Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"American Idol" - jaunųjų žvaigždžių kalvė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Amerikietiška jaunų talentų šou versija prasidėjo 2002-aisiais. Organizatoriai sulaukė daugiau nei 10,000 tūkstančių paraiškų. Laidos „American Idol“ populiarumas buvo stulbinantis – ji tapo vasaros hitu. Neprastesnis buvo ir prizas nugalėtojui – kontraktas su laidybine firma RCA Records, kas garanuoja neabejotiną pelną ir šlovę. Šio šou idėja kilo iš 2002-aisiais Didžiojoje Britanijoje rengto konkurso „Pop Idol“, kurio nugalėtojas Will Young karaliavo Didžiosios Britanijos topuose ir viršijo pardavimų rekordus. Taigi, galimybę išgarsėti gavo ir Amerikos jaunimas...

2002-ųjų birželį laida „American Idol: The Search for a Superstar“ debiutavo FOX televizijos eteryje. Jaunųjų žvaigždučių teisėjais tapo:

Simon‘as Cowell‘as:
Jo muzikinė karjera nusisekė nepergeriausiai, tačiau per paskutiniuosius 20 metų jis sukūrė dabartinės pop muzikos formą. Per 10 pastarųjų metų, dirbdamas BMG įrašų kompanijos vadovu, jis sukūrė begalę stulbinančių įrašų. Jis iškėlė į aukštumas tokias grupes, kaip Westlife, taip pat solo atlikėją Sinitta ir duetą „Robson & Jerome“. Simon tapo žvaigžde, gniuždydamas ir versdamas verkti jaunuolius, svajojančius tapti žvaigždėmis. Jis teisėjavo ir Didžiosios Britanijos talentų konkurse "Pop Idol".

Paula Abdul:
Paulos apdovanojimai kalba už pačią dainininkę: ji per savo karjerą pardavė daugiau nei 30 milijonų įrašų, išleido du #1 albumus, šešis #1

singlus, gavo vieną Grammy, septynis MTV, du Emmy, du “People’s Choice” bei du “Kids Choice” apdovanojimus. Ji taip pat turi savo žvaigžde tarp garbingiausių pramogų verslo žmonių Holivudo Bulvare.

Randy Jackson‘as:
Grammy apdovanojimus laimintis prodiuseris yra dvidešimties metų muzikos pasaulio veteranas. Jis dirbo vienose didžiausių Amerikos Columbia bei MCA įrašų kompanijose. Randy įrašinėjo kūrinius ir dalyvavo koncertiniuose turuose su tokiais atlikėjais, kaip Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion, N‘sync, Madonna, Elton John, Destiny's Child bei daugybe kitų. Randy dirbo prie daugiau nei tūkstančio auksinių bei multi-platininių albumų. Su jo pagalba įrašytu albumu pasaulyje buvo parduota daugiau nei 200 milijonų.

Taigi, šis kompetetingas trejetas sprendė, kas žengs toliau ir turės galimybę, Amerikos žiūrovų balsavimo dėka, tapti superžvaigžde.

Galiausiai teliko 10 kandidatų:

Nugalėtoja Kelly Clarkson
- Kilusi iš Teksaso, Burleson‘o miesto.
- Gimusi 1982-aisiasi. Konkurso metu jai buvo 20 metų
- Kelly talentą atrado muzikos mokytojas septintoje klasėje, tada jis pakvietė ją į chorą.
- Mėgstamiausia daina – Des‘ree „Kissing You“.
- Pirmasis koncertas, kuriame lankėsi – Celine Dion.
- Dainos, atliktos per konkursą: "A Moment Like This", "Think Twice", "Don't Play That Song", "Natural Woman", "You're All I Need", "Respect", "Stuff Like That There", "Walk On By", "It's Raining Men", "I Surrender", "Without You", "Respect", "Before Your Love".
- Pats nesmagiausias momentas? „Kaip turbūt ir kiekvienai merginai šiame pasaulyje, labiausiai nesmagu man buvo, kai susipykome su vaikinu ir jo netekau“.
- Kodėl tu nori laimėti „American Idol“ – tapti „Amerikos dievaite“? „Buvimas ant scenos prieš milijonus žmonių padarė man didelę įtaką. Aš šiek tiek nervinausi lipdama ten pirmą kartą, tačiau kartą ten užlipus, nebenoriu lipti nuo scenos.“
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Aš visada norėjau rinktis gitarą. Manau, kad tai kiečiausias instrumentas“.
- Mėgstamiausias „American Idol“ teisėjas? Kodėl jis? „Aš mėgstu juos visus, bet jei reikėtų rinktis vieną, tai tikriausiai būtų Paula paprasčiausiai dėl to, kad aš jaučiuosi artima jai“.
- Mažiausiai patinkantis teisėjas? Kodėl jis? „Atvirai, man jie visi patinka“.
- Ko tu nekeistum tam, kad tapti „Amerikos dievaite“? „Aš patenkinta savimi. Žinoma, ir vietelių šen bei ten, kurios galėtų būti didesnės arba mažesnės, tačiau aš nepažįstu žmogaus, kuris būtų visiškai aptenkintas savo išvaizda“.
- Kas šiuo metu yra tavo kompaktinių diskų grotuve? U2 – „Beautiful Day“
- Kaip tu pavadintum savo debiutinį albumą? "Mood Swings", "Running Late" arba "Sleeping In".


Jos varžovas finale Justin Guarini
- Kilęs iš Pensilvanijos, Doulestown‘o.
- Gimė 1978-aisiais. Konkurso metu jam buvo 23-eji.
- Justin‘o motina Kathy – TV žurnalistė, tėvas Eldren‘as – policijos nuovados viršininkas.
- Justin‘as dainavo jau nuo mažų dienų ir tapo jaunausių Atlantos berniukų choro nariu.
- Mėgstamiausia daina – Michael Jackson „Wanna Be Startin‘ Somethin‘“.
- Pirmas koncertas, kuriame lankėsi – The Jacksons turnė „Victory Tour“.
- Konkurso metu pakerėjo visus savo ispūdingu elgesiu bei laikysena ant scenos ir ilgesingai perdarytomis klasikinėmis dainomis
- Dainos atliktos per konkursą: "Some Day We'll All Be Free", "Sunny", "For Once In My Life", "Ribbon In The Sky", "Route66", " The Look of Love", "P.Y.T.", "Get Here", "Let's Stay Together", "Don't Let the Sun Go Down On Me", "Before Your Love", "Get Here", "A Moment Like This".
- Pats nesmagiausias momentas? „Dainavimas ant Kapitolijaus laiptelių Vašingtone per vidurinės mokyklos pasirodymą. Aš pradėjau sekantį posmelį (visi kiti tylėjo) per pianino solo partiją... Jaučiausi lyg mano ausys degtų.“
- Kodėl tu nori laimėti „American Idol“ – tapti „Amerikos dievaičiu“? „Aš noriu būti..linksmybių švyturiu! Blizgesys, žvasys, prabanga Amerikoje yra nesuvaldomi, bet aš noriu tai daryti ir tuo dalintis su visa Amerika daugiau nei kasnors dalinosi anksčiau.
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Kino riežisieriaus / operatoriaus“.
- Mėgstamiausias „American Idol“ teisėjas? Kodėl jis? „Paula. Ji labai padedanti ir labai padidindavo mano pasitikėjimą savimi ant scenos...ir jį labai graži pažiūrėti.
- Mažiausiai patinkantis teisėjas? Kodėl jis? „Jie visi man padėjo ir buvo malonūs. Taigi, aš blogiausio negaliu įvardinti“.
- Ko tu nekeistum tam, kad tapti „Amerikos dievaičiu“? „Savo asmenybės ir požiūrio į gyvenimą. Tiesiog noriu linksmintis, darydamas tai, ką myliu“.
- Kas šiuo metu yra tavo kompaktinių diskų grotuve? „Tenacious D“.
- Kaip tu pavadintum savo debiutinį albumą? „Just the Beginning…“.

Nikki McKibbin, 23-metė, gimusi Teksase, Grand Prarie mieste. Mėgstamiausia daina – The Righteous Brothers „Unchained Melody“. Konkurse atliko: "Heartbreaker", "Piece Of My Heart", "Ben", "Total Eclipse Of The Heart", "Hard Hearted Hannah (The Vamp of Savannah)", "(There's) Always Something There To Remind Me", "I'm the Only One", "Mary Jane", "Black Velvet", "Edge of Seventeen". Nikki pasižymėjo savo roko vokalu, nors dauguma jos pasirinktų dainų buvo R&B stiliaus baladės.

Tamyra Gray, 23-metė mergina iš Merilendo, kurios mėgstamiausias kūrinys Prince‘o „Adore“. Ji konkurse atliko šias dainas: "If I Were Your Woman", "A Fool In Love", "Touch Me In The Morning", "And I Am Telling You, I'm Not Going", "Minnie The Moocher", "A House Is Not A Home", "New Attitude", "Feel the Fire". Iš jos buvo tikėtasi daugiau nei ketvirtoji vieta – pastoviai geri publikos bei žiuri vertinimai žadėjo jai vietą tarp dviejų finalistų, tačiau ji iškrito kiek anksčiau.

R.J. Helton, 21-ienerių vaikinas iš Džordžijos valstijos. Jo mėgstamiausia India.Arie. daina „Ready For Love“. Dainos, kurias jis atliko: "Superstitious", "Under The Boardwalk", "I Can't Help Myself", "I'll Be There", "Lately", "I Won't Dance", " Best That You Can Do". Jo labiausiai nemėgo žiuri narys Simon‘as Cowell‘as, tačiau jis iškentęs visas jo pastabas pateko į Top 5-uką. Taip pat jis išsiskyrė tuo, jog buvo vienintelis dalyvis, kurį išrinko ne žiūrovai, o teisėjai. 9 dalyvius rinko TV stebėtojai, o vieną – žiuri nariai.

Christina Christian, 21-ienerių metų Niu Jorkietė, labiausiai mėgstanti Bette Midler dainą „Wind Beneath My Wings“. Per savo pasirodymus ji atliko "Ain't No Sunshine", "When A Man Loves A Woman", "Ain't No Mountain High Enough", "At Last", "Glory of Love". Jos pasirodymais buvo be galo susižavėjęs komisijos narys Simon‘as. Christina buvo vienintelė dalyvė, kuri negalėjo dalyvauti laidoje, kai sprendėsi jos likimas – tą vakarą, kuomet žiūrovai ją išbalsavo, Christina gulėjo ligoninėje dėl išsekimo.

Ryan Starr, 19-metė iš Kalifornijos. Jos mėgstamiausias kūrinys – Journey „Faithfully“. Atlikusi dainas "Last Dance", "You Really Got Me", "If You Really Love Me", "The Frim Fram Sauce" ji labiausiai išsiskyrė savo netradiciniais įdomiais pasirodymais.

A.J. Gil, 17-metis taip pat iš Kalifornijos. Mėgstamiausia daina – P.Diddy su Faith Evans – „I‘ll Be Missing You“. Per tris savo pasirodymus atliko šias dainas: "How Sweet It Is To Be Loved By You", "My Cherie Amour" ir "All Or Nothing". Jauniausias iš dešimtuko, bet ne blogiausias. Jo galimybes sumažino žiuri palyginimas su vaikinu iš vaikinų grupių (tokių kaip N‘Sync ar Backstreet Boys). Atlikęs O-Town dainą „All Or Nothing“ jis tai tik patvirtino...

E Jay Day, 20-metis iš Džordžijos, labiausiai mėgstantis Mariah Carey dainą „All I Ever Wanted Is You“. Per konkursą jis atliko vos dvi dainas, "My Girl" bei "I'll Be", ir pasitraukė jau po pirmosios laidos. Šis vaikinas nepateko į Top 10-uką, o tik 30-uką, tačiau paaiškėjus, jog vienas iš patekusių į 10-uką viršijo amžiaus limitą, E Jay Day sudalyvavo pusfinalyje kartu su kitais 10 norinčių ir pateko tarp 10-ies finalistų.

Jim Verraros, 19-metis vaikinas iš Ilinojaus, dievinantis Janet Jackson ir jos kūrinį „Trust A Try“, taip pat pasitraukė atlikęs vos dvi dainas - "Easy" ir "When I Fall In Love". Žiuri bei žiūrovų nemalonę užsitraukė sukūręs vaikinų grupės nario įvaizdį, todėl ir liko paskutinėje vietoje.

Prasidėjęs birželį, konkursas truko iki rugsėjo. Vienas po kito atkrito aštuoni dalyviai, kol galiausiai liko du – gražuolis Justin‘as Guarini ir nuostabaus balso savininkė Kelly

Clarkston. „American Idol“ finalas įvyko Holivude, „Kodak Theater“ salėje. Ir Kelly, ir Justin‘as atliko savo kūrybos dainas – atitinkamai „A Moment Like This“ ir „Before You Love“.

"Staiga, ten pat, kur vyksta Oskarų įteikimas, juos stebi visa Amerika, ir tik vienas iš jų nugalės, bet visi jie buvo nuostabūs" – pasakė žiuri narys Simon‘as Cowell‘as. "Nuo tada, kai aš pradėjau rūpintis šiuo konkurse, tai buvo vienpusis žaidimas, nes be jokių abejonių, geriausia dainininkė čia yra Kelly."

Scenoje taip pat pasirodė analogiško konkurso Didžiojoje Britanijoje nugalėtojas Will‘as Young‘as – jis atliko keletą dainų sveikinančiai jį publikai, taip pat savo perdarytą dainos „Sweetest Feeling“ versiją, duetą su Kelly Clarkson bei bendrą dainą su visais dešimt „American Idol“ finalistų.

Kaip turbūt daug kas ir tikėjosi, „American Idol“ nugalėtoja tapo ir „Amerikos dievaite“ vadintis teisę gavo Kelly Clarkson. Balsavusių žmonių skaičius tikrai įspūdingas – į televiziją paskambino net 15,5 milijono stebėtojų, o 58 % iš jų palaikė būtent Kelly. Daina „A Moment Like This“, kurią ji atliko finale, jau kitą savaitę buvo išleista singlo pavidalu, o po mėnesio numatytas ir jos debiutinio albumo išleidimas. Antrosios vietos laimėtojas Justin‘as Guarini taip pat užsitikrino vieno singlo išleidimą, tačiau niekas net neabejojo, jog jis pasirašys ir didesnę leidybinę sutartį.

Taigi, pirmieji Amerikos talentai sužibėjo, o „American Idol“ kūrėjai pradėjo ruoštis kitam konkursui.
“American Idol” tapo 2002-ųjų metų televizijos hitu, taigi visai nenuostabu, kad šis konkursas atgijo ir po metų, 2003-aisiais. Šįkart jis vyko ne rudenį, kaip pirmasis, o pavasarį. „American Idol 2“ populiarumas buvo dar didesnis nei pirmojo: jei į pirmąjį konkursą paraiškas padavė apie 10,000 norinčių, tai 2003-aisiais šis skaičius išaugo net iki 50,000... Du kartus per savaitę pasirodanti laida traukė begales žiūrovų ir tyrimų duomenimis prie savo televizorių ekranų „American Idol 2“ stebėdavo virš 30 milijonų žiūrovų. Kaip ir pirmajame konkurse į superfinalą buvo atrinkti dešimt kandidatų, o teisėjavo Simon‘as Cowell‘as, Paula Abdul bei Randy Jackson‘as. Laidos vedėju antrus metus iš eilės buvo Ryan‘as Seacrest‘as.

2002-ųjų konkursą laimėjo mergina – Kelly Clarkson finale įveikusi Justin‘ą Guarini. Šįkart į finalą iškopė du vaikinai – juodaodis storulis Ruben‘as Studdard‘as ir visiška jo priešingybė Clay‘us Aiken‘as. Abu jie buvo puikūs, tačiau viską sprendė žiūrovai ir jų valia konkursą laimėjo Rubben‘as Studdard‘as, aplenkęs savo

priešininką vos keletu tūkstančių balsų – rezultatas procentais buvo 50:50, tačiau pergalė buvo vaikino iš Birmingemo pusėje.

Siūlome artimiau susipažinti su „Amerikos Dievaičiu `2003“ – Ruben‘u Studdard‘u:
- 25-erių metų vaikinas iš Birmingemo.
- Mėgstamiausia daina: Donnie Hathaway „For All We Know“.
- Dievaitis: Donnie Hathaway.
- Dainos atliktos per konkursą:
- „A House Is Not A Home", "Imagine" - 5/20/2003 (finalas)
"Flying Without Wings" - 5/20/2003
"Signed, Sealed, Delivered" - 5/13/2003
"Smile" - 5/13/2003
"If Ever You're In My Arms Again" - 5/13/2003
"How Can You Mend a Broken Heart" - 5/6/2003
"Nights On Broadway" - 5/6/2003
"Breaking Up Is Hard To Do" - 4/29/2003
"Aint Too Proud To Beg" - 4/29/2003
"Music Of My Heart" - 4/22/2003
"Just The Way You Are" - 4/15/2003
"Kiss and Say Goodbye" - 4/8/2003
"Can't Get Enough Of Your Love" - 4/1/2003
"Sweet Home Alabama" - 3/25/2003
"A Whole New World" - 3/18/2003
"Baby I Need Your Lovin'" - 3/11/2003
"Superstar" - 2/11/2003

Interviu su Ruben‘u:

- Ar turi darbą? „Ne“.
- Ar turėjai specialių dainavimo pamokų? “Taip. Aš dainavau tris su puse metų Alabamos „A&M“ universitete. Taip pat keturis metus mokiausi pas savo vidurinės mokyklos mokytoją.“
- Kur tu koncertavai iki „American Idol 2“? “Visą laiką koncertavau su savo grupėmis, „Just A Few Cats“ ir „God's Gift“. Taip pat keliuose pasirodymuose mokykloje.“
- Kada pirmą kartą uždainavai? “Būdamas trijų metų.“
- Kokią dainą labiausiai mėgsti atlikti? “Donnie Hathaway "For All We Know".“
- Į kokį pirmą koncertą nuėjai? „New Edition“.
- Kokiam paskutiniam koncerte lankeisi? “India.Arie.“
- Kokius dar talentus turi? „Visus metus vidurinėje mokykloje ir vienerius metus koledže žaidžiau futbolą“.
- Jei netaptum „Amerikos dievaičiu“, ką veiktum? “Sekčiau savo svajonę – tapti žvaigžde.“
- Kokie tavo gyvenimo tikslai? “Būti atlikėju“.
- Dėl kokio albumo, kurį tu turi, nustebtų tavo draugai? “Tori Amos.“
- Kokį pirmą albumą nusipirkai? Pirmas mano nusipirktas albumas buvo „New Edition“.“
- Kas dabar tavo CD grotuve? “Curtis Mayfield.“
- Kas yra tavo „Amerikos dievaitis“? “Donnie Hathaway.“
- Koks tavo mėgstamiausias muzikos stilius? “Gospel‘is, džiazas, soul bei R&B.“
- Tavo mėgstamiausia daina? “Donnie Hathaway - "For All We Know".“
- Mėgstamiausias pop atlikėjas vyras? “Dave Hollister.“
- Mėgstamiausias pop atlikėja motėris? “Kellie Price.“
- Mėgstamiausias albumas? „Donnie's Hathaway's – „Greatest Hits“.“
- Kieno pasaulyje muzikos stilius yra artimiausias tavajam? „Dave Hollister ir Donnie Hathaway.“
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Ką nors iš sporto srities.“
- Kada gyvenime tu labiausiai didžiavaisi? „Kai baigiau mokslus vidurinėje mokykloje ir mačiau besididžiuojančią savo motiną.“
- Ar manai, kad konkurso procesas buvo teisingas ir garbingas? „Jis buvo puikus.“
- Kaip tu manei, kas laimės praėjusių metų konkursą? „Tamyra.“
- Jei galėtum būti bet kurio laikmečio dainininku, kurį dešimtmetį pasirinktum? „70-uosius.“

2004-aisiais "American Idol" žada sugrįžti vėl..


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 4570   Data: 2003-09-07
Esamas tekstas

Amerikietiška jaunų talentų šou versija prasidėjo 2002-aisiais. Organizatoriai sulaukė daugiau nei 10,000 tūkstančių paraiškų. Laidos „American Idol“ populiarumas buvo stulbinantis – ji tapo vasaros hitu. Neprastesnis buvo ir prizas nugalėtojui – kontraktas su laidybine firma RCA Records, kas garanuoja neabejotiną pelną ir šlovę. Šio šou idėja kilo iš 2002-aisiais Didžiojoje Britanijoje rengto konkurso „Pop Idol“, kurio nugalėtojas Will Young karaliavo Didžiosios Britanijos topuose ir viršijo pardavimų rekordus. Taigi, galimybę išgarsėti gavo ir Amerikos jaunimas...

2002-ųjų birželį laida „American Idol: The Search for a Superstar“ debiutavo FOX televizijos eteryje. Jaunųjų žvaigždučių teisėjais tapo:

Simon‘as Cowell‘as:
Jo muzikinė karjera nusisekė nepergeriausiai, tačiau per paskutiniuosius 20 metų jis sukūrė dabartinės pop muzikos formą. Per 10 pastarųjų metų, dirbdamas BMG įrašų kompanijos vadovu, jis sukūrė begalę stulbinančių įrašų. Jis iškėlė į aukštumas tokias grupes, kaip Westlife, taip pat solo atlikėją Sinitta ir duetą „Robson & Jerome“. Simon tapo žvaigžde, gniuždydamas ir versdamas verkti jaunuolius, svajojančius tapti žvaigždėmis. Jis teisėjavo ir Didžiosios Britanijos talentų konkurse "Pop Idol".

Paula Abdul:
Paulos apdovanojimai kalba už pačią dainininkę: ji per savo karjerą pardavė daugiau nei 30 milijonų įrašų, išleido du #1 albumus, šešis #1 singlus, gavo vieną Grammy, septynis MTV, du Emmy, du “People’s Choice” bei du “Kids Choice” apdovanojimus. Ji taip pat turi savo žvaigžde tarp garbingiausių pramogų verslo žmonių Holivudo Bulvare.

Randy Jackson‘as:
Grammy apdovanojimus laimintis prodiuseris yra dvidešimties metų muzikos pasaulio veteranas. Jis dirbo vienose didžiausių Amerikos Columbia bei MCA įrašų kompanijose. Randy įrašinėjo kūrinius ir dalyvavo koncertiniuose turuose su tokiais atlikėjais, kaip Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion, N‘sync, Madonna, Elton John, Destiny's Child bei daugybe kitų. Randy dirbo prie daugiau nei tūkstančio auksinių bei multi-platininių albumų. Su jo pagalba įrašytu albumu pasaulyje buvo parduota daugiau nei 200 milijonų.

Taigi, šis kompetetingas trejetas sprendė, kas žengs toliau ir turės galimybę, Amerikos žiūrovų balsavimo dėka, tapti superžvaigžde.

Galiausiai teliko 10 kandidatų:

Nugalėtoja Kelly Clarkson
- Kilusi iš Teksaso, Burleson‘o miesto.
- Gimusi 1982-aisiasi. Konkurso metu jai buvo 20 metų
- Kelly talentą atrado muzikos mokytojas septintoje klasėje, tada jis pakvietė ją į chorą.
- Mėgstamiausia daina – Des‘ree „Kissing You“.
- Pirmasis koncertas, kuriame lankėsi – Celine Dion.
- Dainos, atliktos per konkursą: "A Moment Like This", "Think Twice", "Don't Play That Song", "Natural Woman", "You're All I Need", "Respect", "Stuff Like That There", "Walk On By", "It's Raining Men", "I Surrender", "Without You", "Respect", "Before Your Love".
- Pats nesmagiausias momentas? „Kaip turbūt ir kiekvienai merginai šiame pasaulyje, labiausiai nesmagu man buvo, kai susipykome su vaikinu ir jo netekau“.
- Kodėl tu nori laimėti „American Idol“ – tapti „Amerikos dievaite“? „Buvimas ant scenos prieš milijonus žmonių padarė man didelę įtaką. Aš šiek tiek nervinausi lipdama ten pirmą kartą, tačiau kartą ten užlipus, nebenoriu lipti nuo scenos.“
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Aš visada norėjau rinktis gitarą. Manau, kad tai kiečiausias instrumentas“.
- Mėgstamiausias „American Idol“ teisėjas? Kodėl jis? „Aš mėgstu juos visus, bet jei reikėtų rinktis vieną, tai tikriausiai būtų Paula paprasčiausiai dėl to, kad aš jaučiuosi artima jai“.
- Mažiausiai patinkantis teisėjas? Kodėl jis? „Atvirai, man jie visi patinka“.
- Ko tu nekeistum tam, kad tapti „Amerikos dievaite“? „Aš patenkinta savimi. Žinoma, ir vietelių šen bei ten, kurios galėtų būti didesnės arba mažesnės, tačiau aš nepažįstu žmogaus, kuris būtų visiškai aptenkintas savo išvaizda“.
- Kas šiuo metu yra tavo kompaktinių diskų grotuve? U2 – „Beautiful Day“
- Kaip tu pavadintum savo debiutinį albumą? "Mood Swings", "Running Late" arba "Sleeping In".

Jos varžovas finale Justin Guarini
- Kilęs iš Pensilvanijos, Doulestown‘o.
- Gimė 1978-aisiais. Konkurso metu jam buvo 23-eji.
- Justin‘o motina Kathy – TV žurnalistė, tėvas Eldren‘as – policijos nuovados viršininkas.
- Justin‘as dainavo jau nuo mažų dienų ir tapo jaunausių Atlantos berniukų choro nariu.
- Mėgstamiausia daina – Michael Jackson „Wanna Be Startin‘ Somethin‘“.
- Pirmas koncertas, kuriame lankėsi – The Jacksons turnė „Victory Tour“.
- Konkurso metu pakerėjo visus savo ispūdingu elgesiu bei laikysena ant scenos ir ilgesingai perdarytomis klasikinėmis dainomis
- Dainos atliktos per konkursą: "Some Day We'll All Be Free", "Sunny", "For Once In My Life", "Ribbon In The Sky", "Route66", " The Look of Love", "P.Y.T.", "Get Here", "Let's Stay Together", "Don't Let the Sun Go Down On Me", "Before Your Love", "Get Here", "A Moment Like This".
- Pats nesmagiausias momentas? „Dainavimas ant Kapitolijaus laiptelių Vašingtone per vidurinės mokyklos pasirodymą. Aš pradėjau sekantį posmelį (visi kiti tylėjo) per pianino solo partiją... Jaučiausi lyg mano ausys degtų.“
- Kodėl tu nori laimėti „American Idol“ – tapti „Amerikos dievaičiu“? „Aš noriu būti..linksmybių švyturiu! Blizgesys, žvasys, prabanga Amerikoje yra nesuvaldomi, bet aš noriu tai daryti ir tuo dalintis su visa Amerika daugiau nei kasnors dalinosi anksčiau.
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Kino riežisieriaus / operatoriaus“.
- Mėgstamiausias „American Idol“ teisėjas? Kodėl jis? „Paula. Ji labai padedanti ir labai padidindavo mano pasitikėjimą savimi ant scenos...ir jį labai graži pažiūrėti.
- Mažiausiai patinkantis teisėjas? Kodėl jis? „Jie visi man padėjo ir buvo malonūs. Taigi, aš blogiausio negaliu įvardinti“.
- Ko tu nekeistum tam, kad tapti „Amerikos dievaičiu“? „Savo asmenybės ir požiūrio į gyvenimą. Tiesiog noriu linksmintis, darydamas tai, ką myliu“.
- Kas šiuo metu yra tavo kompaktinių diskų grotuve? „Tenacious D“.
- Kaip tu pavadintum savo debiutinį albumą? „Just the Beginning…“.

Nikki McKibbin, 23-metė, gimusi Teksase, Grand Prarie mieste. Mėgstamiausia daina – The Righteous Brothers „Unchained Melody“. Konkurse atliko: "Heartbreaker", "Piece Of My Heart", "Ben", "Total Eclipse Of The Heart", "Hard Hearted Hannah (The Vamp of Savannah)", "(There's) Always Something There To Remind Me", "I'm the Only One", "Mary Jane", "Black Velvet", "Edge of Seventeen". Nikki pasižymėjo savo roko vokalu, nors dauguma jos pasirinktų dainų buvo R&B stiliaus baladės.

Tamyra Gray, 23-metė mergina iš Merilendo, kurios mėgstamiausias kūrinys Prince‘o „Adore“. Ji konkurse atliko šias dainas: "If I Were Your Woman", "A Fool In Love", "Touch Me In The Morning", "And I Am Telling You, I'm Not Going", "Minnie The Moocher", "A House Is Not A Home", "New Attitude", "Feel the Fire". Iš jos buvo tikėtasi daugiau nei ketvirtoji vieta – pastoviai geri publikos bei žiuri vertinimai žadėjo jai vietą tarp dviejų finalistų, tačiau ji iškrito kiek anksčiau.

R.J. Helton, 21-ienerių vaikinas iš Džordžijos valstijos. Jo mėgstamiausia India.Arie. daina „Ready For Love“. Dainos, kurias jis atliko: "Superstitious", "Under The Boardwalk", "I Can't Help Myself", "I'll Be There", "Lately", "I Won't Dance", " Best That You Can Do". Jo labiausiai nemėgo žiuri narys Simon‘as Cowell‘as, tačiau jis iškentęs visas jo pastabas pateko į Top 5-uką. Taip pat jis išsiskyrė tuo, jog buvo vienintelis dalyvis, kurį išrinko ne žiūrovai, o teisėjai. 9 dalyvius rinko TV stebėtojai, o vieną – žiuri nariai.

Christina Christian, 21-ienerių metų Niu Jorkietė, labiausiai mėgstanti Bette Midler dainą „Wind Beneath My Wings“. Per savo pasirodymus ji atliko "Ain't No Sunshine", "When A Man Loves A Woman", "Ain't No Mountain High Enough", "At Last", "Glory of Love". Jos pasirodymais buvo be galo susižavėjęs komisijos narys Simon‘as. Christina buvo vienintelė dalyvė, kuri negalėjo dalyvauti laidoje, kai sprendėsi jos likimas – tą vakarą, kuomet žiūrovai ją išbalsavo, Christina gulėjo ligoninėje dėl išsekimo.

Ryan Starr, 19-metė iš Kalifornijos. Jos mėgstamiausias kūrinys – Journey „Faithfully“. Atlikusi dainas "Last Dance", "You Really Got Me", "If You Really Love Me", "The Frim Fram Sauce" ji labiausiai išsiskyrė savo netradiciniais įdomiais pasirodymais.

A.J. Gil, 17-metis taip pat iš Kalifornijos. Mėgstamiausia daina – P.Diddy su Faith Evans – „I‘ll Be Missing You“. Per tris savo pasirodymus atliko šias dainas: "How Sweet It Is To Be Loved By You", "My Cherie Amour" ir "All Or Nothing". Jauniausias iš dešimtuko, bet ne blogiausias. Jo galimybes sumažino žiuri palyginimas su vaikinu iš vaikinų grupių (tokių kaip N‘Sync ar Backstreet Boys). Atlikęs O-Town dainą „All Or Nothing“ jis tai tik patvirtino...

E Jay Day, 20-metis iš Džordžijos, labiausiai mėgstantis Mariah Carey dainą „All I Ever Wanted Is You“. Per konkursą jis atliko vos dvi dainas, "My Girl" bei "I'll Be", ir pasitraukė jau po pirmosios laidos. Šis vaikinas nepateko į Top 10-uką, o tik 30-uką, tačiau paaiškėjus, jog vienas iš patekusių į 10-uką viršijo amžiaus limitą, E Jay Day sudalyvavo pusfinalyje kartu su kitais 10 norinčių ir pateko tarp 10-ies finalistų.

Jim Verraros, 19-metis vaikinas iš Ilinojaus, dievinantis Janet Jackson ir jos kūrinį „Trust A Try“, taip pat pasitraukė atlikęs vos dvi dainas - "Easy" ir "When I Fall In Love". Žiuri bei žiūrovų nemalonę užsitraukė sukūręs vaikinų grupės nario įvaizdį, todėl ir liko paskutinėje vietoje.

Prasidėjęs birželį, konkursas truko iki rugsėjo. Vienas po kito atkrito aštuoni dalyviai, kol galiausiai liko du – gražuolis Justin‘as Guarini ir nuostabaus balso savininkė Kelly Clarkston. „American Idol“ finalas įvyko Holivude, „Kodak Theater“ salėje. Ir Kelly, ir Justin‘as atliko savo kūrybos dainas – atitinkamai „A Moment Like This“ ir „Before You Love“.

"Staiga, ten pat, kur vyksta Oskarų įteikimas, juos stebi visa Amerika, ir tik vienas iš jų nugalės, bet visi jie buvo nuostabūs" – pasakė žiuri narys Simon‘as Cowell‘as. "Nuo tada, kai aš pradėjau rūpintis šiuo konkurse, tai buvo vienpusis žaidimas, nes be jokių abejonių, geriausia dainininkė čia yra Kelly."

Scenoje taip pat pasirodė analogiško konkurso Didžiojoje Britanijoje nugalėtojas Will‘as Young‘as – jis atliko keletą dainų sveikinančiai jį publikai, taip pat savo perdarytą dainos „Sweetest Feeling“ versiją, duetą su Kelly Clarkson bei bendrą dainą su visais dešimt „American Idol“ finalistų.

Kaip turbūt daug kas ir tikėjosi, „American Idol“ nugalėtoja tapo ir „Amerikos dievaite“ vadintis teisę gavo Kelly Clarkson. Balsavusių žmonių skaičius tikrai įspūdingas – į televiziją paskambino net 15,5 milijono stebėtojų, o 58 % iš jų palaikė būtent Kelly. Daina „A Moment Like This“, kurią ji atliko finale, jau kitą savaitę buvo išleista singlo pavidalu, o po mėnesio numatytas ir jos debiutinio albumo išleidimas. Antrosios vietos laimėtojas Justin‘as Guarini taip pat užsitikrino vieno singlo išleidimą, tačiau niekas net neabejojo, jog jis pasirašys ir didesnę leidybinę sutartį.

Taigi, pirmieji Amerikos talentai sužibėjo, o „American Idol“ kūrėjai pradėjo ruoštis kitam konkursui.“American Idol” tapo 2002-ųjų metų televizijos hitu, taigi visai nenuostabu, kad šis konkursas atgijo ir po metų, 2003-aisiais. Šįkart jis vyko ne rudenį, kaip pirmasis, o pavasarį. „American Idol 2“ populiarumas buvo dar didesnis nei pirmojo: jei į pirmąjį konkursą paraiškas padavė apie 10,000 norinčių, tai 2003-aisiais šis skaičius išaugo net iki 50,000... Du kartus per savaitę pasirodanti laida traukė begales žiūrovų ir tyrimų duomenimis prie savo televizorių ekranų „American Idol 2“ stebėdavo virš 30 milijonų žiūrovų. Kaip ir pirmajame konkurse į superfinalą buvo atrinkti dešimt kandidatų, o teisėjavo Simon‘as Cowell‘as, Paula Abdul bei Randy Jackson‘as. Laidos vedėju antrus metus iš eilės buvo Ryan‘as Seacrest‘as.

2002-ųjų konkursą laimėjo mergina – Kelly Clarkson finale įveikusi Justin‘ą Guarini. Šįkart į finalą iškopė du vaikinai – juodaodis storulis Ruben‘as Studdard‘as ir visiška jo priešingybė Clay‘us Aiken‘as. Abu jie buvo puikūs, tačiau viską sprendė žiūrovai ir jų valia konkursą laimėjo Rubben‘as Studdard‘as, aplenkęs savo priešininką vos keletu tūkstančių balsų – rezultatas procentais buvo 50:50, tačiau pergalė buvo vaikino iš Birmingemo pusėje.

Siūlome artimiau susipažinti su „Amerikos Dievaičiu `2003“ – Ruben‘u Studdard‘u:
- 25-erių metų vaikinas iš Birmingemo.
- Mėgstamiausia daina: Donnie Hathaway „For All We Know“.
- Dievaitis: Donnie Hathaway.
- Dainos atliktos per konkursą:
- „A House Is Not A Home", "Imagine" - 5/20/2003 (finalas)
"Flying Without Wings" - 5/20/2003
"Signed, Sealed, Delivered" - 5/13/2003
"Smile" - 5/13/2003
"If Ever You're In My Arms Again" - 5/13/2003
"How Can You Mend a Broken Heart" - 5/6/2003
"Nights On Broadway" - 5/6/2003
"Breaking Up Is Hard To Do" - 4/29/2003
"Aint Too Proud To Beg" - 4/29/2003
"Music Of My Heart" - 4/22/2003
"Just The Way You Are" - 4/15/2003
"Kiss and Say Goodbye" - 4/8/2003
"Can't Get Enough Of Your Love" - 4/1/2003
"Sweet Home Alabama" - 3/25/2003
"A Whole New World" - 3/18/2003
"Baby I Need Your Lovin'" - 3/11/2003
"Superstar" - 2/11/2003

Interviu su Ruben‘u:

- Ar turi darbą? „Ne“.
- Ar turėjai specialių dainavimo pamokų? “Taip. Aš dainavau tris su puse metų Alabamos „A&M“ universitete. Taip pat keturis metus mokiausi pas savo vidurinės mokyklos mokytoją.“
- Kur tu koncertavai iki „American Idol 2“? “Visą laiką koncertavau su savo grupėmis, „Just A Few Cats“ ir „God's Gift“. Taip pat keliuose pasirodymuose mokykloje.“
- Kada pirmą kartą uždainavai? “Būdamas trijų metų.“
- Kokią dainą labiausiai mėgsti atlikti? “Donnie Hathaway "For All We Know".“
- Į kokį pirmą koncertą nuėjai? „New Edition“.
- Kokiam paskutiniam koncerte lankeisi? “India.Arie.“
- Kokius dar talentus turi? „Visus metus vidurinėje mokykloje ir vienerius metus koledže žaidžiau futbolą“.
- Jei netaptum „Amerikos dievaičiu“, ką veiktum? “Sekčiau savo svajonę – tapti žvaigžde.“
- Kokie tavo gyvenimo tikslai? “Būti atlikėju“.
- Dėl kokio albumo, kurį tu turi, nustebtų tavo draugai? “Tori Amos.“
- Kokį pirmą albumą nusipirkai? Pirmas mano nusipirktas albumas buvo „New Edition“.“
- Kas dabar tavo CD grotuve? “Curtis Mayfield.“
- Kas yra tavo „Amerikos dievaitis“? “Donnie Hathaway.“
- Koks tavo mėgstamiausias muzikos stilius? “Gospel‘is, džiazas, soul bei R&B.“
- Tavo mėgstamiausia daina? “Donnie Hathaway - "For All We Know".“
- Mėgstamiausias pop atlikėjas vyras? “Dave Hollister.“
- Mėgstamiausias pop atlikėja motėris? “Kellie Price.“
- Mėgstamiausias albumas? „Donnie's Hathaway's – „Greatest Hits“.“
- Kieno pasaulyje muzikos stilius yra artimiausias tavajam? „Dave Hollister ir Donnie Hathaway.“
- Jei negalėtum dainuoti, kokio talento norėtum? „Ką nors iš sporto srities.“
- Kada gyvenime tu labiausiai didžiavaisi? „Kai baigiau mokslus vidurinėje mokykloje ir mačiau besididžiuojančią savo motiną.“
- Ar manai, kad konkurso procesas buvo teisingas ir garbingas? „Jis buvo puikus.“
- Kaip tu manei, kas laimės praėjusių metų konkursą? „Tamyra.“
- Jei galėtum būti bet kurio laikmečio dainininku, kurį dešimtmetį pasirinktum? „70-uosius.“

2004-aisiais "American Idol" žada sugrįžti vėl..

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (15)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Fystee
2007 m. birželio 12 d. 09:57:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
love it <3

____________________
Fuck the rulz!LIVE LIKE YOU WANT TO LIVE!
Atsakyti
Mandragora
2006 m. lapkričio 14 d. 15:05:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uztat kokia PLAAAATI sypsena...

____________________
Pestis eram vivus moriens tua mors ero
Atsakyti
suo-girl (Užblokuotas)
2006 m. rugpjūčio 6 d. 19:47:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
negrazi
ta
merga
n
e
g
r
a
z
i

t
a

m
e
r
g
a

Atsakyti
Mareike
2006 m. birželio 13 d. 19:02:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
BLA BLA BLA........

____________________
Be Raganu pasaulis butu nieko vertas......
Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 14 d. 18:35:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dievinu ta albuma

____________________
people=shit
Atsakyti
indriuks
2005 m. rugsėjo 29 d. 00:39:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oi sou tai geras,kelly clarkson tai normaliai.Siais metais laimejo Carrie Underwood.

Atsakyti
bennington
2005 m. rugsėjo 15 d. 16:42:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
since u been gone veza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

____________________
laura bennington
Atsakyti
anck-su-namun
2005 m. rugpjūčio 30 d. 19:17:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai gerai ji dainuoja. o ypac man patinka jos daina (labai labai) Since U Been Gone

____________________
...death - it's only the beginning...
Atsakyti
missixty
2005 m. liepos 23 d. 13:50:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kad lietuvoj kas nors panasaws butu....

____________________
I'm an angel, I'm a devil, I am sometimes in between, I'm as bad it can get, And good as it can be, Sometimes I'm a million colors, Sometimes I'm black and white, I am all extremes, Try figure me out you never can, There's so many things I am.
Atsakyti
something_spesha
2005 m. balandžio 16 d. 19:39:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras net nezinojau kad kai kurie atlikejai is cia yra tape zvaigzdem per sita..

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
gerietis
2005 m. sausio 12 d. 14:13:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ups... kas cia gavosi?

____________________
io
Atsakyti
gerietis
2005 m. sausio 12 d. 14:13:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1

____________________
io
Atsakyti
Aya
2004 m. spalio 29 d. 13:52:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kvaila mergiote

____________________
I Just Want Something I Can Never Have...
Atsakyti
half_skater
2004 m. spalio 18 d. 17:30:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai ir toliau

____________________
I become from the shadows...
Atsakyti
Arny
2004 m. rugsėjo 24 d. 20:34:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ta clarkson man nepatinka ./..ypac ta jos daina kazkokia underpendabnt

____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Kelly Clarkson gerbėjus nustebino “The White Stripes” kūrinio “Seven Nation Army” koveriu
1
0

Kelly Clarkson atliko “The White Stripes” kūrinio “Seven Nation Army” koverį. Dainininkė nustebino gerbėjus, kai įtraukė
JAV albumų topo viršūnėje išsilaikė Kelly Clarkson
1
0

Antrą savaitę iš eilės JAV „Billboard“ albumų topo viršūnės niekam neužleidžia naujausias Kelly Clarkson darbas. Buvusios „American Idol“ laimėtojos diskas „All I Ever Wanted“ įsigytas 90 000 kartus ir nepaisant 65% kritimo jam pavyko išlaikyti lyderi...
JAV albumų topo viršūnėje
0
1

Kelly Clarkson nutraukė „U2“ pirmavimą JAV albumų tope. Buvusios „American Idol“ laimėtojos albumas „All I Ever Wanted“ debiutavo iškart pirmoje topo vietoje, mat per pirmąją pardavimų savaitę jo įsigyta 255 000 kopijų. Albumas tapo antruoju Clark...
Britų albumų tope -
1
8

Šokių muzikos atstovai „The Prodigy“, pristatę pirmą savo albumą po penkerių metų pertraukos, britų tope nušlavė visus konkurentus. Sekmadienį naujasis jų albumas „Invaders Must Die“ atsidūrė pirmoje britų albumų topo vietoje, o per pirmą savaitę nuo ...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


maNga maNga
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

DjVaids balsavo Music.lt TOP 40
paranoid balsavo Music.lt TOP 40
Sahja įvertino Dream Theater dainą As I Am - 3 balais
Sahja įvertino Electric Six - 5 balais
Sahja įvertino Bad Things - 3 balais
Sahja įvertino Jean-Michel Jarre albumą Zoolook - 7 balais
Silentist pakomentavo Dream Theater
Konditerijus mėgsta As I Am
Sahja mėgsta It's So Cool
DjVaids mėgsta As I Am
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
21:24 - Silentist
(pazaidziau su savim kol uzmigsiu, pazaiskit su savim, ir laimėsit)
21:23 - Silentist
et tūkstantmetį. Lietuvoje girdisi bjaurus tarimas. Lyrine graudi balalaikos tralivali. Linkiu grazaus balsavimo Trumpui. Linkęs girtoms blevyzgoms tarnauti, lakstau greta byrancio tsukraus. Love-on-eye gaudo bjaurius parazitus. Lenda galvon bro troliai.
20:35 - Silentist
Labas, gal būsi tyras? Likimas gali bausti tave. Laimingas gimęs be triusikelių, ligoninėj guliu brangus tėti. Laringitas grasina blogam tipeliui. Lankyti galima bus trečiadienį. Linksmai guminiais batus tapsnoju. Lašai greitai barbena tuksena.Lyja gal bl
19:57 - Silentist
Bet tai kaip keičiasi tendencijos! Lt solo atlikėjai, ar tai dainuoj.poezija ar tai realybės show atstovai, nėra daug Rock grupių, tik baltasis kiras, ba 5 balsuočiau už Mamontovo daina, norėčiau kad būtų nauja Mikutaviciaus daina. Ir Biplan jei isleistu
17:03 - Arunazz
uz prabalsavau 5 balsus solo ansambli kuris 3 vietoje
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
07:14 - Arunazz
sveiki
13:36 - 4Blackberry
Man patinka kaip kiekvienos dainos įvertinime atsispindi Sahjos muziknis skonis. Gerai supranti, kas yra svetainės galva.
22:51 - Silentist
Aš naudociau erotinio masažo paslaugas be laimingos pabaigos, jei nebūtų koronaviruso. Dabar jie atsibelde su savo paslaugom ne vietoj ir ne laiku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 191
  Iš viso užsiregistravę: 72792
  Naujausias narys: algis32
  Šiandien apsilankė: 36109
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook