Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Moderat


Muzika


Veiklos pradžia: 2002
Valstybė: Vokietija
Pagrindinis stilius: Elektroninė, šokių muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių IDM
Pridėti prie mėgstamiausių Minimal
Pridėti prie mėgstamiausių Electronica
Pridėti prie mėgstamiausių Glitch
Pridėti prie mėgstamiausių Techno



Informacija

 
Aprašymas      Diskografija      Faktai      Įvertinimai      Populiarumo kreivė

Moderat“ – tai Vokietijos elektroninės muzikos projektas. Jį sukūrė abu grupės „Modeselektor“ nariai Gernot Bronsert ir Sebastian Szary, bei atlikėjas Sascha Ring, kurio sceninis vardas yra „Apparat“. Iš čia ir kilo projekto pavadinimas: „Modeselektor“ + „Apparat“ = „Moderat“.

„Moderat“ išleido pirmąjį EP „Auf Kosten der Gesundheit“ 2002 m. O pirmasis pilnas studijinis albumas “ pavadinimu „Moderat pasirodė tik 2009 m., kadangi šiame septynerių metų laikotarpyje tarp šios trijulės kylo nesutarimų, išsiskyriančios nuomonės dėl įrašinėjimo darbų. Albumas sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų, žurnalas „NOW“ įvertino LP „Moderat“ 4 žvaigždutėmis iš 5, apibūdino jį ganėtinai kūribišku ir stebėtinai užkabinančiu. Gerų atsiliepimų negailėjo žurnalas „URB“, kuris įvertino albumą 5 žvaigždutėmis iš 5, apibūdindami šį įrašą ekstremaliai nuostabiu ir lengvai įsimenančiu.
Tais pačiais 2009 metais, internetinio elektroninės muzikos žurnalo „Resident Advisor“ skaitytojai išrinko grupę „Moderat“ geriausiu metų gyvai grojančiu projektu.
„Moderat“ antrasis studijinis albumas „II“ buvo išleistas 2013 m. rugpjūčio 2 d. Pirmąjį šio albumo kūrinio „Bad Kingdom“ vazido klipą prodiusavo Pfadfinderei, jame vaizduojamas jaunas britų vyras 1966 m. Londone besisukiojantis po godų jo požeminį pasaulį.

Esamas tekstas

„Moderat“ – tai Vokietijos elektroninės muzikos projektas. Jį sukūrė abu grupės „Modeselektor“ nariai Gernot Bronsert ir Sebastian Szary, bei atlikėjas Sascha Ring, kurio sceninis vardas yra „Apparat“. Iš čia ir kilo projekto pavadinimas: „Modeselektor“ + „Apparat“ = „Moderat“.
„Moderat“ išleido pirmąjį EP „Auf Kosten der Gesundheit“ 2002 m. O pirmasis pilnas studijinis albumas “ pavadinimu „Moderat pasirodė tik 2009 m., kadangi šiame septynerių metų laikotarpyje tarp šios trijulės kylo nesutarimų, išsiskyriančios nuomonės dėl įrašinėjimo darbų. Albumas sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų, žurnalas „NOW“ įvertino LP „Moderat“ 4 žvaigždutėmis iš 5, apibūdino jį ganėtinai kūribišku ir stebėtinai užkabinančiu. Gerų atsiliepimų negailėjo žurnalas „URB“, kuris įvertino albumą 5 žvaigždutėmis iš 5, apibūdindami šį įrašą ekstremaliai nuostabiu ir lengvai įsimenančiu.Tais pačiais 2009 metais, internetinio elektroninės muzikos žurnalo „Resident Advisor“ skaitytojai išrinko grupę „Moderat“ geriausiu metų gyvai grojančiu projektu.„Moderat“ antrasis studijinis albumas „II“ buvo išleistas 2013 m. rugpjūčio 2 d. Pirmąjį šio albumo kūrinio „Bad Kingdom“ vazido klipą prodiusavo Pfadfinderei, jame vaizduojamas jaunas britų vyras 1966 m. Londone besisukiojantis po godų jo požeminį pasaulį.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
22:42 - 4Blackberry
Pakeiti požiūrio kampą, pasikeičia ir jų vaizdas.
22:42 - 4Blackberry
Nu taip, nesudarysim gi vieno bendro žodyno, kai tokie jie skirtingi Aš gal anksčiau panašiau mąsčiau, bet šiemet supratau, kad visi metų laikai yra vienodai gražūs ir vienodai reikalingi, ir yra tik požiūrio kampas, iš kurio gali juos vertinti.
22:39 - einaras13
Šiaip reiktų rudenį tiesiog išvažiuot į pietus ir grįžt ant pavasario... tik neturiu pinigų tokiam gyvenimo stiliui, reiktų sugalvot išeitį kažkokią
22:38 - einaras13
Visokie socialiniai reiškiniai (kaip Kalėdos, Naujieji metai ir panašūs) tik ir gali pradžiuginti tokiu laiku.
22:37 - einaras13
romantiško nematau. Man pavasaris ir vasara yra laikas gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Rudenį ir žiemą tai tiesiog užsikonservuoji save ir viskas
22:37 - einaras13
Nepriimtinas man tas tavo žodynas, nu bet ką padarysi Man atrodo yra priežasčių rudenį ir žiemą subjaurinti, jei jau visi ją taip bjaurina. Aš nemėgstu rudens ir dar baisiau nemėgstu žiemos, tai yra gamtos mirties ir stagnacijos laikas, nieko tame
22:33 - 4Blackberry
Ruduo ir žiema visai nėra bjaurūs. Juos tik žmonės kažkodėl linkę subjaurinti labai.
22:32 - 4Blackberry
Na aš minėjau būtent "Kalėdų laikotarpį", o ne "Kalėdas" ir ne "adventą", ir mano žodyne parašyta, kad visi turi būti atskirti
22:30 - einaras13
Šiaip aš nieko prieš prekybcentrių diktuojamoms normoms. Ruduo ir žiema yra bjaurūs metų laikai, tad kuo anksčiau aktyvuoji savyje šventinę nuotaiką, tuo smagiau gyvent. Ar čia krikščioniška, jau ne mano reikalas, nesu religingas žmogus.
22:27 - einaras13
Mano žodyne Kalėdų laikotarpis apima ruošimąsi Kalėdoms, t.y. adventą.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2498
  Iš viso užsiregistravę: 73710
  Naujausias narys: Milerikas
  Šiandien apsilankė: 38472