Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Merlin


Muzika


Veiklos pradžia: 1993
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Pop rock




Informacija

 

"Merlin". [A. Kiseliovos nuotr.]
"Merlin". [A. Kiseliovos nuotr.]
Merlin" – Lietuvos roko grupė, kuri buvo suburta Vilniuje 1993 metais gitaristo ir dainų autoriaus Rodiono, dar žinomo kaip „Rod K", pagrindinio dainininko ir gitaristo Felikso Kutka, būgnininko Lino Šilževičiaus ir bosisto Sergėjus Grėjaus.

Grupės muzika tuo metu galėjo būti vertinama kaip rock/pop, alternatyvusis rokas (indie), dažnai pagrįstas minorinių tonacijų kompozicijomis. Dainų žodžiai apima socialines, romantiškas meilės ir net politines temas. Jie dažnai parašyti kartu su įvairiais draugais, tokiais kaip garsus Lietuvos poetas Rimvydas Stankevičius, vienas grupės gerbėjas ir bendradarbis iš Islandijos Óðinn Albertsonas, rašytoja Darija Šerlat ir Evaldas Aleksaitis.

ANKSTYVASIS LAIKOTARPIS (1993-1996)

Pirmasis grupės darbas buvo daina „New town" – ryškus alternatyvus kūrinys su garsiais gitarų garsais ir išraiškingu vokalu. Singlas buvo įtrauktas į 1993 m. „Bomba records" išleistą dainų rinkinį. Minėtina, kad 1992 metais „Merlin" dalyvavo ir laimėjo pirmąją vietą „Pačių blogiausių grupių festivalio" konkurse. Tai konkursas, skirtas naujoms muzikos grupėms. Dalyvaujančios grupės buvo atrenkamos po jų nesibaigiančių pasirodymų vietiniuose klubuose, baruose ir Lietuvos muzikos festivaliuose. Renginį organizavo garsus Lietuvos muzikos prodiuseris Dovydas Bluvšteinas.

1990-ųjų viduryje „Merlin" dažnai galėjo būti matoma ir girdima legendiniame Vilniaus meninės muzikos klube „Langas", kuriame Feliksas, Rodionas, Sergė ir Linas susilaukė daug gerbėjų, sutiko muzikos vadybininkų ir muzikantų (beje, būgnininkas Linas per vieną iš tokių koncertų „Lange" susipažino su būsima savo žmona). Kitame vietiniame klube vaikinai susipažino su tarptautine gerbėjų grupe, kai islandų pora Óðinn ir Helga išreiškė norą pamatyti indie grupės, apie kurią buvo daug girdėję Vilniuje, koncertą. Deja, pasirodymas buvo atšauktas, kai gitaristą Rodioną per garso aparatūros patikrinimą smarkiai nukrėtė elektros srovė. Tačiau grupės vaikinai ir jų nauji draugai iš Islandijos maloniai praleido naktį, linksmindamiesi ir kalbėdami apie muziką. Laikui bėgant, Óðinn ir „Merlin" toliau bendravo ir bendradarbiavo, nes islandas prisidėjo prie kai kurių grupės dainų kūrimo.

Pirmieji „Merlin" įrašai buvo padaryti sename „Yamaha" garso aparatūros parduotuvės sandėlyje su garso operatoriumi Valdu Karpuška.

Grupė, siekdama savito garso ir stiliaus, eksperimentavo, maišydama klasikinį poproką su stipriais indie/britpop ir grunge elementais.

Rodiono grojimo gitara stilius buvo originalus ir ganėtinai skyrėsi nuo kitų Lietuvos roko muzikantų. Vienas Rodiono skiriamasis požymis, kurį vėliau panaudojo ir kitos Lietuvos grupės, buvo individualus ir išsiskiriantis sus2 ir sus4 akordų naudojimas.

1994 m. „Merlin" pasirašė sutartį su leidybine firma „Zona records", kuri išleido jų pirmą mini albumą (EP) „Young Lions". Svarbiausiam EP garso takeliui „Stupid dance" buvo suteikta transliavimo galimybė – kūrinys buvo leidžiamas per radijo stotis. Grupė buvo pakviesta groti tarptautiniame festivalyje „Euro Rock 1995" Duisburge (Vokietija) su kitomis roko grupėmis iš Nyderlandų, Vokietijos, Anglijos ir Šveicarijos.

Per tą laiką kolektyvo sudėtis pasikeitė. Prie jos prisijungė bosistas Vidas Kyburys. 1995 metų vasarą „Merlin" pasirodė Duisburgo muzikos klube „Backstage", taip pat vieno miestelio parke ir pagaliau garsiausiame Vokietijos muzikos festivalyje „Rock Im Park 2005", kuriame pasirodymą ir interviu su grupe nufilmavo ir parodė muzikos kanalas „VIVA2". Neilgai trukus Rodionas pradėjo bendradarbiauti su gitaristu Ronu iš Olandijos punk grupės „FuzzBrats". Kartu jie savo grupėms suorganizavo sėkmingas mini gastroles po Lietuvą ir Nyderlandus.

Grįžę „Merlin" su garso operatoriumi Artūru Šidlausku įrašė porą naujų dainų „Tango" studijoje, esančioje Lapėse. Dainos „Monday" ir „Lose it all", kuriose jungiami tradicinio sunkiojo roko ir grunge elementai, buvo išleistos „Zona records" studijoje 1996 m. Toliau rengė jie gyvus pasirodymus Lietuvos klubuose ir festivaliuose, „Sinepes un Medus 1996" roko festivalyje Madonoje (Latvija). Netrukus grupės sudėtis vėl kito – prie jos prisijungė naujas bosistas Tomas.

DEŠIMTMEČIO PABAIGA (1997-1999)

1997 m. „Merlin" su garso operatoriumi Arvydu Skernevičiumi įrašė naują muzikinę medžiagą Vilniaus studijoje „Tamsta". Tuo metu jie dar bendradarbiavo su tokiais žodžių autoriais kaip Gintautas Banys ir Aras Vėberis. Vėliau grupė pasirašė kontraktą su leidybine firma „Bomba records" – tuo metu pagrindine Lietuvos įrašų kompanija.

Netrukus buvo išleistas jų pirmasis pilnas (LP) albumas „FeO". Šis albumas išsiskyrė nauju skambesiu. Nuo to laiko įrašuose prie grunge stiliaus buvo galima išgirsti ir melodingesnių traktuočių. Kai kurios dainos iš albumo „FeO" įvertintos itin palankiai, pavyzdžiui: „Keistas vėjas", „Sustojęs laikas", „Neieškok" ir „Leisk". Jos pateko į geriausių dainų dvidešimtuką („Top-20") didžiausioje Lietuvos radijo stotyje „Radiocentras". Reklaminiai šių dainų vaizdo klipai buvo rodomi per visus lietuvių muzikinius televizijos kanalus.

Tobulėjimas leido augti „Merlin" populiarumui Tėvynėje. 1997 m. vasarą „Merlin" dalyvavo dideliame Lietuvos roko festivalyje „Roko maršas" ir didžiausiame roko festivalyje Baltijos valstybėse „Rock summer" Taline (Estija) greta šimtų grupių iš viso pasaulio. Tuo metu grupės narių skaičius didėjo: prie grupės prisijungė du nauji nariai – Aldas „Litovcas" (boso gitara) ir Darius Uscila (klavišiniai), tačiau bosistas Tomas grupę paliko. Darija Šerlat įsitraukė į „Merlin" veiklą kaip vadybininkė ir būsimo albumo žodžių bendraautorė. Periodas pasižymėjo nesibaigiančiais pasirodymais ir festivaliais Baltijos regione. Vaikinai laimėjo 2-ąją vietą Latvijoje vykusiame festivalyje „Liepajas Dzintars".

Rodionas, pagrindinis „Merlin" dainų autorius, sutelkė dėmesį į melodingesnių poproko dainų rašymą, neįtraukdamas ryškių, galingų, triukšmingų ir trankių gitarų skambesio, kad užleistų vietą stipresnėms klavišinių instrumentų aranžuotėms, kompozicijoms. Naująjį albumą „Tolyn" išleido „LNK records" 1998 m. rudenį. Daugiausia populiarumo sulaukė dainos „Metai", „Laikrodis" ir „Paklausk manęs".

Visos trys buvo mėgstamos klausytojų ir įtrauktos į Lietuvos radijo stočių populiariausių dainų sąrašus, o kūrinio „Laikrodis" vaizdo klipas dažnai rodomas per Lietuvos muzikos kanalus. Grupė „Merlin" buvo nominuota daugeliui skirtingų Lietuvos muzikos apdovanojimų, pavyzdžiui, kaip geriausia roko grupė.

1999 m. grupės sudėtis keitėsi – Darius, Aldas ir vadybininkė Darija paliko grupę, o Sergė, pirmasis „Merlin" bosistas, prisijungė vėl. Kartu vyriškiai įrašė naują muzikinę medžiagą studijoje „JAM records" Vilniuje su garso operatoriumi Arūnu Baužiu, dainų žodžių kūrėju Rimvydu Stankevičiumi ir laikinai prisijungusiu būgnininku Mariumi Savicku. Albumas pavadintas „Galvodamas apie tave". Jame skamba melodingas gitarinis rokas ir švelnios baladės. Trys disko hitai „Andželina", „Žvakės" ir „Švintant" būdavo dažnai leidžiami per visas Lietuvos radijo stotis. Po albumo išleidimo „Merlin" surengė daug gyvų pasirodymų vietiniuose klubuose ir festivaliuose.

1999 m. rudenį Sergėjų pakeitė naujas bosistas Genadijus Radiul. Spalį „Merlin" dalyvavo Reikjavike (Islandija) vykusiame festivalyje „Nordpop festival". Renginys organizuotas Šiaurės Europos Asociacijos.

Islandijos sostinėje grupė surengė papildomą koncertą legendiniame „Gaukur á Stöng" roko klube.

XXI ŠIMTMETIS (2000 - 2004)

2000 m. „Merlin" sudėtį pakeitė prisijungęs gitaristas Mykolas Tuita.

Kolektyvas įrašė naujų dainų „Tembro" garso įrašų studijoje, esančioje Vilniuje, bendradarbiaudami su prodiuseriu Dariumi Janušoniu ir dainų autoriumi Rimvydu Stankevičiumi. Albumą, pavadintą „Gyvena ten", grupės nariai išleido savarankiškai. Titulinis įrašas „Gyvena ten" įsiveržė į Lietuvos radijo stočių ir televizijos populiariausių dainų sąrašus.

2001 m. bosistas Genadijus Radiul paliko ne tik grupę, bet ir Tėvynę, ir išsikėlė į Jungtines Amerikos Valstijas. Pagrindinis vokalistas Feliksas perėmė bosisto pareigas. Taigi grupės nariai atliko tokias partijas: Feliksas – vokalas ir boso gitara, Rodionas – gitaros, Linas – būgnai. Tuo pačiu metu „JAM records" išleido „Merlin" geriausių dainų albumą, į kurį buvo įtrauktos visos svarbiausios nuo įsikūrimo pradžios sukurtos grupės dainos. Neilgai trukus „Merlin" įrašė ne vieną radijo singlą, bendradarbiaudami su žinomomis Lietuvos popmuzikos žvaigždėmis.

Kitas žingsnis grupės raidoje – grįžimas prie savo „šaknų", kuris pasižymėjo garsiomis gitaromis ir energingu vokalu. Prie „Merlin" laikinai prisijungė gitaristas Michailas Levinas ir grupė įrašė naujų dainų „Lituanikos" studijoje (Vilnius) su garso operatoriumi Eugenijumi Motiejūnu. Deja, naujais „Merlin" įrašais nebuvo susidomėta, taigi kūrybinė avantiūra privedė prie finansinės krizės ir kompaktinis diskas liko gulėti ant Rodiono lentynos. Tuo metu Linas, vienas iš grupės įkūrėjų ir būgnininkas, paliko grupę, kad daugiau laiko praleistų su šeima ir pasižymėtų ugniagesio darbe.

2002 m. Rodionas ir Feliksas parašė naujų dainų ir pakeitė muzikos stilių, kuris krypo link melodingo pop atspalvio ir roko. Greitai naujos dainos buvo įrašytos su jaunu prodiuseriu Seržu Finu jo namuose Vilniuje esančioje studijoje. Kadangi tuo metu grupėje nebuvo būgnininko, visos būgnų partijos buvo įrašytos su muzikos programa.

Gyviems pasirodymams „Merlin" kviesdavosi garsų Lietuvos būgnininką Gintą Gascevičių. Nors nauji įrašai skambėjo naujai, šviežiai ir energingai, tačiau įrašų kompanijos nenorėjo pasirašyti kontrakto „Merlin" albumo išleidimui.

Vis dėlto du singlai „Linksma kompanija" ir „Man ne vis vien" tapo hitais ir dažnai buvo leidžiami vietos televizijose ir radijo stotyse.

„Merlin" ir toliau tęsė savo gyvus pasirodymus, o 2003 m. vasarą dalyvavo naujame Lietuvos roko festivalyje „Roko naktys" Plateliuose.

Šiek tiek vėliau „Merlin" įrašė naują dainą „Gal tai tu" ir anglišką jos versiją „How about you" su jauna dainininke Taja. Abi šios poproko stiliaus dainos pateko į radijo stoties „Radiocentras" geriausių dainų „TOP-20" ir buvo išleistos „Koja records" studijoje.

2004 m. „Merlin" dalyvavo festivalyje „Wioslo Jacvinga" Suvalkuose (Lenkija). Tai kurį laiką turėjo būti paskutinis grupės pasirodymas.

Greitai po to grupės gitaristas ir dainų autorius Rodionas kartu su pagrindiniu dainininku ir bosistu Feliksu nusprendė padaryti pertrauką ir palaukti…

PERTRAUKA (2004-2008)

2004 m. pagrindinis „Merlin" dainininkas, bosistas ir gitaristas Feliksas pradėjo dirbti vadybininku „Top club" muzikos klube Vilniuje, kur organizavo daug koncertų ir renginių, pristatančių jaunas Lietuvos grupes ir menininkus, mėgavosi tėvyste (turi sūnų Modestą). 2005 m. Feliksas vadovavo albumo „Greitkelis", kurį „globojo" „Prior records", išleidimui. Albumas realizavo visas neišleistas „Merlin" dainas, parašytas per 2001-2003 m. laikotarpį.

2007 m. lapkritį „Merlin" su poetu Rimvydu Stankevičiumi įrašė tik vieną išskirtinę dainą „Vienatvės pirmoji". Daina buvo sudainuota ypatinga proga – pagerbti frype.lt interneto svetainės atidarymą.

Koncertas buvo surengtas Vilniaus muzikos klube „New York". „Merlin" grojo padedami roko grupės „Land" muzikantų.

2008 m. liepą Feliksas ir Lietuvos dainininkė Taja dalyvavo konkurse „Baltic Song Contest" Karlshamne (Švedija), kuriame atliko dvi dainas „Without you" ir „How about you", parašytas Rodiono ir Michailo Levino.

Nuo 2004 m. „Merlin" pagrindinis dainų autorius ir gitaristas Rodionas, naudodamas slapyvardį „Rod K", pradėjo savo solo projektą su poproko grupe „Land" (www.myspace.com/landbandnet arba www.landband.net). Tą vasarą grupė „Land" dalyvavo latvių festivalyje „Liepajas Dzintars". Netrukus „Land" paruošė naujos muzikos medžiagos ir 2005 m. liepą išleido debiutinį albumą „You take the waters" Lietuvos įrašų kompanijoje „Prior records".

Keista, tačiau pirmasis singlas „You take the waters" tapo hitu ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje šalyje Latvijoje. Daina pateko į Latvijos geriausių dainų sąrašus „SWH – 20" ir tapo labai žinoma. Tuo metu Rodionas užsiėmė pedagogine veikla – pradėjo dirbti privačioje Vilniaus muzikos mokykloje „Glorija", kurioje tapo akustinės gitaros mokytoju. Rodionas taip pat dirbo prodiuserio asistentu muzikiniame projekte, skirtame jauniems menininkams ir naujoms grupėms, pavadintu „Baltic new music chart".

2007 m. „Land" dirbo su tarptautinio trio daina, pavadinta „Advent of angels". Projektas buvo inicijuotas Rodiono, kuris parašė žodžius ir muziką. Jis pakvietė du populiarius dainininkus bendradarbiauti. Idėja buvo ta, kad jų balsai ir charakteris būtų sujungti dainoje greta „Land" dainininko vokalo. Visi trys projekto dalyviai (be lietuvio – islandas Fridrikas Omaras, malaizietis Izaokas Limas) niekada nesusitiko asmeniškai – jie bendravo internetu. „Advent of angels" buvo pirmasis tarptautinis poproko trio projektas, kada nors vykęs Lietuvoje. Daina skleidžia moralinę ir antikarinę žinią. Ji pateko į didžiausios Latvijos radijo stoties „SWH" geriausių dainų dvidešimtuką, buvo paleista Estijos „RAADIO-2" radijo stotyje, ilgą laiką laikėsi Lietuvos „Radiocentro" stoties „Lietuvos TOP-20" sąraše ir net pasiekė 1 vietą FM99 „Top – 33"! Reklaminis vaizdo klipas buvo nufilmuotas ir transliuotas per Lietuvos muzikinius televizijos kanalus.

Svarbiausi gyvi grupės pasirodymai iki šiol buvo:

2004 m. rugpjūčio 6-8 d. festivalis „Liepajas Dzintars", Liepoja (Latvija).

2004 m. rugsėjis - 2005 m. gegužė „Priekšnams TV" („Baltic new music chart contest"), Ryga (Latvija).

2005 m. sausio 9 d. „Radio SWH TOP-40 concert", Ryga (Latvija).

2005 m. birželio 4 d. „Priekšnams TV", „Baltic new music chart contest" paskutinis koncertas, Ryga (Latvija).

2005 m. liepos 22 d. „Jūros šventė", Klaipėda (Lietuva).

2005 m. liepos 30 d. „Horn grand prix 1003 km", Palanga (Lietuva).

2005 m. lapkričio 26 „Rudens Veju Rock'n'Roll Festival", Liepoja (Latvija).

2006 m. liepos 22 d. „Baltic beach party 2006", Liepoja (Latvija).

2006 m. liepos 28 d. „Horn grand prix 1003 km", Palanga (Lietuva).

2006 m. rugsėjo 28 d. VGTU 50-ečio sukaktis, „Siemens" arena, Vilnius (Lietuva).

2007 m. lapkričio 9 d. „FRYPE rock party", klubas „New York" Vilnius (Lietuva).

2007 m. gruodžio 13 d. „Baltic new music chart", klubas „Tamsta"
Vilnius (Lietuva).

2008 m. birželio 1-ąją „Land" pasirašė sutartį su „Universal Music Publishing Group Turkey" (www.umusictaxim.com) dėl singlų „Advent of angels" ir „You take the waters" platinimo!

2008 m. vasarą „Land" dalyvavo vienuose iš didžiausių muzikos festivalių Baltijos valstybėse: „BE2GETHER" (Lietuva), „POSITIVUS AB" (Latvija) ir „FONTAINE FESTIVAL" (Latvija). Tarp dalyvių buvo daugiau kaip šimtas grupių iš Europos ir JAV, tarp jų: „MANIC STREET PREACHERS", „TRAVIS", „FATBOY SLIM", „TRICKY", „FOOLS GARDEN", „CLINIC" ir kiti.

SUSIJUNGIMAS (2008)

2008 m. rugsėjo pabaigoje prasidėjo įvykių virtinė, kai Feliksas ir Rodionas susitiko vienoje senamiesčio rajone esančioje „Užupio" kavinėje. Po geroko laiko tarpo, bekalbant apie senus laikus ir gurkšnojant alų, prie bičiulių prisijungė keli Felikso draugai, besinešantys akustines gitaras. Vienas įvykis sekė po kito ir likusi nakties dalis buvo praleista geroje kompanijoje, iš naujo prisimenant senas ir garsias „Merlin" dainas. Susirinkę kavinės lankytojai įvertino senų numylėtinių dainų versijas ir plojo vyrams už atlikimą.

Po spontaniško susitikimo „Užupio" kavinėje, Rodionas Feliksui atnešė naujų dainų, parašytų antrajam Rodiono soliniam albumui. Feliksui dainos patiko ir jie nusprendė dirbti su nauja medžiaga ir atgaivinti „Merlin". Groti būgnais jie pakvietė jauną ir talentingą muzikantą Eduardą Ločerį, kuris buvo grupės gerų senų dainų gerbėjas.

GRUPĖS SUDĖTIS:

Feliksas – pagrindinis vokalas, bosinė gitara;
Rodionas – gitaros, vokalas;
Eduardas – būgnai.

ANKSTESNIS NARIAI (aktyvios veiklos grupėje metai):

Linas Šilževičius (1993-2001);
Sergėjus Grėjus (1993-1995 ir 1999);
Vidas Kiburys (1995-1997);
Aldas "Litovcas" (1997-1999);
Darius Uscila (1998-1999);
Mykolas Tuita (2000-2001);
Genadijus Radiul (1999-2001);
Gintautas Gascevičius (2001-2004).

APDOVANOJIMAI

1993 m. „Pačių blogiausių grupių festivalis" (Lietuva) 1-oji vieta;
1998 m. „Liepajas Dzintars" festivalis (Latvija) – 2-oji vieta;

Per visą karjerą „Merlin" daug kartų buvo nominuota kaip „Geriausia roko grupė" arba „Geriausias pasirodymas" skirtingose Lietuvos apdovanojimo ceremonijose.
Esamas tekstas

"Merlin". [A. Kiseliovos nuotr.] „Merlin" – Lietuvos roko grupė, kuri buvo suburta Vilniuje 1993 metais gitaristo ir dainų autoriaus Rodiono, dar žinomo kaip „Rod K", pagrindinio dainininko ir gitaristo Felikso Kutka, būgnininko Lino Šilževičiaus ir bosisto Sergėjus Grėjaus.

Grupės muzika tuo metu galėjo būti vertinama kaip rock/pop, alternatyvusis rokas (indie), dažnai pagrįstas minorinių tonacijų kompozicijomis. Dainų žodžiai apima socialines, romantiškas meilės ir net politines temas. Jie dažnai parašyti kartu su įvairiais draugais, tokiais kaip garsus Lietuvos poetas Rimvydas Stankevičius, vienas grupės gerbėjas ir bendradarbis iš Islandijos Óðinn Albertsonas, rašytoja Darija Šerlat ir Evaldas Aleksaitis.

ANKSTYVASIS LAIKOTARPIS (1993-1996)

Pirmasis grupės darbas buvo daina „New town" – ryškus alternatyvus kūrinys su garsiais gitarų garsais ir išraiškingu vokalu. Singlas buvo įtrauktas į 1993 m. „Bomba records" išleistą dainų rinkinį. Minėtina, kad 1992 metais „Merlin" dalyvavo ir laimėjo pirmąją vietą „Pačių blogiausių grupių festivalio" konkurse. Tai konkursas, skirtas naujoms muzikos grupėms. Dalyvaujančios grupės buvo atrenkamos po jų nesibaigiančių pasirodymų vietiniuose klubuose, baruose ir Lietuvos muzikos festivaliuose. Renginį organizavo garsus Lietuvos muzikos prodiuseris Dovydas Bluvšteinas.

1990-ųjų viduryje „Merlin" dažnai galėjo būti matoma ir girdima legendiniame Vilniaus meninės muzikos klube „Langas", kuriame Feliksas, Rodionas, Sergė ir Linas susilaukė daug gerbėjų, sutiko muzikos vadybininkų ir muzikantų (beje, būgnininkas Linas per vieną iš tokių koncertų „Lange" susipažino su būsima savo žmona). Kitame vietiniame klube vaikinai susipažino su tarptautine gerbėjų grupe, kai islandų pora Óðinn ir Helga išreiškė norą pamatyti indie grupės, apie kurią buvo daug girdėję Vilniuje, koncertą. Deja, pasirodymas buvo atšauktas, kai gitaristą Rodioną per garso aparatūros patikrinimą smarkiai nukrėtė elektros srovė. Tačiau grupės vaikinai ir jų nauji draugai iš Islandijos maloniai praleido naktį, linksmindamiesi ir kalbėdami apie muziką. Laikui bėgant, Óðinn ir „Merlin" toliau bendravo ir bendradarbiavo, nes islandas prisidėjo prie kai kurių grupės dainų kūrimo.

Pirmieji „Merlin" įrašai buvo padaryti sename „Yamaha" garso aparatūros parduotuvės sandėlyje su garso operatoriumi Valdu Karpuška.

Grupė, siekdama savito garso ir stiliaus, eksperimentavo, maišydama klasikinį poproką su stipriais indie/britpop ir grunge elementais.

Rodiono grojimo gitara stilius buvo originalus ir ganėtinai skyrėsi nuo kitų Lietuvos roko muzikantų. Vienas Rodiono skiriamasis požymis, kurį vėliau panaudojo ir kitos Lietuvos grupės, buvo individualus ir išsiskiriantis sus2 ir sus4 akordų naudojimas.

1994 m. „Merlin" pasirašė sutartį su leidybine firma „Zona records", kuri išleido jų pirmą mini albumą (EP) „Young Lions". Svarbiausiam EP garso takeliui „Stupid dance" buvo suteikta transliavimo galimybė – kūrinys buvo leidžiamas per radijo stotis. Grupė buvo pakviesta groti tarptautiniame festivalyje „Euro Rock 1995" Duisburge (Vokietija) su kitomis roko grupėmis iš Nyderlandų, Vokietijos, Anglijos ir Šveicarijos.

Per tą laiką kolektyvo sudėtis pasikeitė. Prie jos prisijungė bosistas Vidas Kyburys. 1995 metų vasarą „Merlin" pasirodė Duisburgo muzikos klube „Backstage", taip pat vieno miestelio parke ir pagaliau garsiausiame Vokietijos muzikos festivalyje „Rock Im Park 2005", kuriame pasirodymą ir interviu su grupe nufilmavo ir parodė muzikos kanalas „VIVA2". Neilgai trukus Rodionas pradėjo bendradarbiauti su gitaristu Ronu iš Olandijos punk grupės „FuzzBrats". Kartu jie savo grupėms suorganizavo sėkmingas mini gastroles po Lietuvą ir Nyderlandus.

Grįžę „Merlin" su garso operatoriumi Artūru Šidlausku įrašė porą naujų dainų „Tango" studijoje, esančioje Lapėse. Dainos „Monday" ir „Lose it all", kuriose jungiami tradicinio sunkiojo roko ir grunge elementai, buvo išleistos „Zona records" studijoje 1996 m. Toliau rengė jie gyvus pasirodymus Lietuvos klubuose ir festivaliuose, „Sinepes un Medus 1996" roko festivalyje Madonoje (Latvija). Netrukus grupės sudėtis vėl kito – prie jos prisijungė naujas bosistas Tomas.

DEŠIMTMEČIO PABAIGA (1997-1999)

1997 m. „Merlin" su garso operatoriumi Arvydu Skernevičiumi įrašė naują muzikinę medžiagą Vilniaus studijoje „Tamsta". Tuo metu jie dar bendradarbiavo su tokiais žodžių autoriais kaip Gintautas Banys ir Aras Vėberis. Vėliau grupė pasirašė kontraktą su leidybine firma „Bomba records" – tuo metu pagrindine Lietuvos įrašų kompanija.

Netrukus buvo išleistas jų pirmasis pilnas (LP) albumas „FeO". Šis albumas išsiskyrė nauju skambesiu. Nuo to laiko įrašuose prie grunge stiliaus buvo galima išgirsti ir melodingesnių traktuočių. Kai kurios dainos iš albumo „FeO" įvertintos itin palankiai, pavyzdžiui: „Keistas vėjas", „Sustojęs laikas", „Neieškok" ir „Leisk". Jos pateko į geriausių dainų dvidešimtuką („Top-20") didžiausioje Lietuvos radijo stotyje „Radiocentras". Reklaminiai šių dainų vaizdo klipai buvo rodomi per visus lietuvių muzikinius televizijos kanalus.

Tobulėjimas leido augti „Merlin" populiarumui Tėvynėje. 1997 m. vasarą „Merlin" dalyvavo dideliame Lietuvos roko festivalyje „Roko maršas" ir didžiausiame roko festivalyje Baltijos valstybėse „Rock summer" Taline (Estija) greta šimtų grupių iš viso pasaulio. Tuo metu grupės narių skaičius didėjo: prie grupės prisijungė du nauji nariai – Aldas „Litovcas" (boso gitara) ir Darius Uscila (klavišiniai), tačiau bosistas Tomas grupę paliko. Darija Šerlat įsitraukė į „Merlin" veiklą kaip vadybininkė ir būsimo albumo žodžių bendraautorė. Periodas pasižymėjo nesibaigiančiais pasirodymais ir festivaliais Baltijos regione. Vaikinai laimėjo 2-ąją vietą Latvijoje vykusiame festivalyje „Liepajas Dzintars".

Rodionas, pagrindinis „Merlin" dainų autorius, sutelkė dėmesį į melodingesnių poproko dainų rašymą, neįtraukdamas ryškių, galingų, triukšmingų ir trankių gitarų skambesio, kad užleistų vietą stipresnėms klavišinių instrumentų aranžuotėms, kompozicijoms. Naująjį albumą „Tolyn" išleido „LNK records" 1998 m. rudenį. Daugiausia populiarumo sulaukė dainos „Metai", „Laikrodis" ir „Paklausk manęs".

Visos trys buvo mėgstamos klausytojų ir įtrauktos į Lietuvos radijo stočių populiariausių dainų sąrašus, o kūrinio „Laikrodis" vaizdo klipas dažnai rodomas per Lietuvos muzikos kanalus. Grupė „Merlin" buvo nominuota daugeliui skirtingų Lietuvos muzikos apdovanojimų, pavyzdžiui, kaip geriausia roko grupė.

1999 m. grupės sudėtis keitėsi – Darius, Aldas ir vadybininkė Darija paliko grupę, o Sergė, pirmasis „Merlin" bosistas, prisijungė vėl. Kartu vyriškiai įrašė naują muzikinę medžiagą studijoje „JAM records" Vilniuje su garso operatoriumi Arūnu Baužiu, dainų žodžių kūrėju Rimvydu Stankevičiumi ir laikinai prisijungusiu būgnininku Mariumi Savicku. Albumas pavadintas „Galvodamas apie tave". Jame skamba melodingas gitarinis rokas ir švelnios baladės. Trys disko hitai „Andželina", „Žvakės" ir „Švintant" būdavo dažnai leidžiami per visas Lietuvos radijo stotis. Po albumo išleidimo „Merlin" surengė daug gyvų pasirodymų vietiniuose klubuose ir festivaliuose.

1999 m. rudenį Sergėjų pakeitė naujas bosistas Genadijus Radiul. Spalį „Merlin" dalyvavo Reikjavike (Islandija) vykusiame festivalyje „Nordpop festival". Renginys organizuotas Šiaurės Europos Asociacijos.

Islandijos sostinėje grupė surengė papildomą koncertą legendiniame „Gaukur á Stöng" roko klube.

XXI ŠIMTMETIS (2000 - 2004)

2000 m. „Merlin" sudėtį pakeitė prisijungęs gitaristas Mykolas Tuita.

Kolektyvas įrašė naujų dainų „Tembro" garso įrašų studijoje, esančioje Vilniuje, bendradarbiaudami su prodiuseriu Dariumi Janušoniu ir dainų autoriumi Rimvydu Stankevičiumi. Albumą, pavadintą „Gyvena ten", grupės nariai išleido savarankiškai. Titulinis įrašas „Gyvena ten" įsiveržė į Lietuvos radijo stočių ir televizijos populiariausių dainų sąrašus.

2001 m. bosistas Genadijus Radiul paliko ne tik grupę, bet ir Tėvynę, ir išsikėlė į Jungtines Amerikos Valstijas. Pagrindinis vokalistas Feliksas perėmė bosisto pareigas. Taigi grupės nariai atliko tokias partijas: Feliksas – vokalas ir boso gitara, Rodionas – gitaros, Linas – būgnai. Tuo pačiu metu „JAM records" išleido „Merlin" geriausių dainų albumą, į kurį buvo įtrauktos visos svarbiausios nuo įsikūrimo pradžios sukurtos grupės dainos. Neilgai trukus „Merlin" įrašė ne vieną radijo singlą, bendradarbiaudami su žinomomis Lietuvos popmuzikos žvaigždėmis.

Kitas žingsnis grupės raidoje – grįžimas prie savo „šaknų", kuris pasižymėjo garsiomis gitaromis ir energingu vokalu. Prie „Merlin" laikinai prisijungė gitaristas Michailas Levinas ir grupė įrašė naujų dainų „Lituanikos" studijoje (Vilnius) su garso operatoriumi Eugenijumi Motiejūnu. Deja, naujais „Merlin" įrašais nebuvo susidomėta, taigi kūrybinė avantiūra privedė prie finansinės krizės ir kompaktinis diskas liko gulėti ant Rodiono lentynos. Tuo metu Linas, vienas iš grupės įkūrėjų ir būgnininkas, paliko grupę, kad daugiau laiko praleistų su šeima ir pasižymėtų ugniagesio darbe.

2002 m. Rodionas ir Feliksas parašė naujų dainų ir pakeitė muzikos stilių, kuris krypo link melodingo pop atspalvio ir roko. Greitai naujos dainos buvo įrašytos su jaunu prodiuseriu Seržu Finu jo namuose Vilniuje esančioje studijoje. Kadangi tuo metu grupėje nebuvo būgnininko, visos būgnų partijos buvo įrašytos su muzikos programa.

Gyviems pasirodymams „Merlin" kviesdavosi garsų Lietuvos būgnininką Gintą Gascevičių. Nors nauji įrašai skambėjo naujai, šviežiai ir energingai, tačiau įrašų kompanijos nenorėjo pasirašyti kontrakto „Merlin" albumo išleidimui.

Vis dėlto du singlai „Linksma kompanija" ir „Man ne vis vien" tapo hitais ir dažnai buvo leidžiami vietos televizijose ir radijo stotyse.

„Merlin" ir toliau tęsė savo gyvus pasirodymus, o 2003 m. vasarą dalyvavo naujame Lietuvos roko festivalyje „Roko naktys" Plateliuose.

Šiek tiek vėliau „Merlin" įrašė naują dainą „Gal tai tu" ir anglišką jos versiją „How about you" su jauna dainininke Taja. Abi šios poproko stiliaus dainos pateko į radijo stoties „Radiocentras" geriausių dainų „TOP-20" ir buvo išleistos „Koja records" studijoje.

2004 m. „Merlin" dalyvavo festivalyje „Wioslo Jacvinga" Suvalkuose (Lenkija). Tai kurį laiką turėjo būti paskutinis grupės pasirodymas.

Greitai po to grupės gitaristas ir dainų autorius Rodionas kartu su pagrindiniu dainininku ir bosistu Feliksu nusprendė padaryti pertrauką ir palaukti…

PERTRAUKA (2004-2008)

2004 m. pagrindinis „Merlin" dainininkas, bosistas ir gitaristas Feliksas pradėjo dirbti vadybininku „Top club" muzikos klube Vilniuje, kur organizavo daug koncertų ir renginių, pristatančių jaunas Lietuvos grupes ir menininkus, mėgavosi tėvyste (turi sūnų Modestą). 2005 m. Feliksas vadovavo albumo „Greitkelis", kurį „globojo" „Prior records", išleidimui. Albumas realizavo visas neišleistas „Merlin" dainas, parašytas per 2001-2003 m. laikotarpį.

2007 m. lapkritį „Merlin" su poetu Rimvydu Stankevičiumi įrašė tik vieną išskirtinę dainą „Vienatvės pirmoji". Daina buvo sudainuota ypatinga proga – pagerbti frype.lt interneto svetainės atidarymą.

Koncertas buvo surengtas Vilniaus muzikos klube „New York". „Merlin" grojo padedami roko grupės „Land" muzikantų.

2008 m. liepą Feliksas ir Lietuvos dainininkė Taja dalyvavo konkurse „Baltic Song Contest" Karlshamne (Švedija), kuriame atliko dvi dainas „Without you" ir „How about you", parašytas Rodiono ir Michailo Levino.

Nuo 2004 m. „Merlin" pagrindinis dainų autorius ir gitaristas Rodionas, naudodamas slapyvardį „Rod K", pradėjo savo solo projektą su poproko grupe „Land" (www.myspace.com/landbandnet arba www.landband.net). Tą vasarą grupė „Land" dalyvavo latvių festivalyje „Liepajas Dzintars". Netrukus „Land" paruošė naujos muzikos medžiagos ir 2005 m. liepą išleido debiutinį albumą „You take the waters" Lietuvos įrašų kompanijoje „Prior records".

Keista, tačiau pirmasis singlas „You take the waters" tapo hitu ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje šalyje Latvijoje. Daina pateko į Latvijos geriausių dainų sąrašus „SWH – 20" ir tapo labai žinoma. Tuo metu Rodionas užsiėmė pedagogine veikla – pradėjo dirbti privačioje Vilniaus muzikos mokykloje „Glorija", kurioje tapo akustinės gitaros mokytoju. Rodionas taip pat dirbo prodiuserio asistentu muzikiniame projekte, skirtame jauniems menininkams ir naujoms grupėms, pavadintu „Baltic new music chart".

2007 m. „Land" dirbo su tarptautinio trio daina, pavadinta „Advent of angels". Projektas buvo inicijuotas Rodiono, kuris parašė žodžius ir muziką. Jis pakvietė du populiarius dainininkus bendradarbiauti. Idėja buvo ta, kad jų balsai ir charakteris būtų sujungti dainoje greta „Land" dainininko vokalo. Visi trys projekto dalyviai (be lietuvio – islandas Fridrikas Omaras, malaizietis Izaokas Limas) niekada nesusitiko asmeniškai – jie bendravo internetu. „Advent of angels" buvo pirmasis tarptautinis poproko trio projektas, kada nors vykęs Lietuvoje. Daina skleidžia moralinę ir antikarinę žinią. Ji pateko į didžiausios Latvijos radijo stoties „SWH" geriausių dainų dvidešimtuką, buvo paleista Estijos „RAADIO-2" radijo stotyje, ilgą laiką laikėsi Lietuvos „Radiocentro" stoties „Lietuvos TOP-20" sąraše ir net pasiekė 1 vietą FM99 „Top – 33"! Reklaminis vaizdo klipas buvo nufilmuotas ir transliuotas per Lietuvos muzikinius televizijos kanalus.

Svarbiausi gyvi grupės pasirodymai iki šiol buvo:

2004 m. rugpjūčio 6-8 d. festivalis „Liepajas Dzintars", Liepoja (Latvija).

2004 m. rugsėjis - 2005 m. gegužė „Priekšnams TV" („Baltic new music chart contest"), Ryga (Latvija).

2005 m. sausio 9 d. „Radio SWH TOP-40 concert", Ryga (Latvija).

2005 m. birželio 4 d. „Priekšnams TV", „Baltic new music chart contest" paskutinis koncertas, Ryga (Latvija).

2005 m. liepos 22 d. „Jūros šventė", Klaipėda (Lietuva).

2005 m. liepos 30 d. „Horn grand prix 1003 km", Palanga (Lietuva).

2005 m. lapkričio 26 „Rudens Veju Rock'n'Roll Festival", Liepoja (Latvija).

2006 m. liepos 22 d. „Baltic beach party 2006", Liepoja (Latvija).

2006 m. liepos 28 d. „Horn grand prix 1003 km", Palanga (Lietuva).

2006 m. rugsėjo 28 d. VGTU 50-ečio sukaktis, „Siemens" arena, Vilnius (Lietuva).

2007 m. lapkričio 9 d. „FRYPE rock party", klubas „New York" Vilnius (Lietuva).

2007 m. gruodžio 13 d. „Baltic new music chart", klubas „Tamsta"
Vilnius (Lietuva).

2008 m. birželio 1-ąją „Land" pasirašė sutartį su „Universal Music Publishing Group Turkey" (www.umusictaxim.com) dėl singlų „Advent of angels" ir „You take the waters" platinimo!

2008 m. vasarą „Land" dalyvavo vienuose iš didžiausių muzikos festivalių Baltijos valstybėse: „BE2GETHER" (Lietuva), „POSITIVUS AB" (Latvija) ir „FONTAINE FESTIVAL" (Latvija). Tarp dalyvių buvo daugiau kaip šimtas grupių iš Europos ir JAV, tarp jų: „MANIC STREET PREACHERS", „TRAVIS", „FATBOY SLIM", „TRICKY", „FOOLS GARDEN", „CLINIC" ir kiti.

SUSIJUNGIMAS (2008)

2008 m. rugsėjo pabaigoje prasidėjo įvykių virtinė, kai Feliksas ir Rodionas susitiko vienoje senamiesčio rajone esančioje „Užupio" kavinėje. Po geroko laiko tarpo, bekalbant apie senus laikus ir gurkšnojant alų, prie bičiulių prisijungė keli Felikso draugai, besinešantys akustines gitaras. Vienas įvykis sekė po kito ir likusi nakties dalis buvo praleista geroje kompanijoje, iš naujo prisimenant senas ir garsias „Merlin" dainas. Susirinkę kavinės lankytojai įvertino senų numylėtinių dainų versijas ir plojo vyrams už atlikimą.

Po spontaniško susitikimo „Užupio" kavinėje, Rodionas Feliksui atnešė naujų dainų, parašytų antrajam Rodiono soliniam albumui. Feliksui dainos patiko ir jie nusprendė dirbti su nauja medžiaga ir atgaivinti „Merlin". Groti būgnais jie pakvietė jauną ir talentingą muzikantą Eduardą Ločerį, kuris buvo grupės gerų senų dainų gerbėjas.

GRUPĖS SUDĖTIS:

Feliksas – pagrindinis vokalas, bosinė gitara;
Rodionas – gitaros, vokalas;
Eduardas – būgnai.

ANKSTESNIS NARIAI (aktyvios veiklos grupėje metai):

Linas Šilževičius (1993-2001);
Sergėjus Grėjus (1993-1995 ir 1999);
Vidas Kiburys (1995-1997);
Aldas "Litovcas" (1997-1999);
Darius Uscila (1998-1999);
Mykolas Tuita (2000-2001);
Genadijus Radiul (1999-2001);
Gintautas Gascevičius (2001-2004).

APDOVANOJIMAI

1993 m. „Pačių blogiausių grupių festivalis" (Lietuva) 1-oji vieta;
1998 m. „Liepajas Dzintars" festivalis (Latvija) – 2-oji vieta;

Per visą karjerą „Merlin" daug kartų buvo nominuota kaip „Geriausia roko grupė" arba „Geriausias pasirodymas" skirtingose Lietuvos apdovanojimo ceremonijose.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Gal tai tu? (+ Taja)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

12 mėnuo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pokštas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aš Išgėriau Vienu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Linksma Kompanija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lietaus laiškai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man Ne Vis Vien

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kai Aš Be Tavęs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laikas Paklausti

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gal Tai Tu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paklausk manęs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

High Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Laikrodis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sustojęs laikas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tolyn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mokomės Skrist

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Know Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Wings

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Noriu Tiketi

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Žvakės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wheel Of Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loose Control

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gyvena ten

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Auksinis krioklys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Garsų sraute

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How About You? (+ Taja)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hello Dear

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Klajūnas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If You Wanna

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mistake

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keistas vėjas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Andželika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

#5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amerika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nemiga

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Televizorius ir geltonas sniegas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jūros liga

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dar ilgai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Silent Scream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

JAV

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Metai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eismas žiedu

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When Time Is Coming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aitvarai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kažkada

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ledonešis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Moteris ir paukštis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

False attempts

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Patikėk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Hieroglyph

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kryžkelėje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burtai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tik Neužgesk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aukštyn galvą

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Be Afraid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lose it all

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Feel Like You're Blind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sun Of Corrida

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Švintant

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Street Walker

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hei-Hei

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Garsų sraute (remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bandyk perskaityti mane

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back at home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Monday

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Garsų sraute (remix 2)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Julie

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stupid dance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neieškok

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Greitkelis
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Geriausios dainos
2001
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
12 Mėnuo
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Tolyn
1998
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Gyvena ten
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Galvodamas apie tave
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
FeO
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Young lions
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pirmadienį
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Klajūnas
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 274
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 387211