Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Mokinukės


Muzika


Veiklos pradžia: 2004
Valstybė: Lietuva
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Pop

Pridėti prie mėgstamiausių Teen pop


Informacija

 

"Mokinukės". ["Melodijos" nuotr.]
"Mokinukės". ["Melodijos" nuotr.]
Viskas prasidėjo Marijampolėje, 2003 metų lapkričio mėnesį. Laimai Lapkauskaitei į galvą šovė mintis suburti šešių merginų grupę ir pavadinti „Mokinukėmis“.Nebuvo taip, kad merginos buvo naujos ir nepažįstamos. Jos buvo kartu jau nuo trejų ar ketverių metų, o ir vadovė Laima joms nebuvo naujas veidas, todėl kad visos lankė jos vadovaujamą chorą „O lia lia“.

Naujos grupės pavadinimas rodė, jog dainos be abejo turės būti daugiau ar mažiau susijusios su mokykla, pirmąja meile, namų darbais ir kitais mokykliniais dalykais. Merginų apranga taip pat turėjo atspindėti šiuos kriterijus. Netrukus buvo sukurta pirmoji „Mokinukių“ daina „Pažadai“. Nenuostabu, kad ji apie pirmąją meilę. Netruko praeiti kelios savaitės, o ši daina jau buvo radijo stočių topų viršūnėse. Po jos sekė antroji grupės daina „Bye bye“, kuri taip pat tapo hitu - ją niūniavo kas antras gatvėje sutiktas paauglys. Grupė labiausiai buvo pastebėta „Eurovizijos“ atrankoje, kur dainavo kaip vakaro svečias. Salė šėlo, klausydama merginų ir palydėjo karštais aplodismentais. Po šio pasirodymo grupė buvo kviečiama į vis daugiau renginių, filmavimų. O ir „Radiocentro apdovanojimuose“ gavo „Metų debiuto“ apdovanojimą. Merginos gavo ne tik šį, bet ir daugybę kitų apdovanojimų, tokių kaip: Auksinį „Tango TV“ šalmą, dvi „Vaikų balso“ statulėles ir kt. Po sėkmingų metų, „Mokinukės“ išleido savo pirmąjį debiutinį albumą „Pažadai“. Albumą tikrai galima vadinti pasisekusiu, nes jis buvo parduotas 30000 kopijų tiražu ir tapo platininiu. Jis perkamas ir dabar.

Daugelis manė, kad „Mokinukės“ laikina ir „dar viena“ atsibodusi merginų grupė.Greitai teko nusivilti, nes jos net nesiruošė grimzti į dugną – uoliai dirbo keliose įrašų studijose, įrašinėjo naujas dainas, rengė koncertus, dalino autografus. Argi ne geras gyvenimas? Po vienerių metų, grupė išleido antrąjį kompaktinį diską „Maža širdelė“. Jis sulaukė ne mažesnio pasisekimo nei pirmasis albumas. Per pirmas dvi albumo pardavimo dienas jo buvo parduota 2,5 tūkst. kopijų. Albume pasimatė ir grupės pokyčiai. Merginos atrodė labiau subrendusios, rimtos. Tai parodė ir albume esančios nuotraukos bei naujos dainos, kuriose galėjome išgirsti įvairių stilių priemaišų. Pačioms „Mokinukėms“ naujoje fotosesijoje buvo labai keista nesišypsoti, o būti rimtais veidais. Pamatę nuotraukas ant albumo viršelio, ne vienas aikčiojo ir spėliojo ar ten tikrai tos pačios „Mokinukės“, kurios dainavo apie mokyklą ir pirmąją meilę.. Tikrai taip! Koncertų programa pasidarė gyvesnė, merginos dirbo atiduodamos visą save ir savo energiją į koncetą susirinkusiems žmonėms. Renginiuose jos dainavo su tokiomis žvaigždėmis, kaip Egidijus Dragūnas, Tyronas Nesby, Žilvinas Žvagulis, Rytis Cicinas, Vudis, Rūlė, Žas ir kt.

Grupė važinėjo po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius, plėtėsi merginų gerbėjų būrys. Į koncertus susirinkdavo sausakimšos salės žmonių. Gerbėjai būriavosi ne tik prie repeticijų salės, bet ir prie namų. Merginoms būdavo sunku po pamokų išeiti iš klasės, nes būriai gerbėjų jų jau laukdavo. Kaip nekeista, didesnė dalis gerbėjų – vaikinukai. Jiems jaunosios panelės taip krito į širdis, jog net meilės laiškus rašydavo, jų autobusiuką sekiodavo ir galėdavo kalnus nuversti, kad tik turėtų progą bent su jomis pasikalbėti. Merginoms dėmesio netrūksta ir dabar, nors ir prasitarė, kad visos jau yra užimtos.

Po tokio koncertų maratono vėl sekė ilgas ir uolus darbas įrašų studijose, interviu dalijimai, reportažai TV laidoms, straipsniai žurnalams, žodžiu, bendravimas su žurnalistais ir reporteriais. Prie tokio gyvenimo merginos priprato ir kitokio jo jau neįsivaizduoja. Jis pilnas laimingų akimirkų, dėmesio, nors būta ir sunkių akimirkų, konkurencijos, pavydo. Taigi nieko keisto, kad jos patyrė ne tik širdį glostančių įvykių. Per kelis koncertus, į vieną iš „Mokinukių“ buvo mestas trintukas, obuolio graužtukas. Viskas baigėsi gerai, nes buvo pataikyta į koją. Aišku, vargina ir perdėtas dėmesys, kai negali ramiai pareiti namo. Be to, ir laisvo laiko nelieka per grupės veiklą, merginos daug mažiau susitinka su draugais, po pamokų skuba į repeticijas, o po jų – namo, pamokų ruošti. Be to, Rūta gyvena Vilkaviškyje, todėl tenka į repeticijas Marijampolėje važinėti po 25 kilometrus pirmyn ir atgal.

Po ilgo darbo įrašų studijose, po visos prodiuserių korekcijos, fotosesijų, gimė naujas – 3-asis „Mokinukių“ albumas pavadinimu „Pagauk“. Po jo pasirodymo visi nustebo dar labiau, nes buvo atidengtas taip ilgai slėpto albumo paslapčių šydas. Jau antrame grupės albume matėsi pokyčiai ir permainos, tačiau šis darbo vaisius parodė, jog ten buvo tik pradžia. Dabar merginų dainos buvo visiškai nepanašios į pirmąsias. Naujose dainose girdėjosi tiek hip hopo, tiek roko elementai, žodžiu, į šį albumą L.Lapkauskaitė su kitais prodiuseriais ir pačiomis „Mokinukėmis“ įdėjo daug darbo ir pastangų, kad naujos dainos skambėtų kuo įdomiau ir kuo nepriekaištingau. Merginų stilius žymiai keitėsi – šviesias drabužių spalvas pamažu keitė tamsios, jų aprangos nebebuvo vėjavaikiškos, jos po truputį darėsi šiek tiek iššaukiančios, traukiančios tikrai daugelio akį. Judesiai scenoje keitėsi pagal dainų stilių ir tematiką, „Mokinukės“ judėjo kaip kareivukai scenoje – visos kartu ir sinchroniškai. Puikiai matėsi per repeticijas patobulinti judesiai bei atlikimas.

Praėjus keliems mėnesiams ir vyriausioms „Mokinukėms“ Ievai ir Simonai atšventus 19-uosius gimtadienius, buvo aišku, kad grupėje vyks pokyčiai. Visi spėliojo, kas bus, kai vyriausiosios „Mokinukės“ baigs mokyklas.. Buvo spėjimų, kad grupė keis pavadinimą, buvo ir taip, kad kiti galvojo, jog Ieva ir Simona išeis, ir grupė ieškos naujų narių. Pastarasis variantas tik pusiau atitiko spėjimus. Vasarą, liepos mėnesį vykusiame festivalyje „Laumės Juosta“, Ieva, išėjusi į sceną su kitu vedėju R.Vilkončiumi, pareiškė, kad į sceną išeis keturios „Mokinukės“ – be jos pačios ir Simonos, dėl to, kad jiedvi išeinančios iš grupės ir „Mokinukės“ scenoje puikiai atrodysiančios ir keturios. „Mokinukių“ gerbėjai gavo lengvą šoką, nors ir žinojo, jog kažkada vistiek tai turėjo atsitikti. Taigi visų liūdesiui, pirmąją „Laumės Juostos“ dieną paskutinį kartą matėme ant scenos visas šešias „Mokinukes“, na o kitą festivalio dieną, jos dainavo jau keturios. Tačiau absoliučiai visi galėtų pasakyti, jog naujoji ketveriukė tikrai nustebino savo pasirodymu. Be naujos dainos „Užrakinta- surakinta“, kuri iškart užkariavo visų gerbėjų, ir ne tik, širdis, jos atrodė tikrai pritrenkiančiai- trumpi sijonukai, marškinėliai be rankovių, pankiški elementai – pranašavo dar didesnius pokyčius jų muzikiniame gyvenime. Daugelis sakė, kad grupė pradėjo neva kopijuoti roką, apsimesti rokerėmis, tačiau galime paprieštarauti, jog tai nebuvo kopijavimas, tiesiog stiliaus paįvairinimas. Bet piktų liežuvių visada atsiranda.

Taigi, nauja grupės sudėtimi (nors merginos ir tos pačios, tačiau dviejų nebėra) „Mokinukės“ toliau žengė muzikos keliu. Ir kuo toliau, tuo labiau nebepanašėjo į mokinukes. Pasirodė pranešimai spaudoje, internete, jog merginos pradėjo bendradarbiauti su žinomu šalies stilistu bei dizaineriu, ir kad netrukus sulauksime dar daugiau pokyčių. Iš tiesų, po kiek laiko, Nidoje vykusiame koncerte, „Mokinukės“ į sceną lipo jau naujai apsirengusios. Manau, naujoji apranga tikrai pribloškė mados kritikus ir, ko gero, jie nebeturėjo ką pasakyti prieš. Juodos, lengvai krentančios suknelės, šviesios kojinės virš kelių, Kristinos kelį puošiantis juodas raištis, merginų kaklus puošiantys akcentai – tai tikrai nustebino ir daug mačiusius. Pasikeitusios šukuosenos, pakirpti plaukai – visiškai naujos „Mokinukės”! Neskaitant išvaizdos, tame koncerte išgirdome ir naują dainą, pavadinimu „Melagis“, kurią „Mokinukėms“ sukūrė žinomas šalies dainininkas, grupės „Delfinai“ lyderis Stano. Taigi, kuo toliau, tuo daugiau naujų dainų galėjome išgirsti grupės archyve. Po kelių mėnesių merginos pateikė dar dvi naujas dainas „Meluok,meluok“ bei „Tą vakarą“. Netrukome pastebėti, jog „Mokinukių“ pasirodymų padaugėjo, jas galėjome pamatyti kiekviename renginyje, daugelyje per televiziją rodomų koncertų, Kalėdiniuose bei Naujametiniuose koncertuose jos taip pat buvo pakviestos dalyvauti. Daugelio gerbėjų galvose pradėjo kirbėti mintis, jog netrukus turėtų pasirodyti ir naujasis „Mokinukių“ albumas. Visi jo be galo laukė, norėjo pamatyti dar didesnius merginų pokyčius ne tik aprangoje, bet ir muzikoje. Nerimaudami, gerbėjai klausinėjo „Mokinukių“ kada gi išvysime naująjį albumą, ir po ilgo laukimo, prieš kelias dienas, dienos šviesą išvydo ketvirtasis „Mokinukių“ kompaktinis diskas „Noriu Būt Laisva“. Ne vienas netruksite pastebėti, jog tai žodžiai iš grupės dainos „Užrakinta – surakinta“.

Dabar belieka patiems įvertinti naująjį „Mokinukių“ ir jų vadovės darbą ir taip pat sulaukti muzikos kritikų vertinimų. Visi toliau stebėsime,kaip „Mokinukės“ žengia muzikos keliu, palaikysime grupės merginas ir būsime ištikimi gerbėjai.
Esamas tekstas

"Mokinukės". ["Melodijos" nuotr.] Viskas prasidėjo Marijampolėje, 2003 metų lapkričio mėnesį. Laimai Lapkauskaitei į galvą šovė mintis suburti šešių merginų grupę ir pavadinti „Mokinukėmis“.Nebuvo taip, kad merginos buvo naujos ir nepažįstamos. Jos buvo kartu jau nuo trejų ar ketverių metų, o ir vadovė Laima joms nebuvo naujas veidas, todėl kad visos lankė jos vadovaujamą chorą „O lia lia“.

Naujos grupės pavadinimas rodė, jog dainos be abejo turės būti daugiau ar mažiau susijusios su mokykla, pirmąja meile, namų darbais ir kitais mokykliniais dalykais. Merginų apranga taip pat turėjo atspindėti šiuos kriterijus. Netrukus buvo sukurta pirmoji „Mokinukių“ daina „Pažadai“. Nenuostabu, kad ji apie pirmąją meilę. Netruko praeiti kelios savaitės, o ši daina jau buvo radijo stočių topų viršūnėse. Po jos sekė antroji grupės daina „Bye bye“, kuri taip pat tapo hitu - ją niūniavo kas antras gatvėje sutiktas paauglys. Grupė labiausiai buvo pastebėta „Eurovizijos“ atrankoje, kur dainavo kaip vakaro svečias. Salė šėlo, klausydama merginų ir palydėjo karštais aplodismentais. Po šio pasirodymo grupė buvo kviečiama į vis daugiau renginių, filmavimų. O ir „Radiocentro apdovanojimuose“ gavo „Metų debiuto“ apdovanojimą. Merginos gavo ne tik šį, bet ir daugybę kitų apdovanojimų, tokių kaip: Auksinį „Tango TV“ šalmą, dvi „Vaikų balso“ statulėles ir kt. Po sėkmingų metų, „Mokinukės“ išleido savo pirmąjį debiutinį albumą „Pažadai“. Albumą tikrai galima vadinti pasisekusiu, nes jis buvo parduotas 30000 kopijų tiražu ir tapo platininiu. Jis perkamas ir dabar.

Daugelis manė, kad „Mokinukės“ laikina ir „dar viena“ atsibodusi merginų grupė.Greitai teko nusivilti, nes jos net nesiruošė grimzti į dugną – uoliai dirbo keliose įrašų studijose, įrašinėjo naujas dainas, rengė koncertus, dalino autografus. Argi ne geras gyvenimas? Po vienerių metų, grupė išleido antrąjį kompaktinį diską „Maža širdelė“. Jis sulaukė ne mažesnio pasisekimo nei pirmasis albumas. Per pirmas dvi albumo pardavimo dienas jo buvo parduota 2,5 tūkst. kopijų. Albume pasimatė ir grupės pokyčiai. Merginos atrodė labiau subrendusios, rimtos. Tai parodė ir albume esančios nuotraukos bei naujos dainos, kuriose galėjome išgirsti įvairių stilių priemaišų. Pačioms „Mokinukėms“ naujoje fotosesijoje buvo labai keista nesišypsoti, o būti rimtais veidais. Pamatę nuotraukas ant albumo viršelio, ne vienas aikčiojo ir spėliojo ar ten tikrai tos pačios „Mokinukės“, kurios dainavo apie mokyklą ir pirmąją meilę.. Tikrai taip! Koncertų programa pasidarė gyvesnė, merginos dirbo atiduodamos visą save ir savo energiją į koncetą susirinkusiems žmonėms. Renginiuose jos dainavo su tokiomis žvaigždėmis, kaip Egidijus Dragūnas, Tyronas Nesby, Žilvinas Žvagulis, Rytis Cicinas, Vudis, Rūlė, Žas ir kt.

Grupė važinėjo po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius, plėtėsi merginų gerbėjų būrys. Į koncertus susirinkdavo sausakimšos salės žmonių. Gerbėjai būriavosi ne tik prie repeticijų salės, bet ir prie namų. Merginoms būdavo sunku po pamokų išeiti iš klasės, nes būriai gerbėjų jų jau laukdavo. Kaip nekeista, didesnė dalis gerbėjų – vaikinukai. Jiems jaunosios panelės taip krito į širdis, jog net meilės laiškus rašydavo, jų autobusiuką sekiodavo ir galėdavo kalnus nuversti, kad tik turėtų progą bent su jomis pasikalbėti. Merginoms dėmesio netrūksta ir dabar, nors ir prasitarė, kad visos jau yra užimtos.

Po tokio koncertų maratono vėl sekė ilgas ir uolus darbas įrašų studijose, interviu dalijimai, reportažai TV laidoms, straipsniai žurnalams, žodžiu, bendravimas su žurnalistais ir reporteriais. Prie tokio gyvenimo merginos priprato ir kitokio jo jau neįsivaizduoja. Jis pilnas laimingų akimirkų, dėmesio, nors būta ir sunkių akimirkų, konkurencijos, pavydo. Taigi nieko keisto, kad jos patyrė ne tik širdį glostančių įvykių. Per kelis koncertus, į vieną iš „Mokinukių“ buvo mestas trintukas, obuolio graužtukas. Viskas baigėsi gerai, nes buvo pataikyta į koją. Aišku, vargina ir perdėtas dėmesys, kai negali ramiai pareiti namo. Be to, ir laisvo laiko nelieka per grupės veiklą, merginos daug mažiau susitinka su draugais, po pamokų skuba į repeticijas, o po jų – namo, pamokų ruošti. Be to, Rūta gyvena Vilkaviškyje, todėl tenka į repeticijas Marijampolėje važinėti po 25 kilometrus pirmyn ir atgal.

Po ilgo darbo įrašų studijose, po visos prodiuserių korekcijos, fotosesijų, gimė naujas – 3-asis „Mokinukių“ albumas pavadinimu „Pagauk“. Po jo pasirodymo visi nustebo dar labiau, nes buvo atidengtas taip ilgai slėpto albumo paslapčių šydas. Jau antrame grupės albume matėsi pokyčiai ir permainos, tačiau šis darbo vaisius parodė, jog ten buvo tik pradžia. Dabar merginų dainos buvo visiškai nepanašios į pirmąsias. Naujose dainose girdėjosi tiek hip hopo, tiek roko elementai, žodžiu, į šį albumą L.Lapkauskaitė su kitais prodiuseriais ir pačiomis „Mokinukėmis“ įdėjo daug darbo ir pastangų, kad naujos dainos skambėtų kuo įdomiau ir kuo nepriekaištingau. Merginų stilius žymiai keitėsi – šviesias drabužių spalvas pamažu keitė tamsios, jų aprangos nebebuvo vėjavaikiškos, jos po truputį darėsi šiek tiek iššaukiančios, traukiančios tikrai daugelio akį. Judesiai scenoje keitėsi pagal dainų stilių ir tematiką, „Mokinukės“ judėjo kaip kareivukai scenoje – visos kartu ir sinchroniškai. Puikiai matėsi per repeticijas patobulinti judesiai bei atlikimas.

Praėjus keliems mėnesiams ir vyriausioms „Mokinukėms“ Ievai ir Simonai atšventus 19-uosius gimtadienius, buvo aišku, kad grupėje vyks pokyčiai. Visi spėliojo, kas bus, kai vyriausiosios „Mokinukės“ baigs mokyklas.. Buvo spėjimų, kad grupė keis pavadinimą, buvo ir taip, kad kiti galvojo, jog Ieva ir Simona išeis, ir grupė ieškos naujų narių. Pastarasis variantas tik pusiau atitiko spėjimus. Vasarą, liepos mėnesį vykusiame festivalyje „Laumės Juosta“, Ieva, išėjusi į sceną su kitu vedėju R.Vilkončiumi, pareiškė, kad į sceną išeis keturios „Mokinukės“ – be jos pačios ir Simonos, dėl to, kad jiedvi išeinančios iš grupės ir „Mokinukės“ scenoje puikiai atrodysiančios ir keturios. „Mokinukių“ gerbėjai gavo lengvą šoką, nors ir žinojo, jog kažkada vistiek tai turėjo atsitikti. Taigi visų liūdesiui, pirmąją „Laumės Juostos“ dieną paskutinį kartą matėme ant scenos visas šešias „Mokinukes“, na o kitą festivalio dieną, jos dainavo jau keturios. Tačiau absoliučiai visi galėtų pasakyti, jog naujoji ketveriukė tikrai nustebino savo pasirodymu. Be naujos dainos „Užrakinta- surakinta“, kuri iškart užkariavo visų gerbėjų, ir ne tik, širdis, jos atrodė tikrai pritrenkiančiai- trumpi sijonukai, marškinėliai be rankovių, pankiški elementai – pranašavo dar didesnius pokyčius jų muzikiniame gyvenime. Daugelis sakė, kad grupė pradėjo neva kopijuoti roką, apsimesti rokerėmis, tačiau galime paprieštarauti, jog tai nebuvo kopijavimas, tiesiog stiliaus paįvairinimas. Bet piktų liežuvių visada atsiranda.

Taigi, nauja grupės sudėtimi (nors merginos ir tos pačios, tačiau dviejų nebėra) „Mokinukės“ toliau žengė muzikos keliu. Ir kuo toliau, tuo labiau nebepanašėjo į mokinukes. Pasirodė pranešimai spaudoje, internete, jog merginos pradėjo bendradarbiauti su žinomu šalies stilistu bei dizaineriu, ir kad netrukus sulauksime dar daugiau pokyčių. Iš tiesų, po kiek laiko, Nidoje vykusiame koncerte, „Mokinukės“ į sceną lipo jau naujai apsirengusios. Manau, naujoji apranga tikrai pribloškė mados kritikus ir, ko gero, jie nebeturėjo ką pasakyti prieš. Juodos, lengvai krentančios suknelės, šviesios kojinės virš kelių, Kristinos kelį puošiantis juodas raištis, merginų kaklus puošiantys akcentai – tai tikrai nustebino ir daug mačiusius. Pasikeitusios šukuosenos, pakirpti plaukai – visiškai naujos „Mokinukės”! Neskaitant išvaizdos, tame koncerte išgirdome ir naują dainą, pavadinimu „Melagis“, kurią „Mokinukėms“ sukūrė žinomas šalies dainininkas, grupės „Delfinai“ lyderis Stano. Taigi, kuo toliau, tuo daugiau naujų dainų galėjome išgirsti grupės archyve. Po kelių mėnesių merginos pateikė dar dvi naujas dainas „Meluok,meluok“ bei „Tą vakarą“. Netrukome pastebėti, jog „Mokinukių“ pasirodymų padaugėjo, jas galėjome pamatyti kiekviename renginyje, daugelyje per televiziją rodomų koncertų, Kalėdiniuose bei Naujametiniuose koncertuose jos taip pat buvo pakviestos dalyvauti. Daugelio gerbėjų galvose pradėjo kirbėti mintis, jog netrukus turėtų pasirodyti ir naujasis „Mokinukių“ albumas. Visi jo be galo laukė, norėjo pamatyti dar didesnius merginų pokyčius ne tik aprangoje, bet ir muzikoje. Nerimaudami, gerbėjai klausinėjo „Mokinukių“ kada gi išvysime naująjį albumą, ir po ilgo laukimo, prieš kelias dienas, dienos šviesą išvydo ketvirtasis „Mokinukių“ kompaktinis diskas „Noriu Būt Laisva“. Ne vienas netruksite pastebėti, jog tai žodžiai iš grupės dainos „Užrakinta – surakinta“.

Dabar belieka patiems įvertinti naująjį „Mokinukių“ ir jų vadovės darbą ir taip pat sulaukti muzikos kritikų vertinimų. Visi toliau stebėsime,kaip „Mokinukės“ žengia muzikos keliu, palaikysime grupės merginas ir būsime ištikimi gerbėjai.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (196)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2017 m. vasario 13 d. 17:54:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

su kuria?


____________________
Kas didesni parazitai: katrie laukia išmokų, ar katrie susishluoja milijonus?
Atsakyti
chingumusume
2014 m. birželio 20 d. 18:15:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkaip man smalsu ar pati įdėja dėl mokinukių nebuvo paimta iš japonų merginų grupės "Morning musume"? :DD


Atsakyti
andriiukas16
2013 m. sausio 16 d. 11:18:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

zjbs mergaites;p


____________________
;pp
Atsakyti
Snabas
2009 m. spalio 17 d. 22:31:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar bent kas nors is cia esanciu moka pagristi savo nuomone?

Atsakyti
Stripped
2009 m. spalio 17 d. 19:39:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Net pasipist butu visai nieko...

____________________
O ką padarėme mes, kad po pasaulį nekeliautų mirtinos bakterijos? (p.s. PSO - man ne motina ir ne šventa karvė)
Atsakyti
Stripped
2009 m. spalio 17 d. 19:36:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet mergos tai grazhios....respektas

____________________
O ką padarėme mes, kad po pasaulį nekeliautų mirtinos bakterijos? (p.s. PSO - man ne motina ir ne šventa karvė)
Atsakyti
montimer
2009 m. spalio 17 d. 18:58:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Man nepatinka ju muzika,. . be jokios minties,tiesiog varo apie bernus ir tiek,grynas popsas labai istringantis i galva. .bet tokioje salyje kaip lietuva jos populiarios,daugumai lietuviu reikia tos muzikos. ir jos noredamos isgarseri manau pataike tiesiai i desimtuka,pasirinkdami savo dainas,stiliu,muzika ir etc

Man atrodo tokios grupės, daugiausiai vaikams patinka, na dar kai kuriems paaugliams. Labiau išsilavinę žmonės nepriema tokios muzikos.

Atsakyti
Giedre777
2009 m. spalio 17 d. 18:45:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei yra pasiūla atsiranda ir paklausa

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
12:27 - einaras13
Žinai, pasakysiu – kai kažkas nepatinka, niekas nelaiko, visada galima eiti kitur.
12:26 - einaras13
1) Tavo komentaras balansuoja ant antisemitizmo ribos. Labai sunerimčiau dėl blaivaus proto, jei būčiau tavo vietoj.
2) Music.lt top40 yra unikalus topas, jis neturi koreliuoti su kažkokių radijų šlamštatopiais, kur dominuoja piguva.
11:24 - DjVaids
Doja Cat & Nicki Minaj-Say so.
M-1 Top 5, Saulės Radijas Top 1. o čia nėra.
11:19 - DjVaids
Top 40 vieni žydai. nėra už ką beveik balsuot.
03:13 - Silentist
Kas reiškia viena: puslapiui reikia apsivalyti nuo netikrų accountu ir pradėti tvirtinti savo narystę music.lt facebook/Twitter paskyra. Tokiu būdu apsivalysime nuo reklameriu, spameriu, lameriu, kitų luzeriu 72 772 narių tarpe.
03:00 - Silentist
Prisiregistravo šiąnakt kažinkas vardu Lohad, užlaikino daina Aš lohas, ir išėjo savo lochnesso keliais
00:59 - Silentist
Ilgaamžis
00:51 - Silentist
Bet gal ir gerai...
22:11 - Silentist
Mirė Pinciukas iš Baltaragio Malūno '(
16:47 - 4Blackberry
Na galų gale, tikslo siekimo esmė yra ne galutinis taškas, bet pati kelionė.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 361
  Iš viso užsiregistravę: 72773
  Naujausias narys: ingridajus1
  Šiandien apsilankė: 56215
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook