the Near Future". Aišku, kada daug eksperimentuojama, lengva nueiti klystkeliais, bet Klaxons to išvengė, arba mano ausys tiesiog priprato prie visų jų kūrinių.

beje, Dilgele, jų albumas išleistas 2006-aisiais, o ne 2007-aisiais.

Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugpjūčio 16 d. 23:34:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau, patinka.
„Myths of the Near Future“ man vienas iš geriausių 2007m. albumų, patiko nuo pat pradžių. Turi stipresnių ir silpnesnių dainų, bet iš esmės atrodo pilnas ir išbaigtas. Tikiuos, kad kurs ir toliau, nes debiutas jų tikrai geras.

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Jake Bugg Jake Bugg
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 216
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 406819