Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Simon Webbe


Muzika


Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1978 m. Kovo 30 d.
Amžius: 40


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Ballad
Pridėti prie mėgstamiausių Pop
Pridėti prie mėgstamiausių R&B
Pridėti prie mėgstamiausių Soul

Informacija

 

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
2005-ųjų metų lapkričio 14-ąją dieną, dar neatvėsęs nuo debiutinio solo singlo „Lay Your Hands“ sėkmės, buvęs vaikinų grupės „Blue“ narys Simon‘as Webbe galiausiai kartu su įrašų kompanija „Innocent Records“ išleido ir debiutinį studijinį albumą „Sanctuary“.

Būdamas 26-erių, Simon‘as muzikos versle yra patyręs ir pasiekęs daugiau nei daugelis atlikėjų per visą gyvenimą. Kartu su grupe „Blue“ jis pasiekė fenomenalius įrašų pardavimo skaičius ne tik Didžiojoje Britanijoje, tačiau ir visame pasaulyje.“Blue“ turėjo neįtikėtiną pasisekimą: keturiolika numeris vienas hitų, 9,5 milijono parduotų albumų, 3.5 milijonų parduotų singlų..

Kaip solo atlikėjas Simon‘as debiutavo 2005-ųjų rugpjūtį, kai debiutinis jo singlas „Lay Your Hands“ debiutavo ant ketvirtojo Didžiosios Britanijos topo laiptelio ir dešimtuke išsilaikė net tris savaites, per kurias nuolat skambėjo radijo stočių eteryje. Po jo sekę naujas singlas „No Worries“ ir debiutinis solo albumas „Sanctuary“, Simon‘ą padarė vienu ir pirmaujančiu dainininkų bei dainų autorių Didžiojoje Britanijoje.

Tačiau, kaip Simon‘ui pavyko pasiekti tokias svaiginančias aukštumas?

Jis pats teigia, kad bene didžiausią postūmį į jo muzikinę gyvenimo kelionę jam davė patirtis bažnytinėje mokykloje. Tada dar berniuką Simon’ą mama į bažnyčią vesdavo keturis kartus per savaitę. Ten jis dainavo kartu su giesmes giedojusiu choru ir mokėsi melodijų bei harmonijos. Nieko stebėtino, kad sulaukęs aštuonerių jis pareiškė mamai, kad nori būti scenoje, sakydamas: „Man seksis, kad ir ką bedaryčiau!“. Aktyvus dramos mokyklos mokinys, Simon‘as dalyvavo daugybėje peržiūrų, bandydamas laimę kine, kur gavo kelis vaidmenis.

Webbe šeimos namuose nuolat skambėdavo muzika, taigi Simon‘as užaugo supamas muzikos tokių atlikėjų, kaip Bill‘as Withers‘as bei Bob‘as Marley. Kaip sako pats Simon‘as: „Aš užaugau klausydamasis muzikos, rašydamas dainas ir dainuodamas sau. Visuomet turėjau aistrą dainavimui ir dainų rašymui.“

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Visgi, pasiekęs paauglystės amžių, Simon‘as neabejotinai pirmąja savo meile laikė futbolą. Jo širdis degė noru tapti profesionaliu futbolininku ir jis kiekvieną laisvą sekundę jis praleisdavo treniruodamasis ir tobulindamas savo sugebėjimus. Būdamas 14-os, iš prigimties talentingas Simon‘as buvo priimtas į Port Vale “Meistriškumo mokyklą“. Baigus, jo sugebėjimus pastebėjo du galingi klubai – „Liverpool“ ir „Aston Villa“. Taip prasidėjo jo, kaip profesionalaus futbolininko karjera. Deja, 17-os metų sulaukęs jis vieno metu patyrė itin sunkią raiščių traumą, užkirtusią jam kelią į profesionalų futbolą.

Po traumos Simon‘as dar kartą įrodė, kad jo žodžiai apie savo sėkmę buvo tiesa. Negalėdamas tapti profesionaliu futbolininku, jis nutarė sėkmingai save išreikšti kitoje srityje. Taip jo dėmesys vėl nukrypo į pramogų verslą.

Simon‘as pradėjo dalyvauti įvairiose perklausose, kaip dainininkas bei reperis daugybėje grupių ir muzikinių projektų, o tuo pat metu kūrė dainas, kad galėtų jas panaudoti ateityje. 1998-aisiais, jam būnant 19-os, Simon‘ą pastebėjo vienas modelių ieškantis skautas ir padėjo jam sudalyvauti žurnalo „Pride“ „Metų veido“ rinkimuose. Gera Simon‘o išvaizda ir charakteringi bruožai padėjo jam nugalėti ir gauti modelio kontraktą.
Nors darbo pasiūlymai pasipylė iš visų pusių, peržengė net Mančesterio ribas ir jis žengė kelis žingsnius sėkmingos modelio karjeros link, Simon‘as vis dar troško būti dainininku ir atlikti šou scenoje. Vis dar nepaliaudamas lankytis įvairiose atrankose jis sutiko Duncan‘ą James‘ą, Lee Ryan‘ą ir Antony Costa – buvo sukurta grupė „Blue“ ir sėkmės ruletė pradėjo suktis.

2000-aisiais pasirašę sutartį su viena pirmaujančių Didžiosios Britanijos leidybinių firmų, „Innocent Records“, 2001-ųjų gegužę „Blue“ vaikinai išleido debiutinį savo singlą „All Rise“. Nuo to momento, kai ši daina pasiekė radijo stotis, tapo aišku, kad „Blue“ turi kažką ypatingo, tikrą X faktorių. Staiga mėgti pop muziką tapo normalu, nesvarbu, kokio amžiaus tu buvai. Kitais metais prasidėjo žaibiškas grupės kilimas į šlovę ir sėkmę – vaikinai tapo vienu sėkmingiausių naujų projektų Didžiosios Britanijos scenoje per keletą metų.

Buvimas „Blue“ suteikė Simon‘ui galimybę vystyti savo dainų kūrimo talentą ir įgyvendinti savo, kaip prodiuserio, idėjas. Jis buvo vienas pagrindinių tekstų kūrėjų, svariai prisidėjęs prie tokių hitų, kaip „All Rise“, „Fly By“ bei „One Love“. Faktiškai, Simon‘as parašė arba prisidėjo rašant šešias daugiamilijoniniais tiražais parduoto albumo „All Rise“ dainas, o dar daugiau prie kūrybos proceso prisidėjo dviejuose vėlesniuose studijiniuose darbuose – „One Love“ ir „Guilty“.

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon‘ui dainų rašymas – nuolat vykstantis procesas. Jis teigia: „Visuomet su savimi nešiojuosi diktofoną – jei gera idėja šautų į galvą, kai aš kelyje. Melodija ar geras tekstas gali tave pagauti bet kuriuo metu ir tu turi būti tam pasiruošęs!“

2005-aisiais Simon‘as pasirašė sutartį su kompanija „Innocent Records“, leidusia ir suteikusia jam galimybes pačiam auginti ir vystyti savo muzikines idėjas. Simon‘as dalyvavo kiekviename savo albumo kūrimo žingsnyje – nuo dainų rašymo iki prodiusavimo. „Aš turėjau labai aiškią idėją ir viziją, kaip norėčiau, kad albumas skambėtų. Manau, kad tai nustebino kiekvieną, įskaitant ir mano įrašų kompaniją!“

Debiutinis jo solo albumas „Sanctuary“ parodo naująjį Simon‘ą Webbe – minkštesnį, jausmingesnį dainininką su prasmingomis dainomis ir nuostabiomis melodijomis. Kiekviena iš gana įvairių dvylikos dainų idealiai demonstruoja švelnų Simon‘o vokalą, kuriame jaučiamas ir naujas, brandumo, atspalvis.

Kaip aiškina Simon‘as: „Aš nenorėjau sukurti Didžiosios Britanijos R&B įrašo. Juk yra Usher‘is ir Mario, kurie daro R&B ir daro tai labai, labai gerai. Nutariau nesukti tuo keliu, nes norėjau sukurti mano paties garsą. Visko esmė – melodija. Savo muziką pavadinčiau „miestiška liaudies“ stiliaus. Tai jausmingo vokalo, miestiškų ritmų ir akustinės gitaros derinys.“

Simon‘as net devynis mėnesius praleido prie debiutinio savo pasiūlymo gerbėjams, tarp kurių turėtų atsirasti ir pop, ir R&B, ir kantri muzikos stilių fanai. „Sanctuary“ yra užtikrinta dvylikos puikių pop dainų kolekcija, Simon‘ą padaranti vienu iš ryškiausių dabartinės scenos atlikėjų. Prasidėdamas milžinišku pirmuoju hitu „Lay Your Hands“, „užkabinančiu“ sekančiu singlu „No Worries“, albumas toliau keliauja nuo švelnių akustinių garsų dainoje „After All This Time“ iki jausmingos ir įkvepiančios „A Little High“, nuo kantri funk stiliaus „Unjustified“ iki veržlios ir nuostabios baladės „Free“, nekalbant jau apie iš atminties neišdildomą titulinės dainos „Sanctuary“ melodiją ar albumą užbaigiančią „Star“, įkvėptą Karibų salų bei jūros.

Prie to, kad kiekvienas kūrinys tiesiog įsirėžia į širdį, nemažai prisidėjo tai, jog Simon‘as prisidėjo prie kiekvienos dainos kūrybos. Kaip jis pats teigia, albumas aprėpia daug kūrybinių temų. „No Worries“ yra apie gyvenimą keičiančių sprendimų priėmimą ir artėjimą prie idealaus gyvenimo, kurio visi siekiame. „After All This Time“ – apie stiprią moterį, kuri rūpinasi namais, tačiau turinčią vyrą, laikantį save 17-mečiu, nors jau yra pasiekęs 60. Jie yra pora, kuri perėjo per šiltą ir šaltą bet vėl yra kartu, po viso to laiko. „A Little High“ pasakoja apie santuoką, kuri išsikvepia. Tai kūrinys apie tai, kaip svarbu yra iš naujo atrasti tai, dėl ko tu žmogų įsimylėjai ir sugebėjimą tą stebuklą vėl susigrąžinti.“

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.]
Simon‘as prideda: „Singlą „Lay Your Hands“ įrašyti įkvėpė Bill‘o Withers‘o daina „Grandma’s Hands“. Man labai patinka dainos sentimentalumas. „Lay Your Hands“ pasakoja apie gyvenimą iš esmės, apie buvimą žmogumi ir pagalbos prašymą. Kai kas nors tave apkabina, ar tiesiog ištiesia tau rankas, iškart pasijunti geriau.“

Visgi, nepaisant įrašyto tokio nuoširdaus albumo, Simon‘as nebijo pripažinti, kad jį kiek gąsdina perėjimas prie solo karjeros po penkių metų, scenoje praleistų su geriausiais draugais. „Aš pripratau ant scenos ir studijoje matyti dar tris veidus. Viskas dabar sukasi apie mane ir tik dėl savo klaidų galiu sužlugti. Tai mane tikrai jaudina. Kartu tai ir įdomus atsakomybės pojūtis.“

Be sėkmingos muzikinės karjeros, Simon‘as daug laiko skiria, stendamasis išnaudoti savo, kaip aktoriaus, talentą. Jis jau nusifilmavo dviejuose filmuose, kurių pasirodymas numatytas 2006-aisiais. Filme „The Truth About Love“, Simon‘as vaidina kartu su Jennifer Love Hewitt – ironiška, bet filme jo personažas – futbolininkas. Kitas filmas – „Rolling With The Nines“ – pogrindinio pasaulio drama, kurioje jį galima pamatyti si Jason‘u Statham‘u, Vas‘u Blackwood‘u ir Billy Murray.

Be muzikos, Simon‘as savo meilę skiria ir aštuonių metu dukrelei. Jis sako: „Būti tėvu yra milžiniška atsakomybė ir ją aš priimu labai rimtai. Viskas, ką aš darau, darau dėl savo dukters ir ji tai žino.“

Simon‘as taip pat turi savo modelių agentūrą, „Industry People“, veikiančią Mančesteryje, o taip pat režisavimo kompaniją „UK Team“, padedančią atsiskleisti jauniems Didžiosios Britanijos talentams.
Esamas tekstas

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.] 2005-ųjų metų lapkričio 14-ąją dieną, dar neatvėsęs nuo debiutinio solo singlo „Lay Your Hands“ sėkmės, buvęs vaikinų grupės „Blue“ narys Simon‘as Webbe galiausiai kartu su įrašų kompanija „Innocent Records“ išleido ir debiutinį studijinį albumą „Sanctuary“.

Būdamas 26-erių, Simon‘as muzikos versle yra patyręs ir pasiekęs daugiau nei daugelis atlikėjų per visą gyvenimą. Kartu su grupe „Blue“ jis pasiekė fenomenalius įrašų pardavimo skaičius ne tik Didžiojoje Britanijoje, tačiau ir visame pasaulyje.“Blue“ turėjo neįtikėtiną pasisekimą: keturiolika numeris vienas hitų, 9,5 milijono parduotų albumų, 3.5 milijonų parduotų singlų..

Kaip solo atlikėjas Simon‘as debiutavo 2005-ųjų rugpjūtį, kai debiutinis jo singlas „Lay Your Hands“ debiutavo ant ketvirtojo Didžiosios Britanijos topo laiptelio ir dešimtuke išsilaikė net tris savaites, per kurias nuolat skambėjo radijo stočių eteryje. Po jo sekę naujas singlas „No Worries“ ir debiutinis solo albumas „Sanctuary“, Simon‘ą padarė vienu ir pirmaujančiu dainininkų bei dainų autorių Didžiojoje Britanijoje.

Tačiau, kaip Simon‘ui pavyko pasiekti tokias svaiginančias aukštumas?

Jis pats teigia, kad bene didžiausią postūmį į jo muzikinę gyvenimo kelionę jam davė patirtis bažnytinėje mokykloje. Tada dar berniuką Simon’ą mama į bažnyčią vesdavo keturis kartus per savaitę. Ten jis dainavo kartu su giesmes giedojusiu choru ir mokėsi melodijų bei harmonijos. Nieko stebėtino, kad sulaukęs aštuonerių jis pareiškė mamai, kad nori būti scenoje, sakydamas: „Man seksis, kad ir ką bedaryčiau!“. Aktyvus dramos mokyklos mokinys, Simon‘as dalyvavo daugybėje peržiūrų, bandydamas laimę kine, kur gavo kelis vaidmenis.

Webbe šeimos namuose nuolat skambėdavo muzika, taigi Simon‘as užaugo supamas muzikos tokių atlikėjų, kaip Bill‘as Withers‘as bei Bob‘as Marley. Kaip sako pats Simon‘as: „Aš užaugau klausydamasis muzikos, rašydamas dainas ir dainuodamas sau. Visuomet turėjau aistrą dainavimui ir dainų rašymui.“

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.] Visgi, pasiekęs paauglystės amžių, Simon‘as neabejotinai pirmąja savo meile laikė futbolą. Jo širdis degė noru tapti profesionaliu futbolininku ir jis kiekvieną laisvą sekundę jis praleisdavo treniruodamasis ir tobulindamas savo sugebėjimus. Būdamas 14-os, iš prigimties talentingas Simon‘as buvo priimtas į Port Vale “Meistriškumo mokyklą“. Baigus, jo sugebėjimus pastebėjo du galingi klubai – „Liverpool“ ir „Aston Villa“. Taip prasidėjo jo, kaip profesionalaus futbolininko karjera. Deja, 17-os metų sulaukęs jis vieno metu patyrė itin sunkią raiščių traumą, užkirtusią jam kelią į profesionalų futbolą.

Po traumos Simon‘as dar kartą įrodė, kad jo žodžiai apie savo sėkmę buvo tiesa. Negalėdamas tapti profesionaliu futbolininku, jis nutarė sėkmingai save išreikšti kitoje srityje. Taip jo dėmesys vėl nukrypo į pramogų verslą.

Simon‘as pradėjo dalyvauti įvairiose perklausose, kaip dainininkas bei reperis daugybėje grupių ir muzikinių projektų, o tuo pat metu kūrė dainas, kad galėtų jas panaudoti ateityje. 1998-aisiais, jam būnant 19-os, Simon‘ą pastebėjo vienas modelių ieškantis skautas ir padėjo jam sudalyvauti žurnalo „Pride“ „Metų veido“ rinkimuose. Gera Simon‘o išvaizda ir charakteringi bruožai padėjo jam nugalėti ir gauti modelio kontraktą.
Nors darbo pasiūlymai pasipylė iš visų pusių, peržengė net Mančesterio ribas ir jis žengė kelis žingsnius sėkmingos modelio karjeros link, Simon‘as vis dar troško būti dainininku ir atlikti šou scenoje. Vis dar nepaliaudamas lankytis įvairiose atrankose jis sutiko Duncan‘ą James‘ą, Lee Ryan‘ą ir Antony Costa – buvo sukurta grupė „Blue“ ir sėkmės ruletė pradėjo suktis.

2000-aisiais pasirašę sutartį su viena pirmaujančių Didžiosios Britanijos leidybinių firmų, „Innocent Records“, 2001-ųjų gegužę „Blue“ vaikinai išleido debiutinį savo singlą „All Rise“. Nuo to momento, kai ši daina pasiekė radijo stotis, tapo aišku, kad „Blue“ turi kažką ypatingo, tikrą X faktorių. Staiga mėgti pop muziką tapo normalu, nesvarbu, kokio amžiaus tu buvai. Kitais metais prasidėjo žaibiškas grupės kilimas į šlovę ir sėkmę – vaikinai tapo vienu sėkmingiausių naujų projektų Didžiosios Britanijos scenoje per keletą metų.

Buvimas „Blue“ suteikė Simon‘ui galimybę vystyti savo dainų kūrimo talentą ir įgyvendinti savo, kaip prodiuserio, idėjas. Jis buvo vienas pagrindinių tekstų kūrėjų, svariai prisidėjęs prie tokių hitų, kaip „All Rise“, „Fly By“ bei „One Love“. Faktiškai, Simon‘as parašė arba prisidėjo rašant šešias daugiamilijoniniais tiražais parduoto albumo „All Rise“ dainas, o dar daugiau prie kūrybos proceso prisidėjo dviejuose vėlesniuose studijiniuose darbuose – „One Love“ ir „Guilty“.

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.] Simon‘ui dainų rašymas – nuolat vykstantis procesas. Jis teigia: „Visuomet su savimi nešiojuosi diktofoną – jei gera idėja šautų į galvą, kai aš kelyje. Melodija ar geras tekstas gali tave pagauti bet kuriuo metu ir tu turi būti tam pasiruošęs!“

2005-aisiais Simon‘as pasirašė sutartį su kompanija „Innocent Records“, leidusia ir suteikusia jam galimybes pačiam auginti ir vystyti savo muzikines idėjas. Simon‘as dalyvavo kiekviename savo albumo kūrimo žingsnyje – nuo dainų rašymo iki prodiusavimo. „Aš turėjau labai aiškią idėją ir viziją, kaip norėčiau, kad albumas skambėtų. Manau, kad tai nustebino kiekvieną, įskaitant ir mano įrašų kompaniją!“

Debiutinis jo solo albumas „Sanctuary“ parodo naująjį Simon‘ą Webbe – minkštesnį, jausmingesnį dainininką su prasmingomis dainomis ir nuostabiomis melodijomis. Kiekviena iš gana įvairių dvylikos dainų idealiai demonstruoja švelnų Simon‘o vokalą, kuriame jaučiamas ir naujas, brandumo, atspalvis.

Kaip aiškina Simon‘as: „Aš nenorėjau sukurti Didžiosios Britanijos R&B įrašo. Juk yra Usher‘is ir Mario, kurie daro R&B ir daro tai labai, labai gerai. Nutariau nesukti tuo keliu, nes norėjau sukurti mano paties garsą. Visko esmė – melodija. Savo muziką pavadinčiau „miestiška liaudies“ stiliaus. Tai jausmingo vokalo, miestiškų ritmų ir akustinės gitaros derinys.“

Simon‘as net devynis mėnesius praleido prie debiutinio savo pasiūlymo gerbėjams, tarp kurių turėtų atsirasti ir pop, ir R&B, ir kantri muzikos stilių fanai. „Sanctuary“ yra užtikrinta dvylikos puikių pop dainų kolekcija, Simon‘ą padaranti vienu iš ryškiausių dabartinės scenos atlikėjų. Prasidėdamas milžinišku pirmuoju hitu „Lay Your Hands“, „užkabinančiu“ sekančiu singlu „No Worries“, albumas toliau keliauja nuo švelnių akustinių garsų dainoje „After All This Time“ iki jausmingos ir įkvepiančios „A Little High“, nuo kantri funk stiliaus „Unjustified“ iki veržlios ir nuostabios baladės „Free“, nekalbant jau apie iš atminties neišdildomą titulinės dainos „Sanctuary“ melodiją ar albumą užbaigiančią „Star“, įkvėptą Karibų salų bei jūros.

Prie to, kad kiekvienas kūrinys tiesiog įsirėžia į širdį, nemažai prisidėjo tai, jog Simon‘as prisidėjo prie kiekvienos dainos kūrybos. Kaip jis pats teigia, albumas aprėpia daug kūrybinių temų. „No Worries“ yra apie gyvenimą keičiančių sprendimų priėmimą ir artėjimą prie idealaus gyvenimo, kurio visi siekiame. „After All This Time“ – apie stiprią moterį, kuri rūpinasi namais, tačiau turinčią vyrą, laikantį save 17-mečiu, nors jau yra pasiekęs 60. Jie yra pora, kuri perėjo per šiltą ir šaltą bet vėl yra kartu, po viso to laiko. „A Little High“ pasakoja apie santuoką, kuri išsikvepia. Tai kūrinys apie tai, kaip svarbu yra iš naujo atrasti tai, dėl ko tu žmogų įsimylėjai ir sugebėjimą tą stebuklą vėl susigrąžinti.“

Simon Webbe. [simonwebbe.net nuotr.] Simon‘as prideda: „Singlą „Lay Your Hands“ įrašyti įkvėpė Bill‘o Withers‘o daina „Grandma’s Hands“. Man labai patinka dainos sentimentalumas. „Lay Your Hands“ pasakoja apie gyvenimą iš esmės, apie buvimą žmogumi ir pagalbos prašymą. Kai kas nors tave apkabina, ar tiesiog ištiesia tau rankas, iškart pasijunti geriau.“

Visgi, nepaisant įrašyto tokio nuoširdaus albumo, Simon‘as nebijo pripažinti, kad jį kiek gąsdina perėjimas prie solo karjeros po penkių metų, scenoje praleistų su geriausiais draugais. „Aš pripratau ant scenos ir studijoje matyti dar tris veidus. Viskas dabar sukasi apie mane ir tik dėl savo klaidų galiu sužlugti. Tai mane tikrai jaudina. Kartu tai ir įdomus atsakomybės pojūtis.“

Be sėkmingos muzikinės karjeros, Simon‘as daug laiko skiria, stendamasis išnaudoti savo, kaip aktoriaus, talentą. Jis jau nusifilmavo dviejuose filmuose, kurių pasirodymas numatytas 2006-aisiais. Filme „The Truth About Love“, Simon‘as vaidina kartu su Jennifer Love Hewitt – ironiška, bet filme jo personažas – futbolininkas. Kitas filmas – „Rolling With The Nines“ – pogrindinio pasaulio drama, kurioje jį galima pamatyti si Jason‘u Statham‘u, Vas‘u Blackwood‘u ir Billy Murray.

Be muzikos, Simon‘as savo meilę skiria ir aštuonių metu dukrelei. Jis sako: „Būti tėvu yra milžiniška atsakomybė ir ją aš priimu labai rimtai. Viskas, ką aš darau, darau dėl savo dukters ir ji tai žino.“

Simon‘as taip pat turi savo modelių agentūrą, „Industry People“, veikiančią Mančesteryje, o taip pat režisavimo kompaniją „UK Team“, padedančią atsiskleisti jauniems Didžiosios Britanijos talentams.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (11)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
austieja
2009 m. kovo 14 d. 21:07:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jėga ..xD

Atsakyti
dyta
2005 m. rugpjūčio 30 d. 21:27:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Simon mano mėgstamiausias, jo dainos Let it flow ir Lay your hands COOL

____________________
..::*CRAIG DAVID, THE BEST WHAT EVER COULD HAPPEN TO R&B*::.. R&B muzikos forumas (naujienos, dainos, dainų žožiai, video ir kita.) http://rb.forumup.lt
Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. birželio 19 d. 08:44:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai jau taip

Atsakyti
A-Lucky
2005 m. birželio 12 d. 19:48:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joap... SY cool Guy, geras reaperis, puikus dainininkas is mano megstamiausios grupes...........


____________________
...if you wanna miracles.... BE A MIRACLE!!!!!!
Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. birželio 12 d. 19:18:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dainininkas is tokios grupes ~ ne visi zino nesvarbu ;]~

Atsakyti
Dark_Night_Mood
2005 m. birželio 12 d. 19:16:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kas toks?

____________________
We have not symphaty for the lost souls we've chosen the path of disgrase we give this life to our children and teach them to hate this place...
Atsakyti
sunshine_lover (Užblokuotas)
2005 m. birželio 12 d. 19:13:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai tada fainas juodaodis ~

Atsakyti
playa
2005 m. birželio 12 d. 19:09:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tai vadinu juodaodžiais arba juodukais - išmokau, seniai..

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 104
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 58641
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook