snobiškasis Kauno festivalis vis atveža didelių gvezdu, šįkart Spyro Gyra, Pat Metheny, C. Wilson, na nuečiau pasiklausyt, bet būsiu toli nuo Kauno, o ir sukčiaut nusibodo - niekad nepirkau bilieto, vis kažkaip prasisukdavau ) yra kelios sistemos kaip tai daryt (ne, dėl to širdies neskauda, jei kam įdomu rašykit Nikolajui Bezruxovui www.kanciertai.naxaliavai@gmail.com), bet praleidau jau kokius šešis-septynis festivalius, tai gal kažkas pasikeitė... tačiau, kaip matau Vienybės aikštėj - Saulės Kaliošas vis dar etatinis kolektyvas, ponas Jučai, neatsibodo?...
galbūt Tatran jam session`e bus įdomu...a, dar smalsu paklausyt kaip vaikis užaugo (turiu omenyje Ąžuolą)
reziumuojant - jazz festivalis atneša į miestą pakilią atmosferą, tik visada burbu, kad niekšai iškirto medžius Vienybės aikštėj ir įrengė mašinų stovėjimo aikštelę, niekšai, dingo chill-out`inė zona, na bet anot F Sinatros - do be do be do
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2014 m. vasario 21 d. 08:22:35
snobiškasis Kauno festivalis vis atveža didelių gvezdu, šįkart Spyro Gyra, Pat Metheny, C. Wilson, na nuečiau pasiklausyt, bet būsiu toli nuo Kauno, o ir sukčiaut nusibodo - niekad nepirkau bilieto, vis kažkaip prasisukdavau ) yra kelios sistemos kaip tai daryt (ne, dėl to širdies neskauda, jei kam įdomu rašykit Nikolajui Bezruxovui www.kanciertai.naxaliavai@gmail.com), bet praleidau jau kokius šešis-septynis festivalius, tai gal kažkas pasikeitė... tačiau, kaip matau Vienybės aikštėj - Saulės Kaliošas vis dar etatinis kolektyvas, ponas Jučai, neatsibodo?...
galbūt Tatran jam session`e bus įdomu...a, dar smalsu paklausyt kaip vaikis užaugo (turiu omenyje Ąžuolą)
reziumuojant - jazz festivalis atneša į miestą pakilią atmosferą, tik visada burbu, kad niekšai iškirto medžius Vienybės aikštėj ir įrengė mašinų stovėjimo aikštelę, niekšai, dingo chill-out`inė zona, na bet anot F Sinatros - do be do be do