Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Tool


Muzika


Veiklos pradžia: 1990
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Sunkioji muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Progressive metal

Pridėti prie mėgstamiausių Alternative metal

Pridėti prie mėgstamiausių Art rock

Pridėti prie mėgstamiausių Progressive rock


Informacija

 

Tool.
Tool. [Blogspot]
Tool“ prasiveržė į muzikos elitą dėl savo sugebėjimo sujungti tamsų, neaiškų pogrindinį metalą ir gražų pretenzingą roko meną. O gal tai buvo egocentriškas roko meno pretenzingumas sujungtas su kalančiu po-thrash metalu – iš tikrųjų tvarka nieko nekeičia. Nors „Metallica“ parašė savo daugiadalines, sluoksniutas dainas būdami kompozitoriais, jie ir toliau su įniršiu laikėsi gatvės lygyje. „Tool“ to nedarė – jiems patiko meniškas, dirbtinai bohemiškas „Jane's Addiction“ susirūpinimas, nors jie tuo pat metu savo muzikinę pagarbą jie teikė tamsioms, negailestingoms grincore‘o, death metal‘o ir trash‘o vizijoms. Grupė buvo pajėgi įsitvirtinti alternatyviojo roko scenoje, prasidėjus po-Nirvanos erai. Tai jie pabandė įrodyti jau 1993-iųjų metų „Lollapalooza“ koncertinėse gastrolėse, kurios padėjo debiutiniam pilnam jų albumui „Undertow“ pašokti iki platininių pardavimų. 1996-aisiais „Tool“ pristatė antrąjį savo albumą „Aenima“, tačiau alternatyvusis rokas jau buvo praradęs eterio paklausą Amerikoje, todėl šio albumo auditorija buvo kiek mažesnė ir apsiribojo tikrai metalo ir roko fanais – visgi, albumas debiutavo antroje topų vietoje. Didžiąją dalį savo gerbėjų „Tool“ sutraukė jau išleidę savo debiutinį pilną albumą 1993-aisiais (metais anksčiau buvo pasirodęs nepilnas jų albumas). Klausytojai pamėgo džerškantį grupės ‚po-„Jane's Addiction“‘ stiliaus sunkųjį metalą. Tamsūs, pikti dainų žodžiai ir pribloškiantis grojimas gitaromis patraukė ir metalistų, ir alternatyviojo roko fanų dėmesį. Kai jiems buvo suteikta teisė pradėti „Lollapalooza“ festivalį, gerbėjų auditorija pradėjo augti itin greitai – išaugęs susidomėjimas padėjo debiutiniam jų albumui „Undertow“ tapti auksiniu. Po jo 1996-aisiais sekęs „Aenima“ taip pat sulaukė sėkmės. Po to, kai 1997-ųjų „Lollapalooza“ turnė (jame „Tool“ kartu su „Korn“ buvo pagrindinės žvaigždės) baigėsi, grupė ir toliau tęsė gastroles, iki kitų metų reklamuodami albumą „Aenima“. Per įprastai ilgą pertrauką tarp išleidžiamų albumų, grupės narys Keenan‘as nusprendė išnaudoti tą laiką ir subūrė pašalinį projektą, kurį pavadino „A Perfect Circle“. 2000-aisiais pasirodė debiutinis šios grupės albumas „ Mer de Noms“, tapęs netikėtu hitu, o po to sekė pilnai išparduotos koncertinės gastrolės. Prasidėjus kalboms apie „Tool“ iširimą, grupė nubraukė spekuliacijas į šalį, kai dar tais pačiais metais užsidarė studijoje ir išleido pertrauką nutraukusį B pusių ir DVD įrašą „Salival“. Galiausiai 2001-ųjų gegužę gerbėjai sulaukė ir pilno trečiojo „Tool“ albumo „Lateralus“, „Billboard“ albumų tope debiutavusio ant aukščiausio laiptelio ir tapusio didžiausiu grupės hitu.
Esamas tekstas

Tool. [Blogspot] „Tool“ prasiveržė į muzikos elitą dėl savo sugebėjimo sujungti tamsų, neaiškų pogrindinį metalą ir gražų pretenzingą roko meną. O gal tai buvo egocentriškas roko meno pretenzingumas sujungtas su kalančiu po-thrash metalu – iš tikrųjų tvarka nieko nekeičia. Nors „Metallica“ parašė savo daugiadalines, sluoksniutas dainas būdami kompozitoriais, jie ir toliau su įniršiu laikėsi gatvės lygyje. „Tool“ to nedarė – jiems patiko meniškas, dirbtinai bohemiškas „Jane's Addiction“ susirūpinimas, nors jie tuo pat metu savo muzikinę pagarbą jie teikė tamsioms, negailestingoms grincore‘o, death metal‘o ir trash‘o vizijoms. Grupė buvo pajėgi įsitvirtinti alternatyviojo roko scenoje, prasidėjus po-Nirvanos erai. Tai jie pabandė įrodyti jau 1993-iųjų metų „Lollapalooza“ koncertinėse gastrolėse, kurios padėjo debiutiniam pilnam jų albumui „Undertow“ pašokti iki platininių pardavimų. 1996-aisiais „Tool“ pristatė antrąjį savo albumą „Aenima“, tačiau alternatyvusis rokas jau buvo praradęs eterio paklausą Amerikoje, todėl šio albumo auditorija buvo kiek mažesnė ir apsiribojo tikrai metalo ir roko fanais – visgi, albumas debiutavo antroje topų vietoje. Didžiąją dalį savo gerbėjų „Tool“ sutraukė jau išleidę savo debiutinį pilną albumą 1993-aisiais (metais anksčiau buvo pasirodęs nepilnas jų albumas). Klausytojai pamėgo džerškantį grupės ‚po-„Jane's Addiction“‘ stiliaus sunkųjį metalą. Tamsūs, pikti dainų žodžiai ir pribloškiantis grojimas gitaromis patraukė ir metalistų, ir alternatyviojo roko fanų dėmesį. Kai jiems buvo suteikta teisė pradėti „Lollapalooza“ festivalį, gerbėjų auditorija pradėjo augti itin greitai – išaugęs susidomėjimas padėjo debiutiniam jų albumui „Undertow“ tapti auksiniu. Po jo 1996-aisiais sekęs „Aenima“ taip pat sulaukė sėkmės. Po to, kai 1997-ųjų „Lollapalooza“ turnė (jame „Tool“ kartu su „Korn“ buvo pagrindinės žvaigždės) baigėsi, grupė ir toliau tęsė gastroles, iki kitų metų reklamuodami albumą „Aenima“. Per įprastai ilgą pertrauką tarp išleidžiamų albumų, grupės narys Keenan‘as nusprendė išnaudoti tą laiką ir subūrė pašalinį projektą, kurį pavadino „A Perfect Circle“. 2000-aisiais pasirodė debiutinis šios grupės albumas „ Mer de Noms“, tapęs netikėtu hitu, o po to sekė pilnai išparduotos koncertinės gastrolės. Prasidėjus kalboms apie „Tool“ iširimą, grupė nubraukė spekuliacijas į šalį, kai dar tais pačiais metais užsidarė studijoje ir išleido pertrauką nutraukusį B pusių ir DVD įrašą „Salival“. Galiausiai 2001-ųjų gegužę gerbėjai sulaukė ir pilno trečiojo „Tool“ albumo „Lateralus“, „Billboard“ albumų tope debiutavusio ant aukščiausio laiptelio ir tapusio didžiausiu grupės hitu.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (151)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. sausio 6 d. 17:50:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Spėju, albumo išleidimo datą kiekvienais metais reik pasukt vienais metais į priekį, panašiai kaip laikrodį {#}


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
Trampumpoolee
2015 m. kovo 19 d. 16:23:17 2015-03-19 20:18:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pagaliau baigėsi teismo procesai prieš draudimo kompaniją Tool pergale.

Tool is now firmly back to work on its next album. The band has one track finished and 10 others in the works, most of which originated as jam sessions. “Some of it’s really heavy, some of it’s complex and some is more atmospheric, but it’s definitely Tool,” Jones said. “I think having this lawsuit out of the way should really speed of the progress of getting the album done.”

Adam Jones tikisi įrašyt albumą šių metų pabaigoje, bet tai nėra deadline'as. Kaip anksčiau Adamas buvo taikliai išsireiškęs:

"It's not good when it's done, it's done when it's good"

http://consequenceofsound.net/2015/03/tool-wins-multi-year-lawsuit-ramps-up-production-of-new-album/


Atsakyti
Alvydas1
2014 m. liepos 22 d. 21:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rimtas bajeris - Spotify neturi Tool, absoliučiai nė vienos dainos.{#}


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
be_inis
2014 m. liepos 21 d. 21:25:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bet iš esmės, viskas vyksta Tool proporcijomis. Labiausiai knisa, kad tai liečia koncertinių turų planus. Teks tempt savo sėdynę kai gausis šansas, nes kito tikiu ir nebus. 


Atsakyti
Alvydas1
2014 m. liepos 21 d. 20:06:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tool gitaristas Adam Jonesi aiškina, kodėl užgaišo su nauju albumu. Pasirodo visai prozaikiška situacija: įsisenėję teisminiai procesai su draudimo kompanija, kurie čiulpia milijonus dolerių ir suryja aibes laiko.

Išsamiai čia http://www.rollingstone.com/music/news/tool-explain-why-they-havent-put-out-a-new-album-since-2006-20140715


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
edzkaa1
2014 m. sausio 26 d. 18:14:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
be_inis
2012 m. spalio 18 d. 20:41:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aloha klausytojėlai, Loudwire sumanė išrinkti kas labiau jum prie širdies, tarp labiau žinomų metal'o vokalistų ... 

Corey Taylor'ą pastatė su Maynard'u pasirungtyniauti >>>

http://loudwire.com/corey-taylor-vs-maynard-james-keenan-president-of-heavy-metal-election-round-1/

 

Uždėkit pliusiuką vienam ar kitam :P


Atsakyti
backspace
2012 m. liepos 10 d. 23:03:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 Būtent dėl to Tool yra grupė, kurios ilgiausiai klausau. Visi jos nariai nepakartojami ir nepakeičiami, o muzikos sudėtingumas šviesmečiais pranoksta mano suvokimą...


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 103
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 4326
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook