Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Biplan" nariai atsako į "Music.lt" narių klausimus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

Prieš keletą savaičių svetainėje „Music.lt“ paskelbtas konkursas baigėsi. Jame lankytojams buvo pasiūlyta galimybė laimėti išskirtinį grupės „Biplan“ singlą „Jūros gilumos akių mergaitė“ atlikus itin paprastą užduotį – uždavus originalų klausimą šio kolektyvo nariams.

Lankytojų aktyvumo tikrai netrūko ir po atrankos, kurią iš pradžių vykdė patys „Music.lt“ nariai, o vėliau – ir patys „Biplan“ vyrukai, atmetę klausimus, neturėjusius jokio ryšio su logika, liko 10 įdomiausių ir originaliausių.

Šiandien galime jums ne tik pateikti „Biplan“ atsakymus į šiuos 10 klausimų, tačiau ir paskelbti tris laiminguosius, kuriuos savo nuožiūra atrinko patys grupės nariai. Taigi, specialius prizus – singlus „Jūros gilumos akių mergaitė“ su grupės narių parašais – gaus šie „Music.lt“ nariai:

Tokie prizai atiteks šio "Music.lt" konkurso nugalėtojams. ["Delfi" nuotr.]

Tokie prizai atiteks šio "Music.lt" konkurso nugalėtojams. ["Delfi" nuotr.]
dingusi_kazkur

tylosMinute

closure


Sveikiname, ir siūlome pasiskaityti "Biplan" atsakymus į jūsų pateiktus klausimus.

"Tack" klausimas. Kaip manote, kodėl Lietuvoje šiuo metu toks žemas muzikinis lygis bei žmonių skonis muzikai?

Šiuo klausimu galima įžvelgti labai daug visokių aspektų. Vienas iš jų – tai, kad visą tą „beskonybę“ kartais labai įžūliai bruka televizijos ir radijo stotys. Kitas dalykas tas, kad žmonės ir patys nelabai mėgsta kažko ieškoti bei lavinti savo muzikinį skonį.

Galbūt žmonės tiesiog pradėjo tingėti kažką mąstyti ir, kai pasiūlai kažką rimto, jiems tai tampa per sudėtinga. Galbūt juos užspaudžia darbai, gal mokslai, gal tiesiog buitis, ir jie tingi ieškoti sau kažko įdomaus. Taip pat daug kas neskaito knygų, nesidomi filmais. Apskritai, daug kas nesidomi gyvenimu. Jiems gyvenimas, bent jau daugumai, yra rutina. Rutina, pinigai ir tinginystė. Tinginystė mąstyti.

Vėlgi, į šį klausimą galima atsakyti ir kitaip. Jeigu kalbėtume apie mūsų draugų ratą, tokios situacijos tikrai nėra. Visi jie yra muzikaliai išprusę ir nemanau, kad kas nors rimtai žiūri į daugumą lietuviškų grupių. Jie tiesiog išvis į jas nežiūri.

Be to, visame pasaulyje taip jau yra, kad tiek radijo stotyse, tiek televizijoje – visur popsas. Radijo stotys ir televizija, be jokios abejonės, yra pagrindiniai aspektai, auklėjantys klausytoją ir jeigu per radiją kišama kažkokia muzika, kuri yra visiškai neskoninga ir nieko verta, ir kišama ji visus metus iš eilės, nori nenori, tokios muzikos pradedama klausyti.

"dingusi_kazkur" klausimas. Kuriam Lietuvos žvaigždūnui (pvz. Alanui ar Liesiui) niūraus pirmadienio rytą davus į žaptą labiau palengvėtų?

Nereikia muštis. Ko gero, nei vienam, nei kitam. Esam žmonės, muzikantai, kurie turi nuomonę apie kitus atlikėjus, žvaigždūnus ir nežvaigždūnus, apie atlikėjus ir ne visai atlikėjus, bet nesileidžiam į asmeniškumus ir nebandom pasakyti, kad va tas yra „š*das“, o tas yra „gerai“. Juo labiau - neįrašinėjam dainų, kur būtų dainuojama, kad tas ir tas dainuoja pagal „fanierą“ ir „varo š*dą“, o tas ir tas dainuoja vertą muziką ir yra „maladec“.

Ir juo labiau, iš kur mums žinoti, kad Alanas arba Liesis yra negeri žmonės? Mano manymu, jie gali būti visai geri žmonės ir visai nesinorėtų jiems „duoti į žaptą“. Žodžiu, kad palengvėtų pirmadienio rytą geriau paspardyt boksininko kriaušę arba.. dar ką nors paspardyti (juokiasi).

"ewana_" klausimas. Kokia lietuviška grupe norėtumėte būti, jei nebūtumėt „Biplan“?

Jokia.

Mes norėtumėm būti... Pavadinimo nežinau, galima būtų sugalvot bet kokį, nors geriausia būtų skoningas pavadinimas, bet grotų grupė, ko gero, tą pačią muziką, kurią mes grojam dabar. „Biplan“ - tai tik pavadinimas. Mes norėtume būti savimi.

O jeigu šiuo klausimu norėta paklausti, kokios lietuviškos grupės mums patinka, tai jų yra ne viena ir jos visiškai skirtingos. Lietuvoje yra gerų grupių, iš tikrųjų yra. Gal ne visos jos žymios, bet groja gerą ir teisingą muziką. Šia optimistine gaida ir baigsime.

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

"vasare19" klausimas. Ar teko jums koncertuojant susižavėti kokia klausytoja? (po koncerto pakalbinti, pakviesti šokti ir panašiai)? Ir ką pasiūlytumėte tiems, kurie svajoja, kad tai atsitiktų?

Taip, teko. Apskritai, koncertuose dažnai naudojama gudrybė, kuomet pasirenkamas koks nors žmogus, tai gali būti ir klausytojas, ir nesvarbu, koks jo amžius, kaip jis atrodo, bet tas žmogus minioje sudomina ir koncertas grojamas, viskas atliekama būtent jam. Stebime jo reakciją, kaip jis reaguoja į vieną ar kitą dainą. Taip būna praktiškai per kiekvieną koncertą.

To pasekmė yra ne vienas ir ne viena draugė. Kažkada jie galbūt buvo tiesiog „biplanų“ klausytojai, gerbėjai ar gerbėjos, gal dalyvavo fan-klubo veikloje, o dabar yra tiesiog mūsų draugai. Taigi, mes visada atviri bendravimui ir tikrai daug žmonių, kurie vaikščiojo į koncertus ir mėgo arba mėgsta mūsų muziką, yra mūsų draugai.

"k_b" klausimas. Ar į bent vieną klausimą iš čia esančių atsakote nuoširdžiai (jeigu atvirai)?

Taip. Jeigu atvirai, taip.. Į visus.

"Ji_Kvepuoja" klausimas. Po kiek turit „Anzelmučių“?

Nei vienos...

Turėjom vieną „Anzelmutę“ - tai yra daina. Ne mūsų daina. Šią dainą šiuo metu vengiame groti ir ne todėl, kad esam nedėkingi šiam kūriniui. Savo laiku jis nuskambėjo, taigi, taip turėjo būti. Daina atnešė mums kažkiek populiarumo, bet nemanau, kad pridėjo tikrų gerbėjų. Taigi, buvo ta viena „Anzelmutė“ – daina. O daugiau - kaip ir nėra.

"Andropov" klausims. Ar, jūsų manymu, jūs grojate tai, ką iš tikrųjų norite groti?

Taip, be abejo.

Be jokios abejonės. Pavyzdžiui, mes „Anzelmutės“ nenorim groti ir negrojam, o tai, ką norim groti, grojam.

"lietusryte" klausimas. Kokiame užsienio muzikos festivalyje norėtumėte pagroti?

Yra tų festivalių. Visuose norėtųsi pagroti. Ir toj pačioj Roskildėj, ir Heinekene. Yra ir mažesnių festivalių labai daug.

Žodžiu, mes norėtume daugiau groti užsienio muzikos festivaliuose. Arba apskritai festivaliuose. Festivaliai, mūsų nuomone, yra gėris.

"tylosMinute" klausimas. Kuo "Jūros gilumos akių mergaitė" geresnė už „Anzelmutę“?

Pirmiausia tuo, kad tai yra mūsų daina. Ji yra parašyta, išgyventa, o ne perkurta.

Tai tikriausiai bus vienintelis ir pagrindinis dalykas. Visa kita, tai – pasekmės. Galbūt ji sąžiningesnė, gal mums mielesnė, bet pagrindinis dalykas yra tai, jog daina yra mūsų.

Ir „Anzelmutė“ jauna dar, jai tik 16.. (juokiasi).

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]

"closure" klausimas. Kokia kiekvieno grupės nario savybė žiauriai nervina kitus? Pvz.: nagų kramtymas, vėlavimas ir t.t.?

Žiūrime į tai pro pirštus. Tų savybių turi kiekvienas, bet nereikia jų akcentuoti.

Galima paminėti mūsų bosisto „kosmonautiškumą“. Jis yra kosmonautas, bet tai nenervina (juokiasi). Man atrodo, jis gimė su skafandru, spaudė ranką Gagarinui ir bendravo su Tereškova (juokiasi). Bet ši savybė nenervina, o kartais tik pradžiugina ir prajuokina.

O aš kartais apsivemiu.. (juokiasi).

"Darkshines" klausimas. Kokia jūsų pati beprotiškiausia svajonė, kurią norėtumėt įgyvendinti?

(Ilga pauzė).... Taip. (Juokiasi).

Sugroti Antarktidoje...

"Stangry" klausimas. Koks jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė?

Kadangi mes nebesame šešiolikos metų jaunuoliai, neturime jokių kultinių grupių. Na, kultinių turime, bet mėgstamiausia mūsų grupė yra „Biplan“. Dabar šovė ši mintis. Mes jai daugiausiai skiriame laiko, daugiausiai klausom, daugiausiai matom, daugiausiai lankomės koncertuose (juokiasi).. Ir net nuotraukas kartais pasižiūrim šios grupės. Ir net turim namuose tų nuotraukų. (juokiasi).

O jeigu rimtai, tai tų grupių yra labai labai daug, ir kiekvienas turi savo skirtingas mylimas grupes, todėl klausimas yra... sudėtingas. (juokiasi).

"vasare19" klausimas. Kas jums svarbiausia Jūsų kūryboje, muzikoje ir koncertuose? Išlieti savo jausmus? Pasiekti klausytojų širdis? Ar tiesiog gerai praleisti laiką? Ir kodėl?

Na, viskas, kas čia išvardinta, be jokios abejonės.

Kiekvienas koncertas yra kaip iššūkis, nes „liaudies“ būna žymiai daugiau, kartais šimtą, kartais tūkstantį kartų daugiau. O nuo scenos reikia tą publiką valdyti, perteikti jausmus ir pataikyti būtent į širdį. Ir tai kartais būna tikrai sudėtinga, todėl kiekvienas koncertas yra iššūkis. Ir tie iššūkiai mums patinka. Koncertai yra vienas maloniausių momentų mūsų kūryboje.

Su kūryba - tas pats, tik šis procesas yra kiek „užlėtintas“. Jeigu koncertas trunka valandą, tai kūryba trunka 2-3 metus ir per tuos 2-3 metus reikia padaryti taip, kad žmogus pasiklausęs tave per internetą, nusipirkęs CD, pajustų tą patį jausmą. Taigi, svarbu kažkaip prasiskverbti į klausytojo vidų.

Dar vienas svarbus dalykas mūsų kūryboje, muzikoje ir koncertuose yra tai, kad mes mylime savo darbą. O dirbti darbą, kurį tu myli, kartais yra net prabanga. Kaip ta patarlė – „jei nenori dirbti, susirask darbą, kuris tau patinka“.

Tai tiek, „alles klar“.


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 2615   Data: 2008-08-27
Esamas tekstas

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]Prieš keletą savaičių svetainėje „Music.lt“ paskelbtas konkursas baigėsi. Jame lankytojams buvo pasiūlyta galimybė laimėti išskirtinį grupės „Biplan“ singlą „Jūros gilumos akių mergaitė“ atlikus itin paprastą užduotį – uždavus originalų klausimą šio kolektyvo nariams.

Lankytojų aktyvumo tikrai netrūko ir po atrankos, kurią iš pradžių vykdė patys „Music.lt“ nariai, o vėliau – ir patys „Biplan“ vyrukai, atmetę klausimus, neturėjusius jokio ryšio su logika, liko 10 įdomiausių ir originaliausių.

Šiandien galime jums ne tik pateikti „Biplan“ atsakymus į šiuos 10 klausimų, tačiau ir paskelbti tris laiminguosius, kuriuos savo nuožiūra atrinko patys grupės nariai. Taigi, specialius prizus – singlus „Jūros gilumos akių mergaitė“ su grupės narių parašais – gaus šie „Music.lt“ nariai:

Tokie prizai atiteks šio "Music.lt" konkurso nugalėtojams. ["Delfi" nuotr.]


dingusi_kazkur

tylosMinute

closure

Sveikiname, ir siūlome pasiskaityti "Biplan" atsakymus į jūsų pateiktus klausimus.

"Tack" klausimas. Kaip manote, kodėl Lietuvoje šiuo metu toks žemas muzikinis lygis bei žmonių skonis muzikai?

Šiuo klausimu galima įžvelgti labai daug visokių aspektų. Vienas iš jų – tai, kad visą tą „beskonybę“ kartais labai įžūliai bruka televizijos ir radijo stotys. Kitas dalykas tas, kad žmonės ir patys nelabai mėgsta kažko ieškoti bei lavinti savo muzikinį skonį.

Galbūt žmonės tiesiog pradėjo tingėti kažką mąstyti ir, kai pasiūlai kažką rimto, jiems tai tampa per sudėtinga. Galbūt juos užspaudžia darbai, gal mokslai, gal tiesiog buitis, ir jie tingi ieškoti sau kažko įdomaus. Taip pat daug kas neskaito knygų, nesidomi filmais. Apskritai, daug kas nesidomi gyvenimu. Jiems gyvenimas, bent jau daugumai, yra rutina. Rutina, pinigai ir tinginystė. Tinginystė mąstyti.

Vėlgi, į šį klausimą galima atsakyti ir kitaip. Jeigu kalbėtume apie mūsų draugų ratą, tokios situacijos tikrai nėra. Visi jie yra muzikaliai išprusę ir nemanau, kad kas nors rimtai žiūri į daugumą lietuviškų grupių. Jie tiesiog išvis į jas nežiūri.

Be to, visame pasaulyje taip jau yra, kad tiek radijo stotyse, tiek televizijoje – visur popsas. Radijo stotys ir televizija, be jokios abejonės, yra pagrindiniai aspektai, auklėjantys klausytoją ir jeigu per radiją kišama kažkokia muzika, kuri yra visiškai neskoninga ir nieko verta, ir kišama ji visus metus iš eilės, nori nenori, tokios muzikos pradedama klausyti.

"dingusi_kazkur" klausimas. Kuriam Lietuvos žvaigždūnui (pvz. Alanui ar Liesiui) niūraus pirmadienio rytą davus į žaptą labiau palengvėtų?

Nereikia muštis. Ko gero, nei vienam, nei kitam. Esam žmonės, muzikantai, kurie turi nuomonę apie kitus atlikėjus, žvaigždūnus ir nežvaigždūnus, apie atlikėjus ir ne visai atlikėjus, bet nesileidžiam į asmeniškumus ir nebandom pasakyti, kad va tas yra „š*das“, o tas yra „gerai“. Juo labiau - neįrašinėjam dainų, kur būtų dainuojama, kad tas ir tas dainuoja pagal „fanierą“ ir „varo š*dą“, o tas ir tas dainuoja vertą muziką ir yra „maladec“.

Ir juo labiau, iš kur mums žinoti, kad Alanas arba Liesis yra negeri žmonės? Mano manymu, jie gali būti visai geri žmonės ir visai nesinorėtų jiems „duoti į žaptą“. Žodžiu, kad palengvėtų pirmadienio rytą geriau paspardyt boksininko kriaušę arba.. dar ką nors paspardyti (juokiasi).

"ewana_" klausimas. Kokia lietuviška grupe norėtumėte būti, jei nebūtumėt „Biplan“?

Jokia.

Mes norėtumėm būti... Pavadinimo nežinau, galima būtų sugalvot bet kokį, nors geriausia būtų skoningas pavadinimas, bet grotų grupė, ko gero, tą pačią muziką, kurią mes grojam dabar. „Biplan“ - tai tik pavadinimas. Mes norėtume būti savimi.

O jeigu šiuo klausimu norėta paklausti, kokios lietuviškos grupės mums patinka, tai jų yra ne viena ir jos visiškai skirtingos. Lietuvoje yra gerų grupių, iš tikrųjų yra. Gal ne visos jos žymios, bet groja gerą ir teisingą muziką. Šia optimistine gaida ir baigsime.

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]"vasare19" klausimas. Ar teko jums koncertuojant susižavėti kokia klausytoja? (po koncerto pakalbinti, pakviesti šokti ir panašiai)? Ir ką pasiūlytumėte tiems, kurie svajoja, kad tai atsitiktų?

Taip, teko. Apskritai, koncertuose dažnai naudojama gudrybė, kuomet pasirenkamas koks nors žmogus, tai gali būti ir klausytojas, ir nesvarbu, koks jo amžius, kaip jis atrodo, bet tas žmogus minioje sudomina ir koncertas grojamas, viskas atliekama būtent jam. Stebime jo reakciją, kaip jis reaguoja į vieną ar kitą dainą. Taip būna praktiškai per kiekvieną koncertą.

To pasekmė yra ne vienas ir ne viena draugė. Kažkada jie galbūt buvo tiesiog „biplanų“ klausytojai, gerbėjai ar gerbėjos, gal dalyvavo fan-klubo veikloje, o dabar yra tiesiog mūsų draugai. Taigi, mes visada atviri bendravimui ir tikrai daug žmonių, kurie vaikščiojo į koncertus ir mėgo arba mėgsta mūsų muziką, yra mūsų draugai.

"k_b" klausimas. Ar į bent vieną klausimą iš čia esančių atsakote nuoširdžiai (jeigu atvirai)?

Taip. Jeigu atvirai, taip.. Į visus.

"Ji_Kvepuoja" klausimas. Po kiek turit „Anzelmučių“?

Nei vienos...

Turėjom vieną „Anzelmutę“ - tai yra daina. Ne mūsų daina. Šią dainą šiuo metu vengiame groti ir ne todėl, kad esam nedėkingi šiam kūriniui. Savo laiku jis nuskambėjo, taigi, taip turėjo būti. Daina atnešė mums kažkiek populiarumo, bet nemanau, kad pridėjo tikrų gerbėjų. Taigi, buvo ta viena „Anzelmutė“ – daina. O daugiau - kaip ir nėra.

"Andropov" klausims. Ar, jūsų manymu, jūs grojate tai, ką iš tikrųjų norite groti?

Taip, be abejo.

Be jokios abejonės. Pavyzdžiui, mes „Anzelmutės“ nenorim groti ir negrojam, o tai, ką norim groti, grojam.

"lietusryte" klausimas. Kokiame užsienio muzikos festivalyje norėtumėte pagroti?

Yra tų festivalių. Visuose norėtųsi pagroti. Ir toj pačioj Roskildėj, ir Heinekene. Yra ir mažesnių festivalių labai daug.

Žodžiu, mes norėtume daugiau groti užsienio muzikos festivaliuose. Arba apskritai festivaliuose. Festivaliai, mūsų nuomone, yra gėris.

"tylosMinute" klausimas. Kuo "Jūros gilumos akių mergaitė" geresnė už „Anzelmutę“?

Pirmiausia tuo, kad tai yra mūsų daina. Ji yra parašyta, išgyventa, o ne perkurta.

Tai tikriausiai bus vienintelis ir pagrindinis dalykas. Visa kita, tai – pasekmės. Galbūt ji sąžiningesnė, gal mums mielesnė, bet pagrindinis dalykas yra tai, jog daina yra mūsų.

Ir „Anzelmutė“ jauna dar, jai tik 16.. (juokiasi).

"Biplan". [biplan.lt nuotr.]"closure" klausimas. Kokia kiekvieno grupės nario savybė žiauriai nervina kitus? Pvz.: nagų kramtymas, vėlavimas ir t.t.?

Žiūrime į tai pro pirštus. Tų savybių turi kiekvienas, bet nereikia jų akcentuoti.

Galima paminėti mūsų bosisto „kosmonautiškumą“. Jis yra kosmonautas, bet tai nenervina (juokiasi). Man atrodo, jis gimė su skafandru, spaudė ranką Gagarinui ir bendravo su Tereškova (juokiasi). Bet ši savybė nenervina, o kartais tik pradžiugina ir prajuokina.

O aš kartais apsivemiu.. (juokiasi).

"Darkshines" klausimas. Kokia jūsų pati beprotiškiausia svajonė, kurią norėtumėt įgyvendinti?

(Ilga pauzė).... Taip. (Juokiasi).

Sugroti Antarktidoje...

"Stangry" klausimas. Koks jūsų mėgstamiausias atlikėjas/grupė?

Kadangi mes nebesame šešiolikos metų jaunuoliai, neturime jokių kultinių grupių. Na, kultinių turime, bet mėgstamiausia mūsų grupė yra „Biplan“. Dabar šovė ši mintis. Mes jai daugiausiai skiriame laiko, daugiausiai klausom, daugiausiai matom, daugiausiai lankomės koncertuose (juokiasi).. Ir net nuotraukas kartais pasižiūrim šios grupės. Ir net turim namuose tų nuotraukų. (juokiasi).

O jeigu rimtai, tai tų grupių yra labai labai daug, ir kiekvienas turi savo skirtingas mylimas grupes, todėl klausimas yra... sudėtingas. (juokiasi).

"vasare19" klausimas. Kas jums svarbiausia Jūsų kūryboje, muzikoje ir koncertuose? Išlieti savo jausmus? Pasiekti klausytojų širdis? Ar tiesiog gerai praleisti laiką? Ir kodėl?

Na, viskas, kas čia išvardinta, be jokios abejonės.

Kiekvienas koncertas yra kaip iššūkis, nes „liaudies“ būna žymiai daugiau, kartais šimtą, kartais tūkstantį kartų daugiau. O nuo scenos reikia tą publiką valdyti, perteikti jausmus ir pataikyti būtent į širdį. Ir tai kartais būna tikrai sudėtinga, todėl kiekvienas koncertas yra iššūkis. Ir tie iššūkiai mums patinka. Koncertai yra vienas maloniausių momentų mūsų kūryboje.

Su kūryba - tas pats, tik šis procesas yra kiek „užlėtintas“. Jeigu koncertas trunka valandą, tai kūryba trunka 2-3 metus ir per tuos 2-3 metus reikia padaryti taip, kad žmogus pasiklausęs tave per internetą, nusipirkęs CD, pajustų tą patį jausmą. Taigi, svarbu kažkaip prasiskverbti į klausytojo vidų.

Dar vienas svarbus dalykas mūsų kūryboje, muzikoje ir koncertuose yra tai, kad mes mylime savo darbą. O dirbti darbą, kurį tu myli, kartais yra net prabanga. Kaip ta patarlė – „jei nenori dirbti, susirask darbą, kuris tau patinka“.

Tai tiek, „alles klar“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (11)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
closure
2008 m. rugpjūčio 29 d. 23:18:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
tik closure klausimas manau nukopintas nuo vienos grupes interviu=) tik itariugalbut nenukopintasnes skaiciau apie viena grupe daug kam zinoma,lietuviskam gerbeju forum ir buvo toks pat klausimas =)

deja nekopinau tiesiog tuo metu salia sedejo sese ir kramte nagus...

____________________
prieš skaitydami šį pranešimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.
Atsakyti
Indie
2008 m. rugpjūčio 29 d. 15:16:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
'O aš kartais apsivemiu..' pritariu daugelių nuomone, kad šis interviu buvo geriausias iš visų music.lt

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
Stangry
2008 m. rugpjūčio 27 d. 21:08:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet čia ne 10 klausimų, o 13. Ar čia 10 + 3 nugalėtojų?

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 27 d. 20:14:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ohh kiek sveikinimų.. tiek net per gimtdienius negaunu ;>

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
vasare19
2008 m. rugpjūčio 27 d. 20:12:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau grupe Biplan i klausimus atsake sauniai ir nuosirdziai aciu jiems uz tai sveikinu nugaletojus

Atsakyti
vasare19
2008 m. rugpjūčio 27 d. 20:08:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aciu tylosMinute saunuole tu patikek,kad laimejai tau fainai

Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 27 d. 20:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o vasare19, tai pavarė, net 2 klausimai pateko į dešimtuką..šaunuolė

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
tylosMinute
2008 m. rugpjūčio 27 d. 19:53:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stangry> tum patikėk nesitikėjau, kad ir manoji nesąmonė bus pastebėta, dar ir įvertinta singlu.. ;>

____________________
Je parle français un peu.
Atsakyti
Stangry
2008 m. rugpjūčio 27 d. 18:06:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Net nustebau, kad toks neoriginalus klausimas kaip mano, kurį vėliau gailėjausi uždavęs, pateko į interviu. Na bet šiek tiek pamalonino. Dar kartą sveikinu laimėtujus/

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
Crazyz
2008 m. rugpjūčio 27 d. 17:54:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dar karta sveikinu nugaletojus
gaila nepapuole mano klausimas, nes turejo mazai balu
bet seip tarp tu 10 buvo normaliu klausimu daug,bet buvo ir berysio =]

tik closure klausimas manau nukopintas nuo vienos grupes interviu=) tik itariugalbut nenukopintasnes skaiciau apie viena grupe daug kam zinoma,lietuviskam gerbeju forum ir buvo toks pat klausimas =)

Atsakyti
k_b
2008 m. rugpjūčio 27 d. 14:36:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pagaliau vienas normalių interviu ;> kurį buvo visai įdomu paskaityti, tik gal norėjosi kitokių klausimų ( dabar gailiuosi uždavęs būtent tokį ) ;> na taip sakant ne tos grupės "gyvai" atsakymai ar kokia čia buvo prieš tai.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Prieš pavasario turą – džiazo įkvėptas „Biplan“ vaizdo klipas
1
0

Ruošdamasi koncertų turui su Karina Krysko „Džiaze tik merginos“, dvidešimt penkmetį švenčianti grupė „Biplan“ pristato naują hito „Iš taško A“ versiją ir dainai skirtą, džiazo stilistikos įkvėptą vaizdo klipą. Naujas kūrinys „Iš taško A – 2020” – pirm...
„Biplan“ žengia į džiazo pasaulį: netrukus bendras koncertų turas su Karina Krysko
2
0

Garsiausia Lietuvos populiariojo roko grupė „Biplan“ šį pavasarį pristato išskirtinį koncertų turą su gražiabalse dainininke Karina Krysko – „Džiaze tik merginos“. Pasirodymuose penkiuose Lietuvos miestuose „Biplan“ ir Karina klausytojus nukels į praėjusi...
Naujoje „Kardiofono“ vinilo plokštelėje - legendinis kūrinys ir nauja daina
2
0

Nauju kūriniu „Šokiai parke“ po 31-erių metų pertraukos Lietuvos muzikos pasaulį šią vasarą šokiravusi grupė „Kardiofonas“ išleidžia vinilo plokštelę. Joje skamba restauruotas legendinis hitas „Kalėdų eglutė“ ir naujasis grupės kūrinys „Šokiai parke“. ...
„Biplan“ atsisveikino su baigtais griauti Profsąjungų rūmais: čia prasidėjo mūsų gyvenimas
0
0

24-ąjį gimtadienį spalio 1 dieną paminėjusi vilniečių grupė „Biplan“ šį mėnesį turi progą prisiminti grupės pradžią ir įspūdingos sėkmės paženklintus ankstyvosios kūrybos metus. Atsiminimus „Biplan“ nariams sužadino baigiamas griauti Profsąjungų rūmų past...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Sahja Mango Šypsena
 Mango
 
einaras13 Ulver Nowhere/Catastrophe
 Ulver
 
DjVaids Linas Adomaitis Šiam pasauly
 Linas Adomaitis
 

Šiuo metu vertiname


the GazettE the GazettE
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

The3mis mėgsta Aphex Twin
Sahja įvertino Alex Cornish - 4 balais
Sahja įvertino Ducktails - 5 balais
Sahja įvertino Lily Allen dainą Womanizer - 4 balais
Sahja įvertino Ottmar Liebert - 3 balais
Sahja įvertino Linas Adomaitis dainą Šiam pasauly - 5 balais
Sahja įvertino Ulver dainą Nowhere/Catastrophe - 4 balais
DjVaids mėgsta Kesha dainą Your Love Is My Drug
DjVaids įvertino Kesha dainą Your Love Is My Drug - 10 balų
DjVaids įvertino John Newman dainą Love Me Again - 1 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:29 - einaras13
Nu aš ne vokiškos padangės ekspertas, tačiau kažkiek paklausau metališkos muzikos. Deja, Rage man irgi negirdėtas vardas, nebent ten kažkur smegenyse pasąmoningai plaukioja kažkur kažkada užmatytas.
15:10 - Plikas[LT]
Niu bliamba (su visais Bliamb'ukais) - nesu atrodo naujokėlis muzikos (ir ypač vokiškos padangėj) ... niu bet tačiau tokios LEGENDINĖS vokiečių roko grupės "RAGE" dar mano smarkiai atlėpusios ausys tikrai nėra girdėjusios ... ;-/
15:03 - einaras13
Ta šyza su dovanojamais bilietais aš nesuprantu, kodėl buvo užplaukus. Kas čia per dosnūs organizatoriai užduodavo bilietų random žmonėm... Vat kai pagalvoji, jei tie bilietai būtų galėję pavirsti lėšomis, skirtomis tvarkyti šį tinklalapį... mmm, svajonė
15:01 - einaras13
Tai kad vargiai čia tokie 6-7 žmonės yra, kurie kažką veikia šitame tinklalapyje. Nebent, kaip dažnai būna, didelį norą pradeda reikšti tokie, kur tu, music'o senbuvis, galvoji "o kas jis toks čia?".
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:02 - PLIKASS
O į meet'ą tai stipriai abejoju ar susirinktų bent kokie 6-7 ... nebent tai būtų į kokį koncertą uždovanoti bilietai ... tad ta proga prieš koncą galima būtų ir Meet'ą susiorganizuot ... :-D
12:00 - PLIKASS
Yra ir tų gyvų ... ;-)
21:01 - cccrazyggirl
bet kartas nuo karto uzklyst galima ,koki meeta padaryt
21:01 - cccrazyggirl
va va, gyvenimai
19:38 - einaras13
Nu taip, išsilakstė visi. Kitą vertus, man tokiu tempu gyvent čia kaip gyvenau prieš 8 metus būtų sudėtinga. Atsirado daugiau veiklos gyvenime. Turbūt didžioji dalis ir kitų žmonių dėl to nebeužeina Aš vis dar momentais užeinu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 41
  Iš viso užsiregistravę: 72751
  Naujausias narys: Moonmanas
  Šiandien apsilankė: 17622
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook