Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Scarface


Muzika


Veiklos pradžia: 1986
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1970 m. Lapkričio 09 d.
Amžius: 49


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Southern hip hop
Pridėti prie mėgstamiausių Hip hop
Pridėti prie mėgstamiausių Rap

Informacija

 

Scarface. [MTV nuotr.]
Scarface. [MTV nuotr.]
Scarface nereikėjo daug laiko tam, kad taptų JAV pietinio regiono žymiausiu reperiu, kurio įtaka smarkiai išaugo, kai jis paliko garsųjį Geto Boys (Scarface, Bushwick Bill, Prince Johnny C, Willie D, Big Mike, DJ Ready Red, The Jukebox) kolektyvą iš Hiustono, ir 1991-aisiais pradėjo solo karjerą. Net jeigu jam niekada nepavyko įrašyti pasaulinio garso hitą, arba užkariauti Billboard'o chart'ą (nors beveik visi jo albumai pasiekė Top 20, o vienas netgi 1 vietą, tačiau nė vienas singlas nebuvo labai sėkmingas) praėjusiame dešimtmetyje, niekas negalėtų paneigti, kad Pietuose jo vardą žino visi. Šis žmogus iš esmės apibrėžė pietinį repo stilių nepaisant to, kad to stiliaus pavadinimas "Dirty South" tapo žinomas keliais metais vėliau. Scarface dėka, Pietuose iš tikrųjų gimė repas, jaunųjų MC banga prasidėjo nuo Hiustono, Niu Orleano ir Memfio, palaipsniui apimdama ir kitus miestus. Visur buvo kopijuojamas jo kietas, pilnas gatvių istorijų, atviras repo stilius. Be to, kad Scarface tapo Pietų gangsta repo pradininku, ilgą laiką jis buvo pavyzdys kitiems ir turėjo daug pasekėjų praėjusiame dešimtmetyje, tokių kaip Ice Cube, Dr. Dre, 2Pac ir Master P, kurie įrašinėjo bendrus kūrinius su buvusiu Geto Boys nariu. Nors Scarface įtaka tolesniam Pietų repo vystymuisi yra milžiniška, plataus pripažinimo jis visgi nesulaukė iki pat 2000-ųjų. Jo albumai buvo gana abejingi, be užsidegimo, o tekstai buvo per daug grubūs radijo eteriui. Visapusiškas atsidavimas savo prodiuseriui Mike Dean neleido reperiui siekti naujovių, nors jo muzikos skambesys buvo išskirtinis. Galbūt dėl to, kad Scarface niekada nepasiekė pasaulinės sėkmės, jo įtaka Pietuose niekada nemažėjo, gatvėse jis buvo dievas, o dabar yra repo veteranas, vis dar galintis nustebinti publiką. Prieš keletą metų tai pastebėjo ir garsusis "Def Jam Records" leiblas, kuris apdovanojo Scarface pelningu kontraktu, leidusiu jam išgarsėti platesne prasme ir sulaukti deramo atlygio, už pastarųjų metų darbų. Pagaliau Scarface sulaukė tinkamo pripažinimo šalyje su 2002-ųjų albumu "The Fix", kuris paskatinio jaunesnius repo gerbėjus pasidomėti jo istorija ir praeities pasiekimais. Netrukus "Rap-A-Lot Records", įrašų kompanija, kuriai anksčiau priklausė Scarface, perleido senuosius reperio hitus rinkinyje "Greatest Hits".

Anksčiau, nei Brad'as Jordan'as tapo žinomas kaip Scarface, jis buvo pasivadinęs Akshen vardu. Savo karjerą jis pradėjo devintojo dešimtmečio viduryje gimtajame Hiustono mieste kaip solo artistas. Jis turėjo kontraktą su James'o Smith'o įrašų kompanija "Rap-A-Lot Records", kurioje žengė pirmuosius karjeros žingsnius. Smith'as sumanė įkurti repo kolektyvą Geto Boys, kurio nariu pakvietė būti ir Akshen'ą devintojo dešimtmečio pabaigoje. Pirmą kartą savo talentą jis parodė 1990-aisiais išleistame antrajame grupės albume "Grip It! On That Other Level", vėliau tais pačiais metais perleistame pavadinimu "The Geto Boys". Albumas šokiravo daugelį klausytojų savo smurtiniu turiniu, vaizdingai ir be jokių užuolankų atskleidusiu Hiustono gatvių žiaurią tikrovę. Albume buvo kūrinys "Scarface", kuriame reperis apibūdino savo asmenybę, ir nuo šiol tapo žinomas būtent Scarface vardu. Po gana skandalingo debiuto, Geto Boys tapo žinoma grupe visoje šalyje ir buvo pasiruošusi išleisti antrą įspūdingą albumą "We Can't Be Stopped", kuris pasirodė 1991-aisiais. Albumo kūrinys “Minds Playing Tricks on Me“ vainikavo neribotą Akshen‘o talentą net ir juodžiausias gatvės istorijas perpasakoti be galo vaizdingai ir patraukliai. Nuo tų 1991-ųjų metų prasidėjo grupės narių solo projektai, tarp kurių buvo ir Scarface debiutinis albumas "Mr. Scarface Is Back", pasirodęs taip pat 1991-aisiais. Šis albumas išryškino, kas iš tiesų yra pats talentingiausias grupės narys, todėl jo sėkmė buvo didesnė, nei jo partnerių, Bushwick Bill ir Willie D.

Scarface. [Billboard nuotr.]
Scarface. [Billboard nuotr.]
Sekantis Scarface albumas "The World Is Yours", išleistas 1993-aisiais, pasiekė perkamiausių JAV albumų dešimtuką ir savo spindesiu netgi užgožė tai, kad Geto Boys kolektyvą paliko Willie D, ko pasekoje vėlesni grupės albumai niekada nebeprilygo "We Can't Be Stopped" sėkmei. Scarface išleido dar porą albumų: "The Diary" (1994), kuris pasiekė 2 vietą Billboard'o chart'e, ir "Untouchable (1997), kuris pasiekė pirmą vietą tame chart‘e. Sekantis jo žingsnis buvo 1998-ųjų metų dvigubas albumas "My Homies", užlipęs ant ketvirtojo laiptelio. Tai buvo prabangus albumas, perkrautas garsenybių, daugiausia Pietų repo žvaigždžių. Reperio kūrybinė pertrauka nuo šio taško tęsėsi iki 2000-ųjų, kai pasirodė turbūt asmeniškiausias ir labiausiai akcentuotas albumas per pastaruosius metus, "Last of a Dying Breed", pelnęs reperiui aukštesnių Hip-Hop'o bendruomenės sluoksnių susižavėjimą. Tai nulėmė, kad 2001-aisiais žurnalo "Vibe" muzikos apdovanojimuose jis buvo pripažinats metų lyriku. Tada jam ir buvo pasiūlytas daug žadantis kontraktas su "Def Jam Records". Leiblo vadovai panoro, kad Scarface įkurtų nuosavą įrašų kompaniją "Def Jam South", kuri būtų tarsi "Def Jam" atstovybė Pietuose. Scarface atidarė nuosavą leiblą ir pradėjo jo veiklą, pasirašydamas kontraktą su Ludacris, kuris netrukus tapo pasaulinio lygio žvaigžde per vieną naktį. 2002-aisiais buvo išleistas sėkmingiausias visų laikų Scarface albumas "The Fix", kurio žymiausi singlai buvo du: "Guess Who's Back?", kurį prodiusavo Kanye West ir padėjo įrašyti Jay-Z su Beanie Sigel, ir “On My Block“. "Rap-A-Lot Records" pratęsė Scarface spurtą ir išleido pirmąjį atlikėjo žymiausių hitų rikinį "Greatest Hits" 2002-aisiais. Jau kitais metais pasirodė dar vienas reperio albumas "Balls and My Word", kuriam taip pat pavyko pasiekti Billboard'o Top 20. Tam nemažai įtakos turėjo vienas kūrinys, pavadinimu "Bitch Nigga", kuris buvo skirtas tais metais visame pasaulyje išgarsėjusiam reperiui 50 Cent.
Esamas tekstas

Scarface. [MTV nuotr.] Scarface nereikėjo daug laiko tam, kad taptų JAV pietinio regiono žymiausiu reperiu, kurio įtaka smarkiai išaugo, kai jis paliko garsųjį Geto Boys (Scarface, Bushwick Bill, Prince Johnny C, Willie D, Big Mike, DJ Ready Red, The Jukebox) kolektyvą iš Hiustono, ir 1991-aisiais pradėjo solo karjerą. Net jeigu jam niekada nepavyko įrašyti pasaulinio garso hitą, arba užkariauti Billboard'o chart'ą (nors beveik visi jo albumai pasiekė Top 20, o vienas netgi 1 vietą, tačiau nė vienas singlas nebuvo labai sėkmingas) praėjusiame dešimtmetyje, niekas negalėtų paneigti, kad Pietuose jo vardą žino visi. Šis žmogus iš esmės apibrėžė pietinį repo stilių nepaisant to, kad to stiliaus pavadinimas "Dirty South" tapo žinomas keliais metais vėliau. Scarface dėka, Pietuose iš tikrųjų gimė repas, jaunųjų MC banga prasidėjo nuo Hiustono, Niu Orleano ir Memfio, palaipsniui apimdama ir kitus miestus. Visur buvo kopijuojamas jo kietas, pilnas gatvių istorijų, atviras repo stilius. Be to, kad Scarface tapo Pietų gangsta repo pradininku, ilgą laiką jis buvo pavyzdys kitiems ir turėjo daug pasekėjų praėjusiame dešimtmetyje, tokių kaip Ice Cube, Dr. Dre, 2Pac ir Master P, kurie įrašinėjo bendrus kūrinius su buvusiu Geto Boys nariu. Nors Scarface įtaka tolesniam Pietų repo vystymuisi yra milžiniška, plataus pripažinimo jis visgi nesulaukė iki pat 2000-ųjų. Jo albumai buvo gana abejingi, be užsidegimo, o tekstai buvo per daug grubūs radijo eteriui. Visapusiškas atsidavimas savo prodiuseriui Mike Dean neleido reperiui siekti naujovių, nors jo muzikos skambesys buvo išskirtinis. Galbūt dėl to, kad Scarface niekada nepasiekė pasaulinės sėkmės, jo įtaka Pietuose niekada nemažėjo, gatvėse jis buvo dievas, o dabar yra repo veteranas, vis dar galintis nustebinti publiką. Prieš keletą metų tai pastebėjo ir garsusis "Def Jam Records" leiblas, kuris apdovanojo Scarface pelningu kontraktu, leidusiu jam išgarsėti platesne prasme ir sulaukti deramo atlygio, už pastarųjų metų darbų. Pagaliau Scarface sulaukė tinkamo pripažinimo šalyje su 2002-ųjų albumu "The Fix", kuris paskatinio jaunesnius repo gerbėjus pasidomėti jo istorija ir praeities pasiekimais. Netrukus "Rap-A-Lot Records", įrašų kompanija, kuriai anksčiau priklausė Scarface, perleido senuosius reperio hitus rinkinyje "Greatest Hits".

Anksčiau, nei Brad'as Jordan'as tapo žinomas kaip Scarface, jis buvo pasivadinęs Akshen vardu. Savo karjerą jis pradėjo devintojo dešimtmečio viduryje gimtajame Hiustono mieste kaip solo artistas. Jis turėjo kontraktą su James'o Smith'o įrašų kompanija "Rap-A-Lot Records", kurioje žengė pirmuosius karjeros žingsnius. Smith'as sumanė įkurti repo kolektyvą Geto Boys, kurio nariu pakvietė būti ir Akshen'ą devintojo dešimtmečio pabaigoje. Pirmą kartą savo talentą jis parodė 1990-aisiais išleistame antrajame grupės albume "Grip It! On That Other Level", vėliau tais pačiais metais perleistame pavadinimu "The Geto Boys". Albumas šokiravo daugelį klausytojų savo smurtiniu turiniu, vaizdingai ir be jokių užuolankų atskleidusiu Hiustono gatvių žiaurią tikrovę. Albume buvo kūrinys "Scarface", kuriame reperis apibūdino savo asmenybę, ir nuo šiol tapo žinomas būtent Scarface vardu. Po gana skandalingo debiuto, Geto Boys tapo žinoma grupe visoje šalyje ir buvo pasiruošusi išleisti antrą įspūdingą albumą "We Can't Be Stopped", kuris pasirodė 1991-aisiais. Albumo kūrinys “Minds Playing Tricks on Me“ vainikavo neribotą Akshen‘o talentą net ir juodžiausias gatvės istorijas perpasakoti be galo vaizdingai ir patraukliai. Nuo tų 1991-ųjų metų prasidėjo grupės narių solo projektai, tarp kurių buvo ir Scarface debiutinis albumas "Mr. Scarface Is Back", pasirodęs taip pat 1991-aisiais. Šis albumas išryškino, kas iš tiesų yra pats talentingiausias grupės narys, todėl jo sėkmė buvo didesnė, nei jo partnerių, Bushwick Bill ir Willie D.

Scarface. [Billboard nuotr.] Sekantis Scarface albumas "The World Is Yours", išleistas 1993-aisiais, pasiekė perkamiausių JAV albumų dešimtuką ir savo spindesiu netgi užgožė tai, kad Geto Boys kolektyvą paliko Willie D, ko pasekoje vėlesni grupės albumai niekada nebeprilygo "We Can't Be Stopped" sėkmei. Scarface išleido dar porą albumų: "The Diary" (1994), kuris pasiekė 2 vietą Billboard'o chart'e, ir "Untouchable (1997), kuris pasiekė pirmą vietą tame chart‘e. Sekantis jo žingsnis buvo 1998-ųjų metų dvigubas albumas "My Homies", užlipęs ant ketvirtojo laiptelio. Tai buvo prabangus albumas, perkrautas garsenybių, daugiausia Pietų repo žvaigždžių. Reperio kūrybinė pertrauka nuo šio taško tęsėsi iki 2000-ųjų, kai pasirodė turbūt asmeniškiausias ir labiausiai akcentuotas albumas per pastaruosius metus, "Last of a Dying Breed", pelnęs reperiui aukštesnių Hip-Hop'o bendruomenės sluoksnių susižavėjimą. Tai nulėmė, kad 2001-aisiais žurnalo "Vibe" muzikos apdovanojimuose jis buvo pripažinats metų lyriku. Tada jam ir buvo pasiūlytas daug žadantis kontraktas su "Def Jam Records". Leiblo vadovai panoro, kad Scarface įkurtų nuosavą įrašų kompaniją "Def Jam South", kuri būtų tarsi "Def Jam" atstovybė Pietuose. Scarface atidarė nuosavą leiblą ir pradėjo jo veiklą, pasirašydamas kontraktą su Ludacris, kuris netrukus tapo pasaulinio lygio žvaigžde per vieną naktį. 2002-aisiais buvo išleistas sėkmingiausias visų laikų Scarface albumas "The Fix", kurio žymiausi singlai buvo du: "Guess Who's Back?", kurį prodiusavo Kanye West ir padėjo įrašyti Jay-Z su Beanie Sigel, ir “On My Block“. "Rap-A-Lot Records" pratęsė Scarface spurtą ir išleido pirmąjį atlikėjo žymiausių hitų rikinį "Greatest Hits" 2002-aisiais. Jau kitais metais pasirodė dar vienas reperio albumas "Balls and My Word", kuriam taip pat pavyko pasiekti Billboard'o Top 20. Tam nemažai įtakos turėjo vienas kūrinys, pavadinimu "Bitch Nigga", kuris buvo skirtas tais metais visame pasaulyje išgarsėjusiam reperiui 50 Cent.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Smile (su Johnny P.) (+ 2Pac)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hip Hop (+ Nas, DJ Premier, DJ Khaled)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girl You Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Life Changed (su Mitchelle’l) (+ T.I.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Iceman (+ Young Buck, 8Ball, Lloyd Banks)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck What Happens Tonight (+ DJ Khaled, Mavado, Ace Hood, Snoop Dogg, French Montana)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pimp

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Night Long (su F.L.A.J.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck You Too (+ Z-Ro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Scarface, Pt. 3: The Final Chapter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boy Meets Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hustler (su Hoodlumz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dog These Ho's (su E Rock & C Note)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On My Block

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Invincible

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

High Note

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Much (su Lil Flip, Criminal Manne ir MJG)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Club Bangaz (su Partners-N-Crime ir Juvenile)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In and Out (su Devin) (+ Too Short)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Untouchable

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Make Your Peace

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Still Here

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Overnight (su Do Or Die, Rock Roc & Snypaz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't Hear Me Doe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Twinkle Twinkle (su Trilltown Mafia)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Ain't, Pt. 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Girl Gone Bad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Voices

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Seen a Man Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fixed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For Real

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stuck at a Standstill

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Greed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rooted (su Papa Reu)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strictly for the Funk Lovers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Safe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Faith

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Are They

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crack

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Southside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mary II

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Krunch Time (su K.B.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Southern Nigga (su Mr. Lee, 8Ball & MJG, E-Rock, Lil' Keke ir Rell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Body Snatchers

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Conspiracy Theory

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Street Lights (su Yung Redd and Lil Ron)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Dogg Status

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2 Real (su Three-Two & F.L.A.J.) (+ UGK)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Comin' Agg

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Crazy (su Dolla Boy, Mike Jones ir Billy Cook)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

11-09-70

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep It Movin' (+ Avant)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Tears

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sellout

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

High Powered

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Testify (su Facemob & Hoodlumz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Never Liked Ya Ass (+ Raekwon, Fat Joe, DJ Kay Slay)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blessing in Disguise (+ Z-Ro, Rick Ross)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mac And Brad (+ Beanie Sigel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yacht Music (+ Nas, Marsha Ambrosius, Willie the Kid, DJ Drama)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Figadoh (+ Snoop Dogg, Benzino)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ghetto Dreams (+ John Legend, 2 Chainz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pillow Talkin' (+ Tech N9ne)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Run This (su Double O Seven)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Hot Seat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Face Off (+ Ghostface Killah, DJ Kay Slay)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rain (su Billy Cook) (+ Chamillionaire)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Daddy (+ Hussein Fatal)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's Really Good (su Young Hardy) (+ Benzino)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Betrayal (+ Gang Starr)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hustler's Story (su Big Gee) (+ Akon, The Notorious B.I.G.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Southside (Remix) (+ Ashanti, Lloyd)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do-Re-Mi (+ LL Cool J, Erick Sermon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What I Had to Do (+ NORE)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Surrender (+ Akon, Anthony Hamilton, Jadakiss, John Legend, Meek Mill, DJ Khaled)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hard (su J-Dawg) (+ Slim Thug)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Game (+ David Banner)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Time You Seen (su Stacy Barthe) (+ Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Next Generation (+ Wyclef Jean)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mom Praying (+ Beanie Sigel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Game Over (+ Dr. Dre, Ice Cube, Too Short)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Homies & Thugs (+ 2Pac, Master P.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Ass Got Took

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do What I Do (+ Nas, Rick Ross, Z-Ro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Between Us (+ Nas)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tryin' to Fuck Something (su Vicious)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

11-09-2000

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Emeritus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Geto (su Willie D & K.B.) (+ Ice Cube)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suicide Note

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Need a Favor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pimp Hard (su Z-Ro, Pimp C, Juvenile ir Petey Pablo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sunshine (su Lisa Crawford)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Money (su Tanya Herron)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

City Under Seige (su Facemob)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Soldier Story

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Dogg Status (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fuck Faces (su Tela & Devin) (+ Too Short)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

O.G. to Me (su Jayo Felony) (+ Daz Dillinger, Kurupt)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Snitch (su Beanie Sigel ir The Game)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hand of the Dead Body (+ Ice Cube)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On My Grind (+ Z-Ro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In My Blood (su Big Mike, DMG & Yukmouth)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dying With Your Boots On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

And Yo (+ Redman)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Platinum Starz (su Lil' Flip, Chamillionaire ir Bun B)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Homies & Thugs (The Remix) (+ 2Pac, Master P.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

'B' Word

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Problems (su Trae)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Balls and My Word

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Minute to Pray and a Second to Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What It Do (su Yukmouth, E-Rock ir Bun B)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

They Down With Us

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Problem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Warning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spend the Night (su Aries)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pass the Itchy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Fix

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diary of a Madman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Warriors (su Rag Tag)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

God (+ John Legend)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Still That Aggin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outro (Emeritus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Small Time (su Ghetto Twinz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Not A Game

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Smartz

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sleepin' in My Nikes (su Seagram)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Keep Me Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

He's Dead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heaven (su Kelly Price)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jesse James

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Corner (Remix) (Common su Scarface, Kanye West, the Last Poets ir Mos Def)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Wall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Watch Ya Step

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You (su Ceelo Green) (+ CeeLo Green)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Last of a Dying Breed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Now I Feel Ya

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Cold Blood

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Life (su Geto Boys)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Money and the Power

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Out Here (su Skip and Ghetto Slaves)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strapped

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Do You Believe In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do What You Do (su K.B. & B-Legit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Born Killer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Use Them Ho's (su Devin & K.B.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Steer (su Rush Davis)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Need You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boo Boo'n (su Devin)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rules 4 Real Niggas (su Hoodlumz)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forget About Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ya Money or Ya Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Real Nigga Blues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The White Sheet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Someday (+ Faith Evans)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mary Jane

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Owe Me (su Facemob)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unexpected

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Southside: Houston, Texas (su Devin & Tela)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Get Right

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Win, Lose or Draw (su Johnny P.,DMG & Lo-Ke)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gotta Get Paid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Out (+ Jay Z)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mr. Scarface

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Diary

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only Your Mother (su Tela) (+ Devin the Dude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Git Out My Face

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always (su Spaide R.I.P.P.E.R.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sorry for What?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Dead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Definition of Real (su Z-Ro ir Ice Cube)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goin' Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Recognize

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Snitch

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Can I Do? (su Kelly Price)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Murder by Reason of Insanity

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Menace Niggas Never Die (su Menace Clan & Cain)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Anything

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Black

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Me Roll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Street Shit (su Do or Die)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What's Goin' On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cocaine (su A-G-2-A-Ke)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro (Emeritus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Money Makes the World Go Round (+ Daz Dillinger)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

F*ck'n With Face

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bitch Nigga (su Dirt Bomb) (+ Bun B, Z-Ro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Minds Playing Tricks '94

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Deez Bitches (su Lil Ron, Devin the Dude ir Dolla Boy)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lettin' Em Know

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Gangsta Shit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man Cry (su Z-Ro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do What You Want (su Devin)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Redemption Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Look Me in My Eyes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

P. D. Roll'em

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Bad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

G's

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Ain't the One (su W.C.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gangsta (su Lil Keke ir Coota Bang)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guess Who's Back (+ Jay Z, Beanie Sigel)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ma Homiez

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dollar

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dope Man Pushin' (su Papa Reu)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Funky Lil Aggin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In My Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Untouchable
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Made
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Deeply Rooted
2015
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Diary
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The World Is Yours
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Mr. Scarface Is Back
1991
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
My Homies Part 2
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Emeritus
2008
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Balls and My Word
2003
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Fix
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Last of a Dying Breed
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
My Homies
1998
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 68
  Iš viso užsiregistravę: 72803
  Naujausias narys: uhpzngumyy
  Šiandien apsilankė: 19186
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook