Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The Jimi Hendrix Experience


Muzika


Veiklos pradžia: 1966
Veiklos pabaiga: 1970
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Būdingi stiliai:

Blues rock

Psychedelic rock

Hard rock




Informacija

 

The Jimi Hendrix Experience“ buvo Anglijos/Amerikos roko grupė, 1966-aisiais metais susikūrusi Londone. Iš pradžių ją sudarė amerikietis vokalistas, gitaristas bei dainų autorius Jimi Hendrix‘as, bosistas ir pagalbinis vokalistas Noel‘is Redding‘as bei būgnininkas Mitch‘as Mitchell‘as. Kolektyvas veikė iki 1969-ųjų ir per tą laiką išleido tris sėkmingus studijinius albumus. 1969-ųjų birželį Redding‘as paliko grupę, o Hendrix‘as ir Mitchell‘as toliau kartu vykdė muzikinius projektus. Po grupės iširimo Hendrix‘as ir Mitchell‘as dirbo su bosistu Billy Cox‘u ir kitais muzikantais, su kuriais buvo įkurtas trumpai veikęs kolektyvas „Gypsy Sun and Rainbows“, atlikęs pasirodymą garsiajame Vudstoko festivalyje. Trumpai bandę sėkmę su dar viena grupe, „Band of Gypsys“, kurioje buvo Cox‘as ir būgnininkas/vokalistas Buddy Miles‘as, Hendrix‘as kartu su Mitchell‘u ir Cox‘u nutarė atkurti „The Jimi Hendrix Experience“. Tiesa, šis projektas ilgai nesitęsė, o Hendrix‘o vardas dėl veiklos su grupe bei solinės karjeros ir dabar linksniuojamas tarp pačių įtakingiausių muzikos pasaulio atstovų.
Esamas tekstas

„The Jimi Hendrix Experience“ buvo Anglijos/Amerikos roko grupė, 1966-aisiais metais susikūrusi Londone. Iš pradžių ją sudarė amerikietis vokalistas, gitaristas bei dainų autorius Jimi Hendrix‘as, bosistas ir pagalbinis vokalistas Noel‘is Redding‘as bei būgnininkas Mitch‘as Mitchell‘as. Kolektyvas veikė iki 1969-ųjų ir per tą laiką išleido tris sėkmingus studijinius albumus. 1969-ųjų birželį Redding‘as paliko grupę, o Hendrix‘as ir Mitchell‘as toliau kartu vykdė muzikinius projektus. Po grupės iširimo Hendrix‘as ir Mitchell‘as dirbo su bosistu Billy Cox‘u ir kitais muzikantais, su kuriais buvo įkurtas trumpai veikęs kolektyvas „Gypsy Sun and Rainbows“, atlikęs pasirodymą garsiajame Vudstoko festivalyje. Trumpai bandę sėkmę su dar viena grupe, „Band of Gypsys“, kurioje buvo Cox‘as ir būgnininkas/vokalistas Buddy Miles‘as, Hendrix‘as kartu su Mitchell‘u ir Cox‘u nutarė atkurti „The Jimi Hendrix Experience“. Tiesa, šis projektas ilgai nesitęsė, o Hendrix‘o vardas dėl veiklos su grupe bei solinės karjeros ir dabar linksniuojamas tarp pačių įtakingiausių muzikos pasaulio atstovų.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
01:37 - einaras13
Jei dar kažkas turit kažkokių pageidavimų dėl įtraukimo į LT TOP 30 ar music.lt TOP 40, raštelkit. Tik svarbu, kad daina būtų nesena ir bent truputį žinoma (o ne turinti 36 peržiūras)
01:36 - einaras13
Pasinaudosiu savo naglumu ir iškelsiu iš naujo savo aktualius komentarus.

DjVaids, Victoria – Švyturys jau pridėta į music.lt ir ateinantį savaitgalį debiutuos LT TOP 30.
23:30 - 4Blackberry
Jo, neverta buvo diskutuoti. Dabar pasilaidojo svarbios žinutės
23:28 - einaras13
Nu taip, meninė vertė ir "masinė" vertė (jei taip galima pavadinti) yra du skirtingi dalykai, bet šita tema sena kaip pasaulis.
23:27 - 4Blackberry
Hmm, klausimas kiek tikrai vertos... Bet jo, realiai turi būti žinomi atlikėjai ir to pakanka topams.
23:25 - einaras13
Nu tai bent jau atlikėjas tada žinomas turi būti. Bet vertos dainos ir per tą pačią dieną jau susirenka peržiūras paprastai.
23:24 - 4Blackberry
O jei ji išėjo tą pačią dieną ir dar nespėjo būti pažinta plačiosios auditorijos?
23:22 - einaras13
Aš čia pašmaikštavau, aiškios ribos peržiūrų skaičiui nėra. Tiesiog reikia, kad būtų kažkiek žinoma daina plačiajai auditorijai. Visgi public voting sistema, nebūtų racionalu labai nišines dainas su dviženkliu peržiūrų skaičiumi nominuot.
23:21 - 4Blackberry
Arba dar geriau - kas surinks daugiau laimės prizą (sugalvosiu vėliau kokį).
23:19 - 4Blackberry
Aš padarysiu challenge'ą tokį ir surinksiu 10 pasiūlymų.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 502
  Iš viso užsiregistravę: 73674
  Naujausias narys: edwardothu
  Šiandien apsilankė: 70934