Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Madchester

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KaunasLad
2008 m. rugpjūčio 17 d. 11:06:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:
„Riot City Blues“ taigi šviežias, ne nuo tos pusės pradėjai.: ) O „Screamadelica“ (91m.) tai geras albumas (jei tokia muzika tinka), pirmasis, kuris Mercury Prize gavo.


Dviejų metų šviežumo; ) šiaip tik tą albumą torrentuose radau tada..p.s. Screamadelica jau eina pas mane; )

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 17 d. 01:14:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Screamadelica labai geras, ten tiek įvairios muzikos, kad kažkuri dalis vistiek patiks

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugpjūčio 17 d. 01:11:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
„Riot City Blues“ taigi šviežias, ne nuo tos pusės pradėjai.: ) O „Screamadelica“ (91m.) tai geras albumas (jei tokia muzika tinka), pirmasis, kuris Mercury Prize gavo.

_nevermind_ rašė:
nors atsimenu kai bandžiau, tai įrašų nelabai radau

Aš keturis albumus jų turiu, tai jei nerasi/įdomu bus - sakyk, galėsiu sumest kur nors.


Atsakyti
_nevermind_
2008 m. rugpjūčio 17 d. 01:08:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
naujojo Primal Scream dar neklausiau, šiaip nieko gero jie nedaro ir nelabai tikiu kad darys, parašiau apie screamadelica recenzijose, Inspiral Carpets turėjau kažką biški, bet atsimenu tik This Is How It Feels daina, šiaip reiks kadanors pasidomėt daugiau, nors atsimenu kai bandžiau, tai įrašų nelabai radau

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
KaunasLad
2008 m. rugpjūčio 17 d. 00:02:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Inspiral Carpets'ų singlų kolekciją seną prieš gerus metus klausiau. žadėjau albumus kelis paklausyti, bet pamiršau; ) man pas juos labai patinka gitarų ir klavišinių duetas. na, smagūs vaikinai.
Primal Screemus sužinojau iš casualovų knygų ir parsisiuntęs jų Riot City Boy nieko verto dėmesio neatradau. pacheckinsiu Dilgeles paminėto „Screamadelica“...

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugpjūčio 16 d. 23:31:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ištraukiu temą po metų (naujos nekuriu, nes, įtariu, gali tekt kalbėt su savim).

Ta proga, kad su Primal Scream šitos temos dėka jau senokai susipažinta - naujas jų albumas yra. Kurio, tiesą pasakius, kiek klausiau - iki galo nesuprantu. Su kokia „Screamadelica“ net nelyginu, šitam daugiau to indie rock prieskonio, bet šiaip - kelios dainos tikrai neblogos, ir kartu įmestas toks nesusipratimas kaip pvz. „Zombie Man“.

Ir, nevermind, jei madchester vis dar domina ir jei neklausei - Inspiral Carpets (debiutinį albumą ypač).

Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. spalio 5 d. 11:00:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Čia buvo viens mano komentaras po Dilgėlės paskutinio atsakymo. Įdomu, kur jis taip paslaptingai dingo? Moderautorius ant klaviatūros prisėdo?

Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugsėjo 24 d. 20:35:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Akupunkturadusk rašė:
Nemanau, kad Fall kažko pasiėmė sau iš madčesteriečių. Nebent atvirkščiai.

Nesusikalbam.: ))) Teisingai galvoji, bet būtent taip ir buvo rašyta.
Iš pradžių buvo visi The Smiths, Joy Division (ar tai New Order), The Fall ir t.t. Vėliau UK atsirado madchesteris. Ir pradžioje išvardintos grupės/jų grojama muzika turėjo įtakos šio muzikos stiliaus (madchester) atsiradimui.;}

Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. rugsėjo 24 d. 20:18:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dilgele rašė:
Juk tiek ir tepaminėta, kad išvardintos grupės (The Fall - taip pat) turėjo įtaką madchester scenos kūrimuisi.
Madchester'is sujungia nemažai stilių, post-punk'as (prie The Fall kiek žiūrėjau būtent šitas stilius dažniausiai ir minimas) irgi įeina. Viskas aišku, atrodo.; )
Tai ar ne geriau vietoj to, kad pažiūrėtum kas parašyta prie jų, būtų juos pačius paklausyt? Nemanau, kad Fall kažko pasiėmė sau iš madčesteriečių. Nebent atvirkščiai. The Fall jau virš 10 metų grojo, kai pradėjo madchesteriečiai leist savo albumus. Nors, aš nieko neturu prieš tokias įdėjas. Svarbiau, kad žmonės domisi kas aplinkui daros ir darės.

Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugsėjo 24 d. 14:57:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juk tiek ir tepaminėta, kad išvardintos grupės (The Fall - taip pat) turėjo įtaką madchester scenos kūrimuisi.
Madchester'is sujungia nemažai stilių, post-punk'as (prie The Fall kiek žiūrėjau būtent šitas stilius dažniausiai ir minimas) irgi įeina. Viskas aišku, atrodo.; )

Atsakyti
Akupunkturadusk
2007 m. rugsėjo 24 d. 14:36:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai kad yra tokie straipsniai, bet kuo čia dėti The Fall, man nedašuto. Kiek teko klausytis (beje, ir koncerte lankytis) tai jų stilius su tom grupėm, kurias esi paminėjęs, nieko bendra neturi.

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. rugsėjo 23 d. 21:17:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuu aš rockplanet.lt net parašiau straipsnį apie madchester

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugsėjo 23 d. 15:36:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su Primal Scream aš nelabai susidūrus. Dabar siunčiuos už tai, žiūrėsiu, kas per daiktas.
Skaitau jų informaciją ir stebiuos - nariai susiję su nemažai žinomų grupių.

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. rugsėjo 23 d. 11:02:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nui man Charlatans irgi mažiau, nors daug nžn jų, šiaip aš db Primal Scream klausau daugiausia, na Stone Roses jau seniai visus išklausęs

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugsėjo 23 d. 00:04:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau ir domiuos. Čia būtent tas stilius, kuris turėjo daug įtakos mano mėgstamam britpop'ui.
The Stone Roses labai geri, gaila, kad tokie užmiršti, nelabai įvertinti ir turi tik du albumus. Ian Brown solo - jau ne tas.
Happy Mondays naujas albumas labai nuvylė, o senųjų kartais paklausau. Bet nėra prie mėgstamiausių.
The Charlatans man kažkodėl labiau norėtųsi priskirti prie britpop'o. Jų irgi nemažai klausaus. Ir naujieji albumai (2004, 2006m.) taip pat gerai „sueina“.
Dar prie madchester'io priskiriami James, kuriuos neseniai teatradau. Jei neklausei - siūlau.

Atsakyti
MoHax
2007 m. rugsėjo 22 d. 23:55:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rest in peas anee 1988-1992 gan trumpas laiko tarpas...
ir spejo issisemti...

____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Atsakyti
_nevermind_
2007 m. rugsėjo 22 d. 23:19:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tik jis turėjo vadintis Madchester pavadinime

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
_nevermind_
2007 m. rugsėjo 22 d. 23:18:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įdomu ar čia yra besidominčių šiuo žanru žmonių, čia toks stilius, kuriuo apibūdinamos Mančesterio grupės vėlyvaisias 80's ir anktyvaisias 90's buvusios ypač populiarios, pagrindinai tai būtų The Stone Roses, Happy Mondays, Primal Scream, The Charlatans. Jei neįsivaizduojat kas tai, maždaug paklausykit Stone Roses "Fools Gold", šiaip lb įdomus žanras, užsikabliavau smarkiai pastaruoju metu

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Blue Foundation Blue Foundation
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 173
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 123256