Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The Roots


Muzika


Veiklos pradžia: 1987
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Hip-hop'o muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Jazz

Pridėti prie mėgstamiausių Hip hop

Pridėti prie mėgstamiausių Soul

Pridėti prie mėgstamiausių Funk

Pridėti prie mėgstamiausių Rock


Informacija

 

"The Roots". [mtv.com nuotr.]
"The Roots". [mtv.com nuotr.]
Filadelfijos kolektyvas “The Roots” parodė pasauliui, kas yra "gyvas" Hip-Hop'as. Šią grupę sudaro ne vien MC ir didžėjai, tiesą sakant, pastarųjų čia išvis nėra. “The Roots” pagrindiniai ramsčiai yra muzikantai, tarp kurių yra būgnininkas, gitaristas ir net pianistas. Didžėjaus pultas jiems nereikalingas, “The Roots” propaguoja instrumentinę muziką ir šią grupę galima vadinti pilnaverčiu Hip-Hop'o kolektyvu su panašia filosofija, kokią turėjo 9-ojo dešimtmečio grupė Stetsasonic. Neskaitant dviejų (dabar jau vieno) beatbox'o atlikėjų, sugebančių vien burnos pagalba imituoti bet kokius beat'us, “The Roots” turi genialiuosius MC - Malik B. ir Black Thought. “The Roots” yra originalus Hip-Hop'o kolektyvas tiek savo muzika, tiek savo sudėtimi, tačiau labiausiai iš kitų grupių juos išskiria darna, tarpusavio supratimas ir atsidavimas vienam pagrindiniam tikslui - skleisti pasauliui gerąsias Hip-Hop'o bangas.

1987-aisiais metais, kurie yra laikomi “The Roots” pradžia, vis garsiau buvo kalbama apie Filadelfijos Hip-Hop'ą. Šio miesto ir jo apylinkių grupės darėsi vis populiaresnės netik savo teritorijoje - jomis pradėjo domėtis masės iš Niujorko ir visos Amerikos. Filadelfiečiai galėjo didžiuotis gimtojo miesto atlikėjais, tokiais kaip 3xDope, Cash Money, Turf Crew ir turbūt labiausiai išgarsėjusiu DJ Jazzy Jeff. Visi jie vienaip ar kitaip įsirašė į Hip-Hop'o istoriją. Kaip tik tuo metu pora vyrukų Tariq'as Trotter'is aka Black Thought (tuomet jis užsiiminėjo fotografijos menu) ir Ahmir'as Thompson'as aka ?uestlove susitiko Filadelfijos aukštojoje mokykloje, meno studijų metu, ir, išsiaiškinę apie bendrą potraukį Hip-Hop'o muzikai, nutarė suburti grupę. Neturėdami pinigų profesionaliai aparatūrai ir kitiems būtiniems daiktams, Jie darė tai, ką mokėjo geriausiai: ?uestlove grojo būgnais, o Black Thought pagal mušamųjų ritmą dėstė savo rhyme'us. Koncertuodami mokykloje, gatvėse, o vėliau ir talentų konkursuose, vaikinai pagaliau pradėjo uždirbti šiokius tokius pinigus. Tačiau vienąkart, ruošdamiesi vienam iš daugelio pasirodymų jaunųjų talentų konkurse, jie suprato, kad jų muzikai trūksta įvairovės, kadangi vienintelis instrumentas buvo būgnai. Problemą išpręsti padėjo Christian MC Bride, jau gerai žinomas jazz'o gitaristas ir tuometinis Thompson'o mokslų kolega. Jo paskatinti ?uestlove ir Black Thought nusprendė visiškai atsiduoti muzikai.

"The Roots". [mtv.com nuotr.]
"The Roots". [mtv.com nuotr.]
1992-ųjų vasarą du mūsų herojai tebegrojo gatvėse, naudodamiesi pačiais primityviausiais muzikos instrumentais, dažnai tai net nebūdavo muzikos instrumentai, tiesiog du užsispyrę vyrukai ant šaligatvio dėliojo kibirus, butelius, pripildytus vandens, skardines ir kažkokias metalines detales iš šalimais esančio fabriko. ?uestlove sėsdavosi priešais tą "perkusinį agregatą" ir, iš maišo išsitraukęs būgnų lazdeles, pradėdavo barbenti į visa tai, kas būdavo išdėliota aplinkui. Tuo tarpu Black Thought imdavosi freestyle'ingo, pritraukdamas minias smalsuolių. Per vakarą jie užsidirbdavo apie $100, likdavo patenkinti savimi ir, lydimi aplodismentų, pažadėdavo publikai būtinai dar sugrįžti bei sugroti dar geriau. Tai padaryti buvo neįmanoma, kaskart naudojantis vien, sakykime atvirai, šiukšlėmis, todėl dar tą pačią vasarą ?uestlove susisiekė su savo draugeliu Josh'u Abrahams'u ir įkalbėjo jį groti gatvėse kartu. ?uestlove pažadėjo pasiimti tikruosius būgnus, jei Abrahams'as pasiims savo kontrabosą. Taigi, praėjus savaitei, "Pasynuk Avenue" ir "South Street" gatvių kampe jau grojo trijulė su daug profesionalesniais instrumentais. Black Thought įkalbėjo savo kolegas atlikti keletą savų versijų gerai žinomų kūrinių, tokių kaip "Eric B.IS.Prezident", "Love Rap" ar "Top Billin", kas sukėlė dar didesni gatvės publikos susižavėjimą. Gatvių pasirodymai tapo tradicija, pradėjo formuotis profesionali grupė, kuri pildėsi vis naujais nariais.

Iki 1993-ųjų pradžios “The Roots” pasipildė bosistu Hub (Leon Hubbard) ir antru MC - Malik B (Malik Abdul Basit). Tapęs pilnaverčiu muzikiniu kolektyvu, “The Roots” toliau sėkmingai tęsė savo pasirodymus, tik šįkart jau ne gatvėse, o klubuose. Filadelfijos talentai netrukus tapo žinomi ne tik gimtajame mieste, bet ir visame Niujorke. Tokia pažanga neliko nepastebėta ir 1992-ųjų gale į ?uestlove kreipėsi jazz'o bosistas Jameledeen'as Tacuma, siūlydamas bendrą turne po Vokietiją. Dar prieš šį pasiūlymą grupė spėjo gauti studiją ir įrašyti debiutinį albumą "Organix", kuris Europos koncertuose tapo vizitine “The Roots” kortele. Iš pradžių albumas buvo pardavinėjamas tiesiog koncertų metu. Visi “The Roots” pasirodymai būdavo vainikuojami ovacijomis, o debiutinis albumas, kurį vėliau išleido "Remedy Records", Europoje buvo tiesiog graibstomas. Užplūdusi populiarumo banga atnešė pasiūlymų iš keleto įrašų kompanijų, iš kurių tais pačiais 1993-ais metais buvo pasirinkta "DGC Records". “The Roots” pasirašė pirmąjį savo kontraktą su "Talkin' Loud" ir įrašė EP (sutrumpintos trukmės) albumą "From The Ground Up", kuris buvo išleistas tik Europoje.

Scratch'as iš "The Roots". [mtv.com nuotr.]
Scratch'as iš "The Roots". [mtv.com nuotr.]
1993-ųjų gruodį stambieji JAV leiblai atkreipė dėmesį į “The Roots” sėkmę Europoje ir keletas iš jų pasiūlė kontraktą. Grupė pasirinko "Geffen" ir 1995-ųjų sausį išleido antrąjį savo albumą "Do You Want More ?!!?!!" - vieną iš universaliausių darbų, apjungiančių gyvus instrumentus, muzikantų talentą ir MC meną. Semplų ir didžėjų beat'ų atsisakymas buvo gana rizikingas žingsnis, tačiau kritikai ir klausytojai tinkamai įvertino grupės originalumą ir ryžtą sukurti kažką naujo. Albumas pradėjo “The Roots” tradicijas, tokias kaip kūrinių numeracija: kiekviename naujame albume tęsiama numeracija nuo paskutiniojo albumo pabaigos. Taip pat kiekviename naujame albume vienas "gabalas" būtinai būna skirtas Rahzel'o talentui, be to kiekvienąkart pasirodo Ursula Rucker - poetė, kuri skaito savo bauginančią kūrybą ?uestlove muzikiniame fone. Tais 1995-ais metais “The Roots” pritraukė alternatyviojo Hip-Hop'o gerbėjų dėmesį ne tik albumu "Do You Want More ?!!?!!", bet ir savo pasirodymais žymiajame "Lollapalooza" festivalyje vasarą. Prisijungę klavišininką Kamal (Scott Storch) ir beatbox'o specialistą Rahzel (Rahzel M. Brown), Roots'ai išvyko į Šveicariją, į "Montreux" džiazo festivalis. Tai padėjo suburti dar didesnį “The Roots” gerbėjų ratą Europoje.

1996-aisiais, įrašinėdami 3-ąjį albumą, Roots'ai kiek pakeitė stilių. Nors ir atlikėjai, ir instrumentai liko tie patys, tačiau naujajame albume "Illadelph Halflife" jų muzika jau buvo derinama studijoje prie pultų. Taipogi pagausejo "svečių" - tarp jų buvo Q-Tip, Common, D'Angelo ir jazz'o dievaitė Cassandre Wilson. Dirbdami prie šio albumo, “The Roots” nariai patyrė didžiulį stresą. Jų ankstesni produktai buvo be galo populiarūs ir puikiai vertinami, tačiau Roots'ai buvo įsitikinę, kad iki tobulybės dar labai toli, todėl stengėsi dirbti pilnu pajėgumu. Sunkiausia buvo ?uestlove, kuris vienu metu netgi pareiškė išsisėmęs ir paliekąs grupę, tačiau, kiek pailsėjęs, grįžo į studiją. Albumą reklamavo singlas "Clones", padėjęs rugsėjį "Illadelph Halflife" pakilti iki 21-os "Billboard'o" vietos.

"The Roots" nariai, Black Thought ir ?uestlove. [mtv.com nuotr.]
"The Roots" nariai, Black Thought ir ?uestlove. [mtv.com nuotr.]
Trečiojo albumo perkamumas buvo dar didesnis nei pirmo ir antro, tačiau grupės tai netenkino. Visą kaltę jie suvertė savo leidybinei firmai "Geffen", kuri, jų nuomone, nepakankamai rūpinosi reklama ir neleido “The Roots” dalyvauti kai kuriuose muzikiniuose projektuose. "Geffen" nutraukė kontraktą su “The Roots” ir pastarieji apsistojo po "MCA" stogu. Su naujomis viltimis ir lūkesčiais buvo pradėtas įrašinėti 4-asis albumas. Darbai truko daugiau nei metus, per kuriuos buvo sulipdyta iki 200-ų kūrinių, tačiau dienos šviesą išvydo tik 17 iš jų. Reklamuodami albumą, “The Roots” paruošė penketą viršelių ir leido savo fanams išrinkti geriausią. Albumas buvo pavadintas "Things Fall Apart". Jis pranoko ankstesnius darbus tiek kritikų vertinimais, tiek topų pozicijomis, o singlas "You Got Me", įrašytas su Erykah Badu ir Eve, pelnė grupei pirmą ir kol kas vienintelę "Grammy" statulėlę.

2000-aisiais metais “The Roots” sulaukė nemažai kritikos dėl naujų idėjų stygiaus ir panašių brokų, todėl buvo atsisakyta darbo su kompiuteriu, vietoje to buvo sugrįžta prie gyvos muzikos su albumu "“The Roots” Come Alive", sudėtu iš koncertinių pasirodymų. Ilgai lauktas 5-asis "normalus" “The Roots” albumas "Phrenology" pasirodė 2002-ųjų lapkritį. Jo įrašuose dalyvavo Erykah Badu, Mos Def, Common, Beanie Sigel, Dice Raw, Nelly Furtado, Talib Kweli ir dar keletas svečių. Apskritai, "Phrenology" nė iš tolo nebuvo panašus albumas į taip išgarsinusį Roots'us "Things Fall Apart". Tai buvo futuristinis Hip-Hop'o albumas, žvelgiantis toli į ateitį. Nuo ankstesnio darbo jis skyrėsi gyvos muzikos kiekiu: dauguma kūrinių buvo programuojami, o ne grojami. Daugybė eksperimentų ir keistų muzikinių sprendimų nepadėjo albumui tapti tokiu bestseleriu, kokiu tapo "Things Fall Apart", tačiau užtarnavo grupei dar didesnį įkyriųjų kritikų pripažinimą.

2004-ųjų vasara - 6-asis albumas "The Tipping Point"...
Esamas tekstas

"The Roots". [mtv.com nuotr.] Filadelfijos kolektyvas “The Roots” parodė pasauliui, kas yra "gyvas" Hip-Hop'as. Šią grupę sudaro ne vien MC ir didžėjai, tiesą sakant, pastarųjų čia išvis nėra. “The Roots” pagrindiniai ramsčiai yra muzikantai, tarp kurių yra būgnininkas, gitaristas ir net pianistas. Didžėjaus pultas jiems nereikalingas, “The Roots” propaguoja instrumentinę muziką ir šią grupę galima vadinti pilnaverčiu Hip-Hop'o kolektyvu su panašia filosofija, kokią turėjo 9-ojo dešimtmečio grupė Stetsasonic. Neskaitant dviejų (dabar jau vieno) beatbox'o atlikėjų, sugebančių vien burnos pagalba imituoti bet kokius beat'us, “The Roots” turi genialiuosius MC - Malik B. ir Black Thought. “The Roots” yra originalus Hip-Hop'o kolektyvas tiek savo muzika, tiek savo sudėtimi, tačiau labiausiai iš kitų grupių juos išskiria darna, tarpusavio supratimas ir atsidavimas vienam pagrindiniam tikslui - skleisti pasauliui gerąsias Hip-Hop'o bangas.

1987-aisiais metais, kurie yra laikomi “The Roots” pradžia, vis garsiau buvo kalbama apie Filadelfijos Hip-Hop'ą. Šio miesto ir jo apylinkių grupės darėsi vis populiaresnės netik savo teritorijoje - jomis pradėjo domėtis masės iš Niujorko ir visos Amerikos. Filadelfiečiai galėjo didžiuotis gimtojo miesto atlikėjais, tokiais kaip 3xDope, Cash Money, Turf Crew ir turbūt labiausiai išgarsėjusiu DJ Jazzy Jeff. Visi jie vienaip ar kitaip įsirašė į Hip-Hop'o istoriją. Kaip tik tuo metu pora vyrukų Tariq'as Trotter'is aka Black Thought (tuomet jis užsiiminėjo fotografijos menu) ir Ahmir'as Thompson'as aka ?uestlove susitiko Filadelfijos aukštojoje mokykloje, meno studijų metu, ir, išsiaiškinę apie bendrą potraukį Hip-Hop'o muzikai, nutarė suburti grupę. Neturėdami pinigų profesionaliai aparatūrai ir kitiems būtiniems daiktams, Jie darė tai, ką mokėjo geriausiai: ?uestlove grojo būgnais, o Black Thought pagal mušamųjų ritmą dėstė savo rhyme'us. Koncertuodami mokykloje, gatvėse, o vėliau ir talentų konkursuose, vaikinai pagaliau pradėjo uždirbti šiokius tokius pinigus. Tačiau vienąkart, ruošdamiesi vienam iš daugelio pasirodymų jaunųjų talentų konkurse, jie suprato, kad jų muzikai trūksta įvairovės, kadangi vienintelis instrumentas buvo būgnai. Problemą išpręsti padėjo Christian MC Bride, jau gerai žinomas jazz'o gitaristas ir tuometinis Thompson'o mokslų kolega. Jo paskatinti ?uestlove ir Black Thought nusprendė visiškai atsiduoti muzikai.

"The Roots". [mtv.com nuotr.] 1992-ųjų vasarą du mūsų herojai tebegrojo gatvėse, naudodamiesi pačiais primityviausiais muzikos instrumentais, dažnai tai net nebūdavo muzikos instrumentai, tiesiog du užsispyrę vyrukai ant šaligatvio dėliojo kibirus, butelius, pripildytus vandens, skardines ir kažkokias metalines detales iš šalimais esančio fabriko. ?uestlove sėsdavosi priešais tą "perkusinį agregatą" ir, iš maišo išsitraukęs būgnų lazdeles, pradėdavo barbenti į visa tai, kas būdavo išdėliota aplinkui. Tuo tarpu Black Thought imdavosi freestyle'ingo, pritraukdamas minias smalsuolių. Per vakarą jie užsidirbdavo apie $100, likdavo patenkinti savimi ir, lydimi aplodismentų, pažadėdavo publikai būtinai dar sugrįžti bei sugroti dar geriau. Tai padaryti buvo neįmanoma, kaskart naudojantis vien, sakykime atvirai, šiukšlėmis, todėl dar tą pačią vasarą ?uestlove susisiekė su savo draugeliu Josh'u Abrahams'u ir įkalbėjo jį groti gatvėse kartu. ?uestlove pažadėjo pasiimti tikruosius būgnus, jei Abrahams'as pasiims savo kontrabosą. Taigi, praėjus savaitei, "Pasynuk Avenue" ir "South Street" gatvių kampe jau grojo trijulė su daug profesionalesniais instrumentais. Black Thought įkalbėjo savo kolegas atlikti keletą savų versijų gerai žinomų kūrinių, tokių kaip "Eric B.IS.Prezident", "Love Rap" ar "Top Billin", kas sukėlė dar didesni gatvės publikos susižavėjimą. Gatvių pasirodymai tapo tradicija, pradėjo formuotis profesionali grupė, kuri pildėsi vis naujais nariais.

Iki 1993-ųjų pradžios “The Roots” pasipildė bosistu Hub (Leon Hubbard) ir antru MC - Malik B (Malik Abdul Basit). Tapęs pilnaverčiu muzikiniu kolektyvu, “The Roots” toliau sėkmingai tęsė savo pasirodymus, tik šįkart jau ne gatvėse, o klubuose. Filadelfijos talentai netrukus tapo žinomi ne tik gimtajame mieste, bet ir visame Niujorke. Tokia pažanga neliko nepastebėta ir 1992-ųjų gale į ?uestlove kreipėsi jazz'o bosistas Jameledeen'as Tacuma, siūlydamas bendrą turne po Vokietiją. Dar prieš šį pasiūlymą grupė spėjo gauti studiją ir įrašyti debiutinį albumą "Organix", kuris Europos koncertuose tapo vizitine “The Roots” kortele. Iš pradžių albumas buvo pardavinėjamas tiesiog koncertų metu. Visi “The Roots” pasirodymai būdavo vainikuojami ovacijomis, o debiutinis albumas, kurį vėliau išleido "Remedy Records", Europoje buvo tiesiog graibstomas. Užplūdusi populiarumo banga atnešė pasiūlymų iš keleto įrašų kompanijų, iš kurių tais pačiais 1993-ais metais buvo pasirinkta "DGC Records". “The Roots” pasirašė pirmąjį savo kontraktą su "Talkin' Loud" ir įrašė EP (sutrumpintos trukmės) albumą "From The Ground Up", kuris buvo išleistas tik Europoje.

Scratch'as iš "The Roots". [mtv.com nuotr.] 1993-ųjų gruodį stambieji JAV leiblai atkreipė dėmesį į “The Roots” sėkmę Europoje ir keletas iš jų pasiūlė kontraktą. Grupė pasirinko "Geffen" ir 1995-ųjų sausį išleido antrąjį savo albumą "Do You Want More ?!!?!!" - vieną iš universaliausių darbų, apjungiančių gyvus instrumentus, muzikantų talentą ir MC meną. Semplų ir didžėjų beat'ų atsisakymas buvo gana rizikingas žingsnis, tačiau kritikai ir klausytojai tinkamai įvertino grupės originalumą ir ryžtą sukurti kažką naujo. Albumas pradėjo “The Roots” tradicijas, tokias kaip kūrinių numeracija: kiekviename naujame albume tęsiama numeracija nuo paskutiniojo albumo pabaigos. Taip pat kiekviename naujame albume vienas "gabalas" būtinai būna skirtas Rahzel'o talentui, be to kiekvienąkart pasirodo Ursula Rucker - poetė, kuri skaito savo bauginančią kūrybą ?uestlove muzikiniame fone. Tais 1995-ais metais “The Roots” pritraukė alternatyviojo Hip-Hop'o gerbėjų dėmesį ne tik albumu "Do You Want More ?!!?!!", bet ir savo pasirodymais žymiajame "Lollapalooza" festivalyje vasarą. Prisijungę klavišininką Kamal (Scott Storch) ir beatbox'o specialistą Rahzel (Rahzel M. Brown), Roots'ai išvyko į Šveicariją, į "Montreux" džiazo festivalis. Tai padėjo suburti dar didesnį “The Roots” gerbėjų ratą Europoje.

1996-aisiais, įrašinėdami 3-ąjį albumą, Roots'ai kiek pakeitė stilių. Nors ir atlikėjai, ir instrumentai liko tie patys, tačiau naujajame albume "Illadelph Halflife" jų muzika jau buvo derinama studijoje prie pultų. Taipogi pagausejo "svečių" - tarp jų buvo Q-Tip, Common, D'Angelo ir jazz'o dievaitė Cassandre Wilson. Dirbdami prie šio albumo, “The Roots” nariai patyrė didžiulį stresą. Jų ankstesni produktai buvo be galo populiarūs ir puikiai vertinami, tačiau Roots'ai buvo įsitikinę, kad iki tobulybės dar labai toli, todėl stengėsi dirbti pilnu pajėgumu. Sunkiausia buvo ?uestlove, kuris vienu metu netgi pareiškė išsisėmęs ir paliekąs grupę, tačiau, kiek pailsėjęs, grįžo į studiją. Albumą reklamavo singlas "Clones", padėjęs rugsėjį "Illadelph Halflife" pakilti iki 21-os "Billboard'o" vietos.

"The Roots" nariai, Black Thought ir ?uestlove. [mtv.com nuotr.] Trečiojo albumo perkamumas buvo dar didesnis nei pirmo ir antro, tačiau grupės tai netenkino. Visą kaltę jie suvertė savo leidybinei firmai "Geffen", kuri, jų nuomone, nepakankamai rūpinosi reklama ir neleido “The Roots” dalyvauti kai kuriuose muzikiniuose projektuose. "Geffen" nutraukė kontraktą su “The Roots” ir pastarieji apsistojo po "MCA" stogu. Su naujomis viltimis ir lūkesčiais buvo pradėtas įrašinėti 4-asis albumas. Darbai truko daugiau nei metus, per kuriuos buvo sulipdyta iki 200-ų kūrinių, tačiau dienos šviesą išvydo tik 17 iš jų. Reklamuodami albumą, “The Roots” paruošė penketą viršelių ir leido savo fanams išrinkti geriausią. Albumas buvo pavadintas "Things Fall Apart". Jis pranoko ankstesnius darbus tiek kritikų vertinimais, tiek topų pozicijomis, o singlas "You Got Me", įrašytas su Erykah Badu ir Eve, pelnė grupei pirmą ir kol kas vienintelę "Grammy" statulėlę.

2000-aisiais metais “The Roots” sulaukė nemažai kritikos dėl naujų idėjų stygiaus ir panašių brokų, todėl buvo atsisakyta darbo su kompiuteriu, vietoje to buvo sugrįžta prie gyvos muzikos su albumu "“The Roots” Come Alive", sudėtu iš koncertinių pasirodymų. Ilgai lauktas 5-asis "normalus" “The Roots” albumas "Phrenology" pasirodė 2002-ųjų lapkritį. Jo įrašuose dalyvavo Erykah Badu, Mos Def, Common, Beanie Sigel, Dice Raw, Nelly Furtado, Talib Kweli ir dar keletas svečių. Apskritai, "Phrenology" nė iš tolo nebuvo panašus albumas į taip išgarsinusį Roots'us "Things Fall Apart". Tai buvo futuristinis Hip-Hop'o albumas, žvelgiantis toli į ateitį. Nuo ankstesnio darbo jis skyrėsi gyvos muzikos kiekiu: dauguma kūrinių buvo programuojami, o ne grojami. Daugybė eksperimentų ir keistų muzikinių sprendimų nepadėjo albumui tapti tokiu bestseleriu, kokiu tapo "Things Fall Apart", tačiau užtarnavo grupei dar didesnį įkyriųjų kritikų pripažinimą.

2004-ųjų vasara - 6-asis albumas "The Tipping Point"...

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

The Seed 2.0 (+ Cody Chesnutt)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Stand by You (+ Shakira)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don’t Say Nuthin’

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Great Pretender

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Next Movement (su DJ Jazzy Jeff)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Without a Doubt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Step Into The Realm

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Silent Treatment

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Table of Contents, Pts. 1 & 2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Act Too...The Love Of My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ain't Sayin' Nothin' New

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Things Fall Apart (+ Erykah Badu)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leornard I-V

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Dark (Trinity) (feat. Dice Raw & Greg Porn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

? Vs. Scratch (The Token DJ Cut)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What They Do

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk Alone (su Truck North, P.O.R.N. & Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Just Don't Stop

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Don't See Us

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Push up Ya Lighter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Fire (+ John Legend)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spark

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When The People Cheer (feat. Greg Porn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

100% Dundee

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How I Got Over

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Diedre Vs. Dice

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Section

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Episodes

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thought At Work

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Let It Be (+ Jennifer Hudson)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Double Trouble

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Got Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Music

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do You Want More?!!??!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Concerto of Desparado

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dear God 2.0

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Universe at War

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wake Up Everybody (+ Common, Melanie Fiona)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Respond/React

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sacrifice (+ Nelly Furtado)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dynamite!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tip The Scale (su Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Common Dust

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Return To Innocence Lost

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Essaywhuman?!!!??!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Popcorn Revisited

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Will To Power (3rd Movement)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rock You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mellow My Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Clones

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hard Times Come Again No More (+ Mary J. Blige)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Walk Us Uptown (+ Elvis Costello)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

3rd Act: ? Vs. Scratch 2...Electric Boogaloo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lift Your Fist (+ Guru)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Roots Is Comin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hang On In There

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Other Side (su Greg Porn) (+ Bilal)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pussy Galore

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Adventures in Wonderland

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Our Generation (The Hope Of The World) (su CL Smooth)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Panic!!!!!!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lesson, Pt. 1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Peace

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here I Come

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hypnotic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Doin' It Again (+ John Legend)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

? Vs. Rahzel

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Adrenaline

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Act Fore...The End?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm Out Deah

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rolling With Heat (+ Talib Kweli)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Show (+ Common)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Long Time

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Distortion to Static

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Birthday Girl (+ Patrick Stump)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pass The Popcorn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Break You Off (su Musiq)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Live At The T-Connection

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lighthouse (su Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We Got You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Web

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tunnel Vision

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Will Not Apologize (su Porn, Dice Raw) (+ Talib Kweli)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Anti-Circle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Devil (performed by Mary Lou Williams)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bread & Butter

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Now Or Never (su Phonte & Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Understand (feat. Dice Raw & Greg Porn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kool On (su Greg Porn & Truck North)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hustla (su STS)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody's Gotta Do It (su Jean Grae & Mac Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Feel Right

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wholy Holy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Carryin' On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't See Us

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Right On (su STS) (+ Joanna Newsom)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lazy Afternoon

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unwritten (su Mercedes Martinez)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unlocking

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Something In The Way Of Things (In Town) (su Amiri Baraka)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Theme From The Middle Of The Night (performed by Nina Simone)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Session (Longest Posse Cut In History)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ital (The Universal Side)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atonement

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rising Up (+ Wale, Chrisette Michele)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dies Irae (performed by Michel Chion)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hard Times (+ Black Thought)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Notic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Finality (4th Movement)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

75 Bars (Black's Reconstruction) (su Tuba Gooding Jr.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Remain Calm

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

DillaTUDE (The Flight of Titus)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Star/Pointro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Duck Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Essawhamah? (Live At The Soulshack)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Ghetto Boy (+ Black Thought)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Proceed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Of My Life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Make My (+ Big K.R.I.T.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Livin' in a New World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Redford (For Yia Yia & Pappou)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Busy (su Dice Raw, Peedi Crakk & DJ Jazzy Jeff)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can't Write Left Handed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In the Music

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Becoming Unwritten

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

False Media

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dave Vs. Us

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Ultimate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lost Desire (su Malik B) (+ Talib Kweli)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Clock With No Hands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black Rock (feat. Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Web 20/20 (su Peedi Peedi & Truck North)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Humanity (Love The Way It Should Be)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boom!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Time (su Phonte ir Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Syreeta's Having My Baby

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

@ 15

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pity The Child / Come Together

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Possibility (2nd Movement)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Radio Daze (su Blu, P.O.R.N. & Dice Raw)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Complexity (+ Jill Scott)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Grits

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Game Theory

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Next Movement

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Water

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Un

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Can’t Help It (su Malik B & Porn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Guns Are Drawn (su Aaron)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Never (feat. Party Crash)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Unraveling (feat. Raheem DeVaughn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Swept Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lesson - Part III (It's Over Now)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Writters Block

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pow Wow (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Remember

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Criminal (su Truck North & Saigon)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take it There

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mellow My Man/Jusufckwithis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Quills

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sleep

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Alibi

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Phrentrow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Singing Man (su Porn & Truck North)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Ghetto Boy (Prelude) (+ Malik Yusef)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tomorrow (feat. Raheem DeVaughn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rising Down (su Dice Raw) (+ Mos Def, Styles P)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dilltastic Vol Won(derful)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intro/There's Something Goin' On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Peace of Light (su Angel Deradoorian & Haley Dekle iš Dirty Projectors) (+ Amber Coffman)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Ain't Fly

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stay Cool

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Datskat

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Compared To What

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Coming (feat. Mercedes Martinez)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

There's A Riot Going On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Wish I Knew How It Would Feel To Be Free

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Goes On, Pt. 7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Shine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don’t Care (su Dom)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Day (su Blu, Phonte & Patty Crash)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What You Want

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Stop This

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stomp (su Greg Porn)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Music (Prelude)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Isa
2014 m. birželio 3 d. 09:39:01 2014-06-03 11:49:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

...patinka Questlove - vienas iš tų "laikrodinių" būgnininkų, kai 'less is more'.

vakar žiūrėjau Reb Bull Academy paskaitą -

http://www.youtube.com/watch?v=23e1GbatgtQ

- 'užstrigo' tokia "smagi" istorija:

būgnų pamokos Questlove`o jaunystėj - trys valandos šio elementariausio hato, snaro ir beiso ritmo -

x x x x  x x x x

     *         *

*         *

- už kiekvieną 'perechodą', kreašo, raido ar tomų panaudojimą - 10$ į tėvo taupyklę,

bliamba net po trijų minučių, jei neįterpt breiko, rautų stogą...

rezultatas - kaikuriuose rūtsų įrašuose (ypač in 90s) sunku pasakyt ar programuotas loopsas ar žmogus groja

 

žo, The Roots geras kolektyvas kuriantis turtingas tekstūras


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:55 - DeLaLiutishkuz
gyveni, ty uz silentista
02:43 - Very_crazy_enough
užtat niekados nereikia uz kita gyventi gyvenimo, mat senka savas laikas
02:25 - Very_crazy_enough
gyvenimas-laiko edikas
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:50 - DeLaLiutishkuz
atnaujinta Isaac Hayes stiliai, kazkaip nebuvo tas padaryta seniau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:30 - Delacorado
Gera grupė ir įdomus variantas, bet jo neturėjau minty, lipdant savąjį. Pakomentavau nick'ų temoje
08:08 - DeLaLiutishkuz
ai mano De La Soul(tuo metu labai megstamai grupej) garbej
19:47 - Delacorado
Dėl niko: per daug rašyti, tai verčiau pakomentuosiu temoje. Taigi, kad mūsiškiai įtartinai panašūs, bet aš čia įsiregistravau pirmiau, so...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 134
  Iš viso užsiregistravę: 72913
  Naujausias narys: Ruta_
  Šiandien apsilankė: 83825
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook