Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

50 Cent: kelionė į viršūnę

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar visiškai neseniai jis apšildydavo eilinius paplūdimių vakarėlius ir sutikdavo dalyvauti bet kokiame susibūrime. Visa tai jau galime palikti istorijai, nes su debiutiniu albumu “Get rich or Die Tryin’” reperiui iš New York’o, 50 Cent, pavyko užkariauti ne tik Užatlantės, bet ir Europos auditoriją.

Šiuo metu tiek gatvėse, tiek radijo stočių eteryje bei parduotuvėse, 50 Cent, 27 metų reperis yra tituluojamas nenuginčijamu repo karaliumi, nors žiūrint dar į visiškai neseną praeitį, daugelis kritikų prisimena šio atlikėjo pirmuosius bandymus savo gyvo garso koncertuose, kuriuose nebuvo nei jokios patirties ar aiškios krypties. Greitas kilimas į top’ų viršūnes muzikantui nedavė laiko lavinti savo įgūdžių šou programoje. Pasirodymų metu gerbėjai galėdavo stebėti reperio grupės narių nesusikalbėjimą dėl netrukus nuskambėsiančio kūrinio, net ir ištikimiausiam gerbėjui kliūdavo dainų tekstų nesuderinamumai ir tiesiog isteriškas šokinėjimas ant scenos. Tačiau visai tai - jau praeitis. Draugaujant su tokiais žmonėmis, kaip Jay-Z, Eminem, Snoop Dogg ar Missy Elliot, nepatyrusiam reperiui nebuvo sunku semtis patirties. Kaip pats ‘50’ prisipažįsta, nuolatiniai Dr.Dre patarimai telefonu bei kartu praleistas turas su

Busta Rhymes lėmė spartų jo tobulėjimą sceninėje scenografijoje. “Kiekvieną naktį Busta yra tikriausiai karizmatiskiausias žmogus scenoje”, savo įspūdžiais dalinasi ‘50’. Būtent iš jo buvo galima išmokti disciplinos, taip būtinos šou biznyje. Dabar jis tiksliai žino, kokios jo mėgstamiausios šešios dainos gros viena paskui kitą bet kuriame pasirodyme:”What up Gangsta”, “Wanksta”, “Back Down”, “High All the Time”, “In Da Club”, “P.I.M.P.”

Tačiau 50 mokosi ir is daugiau kolegų, kurie šou pasaulyje yra gerbiami ne tik už jų muziką, tačiau ir už neįtikėtinus koncertus, į kuriuos bilietams parduoti užtenka vos poros valandų. Šį sąrašą, be abejones, papildo ir nenuspėjamasis Jay-Z, kurį ‘50’ įvardina, kaip artimiausią jam savo atlikimo maniera reperį. “Jis [Jay-Z] nešoka ir nekviečia grupių į sceną, kaip kad Snoop Dogg, jis nerėkauja ir negrasina šokti į minią, kaip kad Busta Rhymes, jis tiesiog pasikliauja scenos svečiais ir šokėjais. Jis savo muzika žmones pripildo kinetinės energijos ir tada lengvai manipuliuoja minia savo naudai.”

Jay- Z nustos repuoti vidury eilutės ir leis savo fanams užbaigti dainos žodžius. Jis visiškai lengvai parepuos kapela kartu su savo gerbėjais, kad kiekvienas ten esantis išgirstų ir pajustų jo žodzių esmę. 50 taip pat išskiria ir Jay-Z sugebėjimą nuolat stebinti minią. “Jay yra

išskirtinis atlikėjas”, masto 50. ”Jay šiuo metu vienas geriausių man žinomų atlikėjų. Jis nepradės prakaituoti ir nejudės daugiau nei reikia. Jis tiesiog pakels lėtai rankas ir pradės mojuoti į skirtingas puses, taip išjudindamas minia. Tai neįtikėtina patirtis- matyti, jog toks paprastas judesys gali būti toks efektingas. O prieš tai jis net nejudėjo ir minia tiesiog sustingusi laukė jo veiksmų. Ir, kai tik jis ką nors padarydavo, minia žinodavo kaip reaguoti”.

Tačiau vien tik judesių ir gerų norų neužtenka. Vienas didžiausių pasikeitimu 50 atlikime buvo šou atributika, kuriai neįtikėtinos įtakos turėjo „Slim Shady Anger Management“ komplektas Detroito koncertuose. Čia 50 išmoko pamoką apie tai, jog tikra muzikos žvaigždė savo gerbėjams duoda ne tik muziką, bet ir visa jos iliustraciją. Kai Eminem rengė visa karnavalą savo pasirodymams, 50 nusprendė likti arčiau namų ir savo koncertams jis pasirinko visa replikų komplektą apie New York’o dangoraižius bei Laisvės statulą. Netgi ir Dr.Dre prieš keletą metu savo “Up in Smoke” ture įrodė, jog visa tai

ne tik saldus kąsnelis išalkusiai miniai, tačiau tiesiog neatsiejama gero pasirodymo dalis. Tuo metu Dr.Dre naudojo tokius efektus, kaip rūkstančias kaukoles ir sunkvežimius, kurie, be abejonės, padėjo pagyvinti jo muzika. Šios pamokos tikrai įsiminė 50, kuris pastaruoju metu neapsieina be fejerverku ir milžiniškų dangoraižių improvizacijų savo koncertuose.

Praėjus vos metams nuo pirmo 50 pasirodymo, reperis supranta ne tik įrašų, bet ir pačio atlikėjo vaidmenį šou biznyje. Todėl jį gana retai sutiksime besilinksminantį vakarėliuose iki paryčių. Jau greičiau 50 rasime besiilsintį namuose arba nesidarbuojantį studijoje kartu su ilgalaikiu savo prodiuseriumi ‚Sha Money XL‘.

Šiuo metu jau bebaigiantis dirbti prie naujojo albumo “Lock and Load”, 50 reperis sako išmokęs pirmąją pamoką: “Neleisk įvaidžiui nuslysti į

šalį”. “Kad ir ką mes bedarytume, viską gražiname į gatvę, ten, kur muzika gyva. Jeigu tavęs nėra gatvėse, gerbėjai pradeda abejoti…jiems nuolat reikia pristatyti kažką naujo. Taigi aš ten ir stengiuosi išlikti.”

Kol kas tiek 50 Cent, tiek ir gerbėjai gali džiaugtis Billboard albumu viršūne iki to laiko, kol pasirodys naujasis reperio darbas “Lock and Load”. O kritikai jau dabar prognozuoja, kad jeigu atlikejas taip pat sparčiai tobulės kaip iki šiol, tai jo vardas bus ne tik kiekvieno muzikos mylėtojo kolekcijoje, bet ir kiekvienoje muzikos topo viršūnėje.


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 2818   Data: 2003-09-14
Esamas tekstas

Dar visiškai neseniai jis apšildydavo eilinius paplūdimių vakarėlius ir sutikdavo dalyvauti bet kokiame susibūrime. Visa tai jau galime palikti istorijai, nes su debiutiniu albumu “Get rich or Die Tryin’” reperiui iš New York’o, 50 Cent, pavyko užkariauti ne tik Užatlantės, bet ir Europos auditoriją.

Šiuo metu tiek gatvėse, tiek radijo stočių eteryje bei parduotuvėse, 50 Cent, 27 metų reperis yra tituluojamas nenuginčijamu repo karaliumi, nors žiūrint dar į visiškai neseną praeitį, daugelis kritikų prisimena šio atlikėjo pirmuosius bandymus savo gyvo garso koncertuose, kuriuose nebuvo nei jokios patirties ar aiškios krypties. Greitas kilimas į top’ų viršūnes muzikantui nedavė laiko lavinti savo įgūdžių šou programoje. Pasirodymų metu gerbėjai galėdavo stebėti reperio grupės narių nesusikalbėjimą dėl netrukus nuskambėsiančio kūrinio, net ir ištikimiausiam gerbėjui kliūdavo dainų tekstų nesuderinamumai ir tiesiog isteriškas šokinėjimas ant scenos. Tačiau visai tai - jau praeitis. Draugaujant su tokiais žmonėmis, kaip Jay-Z, Eminem, Snoop Dogg ar Missy Elliot, nepatyrusiam reperiui nebuvo sunku semtis patirties. Kaip pats ‘50’ prisipažįsta, nuolatiniai Dr.Dre patarimai telefonu bei kartu praleistas turas su Busta Rhymes lėmė spartų jo tobulėjimą sceninėje scenografijoje. “Kiekvieną naktį Busta yra tikriausiai karizmatiskiausias žmogus scenoje”, savo įspūdžiais dalinasi ‘50’. Būtent iš jo buvo galima išmokti disciplinos, taip būtinos šou biznyje. Dabar jis tiksliai žino, kokios jo mėgstamiausios šešios dainos gros viena paskui kitą bet kuriame pasirodyme:”What up Gangsta”, “Wanksta”, “Back Down”, “High All the Time”, “In Da Club”, “P.I.M.P.”

Tačiau 50 mokosi ir is daugiau kolegų, kurie šou pasaulyje yra gerbiami ne tik už jų muziką, tačiau ir už neįtikėtinus koncertus, į kuriuos bilietams parduoti užtenka vos poros valandų. Šį sąrašą, be abejones, papildo ir nenuspėjamasis Jay-Z, kurį ‘50’ įvardina, kaip artimiausią jam savo atlikimo maniera reperį. “Jis [Jay-Z] nešoka ir nekviečia grupių į sceną, kaip kad Snoop Dogg, jis nerėkauja ir negrasina šokti į minią, kaip kad Busta Rhymes, jis tiesiog pasikliauja scenos svečiais ir šokėjais. Jis savo muzika žmones pripildo kinetinės energijos ir tada lengvai manipuliuoja minia savo naudai.”

Jay- Z nustos repuoti vidury eilutės ir leis savo fanams užbaigti dainos žodžius. Jis visiškai lengvai parepuos kapela kartu su savo gerbėjais, kad kiekvienas ten esantis išgirstų ir pajustų jo žodzių esmę. 50 taip pat išskiria ir Jay-Z sugebėjimą nuolat stebinti minią. “Jay yra išskirtinis atlikėjas”, masto 50. ”Jay šiuo metu vienas geriausių man žinomų atlikėjų. Jis nepradės prakaituoti ir nejudės daugiau nei reikia. Jis tiesiog pakels lėtai rankas ir pradės mojuoti į skirtingas puses, taip išjudindamas minia. Tai neįtikėtina patirtis- matyti, jog toks paprastas judesys gali būti toks efektingas. O prieš tai jis net nejudėjo ir minia tiesiog sustingusi laukė jo veiksmų. Ir, kai tik jis ką nors padarydavo, minia žinodavo kaip reaguoti”.

Tačiau vien tik judesių ir gerų norų neužtenka. Vienas didžiausių pasikeitimu 50 atlikime buvo šou atributika, kuriai neįtikėtinos įtakos turėjo „Slim Shady Anger Management“ komplektas Detroito koncertuose. Čia 50 išmoko pamoką apie tai, jog tikra muzikos žvaigždė savo gerbėjams duoda ne tik muziką, bet ir visa jos iliustraciją. Kai Eminem rengė visa karnavalą savo pasirodymams, 50 nusprendė likti arčiau namų ir savo koncertams jis pasirinko visa replikų komplektą apie New York’o dangoraižius bei Laisvės statulą. Netgi ir Dr.Dre prieš keletą metu savo “Up in Smoke” ture įrodė, jog visa tai ne tik saldus kąsnelis išalkusiai miniai, tačiau tiesiog neatsiejama gero pasirodymo dalis. Tuo metu Dr.Dre naudojo tokius efektus, kaip rūkstančias kaukoles ir sunkvežimius, kurie, be abejonės, padėjo pagyvinti jo muzika. Šios pamokos tikrai įsiminė 50, kuris pastaruoju metu neapsieina be fejerverku ir milžiniškų dangoraižių improvizacijų savo koncertuose.

Praėjus vos metams nuo pirmo 50 pasirodymo, reperis supranta ne tik įrašų, bet ir pačio atlikėjo vaidmenį šou biznyje. Todėl jį gana retai sutiksime besilinksminantį vakarėliuose iki paryčių. Jau greičiau 50 rasime besiilsintį namuose arba nesidarbuojantį studijoje kartu su ilgalaikiu savo prodiuseriumi ‚Sha Money XL‘.

Šiuo metu jau bebaigiantis dirbti prie naujojo albumo “Lock and Load”, 50 reperis sako išmokęs pirmąją pamoką: “Neleisk įvaidžiui nuslysti į šalį”. “Kad ir ką mes bedarytume, viską gražiname į gatvę, ten, kur muzika gyva. Jeigu tavęs nėra gatvėse, gerbėjai pradeda abejoti…jiems nuolat reikia pristatyti kažką naujo. Taigi aš ten ir stengiuosi išlikti.”

Kol kas tiek 50 Cent, tiek ir gerbėjai gali džiaugtis Billboard albumu viršūne iki to laiko, kol pasirodys naujasis reperio darbas “Lock and Load”. O kritikai jau dabar prognozuoja, kad jeigu atlikejas taip pat sparčiai tobulės kaip iki šiol, tai jo vardas bus ne tik kiekvieno muzikos mylėtojo kolekcijoje, bet ir kiekvienoje muzikos topo viršūnėje.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (21)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Agotukas
2007 m. gegužės 22 d. 15:30:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šita grupė mano mėgstamiausia...

____________________
http://agotakeee.myminicity.com/
Atsakyti
dowea
2006 m. lapkričio 18 d. 09:55:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis koks graszus.... geraj dainuoja...,.

Atsakyti
suo-girl (Užblokuotas)
2006 m. rugpjūčio 6 d. 19:46:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal visai grazus tas bernas

Atsakyti
880719
2006 m. gegužės 29 d. 19:48:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as busiu kaip jis

Atsakyti
GDforever
2006 m. gegužės 12 d. 14:37:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne vienos jo "dainos" nezinau ir net nenoriu. kaip maksimas sake jog jis yra jo pusbrolis

Atsakyti
Milita
2006 m. gegužės 6 d. 21:21:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Reperis kaip reperis to nepaneigsi

Atsakyti
Kjetas
2006 m. vasario 14 d. 14:47:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As irgi noreciau buti tokiu kaip jis.

Atsakyti
cannabiz
2005 m. gruodžio 5 d. 20:14:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vibratoriu karalius

____________________
... c - a - n- n - a - b - i -z ...
Atsakyti
DFReturnz
2005 m. spalio 7 d. 20:03:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kelione i sh

Atsakyti
Laschelis
2005 m. rugsėjo 29 d. 09:20:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hmm... man asmeniškai šlamštas, buwo laikai kai klausydavau, bet kai daugiau apie jo "karjerą" sužinojau tai...

____________________
You're The Center Of Adrenaline
Atsakyti
anck-su-namun
2005 m. rugpjūčio 28 d. 14:57:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras reperiux. uz tai jis turi but dekingas emui ir D.Dre

____________________
...death - it's only the beginning...
Atsakyti
Spooky-z
2005 m. birželio 10 d. 23:47:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis nusipelne to ka turi
Jis juk pats to pasieke

Atsakyti
kosmosas
2005 m. gegužės 1 d. 15:50:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu gal ir neblogas reperis bet man jis niekada nebus auksciau uz eminema ar 2pac ir t.t

____________________
gyvenimas yra sudas .. tik labai gera grafika.
Atsakyti
Gilas
2005 m. balandžio 29 d. 16:27:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kartais visai gerai pavaro o kartais sudinai

Atsakyti
something_spesha
2005 m. balandžio 16 d. 19:52:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fui nekenciu

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
zmuogus
2005 m. sausio 8 d. 00:49:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera grupe

____________________
l.s.
Atsakyti
zmuogus
2005 m. sausio 8 d. 00:49:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tany boom boom in the club

____________________
l.s.
Atsakyti
CCCP
2004 m. lapkričio 14 d. 10:06:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jam DR.Dre padejo labai eminemas irgi tai turejo kaip isgarset

____________________
CCCP
Atsakyti
Aya
2004 m. spalio 29 d. 13:56:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
greit ir uztilo

____________________
I Just Want Something I Can Never Have...
Atsakyti
half_skater
2004 m. spalio 18 d. 17:30:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pergreit isgarsejo

____________________
I become from the shadows...
Atsakyti
onezto
2004 m. rugsėjo 28 d. 16:28:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yeah cool

____________________
what about HiP-HoP ?
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

50 Cent:
1
0

Neseniai naują albumą "Animal Ambition" išleidęs reperis 50 Cent pasidalino mintimis apie hip hopo ikoną Jay Z, tvirtindamas, kad šis yra pervertintas ir greičiausiai pats sutiktų su tokia išvada. 50 Cent, kurio tikrasis vardas - Curtis Jackson, šias ...
Holivudo aktorė Meryl Streep naujam vaidmeniui repuoti mokosi iš 50 Cent?
0
1

Atrodo, Meryl Streep šviečiasi antroji - reperės - karjera. Bent jau taip teigia aktorius James Corden. Garsioji Holivudo aktorė, trijų "Oskarų" laimėtoja su minimu britu aktoriumi dabar filmuojasi juostoje "Into The Woods", kuriame atlieka raganos vai...
Eminem'o leidybinės kompanijos vadovas:
2
0

Eminem'as šiais metais išleis naują studijinį albumą, teigia leidybinės kompanijos "Shady Records" vadovas. Paul'as Rosenberg'as "Billboard" žurnalistams sakė, jog reperis yra "gerokai pasistūmėjęs įrašų procese" ir atskleidė, jog naujo disko reikėtų t...
Reperis 50 Cent pristato naujausią singlą
1
0

50 Cent pristatė naujausią savo singlą "New Day". Dainoje, kurią prodiusavo Dr. Dre, o miksavo Eminem'as, galima išgirsti ir Alicia Keys vokalą. Kūrinys turėtų pasirodyti penktajame reperio albume "Street King Immortal", kuris pagaliau numatomas iš...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Puddle Of Mudd Puddle Of Mudd
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Dream Theater dainą As I Am - 3 balais
Sahja įvertino Electric Six - 5 balais
Sahja įvertino Bad Things - 3 balais
Sahja įvertino Jean-Michel Jarre albumą Zoolook - 7 balais
Silentist pakomentavo Dream Theater
Konditerijus mėgsta As I Am
Sahja mėgsta It's So Cool
DjVaids mėgsta As I Am
mantas90 balsavo LT TOP 30
mantas90 balsavo Music.lt TOP 40
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:24 - Silentist
(pazaidziau su savim kol uzmigsiu, pazaiskit su savim, ir laimėsit)
21:23 - Silentist
et tūkstantmetį. Lietuvoje girdisi bjaurus tarimas. Lyrine graudi balalaikos tralivali. Linkiu grazaus balsavimo Trumpui. Linkęs girtoms blevyzgoms tarnauti, lakstau greta byrancio tsukraus. Love-on-eye gaudo bjaurius parazitus. Lenda galvon bro troliai.
20:35 - Silentist
Labas, gal būsi tyras? Likimas gali bausti tave. Laimingas gimęs be triusikelių, ligoninėj guliu brangus tėti. Laringitas grasina blogam tipeliui. Lankyti galima bus trečiadienį. Linksmai guminiais batus tapsnoju. Lašai greitai barbena tuksena.Lyja gal bl
19:57 - Silentist
Bet tai kaip keičiasi tendencijos! Lt solo atlikėjai, ar tai dainuoj.poezija ar tai realybės show atstovai, nėra daug Rock grupių, tik baltasis kiras, ba 5 balsuočiau už Mamontovo daina, norėčiau kad būtų nauja Mikutaviciaus daina. Ir Biplan jei isleistu
17:03 - Arunazz
uz prabalsavau 5 balsus solo ansambli kuris 3 vietoje
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
07:14 - Arunazz
sveiki
13:36 - 4Blackberry
Man patinka kaip kiekvienos dainos įvertinime atsispindi Sahjos muziknis skonis. Gerai supranti, kas yra svetainės galva.
22:51 - Silentist
Aš naudociau erotinio masažo paslaugas be laimingos pabaigos, jei nebūtų koronaviruso. Dabar jie atsibelde su savo paslaugom ne vietoj ir ne laiku.
22:12 - einaras13
Hm, nauja feikinių reklamišių ir jų sukurtų algoritmų ataka - jie išmoko užsiregistruoti music.lt. Tai labai labai negerai. Jau du teko užblokuoti. Ką darys vadovybė, kad tai stabdytų. Leiskit spėti — nieko?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 102
  Iš viso užsiregistravę: 72792
  Naujausias narys: algis32
  Šiandien apsilankė: 34652
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook