Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Evanescence: nukritę į viršūnę

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Evanescence, grupė kurios pavadinimas reiškia "išnykimą", nustebino visus savo puikiu debiutiniu albumu "Fallen" ir pirmuoju singlu "Bring Me To Life". Pažvelkime į šią JAV grupę atidžiau...

Pateikiame jums grupės lyderės, vokalistės Amy Lee interviu, kuriame ji kalba apie moteris-pagrindines vokalistes, buvimą dramos karaliene ir dainavimą apie tikėjimą...

Augantiems vaikams-gotams Arkanzase didelio pasirinkimo nėra. Tu gali dirbti vyno bare, picerijoje ar alternatyvaus roko klube. Arba gali keliauti po vietos parduotuves, dirbančias 24 valandas per parą, bandydamas patenkinti naktines būtybes.

Galbūt pasirinkimo trūkumas paaiškina tai, kodėl Evanescence įkūrėjai Ben‘as Moody ir Amy Lee praleido didelę laiko dalį rašydami dainas ir šlifuodami savo barokinio gotų stiliaus metalą. Ką jie bedarė, laikas buvo praleistas labai gerai. Vedamas pirmo superhito "Bring Me To Life" (duetas su „12 Stones“ dainininku Paul‘u McCoy), debiutinis grupės albumas „Fallen“ šokiravo visus, debiutuodamas septintoje vietoje šių metų kovą.

"Kiekvienoje konservatyvioje visuomenėje atsiranda žmonių, bandančių pasipriešinti, nes mato vyresniųjų kraštutinumus ir jie patys tokiais būti nenori," – sako 21 metų Lee apie išsiveržimą iš ribotos gyvenimo erdvės. "Štai kas atsitiko daugybei to miesto (Little Rock) žmonių, ir būtent todėl mums sekėsi taip gerai. "

Moody ir Lee susitiko vasaros stovyklos metu, kai jis netyčia nugirdo ją sudėvėtu pianinu grojančią Meat Loaf dainą "I Would Do Anything For Love". Tikriausiai neturėtų stebinti tai, jog

albumo „Fallen“ dainose galima dažnai išgirsti kažkokį painių garsų aidą. Miksuojant nežemiškas Lee vokalines partijas, atliktas kartu su klasikiniu pianinu, angeliškus balsus, girgždančias gitaras ir pseudo-religinius įvaizdžius, diskas įgavo įdomų tamsų skambesį, kuris panašus į Tori Amos, Mediaeval Baebes bei Linkin Park kūrybos mišinį. Stiprus Lee balsas yra pagrindinis dalykas, jungiantis visus garsus.

Kalbėdama su VH1 žurnalistu Amy Lee pasakoja apie tai, kaip ji apgaudinėjo savo motiną, apsimesdama mirusia, kaip karaoke dainavo dainą "Baby Got Back" bei įžeidinėjo įrašų kompanijos atstovą, įrodinėjusį, kad Evanescence niekad nesusilauks sėkmės be reperio savo sudėtyje..:

Amy, ką tu darei sužinojusi, kad albumas „Fallen“ debiutavo 7-oje vietoje?

Amy Lee:
Mes buvome koncertiniame ture. Mūsų vadybininkas nupirko mums gėrimo ‚Dom Perignon‘. Mes dėl to labai ilgai ir sunkiai dirbome – tikrai tik norėjome kiek atsikvėpti.

Koks keisčiausias dalykas įvyko nuo tada, kai tapote žvaigždėmis?

Lee:
Neseniai mes turėjome karaoke sesiją kartu su ‚Stone Sour‘ ir ‚Seether‘ Teksase. Ten mes susirinkome po didelės šventės, kur visi grojome. Aš kartu su Shaun‘u Morgan‘u iš ‚Seether‘ sudainavome duetą „Grease“, o paskui aš pati atlikau keletą Wham! įrašų. Vėliau dainavome dainą "Baby's Got Back", kurios žinojome kiekvieną žodį! Buvo labai keista matyti Corey iš ‚Stone Sour‘ ten ... jis atliko apie 15 kūrinių.

Ar jūs siekėte, kad albumas parduotuvėse pasirodytų, kartu su Entertainment Weekly interviu?

Lee:
Aš vis dar nesu tikra. Man buvo užsiminta, kad tuo metu jau busim parduotuvėse. Entertainment Weekly straipsnis pasirodė, ir jis buvo kiek įžeidžiantis. Aš maniau, kad jis tiesiog juokingas. Kai kurie dalykai nuėjo per toli, bet Ben‘o humoras ne visada suprantamas taip, kaip turėtų būti suprastas. Dabar turėčiau juoktis...

Ar jūs, kaip ir iš pradžių, norite būti „tikėjimo“ grupe? Ar kas nors pasikeitė?

Lee:
Aš – tikrai ne. Kiti grupės nariai – taip. Mes visuomet turėjom savus įsitikinimus. Aš nemanau, kad bent du grupės nariai mąstytų vienodai. Kiek anksčiau, kiti grupės nariai, reklamuodami albumą ir kalbėdami apie savo įsitikinimus, peržengė savo ribas ir tai prisidėjo formuojant grupės įsitikinimų vaizdą. Mūsų grupė – ne apie tai. Aš nenoriu nieko

perdaug sureikšminti. Jei tu iš mūsų muzikos gauni kažką susijusio su krikščionybę, puiku, tai tau padeda. Mes tiesiog stengiamės rašyti apie savo gyvenimus.

Kai kurios jūsų dainos tikrai prašosi klausimo – pavyzdžiui, "Tourniquet", kurios žodžiai yra apie išganymą bei Dievą, tačiau susidaro įspūdis, jog galėtų būti dainuojama apie narkotikus. Ar toks miglotumas sukurtas tyčia?

Lee:
Daug mūsų dainų parašytos tokiu būdu, jog galėtų reikšti kelis skirtingus dalykus. Jūsų minėtą dainą parašė būgnininkas Rocky (Gray), prieš prisijungdamas prie mūsų grojęs Krikščioniško mirties metalo grupėje. Jis man sakė, jog tie žodžiai ateina iš Krikščioniško požiūrio, bet viskas – apie savižudybę. Dainoje nusprendęs nusižudyti žmogus sprendžia Krikščionybės klausimą – ar nusižudęs tu keliausi į rojų, ar į pragarą. Jei susitaikius su Kristumi visos nuodėmės atleidžiamos, kodėl gi turėtų būti išimčių?

Ar tu buvai tipiška maža mergaitė, žaidusi su lėlėmis, ar tokia, kuri raudavo jų galvas?

Lee:
Nei viena iš jų. Aš visuomet buvau ‚dramos karalienė‘. Prisimenu, grodama virtuvėje aš versdavau mamą galvoti, jog numiriau ir kviesti policiją. Jei ji to nedarydavo, aš verkdavau. Aš buvau tikrai teatrališka. Nemanau, kad kuris iš mano giminaičių nustebtų.

Kaip manai, kodėl šiais laikais nėra daug grupių, kurių lyderė - moteris?

Lee:
Tai gniuždo mane. Aš džiaugiuosi, jog mes [Evanescence] esame unikalūs ir darome tai tuo metu, kai nieko panašaus nevyksta. Tai tikrai mūsų pranašumas. Manau, roko muzika per daug susirišo su Britney/Christina gaminamu pop‘su, parodančiu, kokie kieti ir gražūs jie yra. Nesuprantu, kodėl tu negali rašyti to, ko nori, ir rašyti nepaveikiamas neigiamai?

Kokį blogiausią ir geriausią patarimą teko išgirsti iš savo vadybininko?

Lee:
Geriausią patarimą man davė mano tėvas, kuris dirba radijo, bet anksčiau bandė tapti roko žvaigžde. Jis sakė, „nesvarbu, kas bebūtų, nepamiršk pasilinksminti. Tai ne apie muzikos

verslą, tai apie muziką, taigi visą kitą šlamštą mesk iš galvos.“ Blogiausią patarimą davė, kažkas iš muzikos verslo industrijos, kalbėjęs su mumis dėl ateities. Jis sakė, jog mes turėtume prie grupės prijungti rok-reperį, kuris būtų grupės varikliu, nes kitaip mes nebūtume paklausūs. Anot jo, repas yra geriausia dainos "Bring Me To Life" dalis.

Kokį ekstravagantiškiausią dalyką įsigijai, nuo tada, kai albumas pasirodė?

Lee:
Aš neturiu savo namo, taigi tokių dalykų pirktis negaliu. Vienintelis kartas, kai aš tikrai išleidau daug pinigų, buvo rūbų bei kostiumų grupei pirkimas. Aš susikūriau korsetą, kuris buvo skirtas vaizdo klipo "Going Under" filmavimui. Tai kainavo 2,500 JAV dolerių – daugiausia kiek aš esu išleidus rūbams per savo gyvenimą.

Ar klausai tokią muziką, kuri galėtų nustebinti žmones?

Lee:
Aš tikrai dievinu Missy Elliott bei Eminem‘o pastaruoju metu išleistus įrašus. Aš visada mėgau hip-hop bei R&B muziką. Užaugau įsimylėjusi Michael‘ą Jackson‘ą, taigi mėgstu tokį ritmą. Ben‘as vis dar mėgsta „The Chronic“. Aš dar klausau Enya, Janis Joplin bei Mozarto "Requiem", kurį pavadinčiau mano mėgstamiausiu muzikos kūriniu.

Tu ir Ben‘as.. Draugai, meilužiai – kaip iš tikrųjų?

Lee:
Žmonės nori tai iškelti, nes mes esame to paties amžiaus ir pažįstame vienas kitą nuo vaikystės. Matau daugybę straipsnių, kuriuose mes vadinami ‚sielos draugais‘. Mes tikrai esame

artimi. Per visą laiką, aš rašiau tik būdama su Ben‘u; mes galime pasidalinti intymiais dalykais. Jis lydėjo mane į mano išleistuves!

Tu puikiai išmokusi groti klasikiniu pianinu, buvai choro prezidentė mokykloje – netipiški juodojo roko žvaigždės duomenys.

Lee:
Ne, ne visai. Aš visada laikiau save teksto autore ir dainos kūrėja, o tik paskui atlikėja. Nenoriu pasakyti, kad mes nekuriame puikaus šou. Aš niekad nemėgau vakarėlių ar šokių klubuose – visada labiau mėgdavau pabūti su savimi viena ir gilintis į save šiek tiek giliau.

Kaip jums sekėsi dirbti kartu su Paul‘u iš „12 Stones“ dainoje "Bring Me To Life"?

Lee:
Mes tikrai daug vargome prie šio kūrinio, išbandėme daugybę vokalistų, kol aš galų gale pasakiau vadybininkui – „Iš to nieko nebus“. Dabar iš to juokiuosi, nes Paul‘as su kuriuo esam jau kurį laiką pažįstami, atskrido, išlipęs iš lėktuvo įrašė savo partiją, įlipo atgal į lėktuvą ir išskrido į savo turnė bei koncertavo jau tą patį vakarą.

Apie ką yra daina „Bring Me To Life“?

Lee:
Atvirumą. Tai apie atsibudimą, pamatymą dalykų, kurių tu ilgėjaisi ilgą laiką. Vieną dieną kažkas pasakė kažką, kas privertė mano širdį sekundei sutvinksėti pašėlusiu greičiu ir aš supratau, kad mėnesių mėnesius buvau sąstingyje, praleisdama gražiausias gyvenimo akimirkas.

Tiek daug žmonių klijuoja etiketes jūsų muzikai. Kaip tu pati ją apibūdintum?

Lee:
Gotų muzika aš jos nevadinčiau. Geriau pavartočiau žodį ‚tamsa‘. Mūsų muzika tamsi ir epiška, nuostabi, sunki.


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: VH1   Peržiūrėta kartų: 3765   Data: 2003-09-25
Esamas tekstas

Evanescence, grupė kurios pavadinimas reiškia "išnykimą", nustebino visus savo puikiu debiutiniu albumu "Fallen" ir pirmuoju singlu "Bring Me To Life". Pažvelkime į šią JAV grupę atidžiau...

Pateikiame jums grupės lyderės, vokalistės Amy Lee interviu, kuriame ji kalba apie moteris-pagrindines vokalistes, buvimą dramos karaliene ir dainavimą apie tikėjimą...

Augantiems vaikams-gotams Arkanzase didelio pasirinkimo nėra. Tu gali dirbti vyno bare, picerijoje ar alternatyvaus roko klube. Arba gali keliauti po vietos parduotuves, dirbančias 24 valandas per parą, bandydamas patenkinti naktines būtybes.

Galbūt pasirinkimo trūkumas paaiškina tai, kodėl Evanescence įkūrėjai Ben‘as Moody ir Amy Lee praleido didelę laiko dalį rašydami dainas ir šlifuodami savo barokinio gotų stiliaus metalą. Ką jie bedarė, laikas buvo praleistas labai gerai. Vedamas pirmo superhito "Bring Me To Life" (duetas su „12 Stones“ dainininku Paul‘u McCoy), debiutinis grupės albumas „Fallen“ šokiravo visus, debiutuodamas septintoje vietoje šių metų kovą.

"Kiekvienoje konservatyvioje visuomenėje atsiranda žmonių, bandančių pasipriešinti, nes mato vyresniųjų kraštutinumus ir jie patys tokiais būti nenori," – sako 21 metų Lee apie išsiveržimą iš ribotos gyvenimo erdvės. "Štai kas atsitiko daugybei to miesto (Little Rock) žmonių, ir būtent todėl mums sekėsi taip gerai. "

Moody ir Lee susitiko vasaros stovyklos metu, kai jis netyčia nugirdo ją sudėvėtu pianinu grojančią Meat Loaf dainą "I Would Do Anything For Love". Tikriausiai neturėtų stebinti tai, jog albumo „Fallen“ dainose galima dažnai išgirsti kažkokį painių garsų aidą. Miksuojant nežemiškas Lee vokalines partijas, atliktas kartu su klasikiniu pianinu, angeliškus balsus, girgždančias gitaras ir pseudo-religinius įvaizdžius, diskas įgavo įdomų tamsų skambesį, kuris panašus į Tori Amos, Mediaeval Baebes bei Linkin Park kūrybos mišinį. Stiprus Lee balsas yra pagrindinis dalykas, jungiantis visus garsus.

Kalbėdama su VH1 žurnalistu Amy Lee pasakoja apie tai, kaip ji apgaudinėjo savo motiną, apsimesdama mirusia, kaip karaoke dainavo dainą "Baby Got Back" bei įžeidinėjo įrašų kompanijos atstovą, įrodinėjusį, kad Evanescence niekad nesusilauks sėkmės be reperio savo sudėtyje..:

Amy, ką tu darei sužinojusi, kad albumas „Fallen“ debiutavo 7-oje vietoje?

Amy Lee: Mes buvome koncertiniame ture. Mūsų vadybininkas nupirko mums gėrimo ‚Dom Perignon‘. Mes dėl to labai ilgai ir sunkiai dirbome – tikrai tik norėjome kiek atsikvėpti.

Koks keisčiausias dalykas įvyko nuo tada, kai tapote žvaigždėmis?

Lee: Neseniai mes turėjome karaoke sesiją kartu su ‚Stone Sour‘ ir ‚Seether‘ Teksase. Ten mes susirinkome po didelės šventės, kur visi grojome. Aš kartu su Shaun‘u Morgan‘u iš ‚Seether‘ sudainavome duetą „Grease“, o paskui aš pati atlikau keletą Wham! įrašų. Vėliau dainavome dainą "Baby's Got Back", kurios žinojome kiekvieną žodį! Buvo labai keista matyti Corey iš ‚Stone Sour‘ ten ... jis atliko apie 15 kūrinių.

Ar jūs siekėte, kad albumas parduotuvėse pasirodytų, kartu su Entertainment Weekly interviu?

Lee: Aš vis dar nesu tikra. Man buvo užsiminta, kad tuo metu jau busim parduotuvėse. Entertainment Weekly straipsnis pasirodė, ir jis buvo kiek įžeidžiantis. Aš maniau, kad jis tiesiog juokingas. Kai kurie dalykai nuėjo per toli, bet Ben‘o humoras ne visada suprantamas taip, kaip turėtų būti suprastas. Dabar turėčiau juoktis...

Ar jūs, kaip ir iš pradžių, norite būti „tikėjimo“ grupe? Ar kas nors pasikeitė?

Lee: Aš – tikrai ne. Kiti grupės nariai – taip. Mes visuomet turėjom savus įsitikinimus. Aš nemanau, kad bent du grupės nariai mąstytų vienodai. Kiek anksčiau, kiti grupės nariai, reklamuodami albumą ir kalbėdami apie savo įsitikinimus, peržengė savo ribas ir tai prisidėjo formuojant grupės įsitikinimų vaizdą. Mūsų grupė – ne apie tai. Aš nenoriu nieko perdaug sureikšminti. Jei tu iš mūsų muzikos gauni kažką susijusio su krikščionybę, puiku, tai tau padeda. Mes tiesiog stengiamės rašyti apie savo gyvenimus.

Kai kurios jūsų dainos tikrai prašosi klausimo – pavyzdžiui, "Tourniquet", kurios žodžiai yra apie išganymą bei Dievą, tačiau susidaro įspūdis, jog galėtų būti dainuojama apie narkotikus. Ar toks miglotumas sukurtas tyčia?

Lee: Daug mūsų dainų parašytos tokiu būdu, jog galėtų reikšti kelis skirtingus dalykus. Jūsų minėtą dainą parašė būgnininkas Rocky (Gray), prieš prisijungdamas prie mūsų grojęs Krikščioniško mirties metalo grupėje. Jis man sakė, jog tie žodžiai ateina iš Krikščioniško požiūrio, bet viskas – apie savižudybę. Dainoje nusprendęs nusižudyti žmogus sprendžia Krikščionybės klausimą – ar nusižudęs tu keliausi į rojų, ar į pragarą. Jei susitaikius su Kristumi visos nuodėmės atleidžiamos, kodėl gi turėtų būti išimčių?

Ar tu buvai tipiška maža mergaitė, žaidusi su lėlėmis, ar tokia, kuri raudavo jų galvas?

Lee: Nei viena iš jų. Aš visuomet buvau ‚dramos karalienė‘. Prisimenu, grodama virtuvėje aš versdavau mamą galvoti, jog numiriau ir kviesti policiją. Jei ji to nedarydavo, aš verkdavau. Aš buvau tikrai teatrališka. Nemanau, kad kuris iš mano giminaičių nustebtų.

Kaip manai, kodėl šiais laikais nėra daug grupių, kurių lyderė - moteris?

Lee: Tai gniuždo mane. Aš džiaugiuosi, jog mes [Evanescence] esame unikalūs ir darome tai tuo metu, kai nieko panašaus nevyksta. Tai tikrai mūsų pranašumas. Manau, roko muzika per daug susirišo su Britney/Christina gaminamu pop‘su, parodančiu, kokie kieti ir gražūs jie yra. Nesuprantu, kodėl tu negali rašyti to, ko nori, ir rašyti nepaveikiamas neigiamai?

Kokį blogiausią ir geriausią patarimą teko išgirsti iš savo vadybininko?

Lee: Geriausią patarimą man davė mano tėvas, kuris dirba radijo, bet anksčiau bandė tapti roko žvaigžde. Jis sakė, „nesvarbu, kas bebūtų, nepamiršk pasilinksminti. Tai ne apie muzikos verslą, tai apie muziką, taigi visą kitą šlamštą mesk iš galvos.“ Blogiausią patarimą davė, kažkas iš muzikos verslo industrijos, kalbėjęs su mumis dėl ateities. Jis sakė, jog mes turėtume prie grupės prijungti rok-reperį, kuris būtų grupės varikliu, nes kitaip mes nebūtume paklausūs. Anot jo, repas yra geriausia dainos "Bring Me To Life" dalis.

Kokį ekstravagantiškiausią dalyką įsigijai, nuo tada, kai albumas pasirodė?

Lee: Aš neturiu savo namo, taigi tokių dalykų pirktis negaliu. Vienintelis kartas, kai aš tikrai išleidau daug pinigų, buvo rūbų bei kostiumų grupei pirkimas. Aš susikūriau korsetą, kuris buvo skirtas vaizdo klipo "Going Under" filmavimui. Tai kainavo 2,500 JAV dolerių – daugiausia kiek aš esu išleidus rūbams per savo gyvenimą.

Ar klausai tokią muziką, kuri galėtų nustebinti žmones?

Lee: Aš tikrai dievinu Missy Elliott bei Eminem‘o pastaruoju metu išleistus įrašus. Aš visada mėgau hip-hop bei R&B muziką. Užaugau įsimylėjusi Michael‘ą Jackson‘ą, taigi mėgstu tokį ritmą. Ben‘as vis dar mėgsta „The Chronic“. Aš dar klausau Enya, Janis Joplin bei Mozarto "Requiem", kurį pavadinčiau mano mėgstamiausiu muzikos kūriniu.

Tu ir Ben‘as.. Draugai, meilužiai – kaip iš tikrųjų?

Lee: Žmonės nori tai iškelti, nes mes esame to paties amžiaus ir pažįstame vienas kitą nuo vaikystės. Matau daugybę straipsnių, kuriuose mes vadinami ‚sielos draugais‘. Mes tikrai esame artimi. Per visą laiką, aš rašiau tik būdama su Ben‘u; mes galime pasidalinti intymiais dalykais. Jis lydėjo mane į mano išleistuves!

Tu puikiai išmokusi groti klasikiniu pianinu, buvai choro prezidentė mokykloje – netipiški juodojo roko žvaigždės duomenys.

Lee: Ne, ne visai. Aš visada laikiau save teksto autore ir dainos kūrėja, o tik paskui atlikėja. Nenoriu pasakyti, kad mes nekuriame puikaus šou. Aš niekad nemėgau vakarėlių ar šokių klubuose – visada labiau mėgdavau pabūti su savimi viena ir gilintis į save šiek tiek giliau.

Kaip jums sekėsi dirbti kartu su Paul‘u iš „12 Stones“ dainoje "Bring Me To Life"?

Lee: Mes tikrai daug vargome prie šio kūrinio, išbandėme daugybę vokalistų, kol aš galų gale pasakiau vadybininkui – „Iš to nieko nebus“. Dabar iš to juokiuosi, nes Paul‘as su kuriuo esam jau kurį laiką pažįstami, atskrido, išlipęs iš lėktuvo įrašė savo partiją, įlipo atgal į lėktuvą ir išskrido į savo turnė bei koncertavo jau tą patį vakarą.

Apie ką yra daina „Bring Me To Life“?

Lee: Atvirumą. Tai apie atsibudimą, pamatymą dalykų, kurių tu ilgėjaisi ilgą laiką. Vieną dieną kažkas pasakė kažką, kas privertė mano širdį sekundei sutvinksėti pašėlusiu greičiu ir aš supratau, kad mėnesių mėnesius buvau sąstingyje, praleisdama gražiausias gyvenimo akimirkas.

Tiek daug žmonių klijuoja etiketes jūsų muzikai. Kaip tu pati ją apibūdintum?

Lee: Gotų muzika aš jos nevadinčiau. Geriau pavartočiau žodį ‚tamsa‘. Mūsų muzika tamsi ir epiška, nuostabi, sunki.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (48)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
xeaa
2007 m. rugpjūčio 29 d. 16:19:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patikti man.:>

____________________
BūM. Byby dėčiau jei tūrėčiau.
Atsakyti
lithium1993
2007 m. gegužės 4 d. 09:05:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano tajp pat wiena is megstamiausiu grupiu (kuriu yra tik dwi xD) luw evanescence

Atsakyti
only_rane
2007 m. kovo 17 d. 18:46:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be zodziu!!! tai viena megstamiausiu mano grupiu... puikus balso duomenys, gera muzika, grazus veidai!!! viskas kas reikalinga sekmei...

Atsakyti
SLD
2007 m. kovo 15 d. 00:04:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai gera grupe, atlikeos balsas tikrai puikus!!

Atsakyti
SadEmy
2007 m. sausio 21 d. 01:48:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
evanescence mano viena megstamiausiu grupiu!!!!!!!!!!!! nuostabios dajnos ir grejtesnes ir letesnesnes.PUJKI GRUPE!!!!!!!!!

____________________
stenkis buti laimingas.......nors daznai ir neishejna......
Atsakyti
to_kill_angels
2007 m. sausio 9 d. 17:28:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo man ir patinka gerai pavaro

____________________
....
Atsakyti
dowea
2006 m. lapkričio 17 d. 22:18:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man labai patinka

Atsakyti
kottre
2006 m. lapkričio 6 d. 19:32:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zjaurej fajna grjupe

Atsakyti
NeNi
2006 m. rugsėjo 18 d. 21:51:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
evanescence wiena mano megemewsiu grupiu :>~

Atsakyti
fluxe
2006 m. rugpjūčio 21 d. 19:10:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gerai pavaro as ju fane

____________________
...
Atsakyti
Grt
2006 m. rugpjūčio 19 d. 14:33:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geris man patinka..

____________________
Didybė kelia pavydą, pavydas gimdo pagiežą, pagieža skatina meluoti..
Atsakyti
mechanical_animal
2006 m. liepos 26 d. 00:10:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pries trejeta meteliu alpau del sitos grupes, dabar? kazkaip jau aciu ne

Atsakyti
Ignacio
2006 m. liepos 24 d. 18:30:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labaj Gera Grupe

____________________
aj kita karta ka nors protingo parashysiu :)
Atsakyti
Mareike
2006 m. birželio 11 d. 15:42:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai puiki grupe!!!!

____________________
Be Raganu pasaulis butu nieko vertas......
Atsakyti
Gretel
2006 m. gegužės 30 d. 18:10:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pala... o Lee yra ta merga?

____________________
:)
Atsakyti
Gretel
2006 m. gegužės 30 d. 18:07:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gajla, nes Evanesences tokias fajnas dajneles kure...

____________________
:)
Atsakyti
merlone
2006 m. gegužės 18 d. 15:49:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ZIAURIAI gera grupe

Atsakyti
Tamsuole
2006 m. gegužės 16 d. 20:31:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo mane ir šita grupė veža!!!!

____________________
we are the nobodies
Atsakyti
GDforever
2006 m. gegužės 12 d. 14:30:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera grupe C;

Atsakyti
Eyeless
2006 m. kovo 18 d. 02:20:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man patinka

____________________
i wear you like a stain yet im the one who's obscence!!!
Atsakyti
-pamirsta-
2006 m. sausio 28 d. 20:18:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
unreal ;-)

____________________
that was the way was the way that i found you
Atsakyti
Mysterio
2006 m. sausio 21 d. 10:39:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tay kazhkas nerelaus....

____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
Atsakyti
oranzine
2006 m. sausio 12 d. 13:38:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai nieko...

____________________
Sidabriniai sparnai, kurios pirkai, pakele tave per aukstai, ir buvo jau per velu kai supratai - tau neskirta gyventi lengvai...
Atsakyti
Gokas
2005 m. spalio 22 d. 13:04:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jega!!!

____________________
my angel, Gabriel..;-*
Atsakyti
eternity4life
2005 m. spalio 19 d. 20:35:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geriausia grupe pasaulyje

____________________
jura valdo
Atsakyti
paslaptuke
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:44:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man neblogai dainuoja


____________________
ba/
Atsakyti
paslaptuke
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:43:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MazaZvaigzdute rašė:
grupe kuria ir dainuoja gana neblogas dainas,taciau visose dainose dominuoja ta pati melodija,todel greit pradeda nusibosti..

o kokiose nedominuoja ta pati melodija?gal gali pateikti pavyzdziu?


____________________
ba/
Atsakyti
GENTOZAUDE
2005 m. birželio 18 d. 20:04:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb. myliu amy lee (nors nelabai)

____________________
http://www.metalmomma.net/Pages/About/Goth-Gray.jpg
Atsakyti
Forgotten_Girl
2005 m. birželio 1 d. 06:21:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai ziauriai faina grupe...

____________________
I just want you to know who I am ...
Atsakyti
something_spesha
2005 m. gegužės 23 d. 17:22:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir tie nutilo..

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

RENGINIO RECENZIJA | „Evanescence“ – šiek tiek pavėluotas, tačiau lūkesčius pranokęs reginys (+ FOTO GALERIJA)
3
2

Turbūt sunkiai būtų galima rasti gražesnę vietą koncertuoti nei Trakų pilis – būtent ten birželio 21-osios dienos vakarą įvyko grupės „Evanescence“ koncertas. Besiruošdami naujojo albumo „Synthesis“ išleidimui, grupė po penkerių metų pertraukos ir vėl išv...
Jau šį trečiadienį Trakus drebins „Evanescence“
1
0

Jau šį trečiadienį, birželio 21 d. didingos Trakų pilies kieme pasirodys žymi JAV roko grupė „Evanescence“. Prestižinio „Grammy“ apdovanojimo laimėtojai, pardavę daugiau kaip 25 mln. savo įrašų, viešės Baltijos šalyse pirmąjį kartą - tai bus vienintelis m...
Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos amerikiečių grupė „Evanescence“
6
2

Ateinančią vasarą Lietuvoje startuos naujas vasaros festivalis romantišku pavadinimu „Sunset“. Pagrindinė šio festivalio idėja – unikaliose kultūrinėse erdvėse pristatyti publikai skirtingų muzikos žanrų koncertus. Tai bus vienos dienos renginiai, kuriuos...
Solinis
0
0

Grupės "Evanescence" lyderė vokalistė Amy Lee neseniai internete pristatė pilną solinio savo debiutinio albumo "Aftermath" perklausą. Diskas buvo įrašytas kartu su violončelistu, pianistu bei kompozitoriumi Dave Eggar. "Aftermath" - tai Marko Jacks...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


NOFX NOFX
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

14:39 - Silentist
Sexy mf shake-it-at-ass-shake-it-at-as s
13:56 - einaras13
Nu baik svaigt, DeLaLiutishkuz. Nėra jokio preteksto, absoliučiai jokių taisyklių pažeidimų.
13:08 - Silentist
You sexy mo-ther-fu-cker
09:51 - Sahja
Kita vertus po 30 metu,jei butu tokia galimybe,gal visai kitaip vertintumei,tas dainas,kurios dabar tau nepatinka,ir tada galima butu pakeisti bala
09:47 - Sahja
Kaip nori taip vertini,nes kitaip demokratija pradingsta,vaziuok i S.Korea
09:12 - DeLaLiutishkuz
labai gaila, kad negalima vertinti nariu.
08:59 - DeLaLiutishkuz
nauja byla darysim
08:59 - DeLaLiutishkuz
rasom peticija uz sahjos pasalinima, laisviau jaustusi music.lt nariai gal?
06:44 - Sahja
Tai kad kartais klausais daina ir nueini,paskui ateini ir vertini, iš atminties ,o būna jau praėjusios kelios valandos,ar net diena.Ar kitus albumus esi prisiklausęs CD,DVD.
22:24 - Silentist
Mokinukės 5/10, Sepultura 8/10, Miles Davis 9/10, Vaidas Bau 7/10, David Lanz 10/10, Sahjos kūryba 2/10, Einaro Last fm puslapis 3/10
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 210
  Iš viso užsiregistravę: 72767
  Naujausias narys: Daivmaro
  Šiandien apsilankė: 198145
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook