Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai:
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Puslapiai:
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2015 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Šioje interneto svetainėje esanti muzika tapo prieinama su NCB ir LATGA-A leidimu.

Šiuo metu vertiname

23-as Ąžuolas 23-as Ąžuolas
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:59 - Rutonė
o tikrai tai mėgsta, tegaliu užjaust tokį žmogų. Agresija iš jų blogo skonio neišmuš, gero neįmuš.
00:58 - Rutonė
keista, kad toks šlamštas gali apskritai patikt. Nors - nėr pasiūlos be paklausos. Jei kažkam to reikia, ką jau padarysi... Tik na šokiruoja, kai roko ir ne tik titanai vertinami vienetais. Tas vertinimas tegu ir tik žaidimas, ir jei mūsų neprovokuoja, o
00:55 - Rutonė
pamirškit tą suknelę - dabar jau kalba apie salą Japonijoj, kur kačių 6 kartus daugiau nei gyventojų. O jei mes pasiplepam apie kito nario ITIN KEISTĄ muzikinį skonį, tai kur čia pyktis? Juk nekvičiam duot Sahjai į galvą, sudubasint - mum tik keista
00:10 - einaras13
Nežinau, kas čia demonstruoja pyktį. O žmonėms išsikalbėti reikia, nejau apie visas problemas susiraukę tylėsim. Žmonės net apie suknelės spalvas kalba, čia dabar negalime pateikti pastebėjimų apie vieną ar kitą žmogų ir jų poelgius virtualioje erdvėje.
23:25 - Grace
Tai kam tada demonstruoti pyktį ? Gal geriau garą kažkur kitur nuleisti? Man irgi daug kas nepatinka, bet tai galima tai tiesiog apeiti.
23:20 - einaras13
Ir mūsų gyvenimų "neįtakoja" eilinio kito nario skonis, kuris, tuo labiau, yra absoliučiai nepriimtinas. Nelogiška, jeigu man absoliučiai nepriimtini dalykai mane "įtakotų"
23:17 - Grace
Bet tai esmės nekeičia.
23:15 - einaras13
Nemėgstu žodžio "įtakoti".
23:04 - Grace
Bet tai neverčia Sahja juk savo dainų klausyt. Tarytum jūsų gyvenimus kažkaip įtakotų jo asmeninis skonis.
23:00 - Rutonė
...viena kita daina patinka, ta procentas dar padidėtų. Bet visa kita... atsiprašau... tegu mano tyla būna iškalbingesnė už mano (galimus) keiksmažodžius
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 74
  Iš viso užsiregistravę: 71556
  Naujausias narys: Emanuellle
  Šiandien apsilankė: 39030
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook