snobiškasis Kauno festivalis vis atveža didelių gvezdu, šįkart Spyro Gyra, Pat Metheny, C. Wilson, na nuečiau pasiklausyt, bet būsiu toli nuo Kauno, o ir sukčiaut nusibodo - niekad nepirkau bilieto, vis kažkaip prasisukdavau ) yra kelios sistemos kaip tai daryt (ne, dėl to širdies neskauda, jei kam įdomu rašykit Nikolajui Bezruxovui www.kanciertai.naxaliavai@gmail.com), bet praleidau jau kokius šešis-septynis festivalius, tai gal kažkas pasikeitė... tačiau, kaip matau Vienybės aikštėj - Saulės Kaliošas vis dar etatinis kolektyvas, ponas Jučai, neatsibodo?...
galbūt Tatran jam session`e bus įdomu...a, dar smalsu paklausyt kaip vaikis užaugo (turiu omenyje Ąžuolą)
reziumuojant - jazz festivalis atneša į miestą pakilią atmosferą, tik visada burbu, kad niekšai iškirto medžius Vienybės aikštėj ir įrengė mašinų stovėjimo aikštelę, niekšai, dingo chill-out`inė zona, na bet anot F Sinatros - do be do be do
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. vasario 21 d. 08:22:35
snobiškasis Kauno festivalis vis atveža didelių gvezdu, šįkart Spyro Gyra, Pat Metheny, C. Wilson, na nuečiau pasiklausyt, bet būsiu toli nuo Kauno, o ir sukčiaut nusibodo - niekad nepirkau bilieto, vis kažkaip prasisukdavau ) yra kelios sistemos kaip tai daryt (ne, dėl to širdies neskauda, jei kam įdomu rašykit Nikolajui Bezruxovui www.kanciertai.naxaliavai@gmail.com), bet praleidau jau kokius šešis-septynis festivalius, tai gal kažkas pasikeitė... tačiau, kaip matau Vienybės aikštėj - Saulės Kaliošas vis dar etatinis kolektyvas, ponas Jučai, neatsibodo?...
galbūt Tatran jam session`e bus įdomu...a, dar smalsu paklausyt kaip vaikis užaugo (turiu omenyje Ąžuolą)
reziumuojant - jazz festivalis atneša į miestą pakilią atmosferą, tik visada burbu, kad niekšai iškirto medžius Vienybės aikštėj ir įrengė mašinų stovėjimo aikštelę, niekšai, dingo chill-out`inė zona, na bet anot F Sinatros - do be do be do