Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Non Phixion


Muzika


Veiklos pradžia: 1995
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Political rap

Pridėti prie mėgstamiausių Underground hip hop

Pridėti prie mėgstamiausių Alternative rap


Informacija

 

"Non Phixion". [designermagazine.tripod.com nuotr.]
"Non Phixion". [designermagazine.tripod.com nuotr.]
Tai buvo 1995-ieji kai keturi išskirtinai Bruklino MC veteranai, ilgus metus repavę atskirai, prasilenkdami miesto gatvėse ir klubuose, susiliejo į unikalų kolektyvą Non Phixion, kažkuria prasme "baltąją" alternatyvą yrančiam Wu-Tang Clan'ui. Ill Bill, Goretex, Sabac Red ir DJ Eclipse sujungė savo sugebėjimus į vieną galingą produktą, kurio atsikandus atsisakyti būna sunku. Nuo pat susikūrimo pradžios Non Phixion propaguoja stilių, būdingą tik underground'e kuriantiems, jokių taisyklių ir hitų gaminimo formulių nesuvaržytiems veikėjams. Niekada grupės kūryba nebuvo didele dalimi panaši į kieno nors kito kūrybą. Non Phixion nariai savo muziką apibūdina taip: "b-boy gangster meets futuristic world of apocalypse". Kol DJ Eclipse kuria tokią muziką, trys individualūs MC, ILL Bill, Goretex ir Sabac Red, užsiima trijų rūšių repo perdavimu greitai užsivedančiai Niujorko, JAV ir viso pasaulio Hip-Hop'o gerbėjų publikai. Visi trys be galo skirtingi repavimo technika ir visi trys be galo panašūs repavimo energija jie sukuria galingą atmosferą bet kuriame savo pasirodyme, kurių negali pamiršti žmonės Los Andžele, Bostone, San Franciske, Sietle, Čikagoje, Las Vegase, Filadelfijoje, San Diege, Atlantoje, Toronte, Amsterdame, Londone, Osle, Milane, Ciuriche, Kopenhagoje, Berlyne, Japonijoje ir kitur. Non Phixion per savo netrumpą karjerą teko garbė pasirodyti su tokiais fenomenais kaip GangStarr, Run-D.M.C., GZA, Mos Def, Blackmoon, Pharoahe Monch, X-Ecutioners, Big Pun, Fat Joe, Necro, The Beatnuts, Jurassic 5, El-P, Dead Prez ir The Roots. Nenuotabu, kad ketveriukė turi gerbėjų minias visoje planetoje, nors komercinė sėkmė niekada nebuvo jai artima. Tačiau sėkmė topuose - dar ne rodiklis. Non Phixion sukūrė visiškai naują savo muzikos formulę ir suformavo atskirą kultą, kuo gali pasigirti nedaugelis repo žvaigždžių, tokių kaip Company Flow ar Dilated Peoples. Šiuo atveju tai yra tikrasis rodiklis, apibūdinantis, kokio lygio yra šis keturių narių kolektyvas.

Savo diskografijos istoriją Non Phixion pradėjo nuo susikūrimo praėjus maždaud 6-iems mėnesiams. Pirmasis darbo "Fat Beats Records" studijoje rezultatas buvo dvigubas singlas, parduotas pasaulyje 10 000 kopijų tiražu, "Legacy"/"No Tommorow". Tai buvo tik pradžia sėkmingų įrašų potvynio. Keletą metų iš eilės įrašinėti singlai buvo gerai vertinami ne tik kritikų, bet ir repo klausytojų, kurių dėka grupė gali pasgirti pardavusi iš viso daugiau nei 100,000 savo 12-os colių diskų kopijų. Ir visa tai buvo pasiekta didžiąja dalimi savarankiškai. Stulbinanti pradžia jau su pirmuoju singlu išprovokavo atsirasti straipsnius tokiuose leidiniuose kaip "The Source", "Vibe" ir D. Britanijos "HHC". Grupės kūryba buvo tokia įvairi, kad net netilpo į Hip-Hop'o rėmus, ir todėl apie ją rašė "URB" ir "Rolling Stone". Toks dėmesys paskatino "Geffen Records" vadovus įtraukti grupę į savo narių sąrašus, tačiau iš to didelės naudos neturėjo nė viena pusė. Mat sunki hardcore pobūdžio grupės kūryba čia nepritapo, todėl ketvertas profesionalų nuolat turėjo ieškotis tinkamo nepriklausomo leiblo savo produkcijai tiekti. 1998-aisiais išleidę dvigubą singlą "I Shot Reagan"/"Refuse to Lose", Non Phixion nariai sudarė sutartį su "Matador Records" ir įrašė debiutinį albumą "The Future is Now", kurio, deja, išleisti nepavyko. Po dar vieno dvigubo singlo "Black Helicopter/They Got" pasirodymo, grupė netikėtai pasitraukė iš kompanijos ir ėmė bendradarbiauti su Necro ir jo leiblu "Psycho-Logical Records". Po dar keleto įrašų ir naujo gerbėjų antplūdžio, vietą repo kvartetui atrado "Warner Bros." ir "pakišo" po savo stogu. Prestižinė įrašų kompanija vėlgi nepasitarnavo Non Phixion'ams ir nuolat atidėliojo albumo išleidimą, kol pagaliau grupė 2002-ųjų pavasarį perėjo į nepriklausomą leiblą "Uncle Howie Records". 2002-ųjų balandžio 23-ą dieną išaušo naujas Non Phixion karjeros etapas, kai daugelis galėjo įsitikinti grupės išskirtinumu ir unikalumu. "The Future is Now" turinys parodė, kad vertėjo nekantriai laukti ir vėliau krapštyti pinigus šiam įrašui įsigyti. Legendiniai prodiuseriai DJ Premier, Pete Rock ir Large Professor užtikrino neprilygstamą muzikos kokybę, o tokie svečiai, kaip Beatnuts, MF Doom ir brutalusis Necro (Ill Bill'o brolis), pridėjo dar daugiau ugnies į ir taip jau įspūdingą Non Phixion laužą. Dar daugiau įvairovės šiam albumui atnešė gyvos muzikos atstovų įsikišimas. Christian'as Olde Wolbers'as ir Raymond'as Herrera iš roko grupės Fear Factory ir Deftones gitaristas Steph'as Carpenter'is padėjo "The Future Is Now" padaryti 60,000 kopijų tiražu pasaulyje parduotu repo albumu, nepaisant reklamos trūkumo ir radijo stočių dėmesio stygiaus.

Iš visų trijų grupės MC solidžiausiai atrodė Ill Bill, todėl netrukus buvo imta galvoti apie jo solo debiutą. "Uncle Howie Records" dar kartą pagelbėjo ir išleido reperio mixteipą "ILL BILL Is The Future" su keletu anksčiau įrašytų bet neišleistų kūrinių bei freestailų. Susidomėjimui augant, 2003-ųjų vasarą parduotuves pasiekė ir pirmasis grupės DVD pavadinimu "The DVD Is Now", kartu su kitų grupės narių solo projektais rinkinyje "Green CD". Dabar, 2004-ųjų gegužės 4-ąją, pasaulį išvysta pirmasis oficialus Ill Bill'o diskas “What’s Wrong With Bill?”, kurio prodiusavimo reikalais rūpinosi tik vienas žmogus - jo brolis Necro.
Esamas tekstas

"Non Phixion". [designermagazine.tripod.com nuotr.] Tai buvo 1995-ieji kai keturi išskirtinai Bruklino MC veteranai, ilgus metus repavę atskirai, prasilenkdami miesto gatvėse ir klubuose, susiliejo į unikalų kolektyvą Non Phixion, kažkuria prasme "baltąją" alternatyvą yrančiam Wu-Tang Clan'ui. Ill Bill, Goretex, Sabac Red ir DJ Eclipse sujungė savo sugebėjimus į vieną galingą produktą, kurio atsikandus atsisakyti būna sunku. Nuo pat susikūrimo pradžios Non Phixion propaguoja stilių, būdingą tik underground'e kuriantiems, jokių taisyklių ir hitų gaminimo formulių nesuvaržytiems veikėjams. Niekada grupės kūryba nebuvo didele dalimi panaši į kieno nors kito kūrybą. Non Phixion nariai savo muziką apibūdina taip: "b-boy gangster meets futuristic world of apocalypse". Kol DJ Eclipse kuria tokią muziką, trys individualūs MC, ILL Bill, Goretex ir Sabac Red, užsiima trijų rūšių repo perdavimu greitai užsivedančiai Niujorko, JAV ir viso pasaulio Hip-Hop'o gerbėjų publikai. Visi trys be galo skirtingi repavimo technika ir visi trys be galo panašūs repavimo energija jie sukuria galingą atmosferą bet kuriame savo pasirodyme, kurių negali pamiršti žmonės Los Andžele, Bostone, San Franciske, Sietle, Čikagoje, Las Vegase, Filadelfijoje, San Diege, Atlantoje, Toronte, Amsterdame, Londone, Osle, Milane, Ciuriche, Kopenhagoje, Berlyne, Japonijoje ir kitur. Non Phixion per savo netrumpą karjerą teko garbė pasirodyti su tokiais fenomenais kaip GangStarr, Run-D.M.C., GZA, Mos Def, Blackmoon, Pharoahe Monch, X-Ecutioners, Big Pun, Fat Joe, Necro, The Beatnuts, Jurassic 5, El-P, Dead Prez ir The Roots. Nenuotabu, kad ketveriukė turi gerbėjų minias visoje planetoje, nors komercinė sėkmė niekada nebuvo jai artima. Tačiau sėkmė topuose - dar ne rodiklis. Non Phixion sukūrė visiškai naują savo muzikos formulę ir suformavo atskirą kultą, kuo gali pasigirti nedaugelis repo žvaigždžių, tokių kaip Company Flow ar Dilated Peoples. Šiuo atveju tai yra tikrasis rodiklis, apibūdinantis, kokio lygio yra šis keturių narių kolektyvas.

Savo diskografijos istoriją Non Phixion pradėjo nuo susikūrimo praėjus maždaud 6-iems mėnesiams. Pirmasis darbo "Fat Beats Records" studijoje rezultatas buvo dvigubas singlas, parduotas pasaulyje 10 000 kopijų tiražu, "Legacy"/"No Tommorow". Tai buvo tik pradžia sėkmingų įrašų potvynio. Keletą metų iš eilės įrašinėti singlai buvo gerai vertinami ne tik kritikų, bet ir repo klausytojų, kurių dėka grupė gali pasgirti pardavusi iš viso daugiau nei 100,000 savo 12-os colių diskų kopijų. Ir visa tai buvo pasiekta didžiąja dalimi savarankiškai. Stulbinanti pradžia jau su pirmuoju singlu išprovokavo atsirasti straipsnius tokiuose leidiniuose kaip "The Source", "Vibe" ir D. Britanijos "HHC". Grupės kūryba buvo tokia įvairi, kad net netilpo į Hip-Hop'o rėmus, ir todėl apie ją rašė "URB" ir "Rolling Stone". Toks dėmesys paskatino "Geffen Records" vadovus įtraukti grupę į savo narių sąrašus, tačiau iš to didelės naudos neturėjo nė viena pusė. Mat sunki hardcore pobūdžio grupės kūryba čia nepritapo, todėl ketvertas profesionalų nuolat turėjo ieškotis tinkamo nepriklausomo leiblo savo produkcijai tiekti. 1998-aisiais išleidę dvigubą singlą "I Shot Reagan"/"Refuse to Lose", Non Phixion nariai sudarė sutartį su "Matador Records" ir įrašė debiutinį albumą "The Future is Now", kurio, deja, išleisti nepavyko. Po dar vieno dvigubo singlo "Black Helicopter/They Got" pasirodymo, grupė netikėtai pasitraukė iš kompanijos ir ėmė bendradarbiauti su Necro ir jo leiblu "Psycho-Logical Records". Po dar keleto įrašų ir naujo gerbėjų antplūdžio, vietą repo kvartetui atrado "Warner Bros." ir "pakišo" po savo stogu. Prestižinė įrašų kompanija vėlgi nepasitarnavo Non Phixion'ams ir nuolat atidėliojo albumo išleidimą, kol pagaliau grupė 2002-ųjų pavasarį perėjo į nepriklausomą leiblą "Uncle Howie Records". 2002-ųjų balandžio 23-ą dieną išaušo naujas Non Phixion karjeros etapas, kai daugelis galėjo įsitikinti grupės išskirtinumu ir unikalumu. "The Future is Now" turinys parodė, kad vertėjo nekantriai laukti ir vėliau krapštyti pinigus šiam įrašui įsigyti. Legendiniai prodiuseriai DJ Premier, Pete Rock ir Large Professor užtikrino neprilygstamą muzikos kokybę, o tokie svečiai, kaip Beatnuts, MF Doom ir brutalusis Necro (Ill Bill'o brolis), pridėjo dar daugiau ugnies į ir taip jau įspūdingą Non Phixion laužą. Dar daugiau įvairovės šiam albumui atnešė gyvos muzikos atstovų įsikišimas. Christian'as Olde Wolbers'as ir Raymond'as Herrera iš roko grupės Fear Factory ir Deftones gitaristas Steph'as Carpenter'is padėjo "The Future Is Now" padaryti 60,000 kopijų tiražu pasaulyje parduotu repo albumu, nepaisant reklamos trūkumo ir radijo stočių dėmesio stygiaus.

Iš visų trijų grupės MC solidžiausiai atrodė Ill Bill, todėl netrukus buvo imta galvoti apie jo solo debiutą. "Uncle Howie Records" dar kartą pagelbėjo ir išleido reperio mixteipą "ILL BILL Is The Future" su keletu anksčiau įrašytų bet neišleistų kūrinių bei freestailų. Susidomėjimui augant, 2003-ųjų vasarą parduotuves pasiekė ir pirmasis grupės DVD pavadinimu "The DVD Is Now", kartu su kitų grupės narių solo projektais rinkinyje "Green CD". Dabar, 2004-ųjų gegužės 4-ąją, pasaulį išvysta pirmasis oficialus Ill Bill'o diskas “What’s Wrong With Bill?”, kurio prodiusavimo reikalais rūpinosi tik vienas žmogus - jo brolis Necro.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
22:05 - Delacorado
Gali būti. Net ir aš, žinant tą sistemą, ne kartą apsižioplinau Kažkada (rods, iki 2014 m.) LT Top30 limitas buvo netgi 20 sav. Tik stebina, jog iki šiol tas niekaip neatžymėta prie balsavimo sistemos taisyklių. Negerai. Reikės imt jautį už ragų
13:07 - einaras13
Manau žmonės tiesiog neatkreipia dėmesio į savaičių skaičių.
01:46 - Delacorado
Info balsuojantiems: pagal music'o sistemą dainos topuose figūruoja apibrėžtą laiką – ilgiausiai gali išbūti 12 sav. Tad jei prie dainos yra prierašas „Savaičių tope: 12“, nemeskite savo balsų veltui
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
16:37 - DjVaids
Mirė vakar DMX, žuvo Ina Marija Bartaitė…
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
18:47 - Delacorado
Goal & bullseye!
18:15 - einaras13
Spėju, kad žmogus geriausiai žino apie save. Taigi, Delacorado turėjo būti pirma. Aš berods buvau tik trečias, nors tokių smulkmenų neatsimenu
18:04 - Delacorado
P.S. Bet spėkit, kas ją pasilaikino pirmas... ar pirma
18:04 - Delacorado
Tegyvuoja vienybė: Greta Van Fleet – Heat Above turi 5 like'us (rekordas tarp visų 82-ių esamojo laiko Top40+iškritusių+siūlomų dainų), bet įdomiau tai, kad ją mėgsta būtent visi 5 aktyviausi music'o nariai (aišku, išsk. Sahją ).
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 150
  Iš viso užsiregistravę: 72906
  Naujausias narys: urp132
  Šiandien apsilankė: 59541
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook