Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ol' Dirty Bastard


Muzika


Veiklos pradžia: 1988
Veiklos pabaiga: 2004
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1968 m. Lapkričio 15 d.
Mirties data: 2004 m. Lapkričio 13 d.(Sulaukė 35 m.)


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Hip hop

Pridėti prie mėgstamiausių Rap

Pridėti prie mėgstamiausių Crunk


Informacija

 

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Ol' Dirty Bastard arba tiesiog ODB gimė 1968 m. lapkričio 15 d. Brukline, Niujorke, o užaugo Fort Green'e. Nuo mažens jis daug bendravo su savo pusbroliais Robert'u Diggs'u (RZA) ir Gary Grice'u (GZA). Visi trys jie beprotiškai mėgo repą ir filmus apie kung-fu, todėl sukūrė grupę Wu-Tang Clan, tapusią garsiausia pogrindine Hip-Hop'o grupe pasaulyje. Pirmą didelį karjeros žingsnį ODB žengė 1993-ių metų pabaigoje, kai Wu-Tang Clan išleido debiutinį albumą "Enter the Wu-Tang (36 Chambers)". Tai buvo vienas įtakingiausių ir reikšmingiausių repo albumų praėjusio dešimtmečio Hip-Hop'o istorijoje.

ODB gyvenimas niekada nebuvo ramus ir lengvas. Dar prieš albumo išleidimą jis buvo apkaltintas antrojo laipsnio užpuolimu, o 1994-aisiais metais jį patį užpuolė ir pašovė į pilvą kitas reperis. Laimei, sužeidimai nebuvo sunkūs ir ODB tęsė reperio karjerą, tačiau nuo šiol ne vien kaip grupės narys, bet ir kaip solo atlikėjas. Debiutinis jo albumas "Return to the 36 Chambers: The Dirty Version" pasirodė 1995-ais metais ir "pagimdė" du hitus - "Brooklyn Zoo" ir "Shimmy Shimmy Ya". Albumas tapo auksinis.

Sekantis Wu albumas "Wu-Tang Forever", pasirodęs 1997-ųjų vasarą, buvo labai sėkmingas, tačiau ODB netruko užklupti bėdos. Tų pačių metų lapkritį reperis buvo suimtas už tai, kad beveik metus nemokėjo alimentų buvusiai žmonai Icelene, su kuria sugyveno tris vaikus.

Reikalai ėmė taisytis 1998-ųjų vasarį, kai reperis atidarė drabužių liniją "My Dirty Wear" ir, kartu su kolega, išgelbėjo keturių metukų mergaitę, patekusią į automobilio avariją. Jau kitą dieną po pastarojo įvykio, ODB užantspaudavo savo skandalingą įvaizdį išsišokimu Grammy muzikinių apdovanojimų ceremonijos metu. Tais metais albumas "Wu-Tang Forever" buvo nominuotas metų repo albumo kategorijoje, tačiau apdovanojimą laimėjo Puff Daddy darbas. ODB, apsirengęs šviesiai raudonu kostiumu, užlipo ant scenos, perėmė mikrofoną ir pareiškė, kad jo grupė yra geresnė už Puff Daddy, nes Wu-Tang muzika skirta vaikams.

1998-ųjų linksmybės neprognozuojamam reperiui baigėsi balandžio mėnesį, kai jis buvo apkaltintas bandymu užpulti buvusią žmoną Icelene Jones, be to jis ir toliau nemokėjo alimentų, tačiau galiausiai, kalėjimo grėsmės akivaizdoje, jis sutiko su teismo sąlygomis. Liepos pabaigoje ODB vos nežuvo, kai du plėšikai įsiveržė į jo merginos namus Brukline, pavogė pinigų bei brangenybių ir pašovė patį Jones'ą. Kulka pataikė į nugarą, perėjo kiaurai visą kūną ir dar išeidama pervėrė ranką. Tačiau Jones'ui pasisekė, nes gyvybiniai organai nebuvo pažeisti. Kai tik medikai ligoninėje ištraukė kulką, ODB, nepaisydamas visų draudimų, paprasčiausiai išėjo iš patalpų ir grįžo namo.

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Praėjus vos savaitei po tragiško įvykio, ODB buvo suimtas už vagiliavimą parduotuvėje Virginia Beach'e. Jis bandė išeiti iš batų parduotuvės su 50 dolerių kainuojančiais sportiniais bateliais, nors už juos nemokėjo nė cento. Bėda po vieną nevaikšto ir netrukus reperio džipas SUV, stovėjęs šalia įrašų studijos Niujorke, buvo pavogtas.

Nepaisant visų nesėkmių, ODB ramiai sau planavo muzikinį turą ir dirbo įrašų studijoje su grupe D.R.U.G. (Dirty Rotten Underground Grimies). Tačiau jau rugsėjo mėnesį reperis atsidūrė už grotų Los Andžele. Kaip teigiama policijos ataskaitoje, atvykęs į Des'ree koncertą Vakarų Holivude, ODB atsisakė paklusti apsaugos darbuotojų nurodymams ir, būdamas girtutėlis, vos nenušovė kelių žmonių. Už tai reperis galėjo kalėti tris metus, tačiau, išėjęs už užstatą, išvyko į muzikinį turą.

Būdamas Vokietijoje ODB taip pat neišvengė problemų. Jis buvo išmestas iš vieno Berlyno viešbučio už tai, kad balkone vaikščiojo visiškai nuogas. Jokie kaltinimai nebuvo pareikšti, tačiau didžiausi sunkumai dar buvo prieš akis. Gruodžio mėnesį ODB grįžo į Kaliforniją, kur vėl susidūrė su teisėsauga už pasikėsinimą neva nužudyti buvusią merginą bei vieno iš savo vaikų motiną (manoma, kad ODB iš viso turi 13 vaikų, o pirmą kartą tėvu jis tapo dar būdamas paauglys). ODB nepripažino kaltės dėl abiejų užpuolimų ir grįžo į Niujorką 1999-ųjų sausį. Sunku patikėti, kad reperis galėjo padaryti visus tuos nusikaltimus, juolab, kad vėliau jo kaltė nebuvo įrodyta.

Netrukus po grįžimo į Niujorką, ODB buvo sulaikytas už eismo taisyklių pažeidimą. Pasak pareigūnų, jis nesutiko klausyti nurodymų ir, išsitraukęs ginklą, pradėjo šaudyti į policininkus. Nors reperis buvo apkaltintas pasikėsinimu žmogžudyste, pareigūnai nepateikė teismui nei ginklo, nei gilzių, nei kitų svarių nusikaltimo įrodymų, o abejones dar padidino skirtingi liudininkų parodymai. Vasario mėnesį teismo pripažintas nekaltu, ODB padavė į teismą jį sulaikiusius pareigūnus.

Nuo nelemtojo įvykio praėjo vos pora savaičių, o ODB vėl pateko policijos nemalonėn, tik šįkart jau Kalifornijoje. Reperis buvo sulaikytas už stovėjimo aikštelės taisyklių pažeidimą, negana to, policija išsiaiškino, kad ODB neturėjo vairuotojo teisių ir vilkėjo neperšaunamą liemenę be leidimo.

Ol' Dirty Bastard. [artists.iuma.com nuotr.]
Ol' Dirty Bastard. [artists.iuma.com nuotr.]
Sekantis susidūrimas su kelių policija įvyko vėl Niujorke, kai ODB džipas SUV buvo sustabdytas už važiavimą be numerių. Be to, pareigūnai viduje rado nedidelį kiekį kokaino. Dar po penkių dienų ODB gavo dar vieną baudą už važiavimą be numerių bei už vairavimą su nebegaliojančiomis teisėmis. Visgi tų metų balandžio mėnesį ODB sulaukė ir gerų žinių iš Kalifornijos, kur teismas nusprendė, kad dėl įrodymų trūkumo jam buvo panaikinti kaltinimai pasikėsinimu žmogžudyste. Beje, reperio vienu advokatų tapo liūdnai pagarsėjusio sportininko O.J. Simpson'o buvęs advokatas Robert'as Shapiro.

1999-ųjų liepos pabaigoje ODB vėl atsidūrė už grotų Kalifornijoje už tai, kad nesumokėjo visos išpirkos ankstesnėje byloje. Pagaliau jis buvo paleistas po to, kai sumokėjo likusią dalį, tačiau prabėgo vos kelios dienos ir ODB buvo sulaikytas jau Niujorke už važiavimą degant raudonai šviesai. Jones'as vis dar turėjo negaliojančias teises, o pareigūnai jo mašinoje rado ne tik marihuanos, bet ir 20 buteliukų kokaino. Sumokėjęs išpirką, Jones'as turėjo vyktį į Los Andželą ir ten išklausyti teismo sprendimą dėl nelegalaus neperšaunamos liemenės nešiojimo, tačiau to jis nepadarė ir atsidūrė kalėjimo grėsmės akivaizdoje. Todėl rugpjūčio viduryje ODB užsirašė į reabilitacijos centrą Niujorke tikėdamasis, kad taip išvengs teismo bausmės, tačiau jam teko persikelti į tokios pačios paskirties centrą Kalifornijoje.

Nors spauda pastoviai mirgėjo pranešimais apie ODB sulaikymus tai Rytų, tai Vakarų Pakrantėje, kažkokiu mistiniu būdu jis sugebėjo įrašyti antrą solo albumą "Nigga Please", kurį prodiusavo RZA, Neptunes ir dar keli žmonės. Išleistas 1999-ųjų rugsėjį, albumas debiutavo 10-oje Billboard Top 200 vietoje ir uždirbo vieną hitą "Got Your Money", įrašytą su Kelis. Lapkričio mėnesį ODB sulaukė dar daugiau gerų žinių iš Kalifornijos: dviejose bylose teismas nusprendė už bausmę skirti reperiui vienerius metus gydymosi nuo priklausomybės narkotikams su trijų metų bandomuoju laikotarpiu.

Nepaisant tokio palankaus sprendimo, ODB nenusiramino ir 2000-ųjų sausį sukėlė sąmyšį teismo salėje Niujorke, kai buvo nagrinėjami kaltinimai narkotikų laikymu. Pasak liudininkų, Jones'as visiškai ignoravo pirmininkaujantį teisėją, o apygardos prokurorę išvadino nešvankiais žodžiais. Vėliau Jones'as buvo išmestas iš reabilitacijos centro už girtuokliavimą ir grįžo į kalėjimą Kalifornijoje. Tačiau, kadangi ODB turėjo rimtų problemų su narkotikais, vietoje kalėjimo jam vėl buvo paskirtas šešių mėnesių gydymasis reabilitacijos centre.

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.]
Nors Jones'as tiek kartų išvengė kalėjimo ir turėjo visas galimybes pasitaisyti, jis nieko nekeitė ir toliau darė, ką norėjo. 2000-ųjų spalį jis pabėgo iš reabilitacijos centro, likus vos dviems mėnesiams iki gydymo pabaigos, ir tapo bėgliu nuo teisėsaugos. Jam pavyko slapčia įrašyti keletą kūrinių naujajam Wu-Tang albumui "The W", tačiau didžioji dalis jų nepateko į albumą dėl pernelyg atvirų tekstų. ODB netgi surengė pasirodymą Niujorke, stebint keliems šimtams pakvaišusių fanų ir už durų laukiant dešimtims policijos pareigūnų. Tačiau šiems nepavyko suimti pabėgėlio ir ODB dar keletą dienų praleido slapstydamasis. Policiją jį suėmė per atsitiktinumą Filadelfijoje, šalia restorano McDonald's, kur reperis dalino autografus miniai gerbėjų.

ODB stojo prieš Niujorko teismą ne tik už narkotikų laikymą, bet ir už įvairius eismo taisyklių pažeidimus. Galutinį sprendimą teismas paskelbė 2001-ųjų balandį, kai, patariamas advokatų, ODB pripažino savo kaltę narkotikų laikymo byloje, taip išvengdamas nuobaudų už kitus prasižengimus. Jones'as gavo minimalią bausmę - 2-4 metus kalėjimo.

Nors ODB didžiąją laiko dalį praleido pažeidinėdamas įstatymus ir tampydamasis po teismus, o ne įrašinėdamas albumus, "Elektra Records" 2001-ųjų pabaigoje išleido best-of tipo rinkinį "The Dirty Story: The Best of Ol' Dirty Bastard", o 2002-ųjų pradžioje dalis slaptai įrašytos ODB medžiagos atsidūrė "D-3 Records" išleistame rinkinyje "The Trials and Tribulations of Russell Jones".

Atlikęs bausmę vos per du metus, ODB nusprendė tęsti reperio karjerą ir 2003-ųjų gegužę pasirašė kontraktą su "Roc-A-Fella Records". Tačiau, neilgai trukus, jis pasitraukė iš kompanijos ir persikėlė į Floridoje įsikūrusį "Slip-N-Slide" leiblą. Pasak jo vadovo Ted'o Lucas'o, ODB buvo pradėjęs įrašinėti sekantį solo albumą, kuriame turėjo būti bendri kūriniai su Macy Gray, Ghostface Killah, Method Man, Buddha Monk ir kitais atlikėjais. Be to Jones'as planavo išleisti DVD, parašyti knygą ir net suvaidinti kokiame nors filme.

Tačiau visus planus sužlugdė netikėta reperio mirtis 2004-ųjų lapkričio 13-ą dieną - likus vos porai dienų iki 36-ojo gimtadienio. Jones'as turėjo problemų su širdimi ir mirė dėl sveikatos problemų. R.I.P. - Ilsėkis Ramybėje Russell'ai Jones'ai.
Esamas tekstas

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.] Ol' Dirty Bastard arba tiesiog ODB gimė 1968 m. lapkričio 15 d. Brukline, Niujorke, o užaugo Fort Green'e. Nuo mažens jis daug bendravo su savo pusbroliais Robert'u Diggs'u (RZA) ir Gary Grice'u (GZA). Visi trys jie beprotiškai mėgo repą ir filmus apie kung-fu, todėl sukūrė grupę Wu-Tang Clan, tapusią garsiausia pogrindine Hip-Hop'o grupe pasaulyje. Pirmą didelį karjeros žingsnį ODB žengė 1993-ių metų pabaigoje, kai Wu-Tang Clan išleido debiutinį albumą "Enter the Wu-Tang (36 Chambers)". Tai buvo vienas įtakingiausių ir reikšmingiausių repo albumų praėjusio dešimtmečio Hip-Hop'o istorijoje.

ODB gyvenimas niekada nebuvo ramus ir lengvas. Dar prieš albumo išleidimą jis buvo apkaltintas antrojo laipsnio užpuolimu, o 1994-aisiais metais jį patį užpuolė ir pašovė į pilvą kitas reperis. Laimei, sužeidimai nebuvo sunkūs ir ODB tęsė reperio karjerą, tačiau nuo šiol ne vien kaip grupės narys, bet ir kaip solo atlikėjas. Debiutinis jo albumas "Return to the 36 Chambers: The Dirty Version" pasirodė 1995-ais metais ir "pagimdė" du hitus - "Brooklyn Zoo" ir "Shimmy Shimmy Ya". Albumas tapo auksinis.

Sekantis Wu albumas "Wu-Tang Forever", pasirodęs 1997-ųjų vasarą, buvo labai sėkmingas, tačiau ODB netruko užklupti bėdos. Tų pačių metų lapkritį reperis buvo suimtas už tai, kad beveik metus nemokėjo alimentų buvusiai žmonai Icelene, su kuria sugyveno tris vaikus.

Reikalai ėmė taisytis 1998-ųjų vasarį, kai reperis atidarė drabužių liniją "My Dirty Wear" ir, kartu su kolega, išgelbėjo keturių metukų mergaitę, patekusią į automobilio avariją. Jau kitą dieną po pastarojo įvykio, ODB užantspaudavo savo skandalingą įvaizdį išsišokimu Grammy muzikinių apdovanojimų ceremonijos metu. Tais metais albumas "Wu-Tang Forever" buvo nominuotas metų repo albumo kategorijoje, tačiau apdovanojimą laimėjo Puff Daddy darbas. ODB, apsirengęs šviesiai raudonu kostiumu, užlipo ant scenos, perėmė mikrofoną ir pareiškė, kad jo grupė yra geresnė už Puff Daddy, nes Wu-Tang muzika skirta vaikams.

1998-ųjų linksmybės neprognozuojamam reperiui baigėsi balandžio mėnesį, kai jis buvo apkaltintas bandymu užpulti buvusią žmoną Icelene Jones, be to jis ir toliau nemokėjo alimentų, tačiau galiausiai, kalėjimo grėsmės akivaizdoje, jis sutiko su teismo sąlygomis. Liepos pabaigoje ODB vos nežuvo, kai du plėšikai įsiveržė į jo merginos namus Brukline, pavogė pinigų bei brangenybių ir pašovė patį Jones'ą. Kulka pataikė į nugarą, perėjo kiaurai visą kūną ir dar išeidama pervėrė ranką. Tačiau Jones'ui pasisekė, nes gyvybiniai organai nebuvo pažeisti. Kai tik medikai ligoninėje ištraukė kulką, ODB, nepaisydamas visų draudimų, paprasčiausiai išėjo iš patalpų ir grįžo namo.

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.] Praėjus vos savaitei po tragiško įvykio, ODB buvo suimtas už vagiliavimą parduotuvėje Virginia Beach'e. Jis bandė išeiti iš batų parduotuvės su 50 dolerių kainuojančiais sportiniais bateliais, nors už juos nemokėjo nė cento. Bėda po vieną nevaikšto ir netrukus reperio džipas SUV, stovėjęs šalia įrašų studijos Niujorke, buvo pavogtas.

Nepaisant visų nesėkmių, ODB ramiai sau planavo muzikinį turą ir dirbo įrašų studijoje su grupe D.R.U.G. (Dirty Rotten Underground Grimies). Tačiau jau rugsėjo mėnesį reperis atsidūrė už grotų Los Andžele. Kaip teigiama policijos ataskaitoje, atvykęs į Des'ree koncertą Vakarų Holivude, ODB atsisakė paklusti apsaugos darbuotojų nurodymams ir, būdamas girtutėlis, vos nenušovė kelių žmonių. Už tai reperis galėjo kalėti tris metus, tačiau, išėjęs už užstatą, išvyko į muzikinį turą.

Būdamas Vokietijoje ODB taip pat neišvengė problemų. Jis buvo išmestas iš vieno Berlyno viešbučio už tai, kad balkone vaikščiojo visiškai nuogas. Jokie kaltinimai nebuvo pareikšti, tačiau didžiausi sunkumai dar buvo prieš akis. Gruodžio mėnesį ODB grįžo į Kaliforniją, kur vėl susidūrė su teisėsauga už pasikėsinimą neva nužudyti buvusią merginą bei vieno iš savo vaikų motiną (manoma, kad ODB iš viso turi 13 vaikų, o pirmą kartą tėvu jis tapo dar būdamas paauglys). ODB nepripažino kaltės dėl abiejų užpuolimų ir grįžo į Niujorką 1999-ųjų sausį. Sunku patikėti, kad reperis galėjo padaryti visus tuos nusikaltimus, juolab, kad vėliau jo kaltė nebuvo įrodyta.

Netrukus po grįžimo į Niujorką, ODB buvo sulaikytas už eismo taisyklių pažeidimą. Pasak pareigūnų, jis nesutiko klausyti nurodymų ir, išsitraukęs ginklą, pradėjo šaudyti į policininkus. Nors reperis buvo apkaltintas pasikėsinimu žmogžudyste, pareigūnai nepateikė teismui nei ginklo, nei gilzių, nei kitų svarių nusikaltimo įrodymų, o abejones dar padidino skirtingi liudininkų parodymai. Vasario mėnesį teismo pripažintas nekaltu, ODB padavė į teismą jį sulaikiusius pareigūnus.

Nuo nelemtojo įvykio praėjo vos pora savaičių, o ODB vėl pateko policijos nemalonėn, tik šįkart jau Kalifornijoje. Reperis buvo sulaikytas už stovėjimo aikštelės taisyklių pažeidimą, negana to, policija išsiaiškino, kad ODB neturėjo vairuotojo teisių ir vilkėjo neperšaunamą liemenę be leidimo.

Ol' Dirty Bastard. [artists.iuma.com nuotr.] Sekantis susidūrimas su kelių policija įvyko vėl Niujorke, kai ODB džipas SUV buvo sustabdytas už važiavimą be numerių. Be to, pareigūnai viduje rado nedidelį kiekį kokaino. Dar po penkių dienų ODB gavo dar vieną baudą už važiavimą be numerių bei už vairavimą su nebegaliojančiomis teisėmis. Visgi tų metų balandžio mėnesį ODB sulaukė ir gerų žinių iš Kalifornijos, kur teismas nusprendė, kad dėl įrodymų trūkumo jam buvo panaikinti kaltinimai pasikėsinimu žmogžudyste. Beje, reperio vienu advokatų tapo liūdnai pagarsėjusio sportininko O.J. Simpson'o buvęs advokatas Robert'as Shapiro.

1999-ųjų liepos pabaigoje ODB vėl atsidūrė už grotų Kalifornijoje už tai, kad nesumokėjo visos išpirkos ankstesnėje byloje. Pagaliau jis buvo paleistas po to, kai sumokėjo likusią dalį, tačiau prabėgo vos kelios dienos ir ODB buvo sulaikytas jau Niujorke už važiavimą degant raudonai šviesai. Jones'as vis dar turėjo negaliojančias teises, o pareigūnai jo mašinoje rado ne tik marihuanos, bet ir 20 buteliukų kokaino. Sumokėjęs išpirką, Jones'as turėjo vyktį į Los Andželą ir ten išklausyti teismo sprendimą dėl nelegalaus neperšaunamos liemenės nešiojimo, tačiau to jis nepadarė ir atsidūrė kalėjimo grėsmės akivaizdoje. Todėl rugpjūčio viduryje ODB užsirašė į reabilitacijos centrą Niujorke tikėdamasis, kad taip išvengs teismo bausmės, tačiau jam teko persikelti į tokios pačios paskirties centrą Kalifornijoje.

Nors spauda pastoviai mirgėjo pranešimais apie ODB sulaikymus tai Rytų, tai Vakarų Pakrantėje, kažkokiu mistiniu būdu jis sugebėjo įrašyti antrą solo albumą "Nigga Please", kurį prodiusavo RZA, Neptunes ir dar keli žmonės. Išleistas 1999-ųjų rugsėjį, albumas debiutavo 10-oje Billboard Top 200 vietoje ir uždirbo vieną hitą "Got Your Money", įrašytą su Kelis. Lapkričio mėnesį ODB sulaukė dar daugiau gerų žinių iš Kalifornijos: dviejose bylose teismas nusprendė už bausmę skirti reperiui vienerius metus gydymosi nuo priklausomybės narkotikams su trijų metų bandomuoju laikotarpiu.

Nepaisant tokio palankaus sprendimo, ODB nenusiramino ir 2000-ųjų sausį sukėlė sąmyšį teismo salėje Niujorke, kai buvo nagrinėjami kaltinimai narkotikų laikymu. Pasak liudininkų, Jones'as visiškai ignoravo pirmininkaujantį teisėją, o apygardos prokurorę išvadino nešvankiais žodžiais. Vėliau Jones'as buvo išmestas iš reabilitacijos centro už girtuokliavimą ir grįžo į kalėjimą Kalifornijoje. Tačiau, kadangi ODB turėjo rimtų problemų su narkotikais, vietoje kalėjimo jam vėl buvo paskirtas šešių mėnesių gydymasis reabilitacijos centre.

Ol' Dirty Bastard. [mtv.com nuotr.] Nors Jones'as tiek kartų išvengė kalėjimo ir turėjo visas galimybes pasitaisyti, jis nieko nekeitė ir toliau darė, ką norėjo. 2000-ųjų spalį jis pabėgo iš reabilitacijos centro, likus vos dviems mėnesiams iki gydymo pabaigos, ir tapo bėgliu nuo teisėsaugos. Jam pavyko slapčia įrašyti keletą kūrinių naujajam Wu-Tang albumui "The W", tačiau didžioji dalis jų nepateko į albumą dėl pernelyg atvirų tekstų. ODB netgi surengė pasirodymą Niujorke, stebint keliems šimtams pakvaišusių fanų ir už durų laukiant dešimtims policijos pareigūnų. Tačiau šiems nepavyko suimti pabėgėlio ir ODB dar keletą dienų praleido slapstydamasis. Policiją jį suėmė per atsitiktinumą Filadelfijoje, šalia restorano McDonald's, kur reperis dalino autografus miniai gerbėjų.

ODB stojo prieš Niujorko teismą ne tik už narkotikų laikymą, bet ir už įvairius eismo taisyklių pažeidimus. Galutinį sprendimą teismas paskelbė 2001-ųjų balandį, kai, patariamas advokatų, ODB pripažino savo kaltę narkotikų laikymo byloje, taip išvengdamas nuobaudų už kitus prasižengimus. Jones'as gavo minimalią bausmę - 2-4 metus kalėjimo.

Nors ODB didžiąją laiko dalį praleido pažeidinėdamas įstatymus ir tampydamasis po teismus, o ne įrašinėdamas albumus, "Elektra Records" 2001-ųjų pabaigoje išleido best-of tipo rinkinį "The Dirty Story: The Best of Ol' Dirty Bastard", o 2002-ųjų pradžioje dalis slaptai įrašytos ODB medžiagos atsidūrė "D-3 Records" išleistame rinkinyje "The Trials and Tribulations of Russell Jones".

Atlikęs bausmę vos per du metus, ODB nusprendė tęsti reperio karjerą ir 2003-ųjų gegužę pasirašė kontraktą su "Roc-A-Fella Records". Tačiau, neilgai trukus, jis pasitraukė iš kompanijos ir persikėlė į Floridoje įsikūrusį "Slip-N-Slide" leiblą. Pasak jo vadovo Ted'o Lucas'o, ODB buvo pradėjęs įrašinėti sekantį solo albumą, kuriame turėjo būti bendri kūriniai su Macy Gray, Ghostface Killah, Method Man, Buddha Monk ir kitais atlikėjais. Be to Jones'as planavo išleisti DVD, parašyti knygą ir net suvaidinti kokiame nors filme.

Tačiau visus planus sužlugdė netikėta reperio mirtis 2004-ųjų lapkričio 13-ą dieną - likus vos porai dienų iki 36-ojo gimtadienio. Jones'as turėjo problemų su širdimi ir mirė dėl sveikatos problemų. R.I.P. - Ilsėkis Ramybėje Russell'ai Jones'ai.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Brooklyn Zoo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shimmy Shimmy Ya

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hippa to da Hoppa

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Damage (su Genius)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Snakes (su Buddah Monk)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Proteck Ya Neck II in the Zoo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Harlem World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Ya Feelin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Duel of the Iron Mic (+ Inspectah Deck, GZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Brooklyn Zoo II (Tiger Crane)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Osirus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stomp

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Got Your Money (+ Kelis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't You Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Got Your Money (+ Kelis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rollin' Wit You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fantasy (Bad Boy Remix) (+ Mariah Carey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nigga Please

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Mamba (+ RZA, Masta Killa)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say No

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Raw Hide (+ Method Man)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirt Dog

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here Comes The Judge (su Buddha Monk)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pop Shots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want Pussy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dogged Out (su Big Syke) (+ Too Short)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty & Grimey (su N.O.R.E. & Saigon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Down South

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Highjack

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

C'mon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck Y'all

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stomp (+ RZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wanna Bees (su Pleaz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Can Make It Happen Like Dirt?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goin' Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire [Dirty Dirty Alternative Mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Recognize

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Dancin' (+ Method Man)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fantasy (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Stomp Part II (+ RZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fort Green Projects (su Free Murder, Shacrone) (+ RZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Morning Heartache (su Lil' Mo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Stop Ma (Out Of Control)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pop Shots (Remix) (su Lil' Fame)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If Ya'll Want War

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cute Devils

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live On The Air Pt. 1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby C'mon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drunk Game (Sweet Sugar Pie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Coochie (+ Ludacris, The Black Keys)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Of The Time (+ Ludacris, J. Cardim)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Toxic (su Tiggers) (+ Mark Ronson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Soul (+ Masta Killa)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Caught Up (su Mack 10/Royal Flush)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Dirty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Waitress #13

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Run

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Work For Me (+ Young Chris)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Hurt Me Dirty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Got Love For You (su J-Love ir Meyhem Lauren)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pop Shots [Clinton Sparks Remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can't Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All In Together Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Caked Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty & Stinkin' (remix) (su Insane Clown Posse)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Back

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live On The Air Pt. 3 (+ RZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

ODB, Don't Go Breaking My Heart (+ Macy Gray)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stand Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Interlude (Message to the Other Side – Osiris Part 1)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro (Message to the Other Side – Osiris Part 1)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Reunited

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gettin' High (su 12 O'Clock, La The Darkman, Shorty Shit Stain)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lintballz (su 12 O'Clock, Prodigal Sunn, Hell Razah, Popa Chief & Buddha Monk)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Anybody (remix) (su C-Murder) (+ E-40)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Destiny (su Lesk One)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live On The Air Pt. 2 (+ Method Man)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cracker Jack

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Operator (Remix) (su Clipse) (+ Pharrell Williams)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

High In The Clouds

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rahzel Skit 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Danger Zone (+ Joe Budden)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Free With Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot Sauce (su Timbo King)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cold Blooded

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back In The Air (+ Ghostface Killah)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Morning Heartache

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cuttin' Headz

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Taking A Shit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rahzel Skit 1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Anybody (su C-Murder) (+ E-40)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Shot, Two Shot (su Thirstin Howl The 3rd)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't Want to Fuck With Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Skrilla (+ RZA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Zoo Two

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Recognize (su Chris Rock)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty & Stinkin' (su Insane Clown Posse)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go Go Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lift Ya Skirt (+ Missy Elliott)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intoxicated (+ Raekwon, Method Man, Macy Gray)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pussy Keep Calling

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Coast

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Child Seek Em (su Pleaz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wanna Fuck (su Royal flush)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bam Bam

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (8)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 25 d. 19:28:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
R.I.P. ODB

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
fuxsa
2006 m. gruodžio 27 d. 23:24:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb zjbs grupe man patinka...yra geru gabalu ...nors as ir merga ..bet lb patinka tox repas

____________________
rytas ateis...kaip ateina mirtis isdidi...
Atsakyti
Mysterio
2005 m. gruodžio 13 d. 15:13:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pagarba wtc amzhina....

____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
Atsakyti
insane (Užblokuotas)
2005 m. rugpjūčio 9 d. 18:39:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Biankas ciulpk asile!
Respect Wu-Tang
R.I.P. Ol' Dirty Bastard

____________________
yeah, im crazy...but you know what? I dont give a fuck! {{Tupac Shakur}}
Atsakyti
biankas
2005 m. sausio 9 d. 10:43:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkokia sudas rudas grupe bjauruŠio komentaro autorius buvo įspėtas. Po 5 įspėjimų vartotojas bus užblokuotas.
Atsakyti
Artest
2004 m. gruodžio 19 d. 14:48:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau issilaikus WU be jo..
Dabar visi pagarbiai laukiam jo albumo "osir"

____________________
From the slums of Shaolin, Wu-Tang Clan strikes again: The RZA, the GZA, Ol Dirty Bastard, Inspectah Deck, Raekwon the Chef U-God, Ghost Face Killer and the Method Man
Atsakyti
tha_Ghost
2004 m. lapkričio 22 d. 20:48:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
krc wu gali boot batai kai ODB neber............. tas pats kaip su graveriais bowo kai grym reaperis numiro...............

Atsakyti
shadyjolka
2004 m. lapkričio 14 d. 19:09:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 104
  Iš viso užsiregistravę: 72787
  Naujausias narys: Tony
  Šiandien apsilankė: 64086
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook