Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Spice Girls


Muzika


Veiklos pradžia: 1994
Veiklos pabaiga: 2008
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Pop, R&B muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Pop

Pridėti prie mėgstamiausių Dance pop

Pridėti prie mėgstamiausių Teen pop

Pridėti prie mėgstamiausių R&B

Pridėti prie mėgstamiausių World


Informacija

 
Aprašymas      Diskografija      Faktai      Įvertinimai      Populiarumo kreivė

Spice Girls
Spice Girls
Spice Girls“ tapo pirmuoju dideliu britų pop muzikos fenomenu paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio viduryje. Skirtingai nei dauguma to meto grupių, išgarsėjusių per indie pop/rock muziką, vien merginų sudarytas penketas išsivystė iš šokių pop muzikos tradicijų, kurias pradėjo ir kurių dėka dar dešimtmečio pradžioje išgarsėjo vaikinai „Take That“. Tačiau, skirtingai nei viena populiariausių Didžiosios Britanijos vaikinų pop grupių, „Spice Girls“ vieną lemtingą skirtumą. Merginos savo šokių pop muziką naudojo tik kaip pagrindą, o visa kita buvo persmelkta nuožmios savarankiškumo, feminizmo dvasios, kuri priminė tiek Madonną, tiek maištaujančias alternatyviojo roko feministes. Netrūko jų kūryboje ir visuomet Anglijos publikai tinkančios vaikinų temos. Išdidus jų, vien merginų įvaizdis ir „pagaunančios“ šokių pop muzikos dainos itin patiko jauniesiems klausytojams, o tuo tarpu spalvingos, seksualios jų asmenybės bei humoro jausmas kėlė ir vyresnio amžiaus žmonių simpatijas. To dėka „Spice Girls“ tapo neabejotinu visos savo kartos sėkmės pavyzdžiu. 1996-aisiais grupė taip pat užkariavo bene visų Europos šalių topus, kol 1997-ųjų pradžioje visą savo dėmesį paskyrė Amerikos rinkai. Nuo pat pradžios kiekviena iš „Spice Girls“ narių gavo britų spaudos pravardę, o vėliau leidybinės kompanijos tebuvo tik įrankiai tiems vardams, gautiems dar iš debiutinio singlo ir vaizdo klipo, „Wannabe“, populiarinti. Geri Estelle Halliwell tapo „sexy Spice“ („seksualiąja Spaise“);
Spice Girls
Spice Girls
Melanie Janine Brown buvo pavadinta „scary Spice“ („bauginančia Spaise“); Victorią Adams spauda praminė „posh Spice“ („prašmatniąja Spaise“); Melanie Jayne Chisholm – „sporty Spice“ („sportiškąja Spaise“), na o Emma Lee Bunton gavo „baby Spice“ („kūdikiškosios Spaisės“) titulą. Kiekvienos iš jų asmenybė buvo nuolat gvildenama spaudoje ir vaizdo klipuose, kas galiausiai leido 1996-ųjų vasarą pasirodžiusiam debiutiniam singlui „Wannabe“ pakilti iki Didžiosios Britanijos topo viršūnės. Jei visos šios sukurtos personalijos verčia manyti, kad „Spice Girls“ – „pagamintos“, tai nėra taip jau toli nuo tiesos. Kiekviena iš grupės narių aktyviai dalyvavo Anglijos teatro, filmų bei modelių scenos gyvenime ir visos jos 1993-ųjų metų vasarą atsakė į skelbimą, kviečiantį penkias „gyvybingas merginas“ tapti grupės narėmis. Vadybininkas, patalpinęs laikraštyje skelbimą, kviečiantį burtis į „Spice Girls“, galiausiai po poros mėnesių savo planų atisakė ir paliko merginas likimo valiai. Likusius du metus merginos kovojo, besistengdamos gauti leidybinę sutartį, mat daugelis kompanijų reikalavo, jog šios iš savo gretų išsirinktų vieną aiškią lyderę, o šios atsisakydavo. Galiausiai „Spice Girls“ pasirašė sutartį su „Virgin Records“, tačiau tuo metu jos neturėjo vadybininko, taigi debiutinio albumo įrašytas buvo beveik neįmanomas. Visos penkios narės persikėlė gyventi į vieną namą ir tuo pačiu metu pradėjo ieškotis sau vadybininko. 1995-ųjų pabaigoje joms padėti sutiko Annie Lennox vadybininkas Simon‘as Fuller‘is, kuris kartu su Elliot‘u Kennedy pradėjo rašyti dainas. „Wannabe“, pirmasis grupės „Spice Girls“ singlas, buvo išleistas 1996-ųjų vasarą ir tapo pirmuoju istorijoje vien iš moterų sudarytos grupės debiutine daina, debiutavusia ant aukščiausio D. Britanijos topo laiptelio.
Spice Girls
Spice Girls
Anglijoje ši daina išbuvo viršūnėje net septynias savaites, o metų pabaigoje „Wannabe“ jau buvo tapusi 21 šalies topų lydere. Iškart kai tokios sėkmės sulaukė daina „Wannabe“, „Spice Girls“ merginos tapo britų žiniasklaidos simboliais ir jų susidūrimai su kitomis įžymybėmis tapo nuolatinėmis bulvarinių dienraščių temomis. Ne mažiau dėmesio ir kalbų sulaukė nuogos Geri Halliwell nuotraukos, darytos dar jos karjeros pradžioje. Visa tai prisidėjo prie grupės įsibėgėjimo ir antrasis jų singlas, daina „Say You'll Be There“, rudenį taip pat debiutavo D. Britanijos Top 40-uko viršūnėje – vos per vieną savaitę buvo parduota 200,000 šio kūrinio kopijų. Debiutinis merginų albumas, „Spice“, buvo išleistas metų pabaigoje, o pristatė jį pirmoji grupės baladė, daina „2 Become 1“. Ir albumas, ir singlas, iškart šoktelėjo į topų viršūnes bei pasiliko ten net keletą savaičių – beje, abu įrašai buvo pirmi ir per itin atlikėjams svarbią, kalėdinę savaitę. Tuo metu jaunosios dainininkės galėjo džiaugtis praktiškai visų Vakarų Europos šalių topų viršūnėmis, todėl nieko nuostabaus, kad „Spice Girls“ 1997-ųjų pradžioje savo dėmesį sutelkti nusprendė į Amerikos rinką, kur sausio mėnesį pasirodė singlas „Wannabe“, o po mėnesio – ir debiutinis albumas „Spice“. Ir Jungtinėse Valstijose merginoms populiarumo netrūko – hitais tapo dainos „Say You'll Be There“ ir „2 Become 1“. Vėliau tais pačiais metais pasirodė albumas „Spiceworld“, išleistas kartu su tokio paties pavadinimo filmu apie šią jauną grupę. 1998-ųjų gegužės mėnesį iš kolektyvo pasitraukti nutarė Geri Halliwell, nors tikslių savo apsisprendimo priežasčių nepateikė.
Spice Girls
Spice Girls
Po metų ji išleido solinį albumą „Schizophonic“, tačiau nieko panašaus į topų viršūnes užkariavusią grupės muziką jai pateikti nepavyko. Po „Ginger Spice“ pasitraukimo, „Spice Girls“ po truputį byrėjo toliau - Melanie B., ištekėjusi už grupės šokėjo Jimmy Gulzar‘o, išleido solinį singlą, duetą su Missy "Misdemeanor" Elliot, pavadintą „I Want You Back“. Kalėdų proga merginos užsidirbo dar vieną numeris vienas hitą, dainą „Goodbye“, kuri įrodė, kad jos vis dar dėmesio centre muzikos scenoje, o taip pat – ir asmeniniame gyvenime. 1999-ųjų vasarį Melanie B. Pagimdė mergaitę vardu Phoenix Chi, o po mėnesių sūnumi, Brooklyn‘u Joseph‘u, galėjo džiaugtis ir Adams. Ji vėliau tapo geriau žinoma ne tik, kaip „Posh Spice“, bet ir kaip Victoria Beckham, mat tų metų vasarą ištekėjo už Mančesterio futbolo klubo žvaigždės David‘o Beckham‘o. Tapdamos vis pastebimesnės dėl savo socialinio gyvenimo, daugiau nei dėl dainavimo, „Spice Girls“ nutarė padaryti užtarnautą pertrauką, kurios metus Anglijos topus sėkmingai šturmavo viena iš narių, Melanie C, 1999-aisiais išleidusi debiutinį solo albumą „Northern Star“. Po metų merginos nutarė vėl sugrįžti į studiją, kur kartu su aukščiausios klasės prodiuseriais, Rodney Jerkins‘u, Terry Lewis‘u ir Jimmy Jam‘u (dirbo su Janet Jackson, Mary J. Blige) pradėjo įrašinėti pirmą albumą po trejų metų pertraukos, kai pasirodė „Spiceworld“. Įrašų sesijų viduryje, grupės narė Melanie B. Išsiskyrė su Gulzar‘u ir likusius 2000-uosius metus praleido besibylinėdama dėl vaiko globos. „Spice Girls“ kūrybinė jėga įveikė kruopščią žiniasklaidos kritiką, taigi jos galėjo visiškai susikoncentruoti ties nauju savo R&B skambesiu: galiausiai merginų ketveriukė 2000-ųjų rudenį sugrįžo su trečiuoju savo albumu „Forever“.
Esamas tekstas

Spice Girls „Spice Girls“ tapo pirmuoju dideliu britų pop muzikos fenomenu paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio viduryje. Skirtingai nei dauguma to meto grupių, išgarsėjusių per indie pop/rock muziką, vien merginų sudarytas penketas išsivystė iš šokių pop muzikos tradicijų, kurias pradėjo ir kurių dėka dar dešimtmečio pradžioje išgarsėjo vaikinai „Take That“. Tačiau, skirtingai nei viena populiariausių Didžiosios Britanijos vaikinų pop grupių, „Spice Girls“ vieną lemtingą skirtumą. Merginos savo šokių pop muziką naudojo tik kaip pagrindą, o visa kita buvo persmelkta nuožmios savarankiškumo, feminizmo dvasios, kuri priminė tiek Madonną, tiek maištaujančias alternatyviojo roko feministes. Netrūko jų kūryboje ir visuomet Anglijos publikai tinkančios vaikinų temos. Išdidus jų, vien merginų įvaizdis ir „pagaunančios“ šokių pop muzikos dainos itin patiko jauniesiems klausytojams, o tuo tarpu spalvingos, seksualios jų asmenybės bei humoro jausmas kėlė ir vyresnio amžiaus žmonių simpatijas. To dėka „Spice Girls“ tapo neabejotinu visos savo kartos sėkmės pavyzdžiu. 1996-aisiais grupė taip pat užkariavo bene visų Europos šalių topus, kol 1997-ųjų pradžioje visą savo dėmesį paskyrė Amerikos rinkai. Nuo pat pradžios kiekviena iš „Spice Girls“ narių gavo britų spaudos pravardę, o vėliau leidybinės kompanijos tebuvo tik įrankiai tiems vardams, gautiems dar iš debiutinio singlo ir vaizdo klipo, „Wannabe“, populiarinti. Geri Estelle Halliwell tapo „sexy Spice“ („seksualiąja Spaise“); Spice Girls Melanie Janine Brown buvo pavadinta „scary Spice“ („bauginančia Spaise“); Victorią Adams spauda praminė „posh Spice“ („prašmatniąja Spaise“); Melanie Jayne Chisholm – „sporty Spice“ („sportiškąja Spaise“), na o Emma Lee Bunton gavo „baby Spice“ („kūdikiškosios Spaisės“) titulą. Kiekvienos iš jų asmenybė buvo nuolat gvildenama spaudoje ir vaizdo klipuose, kas galiausiai leido 1996-ųjų vasarą pasirodžiusiam debiutiniam singlui „Wannabe“ pakilti iki Didžiosios Britanijos topo viršūnės. Jei visos šios sukurtos personalijos verčia manyti, kad „Spice Girls“ – „pagamintos“, tai nėra taip jau toli nuo tiesos. Kiekviena iš grupės narių aktyviai dalyvavo Anglijos teatro, filmų bei modelių scenos gyvenime ir visos jos 1993-ųjų metų vasarą atsakė į skelbimą, kviečiantį penkias „gyvybingas merginas“ tapti grupės narėmis. Vadybininkas, patalpinęs laikraštyje skelbimą, kviečiantį burtis į „Spice Girls“, galiausiai po poros mėnesių savo planų atisakė ir paliko merginas likimo valiai. Likusius du metus merginos kovojo, besistengdamos gauti leidybinę sutartį, mat daugelis kompanijų reikalavo, jog šios iš savo gretų išsirinktų vieną aiškią lyderę, o šios atsisakydavo. Galiausiai „Spice Girls“ pasirašė sutartį su „Virgin Records“, tačiau tuo metu jos neturėjo vadybininko, taigi debiutinio albumo įrašytas buvo beveik neįmanomas. Visos penkios narės persikėlė gyventi į vieną namą ir tuo pačiu metu pradėjo ieškotis sau vadybininko. 1995-ųjų pabaigoje joms padėti sutiko Annie Lennox vadybininkas Simon‘as Fuller‘is, kuris kartu su Elliot‘u Kennedy pradėjo rašyti dainas. „Wannabe“, pirmasis grupės „Spice Girls“ singlas, buvo išleistas 1996-ųjų vasarą ir tapo pirmuoju istorijoje vien iš moterų sudarytos grupės debiutine daina, debiutavusia ant aukščiausio D. Britanijos topo laiptelio. Spice Girls Anglijoje ši daina išbuvo viršūnėje net septynias savaites, o metų pabaigoje „Wannabe“ jau buvo tapusi 21 šalies topų lydere. Iškart kai tokios sėkmės sulaukė daina „Wannabe“, „Spice Girls“ merginos tapo britų žiniasklaidos simboliais ir jų susidūrimai su kitomis įžymybėmis tapo nuolatinėmis bulvarinių dienraščių temomis. Ne mažiau dėmesio ir kalbų sulaukė nuogos Geri Halliwell nuotraukos, darytos dar jos karjeros pradžioje. Visa tai prisidėjo prie grupės įsibėgėjimo ir antrasis jų singlas, daina „Say You'll Be There“, rudenį taip pat debiutavo D. Britanijos Top 40-uko viršūnėje – vos per vieną savaitę buvo parduota 200,000 šio kūrinio kopijų. Debiutinis merginų albumas, „Spice“, buvo išleistas metų pabaigoje, o pristatė jį pirmoji grupės baladė, daina „2 Become 1“. Ir albumas, ir singlas, iškart šoktelėjo į topų viršūnes bei pasiliko ten net keletą savaičių – beje, abu įrašai buvo pirmi ir per itin atlikėjams svarbią, kalėdinę savaitę. Tuo metu jaunosios dainininkės galėjo džiaugtis praktiškai visų Vakarų Europos šalių topų viršūnėmis, todėl nieko nuostabaus, kad „Spice Girls“ 1997-ųjų pradžioje savo dėmesį sutelkti nusprendė į Amerikos rinką, kur sausio mėnesį pasirodė singlas „Wannabe“, o po mėnesio – ir debiutinis albumas „Spice“. Ir Jungtinėse Valstijose merginoms populiarumo netrūko – hitais tapo dainos „Say You'll Be There“ ir „2 Become 1“. Vėliau tais pačiais metais pasirodė albumas „Spiceworld“, išleistas kartu su tokio paties pavadinimo filmu apie šią jauną grupę. 1998-ųjų gegužės mėnesį iš kolektyvo pasitraukti nutarė Geri Halliwell, nors tikslių savo apsisprendimo priežasčių nepateikė. Spice Girls Po metų ji išleido solinį albumą „Schizophonic“, tačiau nieko panašaus į topų viršūnes užkariavusią grupės muziką jai pateikti nepavyko. Po „Ginger Spice“ pasitraukimo, „Spice Girls“ po truputį byrėjo toliau - Melanie B., ištekėjusi už grupės šokėjo Jimmy Gulzar‘o, išleido solinį singlą, duetą su Missy "Misdemeanor" Elliot, pavadintą „I Want You Back“. Kalėdų proga merginos užsidirbo dar vieną numeris vienas hitą, dainą „Goodbye“, kuri įrodė, kad jos vis dar dėmesio centre muzikos scenoje, o taip pat – ir asmeniniame gyvenime. 1999-ųjų vasarį Melanie B. Pagimdė mergaitę vardu Phoenix Chi, o po mėnesių sūnumi, Brooklyn‘u Joseph‘u, galėjo džiaugtis ir Adams. Ji vėliau tapo geriau žinoma ne tik, kaip „Posh Spice“, bet ir kaip Victoria Beckham, mat tų metų vasarą ištekėjo už Mančesterio futbolo klubo žvaigždės David‘o Beckham‘o. Tapdamos vis pastebimesnės dėl savo socialinio gyvenimo, daugiau nei dėl dainavimo, „Spice Girls“ nutarė padaryti užtarnautą pertrauką, kurios metus Anglijos topus sėkmingai šturmavo viena iš narių, Melanie C, 1999-aisiais išleidusi debiutinį solo albumą „Northern Star“. Po metų merginos nutarė vėl sugrįžti į studiją, kur kartu su aukščiausios klasės prodiuseriais, Rodney Jerkins‘u, Terry Lewis‘u ir Jimmy Jam‘u (dirbo su Janet Jackson, Mary J. Blige) pradėjo įrašinėti pirmą albumą po trejų metų pertraukos, kai pasirodė „Spiceworld“. Įrašų sesijų viduryje, grupės narė Melanie B. Išsiskyrė su Gulzar‘u ir likusius 2000-uosius metus praleido besibylinėdama dėl vaiko globos. „Spice Girls“ kūrybinė jėga įveikė kruopščią žiniasklaidos kritiką, taigi jos galėjo visiškai susikoncentruoti ties nauju savo R&B skambesiu: galiausiai merginų ketveriukė 2000-ųjų rudenį sugrįžo su trečiuoju savo albumu „Forever“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Wannabe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Viva Forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2 Become 1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say You'll Be There

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spice Up Your Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Much

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If U Can't Dance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Do You Think You Are

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Thing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holler

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do It

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Over

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Denying

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Naked

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something Kinda Funny

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Last Time Lover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Voodoo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Who Do You Think You Are (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sisters Are Doin' It For Themselves (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Saturday Night Divas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stop (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do It (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Naked (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Give Up On The Good Times (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If You Wanna Have Some Fun

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wasting My Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mama (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Denying (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

2 Become 1 (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Are Family (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Right Back At Ya

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If You Can't Dance (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lady Is A Vamp (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ending Credits (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Headlines (Friendship Never Ends)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let Love Lead The Way

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oxygen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tell Me Why

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say You'll Be There (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never Give Up On The Good Times

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wannabe (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Weekend Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where Did Our Love Go (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Viva Forever (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wannabe (Elektroniki Club Mix 2009 Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lady Is A Vamp

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Over (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spice Up Your Life (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time Goes By

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk Of Life (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Down With Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too Much (gyvai - Paris '98)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Is This Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Power Of 5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wannabe (Soul Seekerz 2007 Remix Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spice Up Your Life (Reprise)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holler (Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gyvai iš Stambulo 1997 - Pepsi Chart Special Part 3 [Spice Up Your Life, Move Over, Wannabe]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Strongest Suit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Me Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sleigh Ride

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Step To Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Holler [Instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Goodbye (Orchestral Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outer Space Girls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Over (Official Playstation Dub Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Stay Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Christmas Wrapping

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If U Can't Dance [Instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Move Over (Generation Next) (Live)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Down With Me [Instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opening Title Music (gyvai - Spiceworld Tour 1998)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wannabe (Spiceworld The Movie Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Strongest_Suit

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Greatest Hits
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Spice
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Spice World
1997
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
"Spiceworld" gyvai iš Paryžiaus
1998
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Forever
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Inguuut
2013 m. balandžio 17 d. 10:28:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar klausau visai kitokios muzikos, bet kokioj 4-8 klasėj man nieko geriau už jas nebuvo ;) tiesiog visos dainos ir visi šokiai buvo atkalti mintinai ;))))


____________________
Without music life would be a mistake. -Nietzsche
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 476
  Iš viso užsiregistravę: 72870
  Naujausias narys: Blogosbangos
  Šiandien apsilankė: 121596
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook