Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Paskelbk naujieną
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Alvydas1 | Normal Isn'tPuscifer |
||||
| Very_crazy_enough | Somebody Bigger Than You and IElvis Presley |
||||
| PLIKASS | Far AwayNickelback |
||||
| Sahja | Omut (chi-li remix)Chi-Li |
||||
| einaras13 | Listen To The ScatmanScatman John Savotiškas Scatman John\'o in memoriam – jo džiazo kūrinių fragmentai (stuburą sudaro What If, bet yra scat\'ų ir iš tokių dainų kaip Well You Needn\'t) sulipdyti ir remiksuoti eurodance stiliumi labai skoningai. Klausomiausias jo katalogo kūrinys. |
||||
| Konditerijus | I Was WrongThe Sisters of Mercy |
Ir su kitais atvejais, jei pasitaikys, manau, galima taip pat daryti. Kaip kažkas minėjo, kad čia šiukšlynas, tai labai neprošal apsivalyti ir truputi daugiau tvarkos sukurti.
2017 m. vasario 4 d. 11:51:54
butent taip ir as jauciausi paklauses.
2017 m. vasario 3 d. 17:42:50
Daina tai tokia vidutinė kaip DM, bet tikiuosi naujam albume bus geresnių dainų
____________________
valgyk mano sortus
2017 m. vasario 3 d. 15:18:02
Neatrodo, kad ši daina savo skambesiu Depeche Mode kontekste būtų kažkuo ypatinga, bet vat kažkodėl taip skambančios dainos nesitikėjau. Tokioj confused būsenoj esu — tuo pačiu atrodo labai įdomu, bet kita vertus, nieko tokio sprogstamo kaip ir nėra.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas