Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

FESTIVALIO APŽVALGA | Magiškas „Mėnuo Juodaragio“ su(si)būrimas Molavėnuose

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mėnuo Juodaragis XXI. [Eimanto Genio nuotr.]

Mėnuo Juodaragis XXI. [Eimanto Genio nuotr.]

Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ vykęs jau dvidešimt pirmąjį kartą buvo vėl ypatingas – kas 4 metus jis tradiciškai būna glaustesnis ir vadintinas „mažuoju Juodaragiu“. Šiam susibūrimui pasiūlytas ribotas bilietų skaičius (apie 2 tūkst.), kitaip tariant, į festivalį pakviesta jam pasišventusi gentis arba ištikimiausieji lankytojai. Taip buvo siekama kartu prisiminti renginio ištakas ir gentišką jaukumą. Šių metų tema: burtai. Šį kartą „Mėnuo Juodaragį“ rengianti nepriklausoma baltiškos muzikos leidykla „Dangus“ pakvietė pasinerti į paslaptingus ritualus, susieiti, susiburti į ypatinga Lietuvos vietovę – Vakarų Lietuvoje, už Raseinių, Molavėnų piliakalnių komplekse. Vieta iš tiesų įspūdinga, užburianti ir labai jauki – Šešuvio upelio kilpų išraizgytas slėnis, apsuptas miškų ir su dvejais nuostabiais piliakalniais bei nuo jų atsiveriančiu gamtovaizdžiu.

Penktadienis. Festivalis prasidėjo baltiškomis apeigomis, prisimenant senąsias tradicijas ir kviečiant pagerbti gamtą. Apeigų atmosferą sustiprino ir po giesmės perkūnui nugriaudėjęs grėsmingas griausmas. Tad festivaliui įvykti buvo „duotas leidimas” iš dangaus. Festivalio metu buvo įrengtos dvi scenos – pirmąją dieną Didžioji Dausų scena buvo patikėta perkusininkui Gintui Gascevičiui, o po jo atliekamų svaiginančių ritmų pasirodymo scenoje toliau šėlo tikros laumės – „Sen Svaja“, šį sykį vyko tikri užkalbėjimai. Pagrindiniais vakaro atlikėjais tapo geri festivalio draugai – „Ugniavijas“, kurie pristatė savo naują albumą ir surinko didžiausią auditoriją, kuri mėgavosi šauniomis dainomis ir tvirtais balsais, o ir patys klausantieji nevengė prisijungti. Antrojoje pagal dydį, šį kartą pavadintoje Pagaugų scena, visad šaunu išgirsti Vytauto Pliadžio projektą „OBŠRR“, kurio tamsi, industrine atmosfera persmelkta muzika puikiai tiko prie vietos kuriamos atmosferos.

Šią dieną dar sudalyvauta dviejose labai įdomiose paskaitose. Kartu su Prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi („Atrandant partizanų valstybę”) ieškota, prisiminta partizanų valstybė ir partizaninio karo reikšmė ir jo prasmė, o dr. Aistė Petrauskienė dalinosi atradimais ir tyrimų subtilybėmis bei nagrinėjo rimtą klausimą, kaip minėsime 70-sias LLKS metines bei pasiūlė savo minėjimo variantą – kas savaitinius žygius LLKS tarybos narių keliais. Taigi, vyko įdomių ir dėmesio vertų paskaitų, o taip pat ir užburiančių ritualų, kartu su Danute Januškiene prisiminta kvėpavimo įvairovė ir svarba. Kultūringai praleidus dieną, o galiausiai prapliupus lietui pasinerta į sapnų karalystę.

Šeštadienis. Rytas festivalyje prasidėjo edukacine gaida – Simonas Gutautas, Ričardas Pocius, Artūras Masiliauskas pasakojo susirinkusiems, kaip daromas Mistinio alus. Aiškinama buvo giliai, ne tik visa alaus darymo technologija, bet ir cheminės subtilybės bei įvairiausios antropologinės, istorinės ir kultūrinės įžvalgos, kurios vis lydėdavo pasakojimą.Galiausiai buvo pagaminta ir alaus. Šalimais Folk scenoje grojo „Vadaujos“ kolektyvas, kurie sudainavo labai dailių kūrinių, jei jų dar neklausėt – paklausykit. Po šių veikų skubėjau pasižiūrėti į galingą reginį – rąstplėšį – tai senovinis lietuvių vyrų žaidimas, kurio dalyviai parodė, kad yra ne iš kelmo spirti, buvo išties daug veiksmo.

Grįžkime prie muzikos, folk scenoje prasidėjo merginų „Obelija“ koncertas, jos pridainavo daug gražių dainų, kurias pačios (at)randa etnografinėse ekspedicijose. Dainuota su dideliu užsidegimu, tai geriausia reklama būsimam kolektyvo albumui. Šį vakarą nuskambėjo dar nemažai įdomių grupių – „Esatis“ vienas iš jų, kuri atliko kažką panašaus į post-rock, post-folk stiliaus kūrinius bei grupė „Driezhas“, grojanti jau dvidešimtmetį, kurių kūryboje elektroniniai atgarsiai ir kiti muzikiniai niuansai yra tarsi nutapyti. „Driezhas“ kuria garsovaizdžius – įvairiose vietose įrašytų vaizdinių muzikinį (at)kūrimą.

Tikriausiai viena didžiausių viso festivalio auditorijų susirinko paklausyti iš Tuvos atvykusios grupės – „Alash“. Grupė atlieka gerklinį dainavimą, skamba tradiciniai stepių kraštų instrumentai, pasižymi ypatingu nuoširdumu. Po koncerto grupė padėkojo už šiltą priėmimą ir su apmaudu pranešė, kad jiems teks labai anksti ryte išvykti, nors mielai liktų. Po šios grupės į sceną žengė „Kiti kambariai“, kurie prisistatė kaip jauna grupė, nors buvusiems „Foje“ grupės nariams (Arnoldas Lukošius, Algimantas Kriščiūnas, Darius Burokas) ne tiek jau mažai metų. „Kiti kambariai“ ir „Foje“ skambesys buvo išties labai panašus, nors užsidegimo grupei tikrai netrūko. Grupės paklausyti susirinko nemaža auditorija, tačiau kartais keistai nuskambėdavo Žilvino Sebeikos raginimai patrepsėti, turint galvoje, kad muzika ganėtinai melancholiška. Po nostalgijos apraiškų pajudėjau iki Pagaugų scenos paklausyti Lauryno Jukonio projekto „NULIS:S:S:S“, skambėjo industriniai, ambient garsai ir riksmai. Visai įdomus projektukas, kuris sukėlė labai teigiamas emocijas. Kokia tinkama ir dėkinga ši scena, jos aplinka, apšvietimas tamsiems, industriniams ieškojimams.

Galiausiai šeštadienio ritualų ir magijos headliner’iais tapo grupė „Heilung“. Grupė iš Danijos subūrė visą gentį vyrų ir šamanių – jie buvo pasipuošę elnių ragais ir kailiais. Mušami būgnai, šauksmai ir dainos, tokios pirmykštės ir gaivališkos – skambėjo ir rodėsi taip, kaip tikriausiai atrodo pirmapradžiai, archaiški ritualai, kuriuos papuošė uždegta Ugnies skulptūra – degantis ratas.

Sekmadienis. Ryte, Daiva Šeškauskaitė vedė mokymus apie kankliavimą, o jie buvo taip šauniai ir šmaikščiai pravesti, kad dalyviai labai greitai, vos per keletą dešimčių minučių, išmoko pagroti vieną kūrinį kanklėmis. O taip pat paskutiniąją „Mėnuo Juodaragis“ dieną skambėjo viena smagiausių festivalio grupių – „Arbata“. Šie vyrukai net ir per lietų visiškai užvaldė ir išjudino susirinkusią auditoriją, buvo išties labai šaunu, o ir patiems atlikėjams festivalyje neabejotinai patiko. Bisui „Arbata“ net sugrojo dainą nuo kurios jiems jau bloga, tačiau ji vis tiek skiriama Gincei (buvusiam grupės bosistui) – „Linkėjimai tau”. Taigi, kaip sakė Andrius Zalieska, svarbiausia į viską žiūrėti pozityviai liūdnai ir tada viskas bus gerai, o buvo išties gerai. Po jų į sceną žengė „Arklio galia“ – nurauta grupė su nurautais dainų tekstais. Šiek tiek keista, kad visai stipriai pasirodančios grupės nebuvo įtrauktos į ankstesnių dienų programą, tačiau puikiai užpildė trumpą paskutinę dieną ir ragino neapleisti šio puikaus festivalio anksčiau laiko.

P.S. Nepaisant gerų dalykų reikia paminėti ir keletą ne tokių mielų:

*Liūdna, kad nebuvo įsileista į festivalį mergina atjojusi su žirgu.(Senovės tradicijų, baltų festivalis, kuriame daug dainuojama apie žirgus, tačiau jie neįsileidžiami).

*Norint patekti į festivalio teritoriją reikėjo laukti daugiau nei pusvalandį, nors šiemet „Mėnuo Juodaragio“ dalyvių ir buvo daug mažiau, ribotas skaičius. Liūdna, kad tiek laiko reikėjo praleisti eilėje.

*Kalbant apie eiles, jų buvo nemažai ir prie dušų, tualetų, o pastarųjų vietų galėjo būti ir daugiau. Juk nelabai smagu ilgesnę festivalio dalį pralaukti eilėje, kai tuo metu galėtum klausytis paskaitos, žiūrėti filmą ir t.t.

*Folk scenos apšvietimas – buvo vos keletas prožektorių ir berods tik vienas nukreiptas į kiemelį, tad atrodė tamsoka ir nepatogu šokiams, nors šiaip vieta buvo pasirinkta labai tinkama.

*„MJR: Trijų dienų festivalio scenose pasirodys keturios dešimtys muzikos kolektyvų iš Baltijos kraštų ir įvairių tolimų šalių – tiek puikiai pažįstami ir mylimi MJR senbuviai, tiek nauji ir negirdėti atradimai. Šiemet jų vardai liks nepaskelbti iki pat renginio pradžios – leisk Tave nustebinti, kai atvyksi!“
Sunku suprasti, ką šiuo atveju norėjo pasakyti organizatoriai, nes nors ir buvo šaunių lietuviškų kolektyvų, o festivalio headlineriai „Heilung“ padarė tikrai įspūdingą šou, vis tik nebuvo kuo labai nustebti.

Taigi, festivalyje dar vyko labai daug įdomių dalykų, nuo futbolo iki įvairiausių būrimų, amatų, pirties, vaikams skirtų programų, gamtos meno (ypač patiko Justės Brukštutės, Jono Liugailos ir Rūtos Ivaškevičiūtės „Homunkulas homunkule“ bei Miglės Markulytės ir Andriaus Tamošiūno „Akivarai“ darbai). O šiųmetinis Juodaragio alaus buvo labai teisingas. XXI-jame „Mėnuo Juodaragyje“ buvo labai jauku, festivalio metu aplanko tikrai užburiantis ir suburiantis jausmas. Nuostabi šiųmetinė lokacija ir labai dailus apšvietimas, kuris sukūrė nepakartojamą atmosferą ir kupiną magijos. Ačiū.

Renginyje lankėsi ir vertino Vladas Burokas.Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 muzikos festivaliai

Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 768   Data: 2018-08-31
Esamas tekstas

Mėnuo Juodaragis XXI. [Eimanto Genio nuotr.]Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ vykęs jau dvidešimt pirmąjį kartą buvo vėl ypatingas – kas 4 metus jis tradiciškai būna glaustesnis ir vadintinas „mažuoju Juodaragiu“. Šiam susibūrimui pasiūlytas ribotas bilietų skaičius (apie 2 tūkst.), kitaip tariant, į festivalį pakviesta jam pasišventusi gentis arba ištikimiausieji lankytojai. Taip buvo siekama kartu prisiminti renginio ištakas ir gentišką jaukumą. Šių metų tema: burtai. Šį kartą „Mėnuo Juodaragį“ rengianti nepriklausoma baltiškos muzikos leidykla „Dangus“ pakvietė pasinerti į paslaptingus ritualus, susieiti, susiburti į ypatinga Lietuvos vietovę – Vakarų Lietuvoje, už Raseinių, Molavėnų piliakalnių komplekse. Vieta iš tiesų įspūdinga, užburianti ir labai jauki – Šešuvio upelio kilpų išraizgytas slėnis, apsuptas miškų ir su dvejais nuostabiais piliakalniais bei nuo jų atsiveriančiu gamtovaizdžiu.

Penktadienis. Festivalis prasidėjo baltiškomis apeigomis, prisimenant senąsias tradicijas ir kviečiant pagerbti gamtą. Apeigų atmosferą sustiprino ir po giesmės perkūnui nugriaudėjęs grėsmingas griausmas. Tad festivaliui įvykti buvo „duotas leidimas” iš dangaus. Festivalio metu buvo įrengtos dvi scenos – pirmąją dieną Didžioji Dausų scena buvo patikėta perkusininkui Gintui Gascevičiui, o po jo atliekamų svaiginančių ritmų pasirodymo scenoje toliau šėlo tikros laumės – „Sen Svaja“, šį sykį vyko tikri užkalbėjimai. Pagrindiniais vakaro atlikėjais tapo geri festivalio draugai – „Ugniavijas“, kurie pristatė savo naują albumą ir surinko didžiausią auditoriją, kuri mėgavosi šauniomis dainomis ir tvirtais balsais, o ir patys klausantieji nevengė prisijungti. Antrojoje pagal dydį, šį kartą pavadintoje Pagaugų scena, visad šaunu išgirsti Vytauto Pliadžio projektą „OBŠRR“, kurio tamsi, industrine atmosfera persmelkta muzika puikiai tiko prie vietos kuriamos atmosferos.

Šią dieną dar sudalyvauta dviejose labai įdomiose paskaitose. Kartu su Prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi („Atrandant partizanų valstybę”) ieškota, prisiminta partizanų valstybė ir partizaninio karo reikšmė ir jo prasmė, o dr. Aistė Petrauskienė dalinosi atradimais ir tyrimų subtilybėmis bei nagrinėjo rimtą klausimą, kaip minėsime 70-sias LLKS metines bei pasiūlė savo minėjimo variantą – kas savaitinius žygius LLKS tarybos narių keliais. Taigi, vyko įdomių ir dėmesio vertų paskaitų, o taip pat ir užburiančių ritualų, kartu su Danute Januškiene prisiminta kvėpavimo įvairovė ir svarba. Kultūringai praleidus dieną, o galiausiai prapliupus lietui pasinerta į sapnų karalystę.

Šeštadienis. Rytas festivalyje prasidėjo edukacine gaida – Simonas Gutautas, Ričardas Pocius, Artūras Masiliauskas pasakojo susirinkusiems, kaip daromas Mistinio alus. Aiškinama buvo giliai, ne tik visa alaus darymo technologija, bet ir cheminės subtilybės bei įvairiausios antropologinės, istorinės ir kultūrinės įžvalgos, kurios vis lydėdavo pasakojimą.Galiausiai buvo pagaminta ir alaus. Šalimais Folk scenoje grojo „Vadaujos“ kolektyvas, kurie sudainavo labai dailių kūrinių, jei jų dar neklausėt – paklausykit. Po šių veikų skubėjau pasižiūrėti į galingą reginį – rąstplėšį – tai senovinis lietuvių vyrų žaidimas, kurio dalyviai parodė, kad yra ne iš kelmo spirti, buvo išties daug veiksmo.

Grįžkime prie muzikos, folk scenoje prasidėjo merginų „Obelija“ koncertas, jos pridainavo daug gražių dainų, kurias pačios (at)randa etnografinėse ekspedicijose. Dainuota su dideliu užsidegimu, tai geriausia reklama būsimam kolektyvo albumui. Šį vakarą nuskambėjo dar nemažai įdomių grupių – „Esatis“ vienas iš jų, kuri atliko kažką panašaus į post-rock, post-folk stiliaus kūrinius bei grupė „Driezhas“, grojanti jau dvidešimtmetį, kurių kūryboje elektroniniai atgarsiai ir kiti muzikiniai niuansai yra tarsi nutapyti. „Driezhas“ kuria garsovaizdžius – įvairiose vietose įrašytų vaizdinių muzikinį (at)kūrimą.

Tikriausiai viena didžiausių viso festivalio auditorijų susirinko paklausyti iš Tuvos atvykusios grupės – „Alash“. Grupė atlieka gerklinį dainavimą, skamba tradiciniai stepių kraštų instrumentai, pasižymi ypatingu nuoširdumu. Po koncerto grupė padėkojo už šiltą priėmimą ir su apmaudu pranešė, kad jiems teks labai anksti ryte išvykti, nors mielai liktų. Po šios grupės į sceną žengė „Kiti kambariai“, kurie prisistatė kaip jauna grupė, nors buvusiems „Foje“ grupės nariams (Arnoldas Lukošius, Algimantas Kriščiūnas, Darius Burokas) ne tiek jau mažai metų. „Kiti kambariai“ ir „Foje“ skambesys buvo išties labai panašus, nors užsidegimo grupei tikrai netrūko. Grupės paklausyti susirinko nemaža auditorija, tačiau kartais keistai nuskambėdavo Žilvino Sebeikos raginimai patrepsėti, turint galvoje, kad muzika ganėtinai melancholiška. Po nostalgijos apraiškų pajudėjau iki Pagaugų scenos paklausyti Lauryno Jukonio projekto „NULIS:S:S:S“, skambėjo industriniai, ambient garsai ir riksmai. Visai įdomus projektukas, kuris sukėlė labai teigiamas emocijas. Kokia tinkama ir dėkinga ši scena, jos aplinka, apšvietimas tamsiems, industriniams ieškojimams.

Galiausiai šeštadienio ritualų ir magijos headliner’iais tapo grupė „Heilung“. Grupė iš Danijos subūrė visą gentį vyrų ir šamanių – jie buvo pasipuošę elnių ragais ir kailiais. Mušami būgnai, šauksmai ir dainos, tokios pirmykštės ir gaivališkos – skambėjo ir rodėsi taip, kaip tikriausiai atrodo pirmapradžiai, archaiški ritualai, kuriuos papuošė uždegta Ugnies skulptūra – degantis ratas.

Sekmadienis. Ryte, Daiva Šeškauskaitė vedė mokymus apie kankliavimą, o jie buvo taip šauniai ir šmaikščiai pravesti, kad dalyviai labai greitai, vos per keletą dešimčių minučių, išmoko pagroti vieną kūrinį kanklėmis. O taip pat paskutiniąją „Mėnuo Juodaragis“ dieną skambėjo viena smagiausių festivalio grupių – „Arbata“. Šie vyrukai net ir per lietų visiškai užvaldė ir išjudino susirinkusią auditoriją, buvo išties labai šaunu, o ir patiems atlikėjams festivalyje neabejotinai patiko. Bisui „Arbata“ net sugrojo dainą nuo kurios jiems jau bloga, tačiau ji vis tiek skiriama Gincei (buvusiam grupės bosistui) – „Linkėjimai tau”. Taigi, kaip sakė Andrius Zalieska, svarbiausia į viską žiūrėti pozityviai liūdnai ir tada viskas bus gerai, o buvo išties gerai. Po jų į sceną žengė „Arklio galia“ – nurauta grupė su nurautais dainų tekstais. Šiek tiek keista, kad visai stipriai pasirodančios grupės nebuvo įtrauktos į ankstesnių dienų programą, tačiau puikiai užpildė trumpą paskutinę dieną ir ragino neapleisti šio puikaus festivalio anksčiau laiko.

P.S. Nepaisant gerų dalykų reikia paminėti ir keletą ne tokių mielų:

*Liūdna, kad nebuvo įsileista į festivalį mergina atjojusi su žirgu.(Senovės tradicijų, baltų festivalis, kuriame daug dainuojama apie žirgus, tačiau jie neįsileidžiami).

*Norint patekti į festivalio teritoriją reikėjo laukti daugiau nei pusvalandį, nors šiemet „Mėnuo Juodaragio“ dalyvių ir buvo daug mažiau, ribotas skaičius. Liūdna, kad tiek laiko reikėjo praleisti eilėje.

*Kalbant apie eiles, jų buvo nemažai ir prie dušų, tualetų, o pastarųjų vietų galėjo būti ir daugiau. Juk nelabai smagu ilgesnę festivalio dalį pralaukti eilėje, kai tuo metu galėtum klausytis paskaitos, žiūrėti filmą ir t.t.

*Folk scenos apšvietimas – buvo vos keletas prožektorių ir berods tik vienas nukreiptas į kiemelį, tad atrodė tamsoka ir nepatogu šokiams, nors šiaip vieta buvo pasirinkta labai tinkama.

*„MJR: Trijų dienų festivalio scenose pasirodys keturios dešimtys muzikos kolektyvų iš Baltijos kraštų ir įvairių tolimų šalių – tiek puikiai pažįstami ir mylimi MJR senbuviai, tiek nauji ir negirdėti atradimai. Šiemet jų vardai liks nepaskelbti iki pat renginio pradžios – leisk Tave nustebinti, kai atvyksi!“
Sunku suprasti, ką šiuo atveju norėjo pasakyti organizatoriai, nes nors ir buvo šaunių lietuviškų kolektyvų, o festivalio headlineriai „Heilung“ padarė tikrai įspūdingą šou, vis tik nebuvo kuo labai nustebti.

Taigi, festivalyje dar vyko labai daug įdomių dalykų, nuo futbolo iki įvairiausių būrimų, amatų, pirties, vaikams skirtų programų, gamtos meno (ypač patiko Justės Brukštutės, Jono Liugailos ir Rūtos Ivaškevičiūtės „Homunkulas homunkule“ bei Miglės Markulytės ir Andriaus Tamošiūno „Akivarai“ darbai). O šiųmetinis Juodaragio alaus buvo labai teisingas. XXI-jame „Mėnuo Juodaragyje“ buvo labai jauku, festivalio metu aplanko tikrai užburiantis ir suburiantis jausmas. Nuostabi šiųmetinė lokacija ir labai dailus apšvietimas, kuris sukūrė nepakartojamą atmosferą ir kupiną magijos. Ačiū.

Renginyje lankėsi ir vertino Vladas Burokas.
Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Mėnuo Juodaragis” XXI - burtas mestas!
1
0

Savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ šiemet kvies susiburti jau dvidešimt pirmąjį kartą. Tradiciškai paskutinį vasaros savaitgalį vyksiantis trijų dienų renginys šiemet rengiamas ypatingu formatu ir vieneriems metam...
FESTIVALIO APŽVALGA |„Mėnuo Juodaragis“: festivalis, kuriam Perkūnas buvo maloningas  (+ FOTO GALERIJA)
5
4

Paskutinį vasaros savaitgalį Dūburio saloje įvyko jubiliejinis dvidešimtasis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“. Jubiliejaus proga pagrindine festivalio tema tapo smarkiausias baltų panteono dievas ...
Vasarą palydėk su griausmu
1
0

Savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis" prasidės jau šią savaitę ir kvies visus pabaigti vasarą nuostabaus grožio Dūburio ežero saloje. Keturias dienas lankytojus džiugins rinktinių Lietuvos ir užsienio kolektyvų k...
Juodaragis pakvies į kelionę po paslaptingąją Šiaurę
1
0

Dvidešimtasis nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“ visuomet geba nustebinti savo muzikine programa. Kiekvienais metais jai skiriamas itin didelis dėmesys, siekiama pristatyti išskirtinius, dažnai m...

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Marilyn Manson Marilyn Manson
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Ramona - 6 balais
Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Bučinio Liepsna - 6 balais
Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Bell Ami - 7 balais
Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Domino - 7 balais
Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Rožių Tango - 8 balais
Sahja įvertino Vanda Stankus dainą Ar Pameni - 7 balais
Alvydas1 įvertino Overkill albumą The Wings of War - 9 balais
Alvydas1 įvertino Overkill dainą Distortion - 9 balais
Alvydas1 mėgsta Overkill dainą Distortion
einaras13 įvertino Cheri dainą Again - 7 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

04:16 - Isa
liko tik apskritai
18:54 - einaras13
O ar music'e apskritai kažko liko?
22:25 - edzkaa1
Emperor neturi nei vieno laiko
22:18 - edzkaa1
nebeliko musice metalistų?
14:17 - Isa
baltas kiras - saulė šviečia šaukštai po pietų
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:04 - Silentist
Vangelis, pavyzdžiui, išleido naują albumą tai siandien jau radau.
11:25 - DeLaLiutishkuz
As ir per spoti dazniausiai, bet ne viskas spotify yra
15:53 - Silentist
Aš ta žinau, nors pats nesinaudoju. Kiek žinau, ten: for premium users. Kitų vietų nežinau, klausau online per spotify, deezer platformas
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 148
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 24930
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook