Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

FESTIVALIO RECENZIJA | Protingai kuklus Varšuvos „Orange” festivalis (+ FOTO GALERIJA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sam Smith. [L. Blekaičio nuotr.].

Sam Smith. [L. Blekaičio nuotr.].

Šių metų vasaros pradžią Varšuvoje pažymėjo birželio 1-2 dienomis įvykęs „Orange” festivalis. Gyvuojantis nuo 2008 m., šis festivalis jau ketvirtą kartą surengtas Varšuvos Služevico rajone esančio didžiausio Lenkijos hipodromo teritorijoje. Šiemet varšuviečius ir kitus muzikos mylėtojus kvietė tokie vardai kaip Sam Smith, „LCD Soundsystem”, Tyler, The Creator ir „Florence and The Machine”.

Varšuvos „Orange” ne kartą keitėsi, kol patapo tokiu, kokį teko aplankyti šįkart. Vyko jis ir teniso kortuose, ir miesto aikštėje, ir tuometiniame „Pepsi” futbolo stadione. Porą kartų festivalininkus jis sukvietė ir į nacionalinį Varšuvos stadioną. Ten vykusiame „Orange” festivalyje vienai dienai teko apsilankyti 2014-aisiais. Tąkart jis vyko tris dienas, per kurias kai kurie atlikėjai pasirodė pačiame stadione, o kiti – šalia stadiono pastatytoje scenoje. Tai nebuvo itin patogus variantas, nes užtrukdavo nemažai laiko, kol sulakstydavai nuo vienos scenos prie kitos, ypač jei norėdavai užsiimti geresnę vietą.

Šiemet teko pamatytį kitokį, atsinaujinusį ir praktiškesnį „Orange” festivalį. Nors festivalio vieta apsupta daugiabučių, vis dėlto hipodromas pakankamai atitolęs nuo centro, kad netrikdytų Varšuvos ramybės, bet būtų lengvai pasiekiamas. Kaip ir visada, festivalis apsiribojo dviejomis scenomis, iš kurių didžiojoje „Orange” ir buvo galima pamatyti pagrindinius atlikėjus. Festivalio teritorija – praktiška ir kompaktiška, scenų neskyrė pernelyg didelis atstumas, lengvai pasiekiamos poilsio zonos ir maisto bei gėrimų pardavėjai. Dienos metu, atrodė, jog festivalis lengvai talpina visus. Vis dėlto vakare, stebint pagrindinius atlikėjus, festivalio erdvė pasirodydavo kiek per siaura. Teko ne kartą suabejoti, ar arčiau neprasibrovę žiūrovę tikrai galėjo mėgautis pakankamu pasirodymų garsu.

Birželio 1-ąją festivalio didžiąją sceną atidarė lenkų reperis O.S.T.R. Atrodė, jog reperis lenkų labai mylimas, mat 17 val. jau pritraukė tikrai nemažą auditoriją. Vis dėlto didelė dalis jos jau laukė britės Dua Lipa pasirodymo. Albanų kilmės atlikėja prieš metus išleido debiutinį savo albumą „Dua Lipa”, kurio dainos užkariavo topus ir radijo stotis., o „Brit” apdovanojimuose dainininkė pelnė geriausio britų proveržio bei geriausios moters atlikėjos apdovanojimus bei daugybę kitų. Tad pasikviesti šią jauną atlikėją – tikrai sėkmingas festivalio organizatorių sprendimas.

Pasirodymą Dua Lipa pradėjo stipriai – nuo populiariosios „Blow My Mind (Mwah)”. Iš pradžių viskas atrodė gan paprastai, Dua Lipa nerodė itin daug emocijų, tiesiog dainavo tai, kas jai priklausė. Vėliau prie jos prisijungė ir dvi šokėjos, tačiau visa tai nebuvo perdėtai saldus pop muzikos pasirodymas, kokio būtų galima tikėtis. Dua Lipa, nors spinduluojanti seksualumu ir aistringumu, vis dėlto transliuoja stiprios ir kovojančios moters žinutę. Kiek įsivažiavusi ir, matyt, išgirdusi, jog į hipodromą susirinkusi auditorija iš visų jėgų plešia jos dainų žodžius, Dua Lipa atsipalaidavo, veide buvo vis daugiau emocijų ir auditorija tik dar labiau šėlo.

Dua Lipą „Orange” scenoje keitė kitas populiarus britas Sam Smith. Praėjusių metų rudenį išleidęs antrąjį albumą „The Thrill of It All” keturių „Grammy” apdovanojimų laimėtojas taip pat neblogas festivalio organizatorių laimikis. Pasirodymą britas pradėjo nuo dainos „One Last Song” iš naujojo albumo. Kitaip nei Dua Lipa, šis britų atlikėjas jau nuo pat pradžių dvelkė gal net kiek perdėtu saldumu ir jautrumu. Pasirodymo metu atlikėjas ne kartą pasakojo asmenines istorijas, tačiau labiausiai auditoriją paveikė ne jo atviravimai, o emocijų pilna muzika, ypač jautriai nuskambėjusios „Lay Me Down” bei „I’ve Told You Now”. Sam Smith atliko visus savo hitus tiek iš pirmojo, tiek iš antrojo albumų, taip pat ir populiariąsias jo ir „Disclosure” dainas „Latch” bei „Omen”. Vis dėlto, kiek netikėta buvo išgirsti ne tokias populiarias dainas kaip „Restart” ar didžiajai daliai auditorijos turbūt net nelabai girdėtą „Nirvana”. Pasirodymą britas pabaigė su dainomis „Stay With Me” bei „Pray”, palikęs nemažai ašarų festivalio lankytojų akyse.

Penktadienį užbaigė iš Niujorko atvykusi roko/elektronikos grupė „LCD Soundsystem”. Akivaizdu, kad į festivalį susirinko ne itin alternatyvą mėgstanti publika, nes pasirodymui prasidėjus, prie scenos lūkuriavo gana nedidelė visų festivalininkų dalis. Ne į naudą šiai grupei buvo ir netikėtai užklupęs nedidelis lietus, kurio galbūt pabūgo kai kurie klausytojai. Po pop muzikos dienos „LCD Soundsystem” muzika buvo atgaiva ausims. Vis dėlto, ilgas, beveik dviejų valandų šios grupės pasirodymas linko į nuobodesnę pusę. Atrodė, jog net septyniems atlikėjams, stovintiems ant scenos nebuvo itin įdomu groti, energingesnis buvo tik lakstantis jų lyderis James Murphy. Labiau išjudino tik nuskambėjusi „I Can Change”, o nuvylė nesugrota „Daft Punk is Playing at My House”.

Birželio 2-ąją „Orange” sceną vėl atidarė hip hopo pasirodymas. Šįkart tai buvo Taco Hemingway, iš pradžių scenoje buvęs tik su didžėjumi. Pirmoji pasirodymo dalis nebuvo itin įdomi, nors auditorija plešė dainų žodžius taip aistringai, jog priminė tai, kaip lietuvaičiai dabar per koncertus iš visų plaučių rėkia „ba.” tekstus. Vis dėlto tai dar nebuvo viršūnė – prie scenos tiesiog bėgte pasileido šimtai žmonių, kai viduryje pasirodymo prie Taco Hemingway prisijungė kitas reperis – Quebonafide, mat kartu jie – grupė „Taconafide”. Vos prisijungus antrajam reperiui, pasirodymas itin pagyvėjo, mat Quebonafide tryško daug didesne ir ryškesne energija, kuria nelabai pavyko užkrėsti Taco Hemingway, iš kurio, mano akimis, netikėtai pasirodęs kolega ir pavogė pasirodymą.

Repo tematiką pratęsė kitas, jau iš toliau atvykęs reperis Tyler, the Creator. Amerikietis pasirodymą pradėjo stovėdamas ant specialiai pastatytos juodos platformos ir atlikdamas dainą „Where This Flower Blooms” iš praėjusiais metais pasirodžiusio „Flower Boy”. Tyler, The Creator scenoje buvo ne vienas – jos dešiniame šone buvo įsikūrę trys jam padėję repuoti ir muziką leidę reperio kolegos. Nors jiems buvo skirta tokia vieta tarsi atrodytų, jog į juos nereikėtų kreipti daug dėmesio, tačiau jie atliko nemažą vaidmenį tiek atliekant muziką, tiek bendraujant su publika ir Tyler’iu. Pats reperis pasirodymo metu atidavė tiek energijos, jog atrodė, kad ore jis praleido daugiau laiko nei abiejomis kojomis liesdamas žemę. Energiją atidavė ir pasirodymo pabaigoje atlikdamas „See You Again” ir lėkęs į publiką. Panašu, jog reperiui patiko Varšuvos publika. „This is way better than Coachella”, - sakė jis.

Na, o pagrindinė šeštadienio headliner’ė – grupė „Florence and the Machine”. Britė Florence Welch su grupe Lenkijoje lankėsi jau ne kartą, tame pačiame festivalyje ji grojo ir prieš ketverius metus, prieš dvejus ji lankėsi ir „Open’er” festivalyje, ne vieną kartą grojo ir ne festivalinėse erdvėse. Po šitiek koncertų per neilgą laiko tarpą atrodytų, jog lenkams jau gal ir turėtų pabosti visur matyti „Florence and the Machine”. Vis dėlto, matyt Lenkija taip myli ją, o ji – Lenkiją, kad per jos pasirodymą šeštadienio vakarą nebuvo įmanoma ne piršto pajudinti – toks sausakimšas jis buvo. Panašu, kad ji gali važiuoti ir važiuoti, o čia visada bus, kas jos klausys. Vis dėlto, mačius „Florence and the Machine” pasirodymą pries ketverius metus tame pačiame festivalyje, šis pasirodymas niekuo nenustebino. Tai buvo ta pati Florence, basomis lakstanti ir šokanti scenoje, nenustygstanti vietoje ir progai pasitaikius, lekianti į publiką, juos apkabinanti, bučiuojanti ir laiminanti. Mėnesio pabaigoje išleisianti albumą „High as Hope”, Florence Welch atliko tiek naujas dainas iš jo, tiek nemažai senų. Vis dėlto trumpame pasirodyme labai trūko numylėtų „Never Let Me Go”, „Heavy in Your Arms” ir daugybės kitų gražiausių jos dainų iš „Ceremonials” ir „Lungs” albumų.

„Orange” Varšuvos festivalis šiemet padirbėjo pasikviesdami kelis labai žinomus ir populiarius atlikėjus, kurie pardavė daugybę bilietų į šį festivalį. Organizatoriai pasirinko gerą formulę – neapkrauti festivalio dienotvarkės, neversti auditorijos rinktis, ką būtinai išgirsti, o ką, deja, praleisti. Varšuvos „Orange” – miesto festivalis, leidžiantis pamatyti pačius didžiausius atlikėjus, nesikankinant palapinėje tiems, kurie to nemėgsta, nekenčiant nuo uodų ir kitų užmiesčio festivalių nepatogumų. Ir nesunku nuspėti, kad ir kitais metais „Orange” pasiūlys tai, dėl ko vėl prie scenos brausis didžiulė minia žmonių.

Festivalyje lankėsi ir vertino Margarita Sargautytė, fotografavo Lukas Blekaitis.

Warsaw Orange Festival 2018
Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 1505   Data: 2018-06-05
Esamas tekstas

Sam Smith. [L. Blekaičio nuotr.].Šių metų vasaros pradžią Varšuvoje pažymėjo birželio 1-2 dienomis įvykęs „Orange” festivalis. Gyvuojantis nuo 2008 m., šis festivalis jau ketvirtą kartą surengtas Varšuvos Služevico rajone esančio didžiausio Lenkijos hipodromo teritorijoje. Šiemet varšuviečius ir kitus muzikos mylėtojus kvietė tokie vardai kaip Sam Smith, „LCD Soundsystem”, Tyler, The Creator ir „Florence and The Machine”.

Varšuvos „Orange” ne kartą keitėsi, kol patapo tokiu, kokį teko aplankyti šįkart. Vyko jis ir teniso kortuose, ir miesto aikštėje, ir tuometiniame „Pepsi” futbolo stadione. Porą kartų festivalininkus jis sukvietė ir į nacionalinį Varšuvos stadioną. Ten vykusiame „Orange” festivalyje vienai dienai teko apsilankyti 2014-aisiais. Tąkart jis vyko tris dienas, per kurias kai kurie atlikėjai pasirodė pačiame stadione, o kiti – šalia stadiono pastatytoje scenoje. Tai nebuvo itin patogus variantas, nes užtrukdavo nemažai laiko, kol sulakstydavai nuo vienos scenos prie kitos, ypač jei norėdavai užsiimti geresnę vietą.

Šiemet teko pamatytį kitokį, atsinaujinusį ir praktiškesnį „Orange” festivalį. Nors festivalio vieta apsupta daugiabučių, vis dėlto hipodromas pakankamai atitolęs nuo centro, kad netrikdytų Varšuvos ramybės, bet būtų lengvai pasiekiamas. Kaip ir visada, festivalis apsiribojo dviejomis scenomis, iš kurių didžiojoje „Orange” ir buvo galima pamatyti pagrindinius atlikėjus. Festivalio teritorija – praktiška ir kompaktiška, scenų neskyrė pernelyg didelis atstumas, lengvai pasiekiamos poilsio zonos ir maisto bei gėrimų pardavėjai. Dienos metu, atrodė, jog festivalis lengvai talpina visus. Vis dėlto vakare, stebint pagrindinius atlikėjus, festivalio erdvė pasirodydavo kiek per siaura. Teko ne kartą suabejoti, ar arčiau neprasibrovę žiūrovę tikrai galėjo mėgautis pakankamu pasirodymų garsu.

Birželio 1-ąją festivalio didžiąją sceną atidarė lenkų reperis O.S.T.R. Atrodė, jog reperis lenkų labai mylimas, mat 17 val. jau pritraukė tikrai nemažą auditoriją. Vis dėlto didelė dalis jos jau laukė britės Dua Lipa pasirodymo. Albanų kilmės atlikėja prieš metus išleido debiutinį savo albumą „Dua Lipa”, kurio dainos užkariavo topus ir radijo stotis., o „Brit” apdovanojimuose dainininkė pelnė geriausio britų proveržio bei geriausios moters atlikėjos apdovanojimus bei daugybę kitų. Tad pasikviesti šią jauną atlikėją – tikrai sėkmingas festivalio organizatorių sprendimas.

Pasirodymą Dua Lipa pradėjo stipriai – nuo populiariosios „Blow My Mind (Mwah)”. Iš pradžių viskas atrodė gan paprastai, Dua Lipa nerodė itin daug emocijų, tiesiog dainavo tai, kas jai priklausė. Vėliau prie jos prisijungė ir dvi šokėjos, tačiau visa tai nebuvo perdėtai saldus pop muzikos pasirodymas, kokio būtų galima tikėtis. Dua Lipa, nors spinduluojanti seksualumu ir aistringumu, vis dėlto transliuoja stiprios ir kovojančios moters žinutę. Kiek įsivažiavusi ir, matyt, išgirdusi, jog į hipodromą susirinkusi auditorija iš visų jėgų plešia jos dainų žodžius, Dua Lipa atsipalaidavo, veide buvo vis daugiau emocijų ir auditorija tik dar labiau šėlo.

Dua Lipą „Orange” scenoje keitė kitas populiarus britas Sam Smith. Praėjusių metų rudenį išleidęs antrąjį albumą „The Thrill of It All” keturių „Grammy” apdovanojimų laimėtojas taip pat neblogas festivalio organizatorių laimikis. Pasirodymą britas pradėjo nuo dainos „One Last Song” iš naujojo albumo. Kitaip nei Dua Lipa, šis britų atlikėjas jau nuo pat pradžių dvelkė gal net kiek perdėtu saldumu ir jautrumu. Pasirodymo metu atlikėjas ne kartą pasakojo asmenines istorijas, tačiau labiausiai auditoriją paveikė ne jo atviravimai, o emocijų pilna muzika, ypač jautriai nuskambėjusios „Lay Me Down” bei „I’ve Told You Now”. Sam Smith atliko visus savo hitus tiek iš pirmojo, tiek iš antrojo albumų, taip pat ir populiariąsias jo ir „Disclosure” dainas „Latch” bei „Omen”. Vis dėlto, kiek netikėta buvo išgirsti ne tokias populiarias dainas kaip „Restart” ar didžiajai daliai auditorijos turbūt net nelabai girdėtą „Nirvana”. Pasirodymą britas pabaigė su dainomis „Stay With Me” bei „Pray”, palikęs nemažai ašarų festivalio lankytojų akyse.

Penktadienį užbaigė iš Niujorko atvykusi roko/elektronikos grupė „LCD Soundsystem”. Akivaizdu, kad į festivalį susirinko ne itin alternatyvą mėgstanti publika, nes pasirodymui prasidėjus, prie scenos lūkuriavo gana nedidelė visų festivalininkų dalis. Ne į naudą šiai grupei buvo ir netikėtai užklupęs nedidelis lietus, kurio galbūt pabūgo kai kurie klausytojai. Po pop muzikos dienos „LCD Soundsystem” muzika buvo atgaiva ausims. Vis dėlto, ilgas, beveik dviejų valandų šios grupės pasirodymas linko į nuobodesnę pusę. Atrodė, jog net septyniems atlikėjams, stovintiems ant scenos nebuvo itin įdomu groti, energingesnis buvo tik lakstantis jų lyderis James Murphy. Labiau išjudino tik nuskambėjusi „I Can Change”, o nuvylė nesugrota „Daft Punk is Playing at My House”.

Birželio 2-ąją „Orange” sceną vėl atidarė hip hopo pasirodymas. Šįkart tai buvo Taco Hemingway, iš pradžių scenoje buvęs tik su didžėjumi. Pirmoji pasirodymo dalis nebuvo itin įdomi, nors auditorija plešė dainų žodžius taip aistringai, jog priminė tai, kaip lietuvaičiai dabar per koncertus iš visų plaučių rėkia „ba.” tekstus. Vis dėlto tai dar nebuvo viršūnė – prie scenos tiesiog bėgte pasileido šimtai žmonių, kai viduryje pasirodymo prie Taco Hemingway prisijungė kitas reperis – Quebonafide, mat kartu jie – grupė „Taconafide”. Vos prisijungus antrajam reperiui, pasirodymas itin pagyvėjo, mat Quebonafide tryško daug didesne ir ryškesne energija, kuria nelabai pavyko užkrėsti Taco Hemingway, iš kurio, mano akimis, netikėtai pasirodęs kolega ir pavogė pasirodymą.

Repo tematiką pratęsė kitas, jau iš toliau atvykęs reperis Tyler, the Creator. Amerikietis pasirodymą pradėjo stovėdamas ant specialiai pastatytos juodos platformos ir atlikdamas dainą „Where This Flower Blooms” iš praėjusiais metais pasirodžiusio „Flower Boy”. Tyler, The Creator scenoje buvo ne vienas – jos dešiniame šone buvo įsikūrę trys jam padėję repuoti ir muziką leidę reperio kolegos. Nors jiems buvo skirta tokia vieta tarsi atrodytų, jog į juos nereikėtų kreipti daug dėmesio, tačiau jie atliko nemažą vaidmenį tiek atliekant muziką, tiek bendraujant su publika ir Tyler’iu. Pats reperis pasirodymo metu atidavė tiek energijos, jog atrodė, kad ore jis praleido daugiau laiko nei abiejomis kojomis liesdamas žemę. Energiją atidavė ir pasirodymo pabaigoje atlikdamas „See You Again” ir lėkęs į publiką. Panašu, jog reperiui patiko Varšuvos publika. „This is way better than Coachella”, - sakė jis.

Na, o pagrindinė šeštadienio headliner’ė – grupė „Florence and the Machine”. Britė Florence Welch su grupe Lenkijoje lankėsi jau ne kartą, tame pačiame festivalyje ji grojo ir prieš ketverius metus, prieš dvejus ji lankėsi ir „Open’er” festivalyje, ne vieną kartą grojo ir ne festivalinėse erdvėse. Po šitiek koncertų per neilgą laiko tarpą atrodytų, jog lenkams jau gal ir turėtų pabosti visur matyti „Florence and the Machine”. Vis dėlto, matyt Lenkija taip myli ją, o ji – Lenkiją, kad per jos pasirodymą šeštadienio vakarą nebuvo įmanoma ne piršto pajudinti – toks sausakimšas jis buvo. Panašu, kad ji gali važiuoti ir važiuoti, o čia visada bus, kas jos klausys. Vis dėlto, mačius „Florence and the Machine” pasirodymą pries ketverius metus tame pačiame festivalyje, šis pasirodymas niekuo nenustebino. Tai buvo ta pati Florence, basomis lakstanti ir šokanti scenoje, nenustygstanti vietoje ir progai pasitaikius, lekianti į publiką, juos apkabinanti, bučiuojanti ir laiminanti. Mėnesio pabaigoje išleisianti albumą „High as Hope”, Florence Welch atliko tiek naujas dainas iš jo, tiek nemažai senų. Vis dėlto trumpame pasirodyme labai trūko numylėtų „Never Let Me Go”, „Heavy in Your Arms” ir daugybės kitų gražiausių jos dainų iš „Ceremonials” ir „Lungs” albumų.

„Orange” Varšuvos festivalis šiemet padirbėjo pasikviesdami kelis labai žinomus ir populiarius atlikėjus, kurie pardavė daugybę bilietų į šį festivalį. Organizatoriai pasirinko gerą formulę – neapkrauti festivalio dienotvarkės, neversti auditorijos rinktis, ką būtinai išgirsti, o ką, deja, praleisti. Varšuvos „Orange” – miesto festivalis, leidžiantis pamatyti pačius didžiausius atlikėjus, nesikankinant palapinėje tiems, kurie to nemėgsta, nekenčiant nuo uodų ir kitų užmiesčio festivalių nepatogumų. Ir nesunku nuspėti, kad ir kitais metais „Orange” pasiūlys tai, dėl ko vėl prie scenos brausis didžiulė minia žmonių.

Festivalyje lankėsi ir vertino Margarita Sargautytė, fotografavo Lukas Blekaitis.


Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Orange Warsaw Festival“ skelbia pagrindinius atlikėjus
2
0

Lenkijos sostinėje vykstantis „Orange Warsaw Festival“ skelbia kitų metų pagrindinius atlikėjus. Varšuvoje kitų metų birželio 1-2 dienomis koncertuos britų žvaigždė Sam Smith, grupė „Florence + The Machine“, amerikiečiai „LCD Soundsystem“...
Dvidešimt dainų, kurias privaloma išgirsti gyvai trečiadienį prasidedančiame 2016 m. „Open‘er“ festivalyje Gdynėje
4
0

Trečiadienį (birželio 29 d.) prasidės vienas didžiausių muzikos festivalių Europoje, vykstantis visai mūsų pašonėje, Lenkijoje, Gdynės mieste, žinomas pavadinimu „Open‘er“. Net keturias dienas truksiantis festivalis bus surengtas birželio 29 - liepos 2 di...
Iki „Open'er“ festivalio Gdynėje liko vos mėnuo! Grupės, kurių nevalia praleisti!
4
4

Vienas didžiausių muzikos festivalių Europoje vyksta visai mūsų pašonėje, Lenkijoje, Gdynės mieste, žinomas pavadinimu „Open‘er“. Net keturias dienas truksiantis festivalis bus surengtas birželio 29 - liepos 2 dienomis. „Open‘er“ organizuojamas jau nuo 20...
Paskelbti pretendentai į 2015 m.
2
2

Spalio 16 d. buvo paskelbtas britų "Mercury" muzikinio prizo pretendentų sąrašas. 20,000 svarų prizo nugalėtojas bus paskelbtas lapkričio 20 d. 2015 m. „Mercury“ prizą laimėti pretenduoja šie albumai:

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
dissident Creedence Clearwater Revival Fortunate Son
 Creedence Clearwater Revival
 
Silentist Frank Sinatra Summer Wind
 Frank Sinatra
 
Alvydas1 Jeff Beck Beck's Bolero
 Jeff Beck
 Sudėtis: Jeff Beck, Jimmy Page, John Paul Jones, Keith Moon ir Nicky Hopkins
einaras13 Kingdom Come Superficial Roadblocks
 Kingdom Come
 Turiu pareigą populiarinti vieną svarbiausių ir labiausiai pamirštų roko muzikos pionierių. Ypač kai jo gimtadienis.
ganedas Vakhtang Kikabidze Moi goda - moe bogatstvo
 Vakhtang Kikabidze
 
Kogqr Jeff Beck Cause We've Ended as Lovers
 Jeff Beck
 
malia Avril Lavigne Nobody's Home
 Avril Lavigne
 
Sahja 69 Danguje Raketa
 69 Danguje
 
DjVaids Glenn Medeiros A Stranger Tonight
 Glenn Medeiros
 

Šiuo metu vertiname


Viktorija Viktorija
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:30 - 4Blackberry
Gal jie labiau buvo atsipalaidavę per kontrolines tada rungtynes, sunku čia pasakyti nesekant visko.
22:28 - Crazyz
na, bet pvz keista, kai ispanai reitinge yra žemiau nei lenkai
22:27 - 4Blackberry
Tai Lietuva pastoviai blogai žaidžia, tai viskas čia logiška
22:26 - einaras13
Na, kai komandos pasirodo visada tik blogai ir tik blogai, tai bendras vidurkis yra blogai
22:25 - Crazyz
na, kai kurioms komandoms reitingo vieta idealiai tinka - pvz. lietuvos vieta
22:23 - einaras13
FIFA reitingas yra absurdiškas dalykas. Ir tai paaiškinti labai lengva - jis yra labai lėtai kintantis dalykas. Komandų raida yra daug greitesnė nei jų reitingo. Ir reitingas suvidurkina itin prastus ir itin gerus komandos žaidimo periodus...
22:19 - 4Blackberry
Reitingai neparodo realios situacijos. Yra komandų, kurios visai netikėtai pasirodė geriau nei tikėtasi, arba atvirkščiai.
22:17 - Rolandas19770710
Manau po čempionato kris žemiau
22:11 - Crazyz
8 komanda pasaulio reitinge skaitosi
22:09 - Rolandas19770710
Panašiai kai jie ten kalbėjo, sirgo už savo komandą, kai žaidė su Senegalu, aš nenorėdamas įžeisti, patylėdavau. Ir va, bingo tiesa sakant ir nepalaikiau.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 122
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 136229
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook