Grupė „Au-Dessus“ pristato debiutinį albumą „End Of Chapter“
Au-dessus. [asm. arch. nuotr.]
Nors sunkiosios muzikos scena Lietuvoje yra nedidelė, kuo didžiuotis tikrai turime – vilniečių juodojo metalo kolektyvas „Au-Dessus“ mūsų šalies vardą garsina visoje Europoje. Retai Lietuvoje koncertuojanti grupė šeštadienį, gegužės 20 dieną, Vilniaus klube „Pelėda“ pristatys debiutinį studijinį albumą „End Of Chapter“.
„End Of Chapter“ skamba visiškai kitaip, nei 2015-aisiais išleistas mini albumas „Au-Dessus“ – šį kartą mūsų muzikoje girdisi daug daugiau eksperimentų bei agresijos. „End Of Chapter“ yra pirmojo mini albumo temos tęsinys, kartu uždarantis ir tam tikrą kūrybinį etapą“, – pasakojo „Au-Dessus“ vokalistas Mantas Gurkšnys.
Jau kelis mėnesius albumo pristatymo koncertui rimtai besiruošiantys muzikantai klausytojus žada nustebinti itin stipriais scenografiniais bei vizualiniais sprendimais.
„Neplanuojame turo po Lietuvą, tad šis koncertas bus vienintelis „End Of Chapter“ pristatymas mūsų šalyje. Pasiruošimui atiduodame visas jėgas, tad miegas pastaruoju metu jau tampa prabanga“,– kalbėjo grupės gitaristas Simonas Motiejūnas.
Muzikantai džiaugėsi, jog tą vakarą turės ir ypatingų svečių – ant scenos lips ir albumo išleidimą kartu su jais švęs prancūzų juodojo metalo grupė „Glorior Belli“. „Au-Dessus“ nariai pripažįsta, jog šis kolektyvas padarė išties didelę įtaką jų kūryboje, o „Glorior Belli“ kūriniai ne retai skamba ir pačių vilniečių grojaraščiuose.
2014 metais susibūrę, tačiau jau didžiajai daliai Europos savo muziką pristatę „Au-Dessus“ nariai išduoda, jog šie metai jiems bus darbingi ir tikrai įdomūs. Prižiūrimi prancūzų įrašų kompanijos „Les Acteurs de l'Ombre Productions“, vaikinai rudens pradžioje vėl leisis į europinį turą – jie jau pakviesti groti Rumunijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, ir tai – tik dalis patvirtintų pasirodymų.
Naujausias „Au-Dessus“ kūrinys „VI“ iš albumo „End Of Chapter“:
Va, ir mūsų sunkioji baterija vyksta į manevrus Europoje. Bet kad naujo albumo dainų neteks išgirsti gyvai už Pelėdos klubo sienų netikiu. Negi jie negros naujų kūrinių Kilkim Žaibu feste?
Beje, laikas Spotifajuje apsireikšti.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist -
Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt.
Pink Floyd - Learning to Fly
Daugiau kaip du dešimtmečius gyvuojantis paslaptingasis sunkiosios muzikos festivalis „Mystic Festival“ 2023 m. birželio 7–10 dienomis vyks Gdanske. Pasirodžiusioje kiekvienos dienos programoje matyti, kad lenkų gerbėjų širdis šildys ir lietuvių post b...
Pasaulyje yra tūkstančiai sunkiosios muzikos grupių, kurių muzikines naujienas sekti verta. Lietuvoje pasirinkimas tiek stilistiškai, tiek kokybiškai nėra toks didelis, o būti toks net ir negali: čia sunkiosios muzikos scena tikrai nėra merdinti, tačiau p...
Starless King Crimson Kažkaip vis skamba galvoje ta Fripp’o gitaros melodija pastaruoju metu. Kažkoks tai gedulas ir tuo pačiu ramus advento laukimas kartu sumišę.
... na taip, tokia 4444 dienos dainų rinkimų kombinacija (kiek atmintis beneša) matomai pasitaiko tik kokį kartą ar kitą per visą Music' gyvavimo laikotarpį ... ;-)
Nors tiesą sakant visos dainos žymios. Mano Voice of America siūlymas mažiausiai žymus, tai džiaugiuosi, kad susilygino su tokiais gigantais kaip Starless, Tragedy ir Rock Me Amadeus.
Tad atsiprasau kad kovoju per daug gynybiskai. Ar man reikia pripazint kokia kita savo kalte dar? Kas yra geras rimas tada, kaip jus isivaizduotumet tada?
Nu gerai Einarai. As atsiprasau kad ziurejau tavo last.fm puslapi. Taip pat sutinku kad savo frazem skaudinu puslapio zmones, tiksliau dauguma - stai mano tik apsaugine reakcija. gal elgiuos pernelyg gynybiskai.
2017 m. gegužės 21 d. 20:42:35
Va, ir mūsų sunkioji baterija vyksta į manevrus Europoje. Bet kad naujo albumo dainų neteks išgirsti gyvai už Pelėdos klubo sienų netikiu. Negi jie negros naujų kūrinių Kilkim Žaibu feste?
Beje, laikas Spotifajuje apsireikšti.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly